• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@blanches No my tu výměnu měli naplánovanou na tenhle víkend, jen nám do volo začalo sněžit, Chjo.... Ale už je to obutý., tak je to dobrý. Hlavně aby nesněžilo, to bych se z té naší rezervace špatně dostávala :grinning:. Tak přeji příjemné nakupování a zatím pa
28. říj 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info :slight_smile: Jo, kopec je velkej, ale člověk si zvykne :slight_smile: Jinak jestli se někdy sejdete někde v Berouně, nebo v Králováku, tak bych se taky přidala :slight_smile: auto když potřebuju, tak mám též k dispozici
28. říj 2012 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanches já jsem 27.5. a manžel 14.6. :slight_smile:
29. říj 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kader tak bohužel starší syn dostal angínu, takže teď se určitě nesejdeme :frowning2: Ale pak se určitě musíme domluvit, jinak mi brzo hrábne :grinning: Když bude ošklivo, tak můžeš klidně přijet k nám na kafčo :slight_smile: Terezka už končí šestinedělí, ale zatím jsme se s tím moc nesrovnali... tak snad se to zlepší
29. říj 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, líbí se mi, jak se to tu rozjelo :wink: Když jsem sem vlezla poprvé, tak tu bylo celkem mrtvo, až jsem se bála, že už sem nikdo nechodí. Každopádně se s kýmkoliv moc ráda sejdu v Berouně na pokec :slight_smile: Terezka je sice ještě malinká, ale kámoše už jí můžu hledat teď ne?! :wink: Kdyby jste někdo měli starší děti, tak hledám kámoše i pro synka. Ten jelikož chodí do školy v Praze, tak tu nikoho nezná.
29. říj 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova Ahojky, myslím, že když nám ještě do teď nehráblo, tak ještě tu angínu vydržíme a pak se hned sejdeme :slight_smile:
Hlavně se uzdravte, ať jste na nás připraveni a my určitě rádi přijedeme.
Tak pa pa pa a určitě brzy pa :grinning:
29. říj 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Blanches,nepocházím ze Zdejciny,jsem tu 3 roky.Má původní domovina je Vysočina.A jak se jmenuje ten tvůj 1.kluk?já auto ještě přezutý nemám,až o víkendu.Za chvíli razím do Prahy,tak doufám,že to na těch letních gumách v pořádku odjedu.Jinak v Ikee jsem byla min.víkend a docela tam i pořídila nějaké dárky Viktorce.
Mborlova,tak ať je syn brzy zdráv.
29. říj 2012 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maraida Luboš Pech :wink:, ale už je to 13 let co jsme spolu chodili :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel pochází z Kroměříže :wink: Kolik je tvé princezně? Jojo už se moc těším, že na chvilku vypadnu :sweat_smile:

@mborlova jojo to určitě, pak si můžou hrát s Rádíkem, budou jen o půl roku :sweat_smile: nikoho odtud kdo má kolem 10 let neznám, jen samé malé děti :unamused:, kamarádi sice mají dva kluky 10 a 12, ale jsou z Vestce kde jsme bydleli, takže trochu vice z ruky :rolling_eyes:

@kader děkujeme za návštěvu, bylo to fajn :wink:
29. říj 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, nebudete nějaká ve středu v Berouně okolo 10,30, že bychom zašly třeba na kafčo do Šneka? Je tam malej dětskej koutek. :wink:
29. říj 2012 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blanches tak toho neznám.Znám Martina Pecha,to je náš soused.
Mojí Viktorce je 8 měsíců.
29. říj 2012 v 15:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavec Ahojky, klidně přijedeme :slight_smile:
V dětském koutku jsme ještě nebyli :grinning:
29. říj 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader Je to jen takové pidi, ale útulné. Víš kde to je, nebo dáme sraz někde jinde? :slight_smile:
29. říj 2012 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavec Není to to u toho mlýna?
29. říj 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida to si budou rozumět s Rádíkem :o), vím že měl bráchu, ale jak se jmenoval to si nepamatuji :sweat_smile:
@lucavec rádi, ale nebudu mít auto, ve St ho manžel potřebuje

@lucavec @kader to neznám, za tu tobu co jsem tu nebydlela je hodně věcí jinak :sweat_smile: , potřebuji popis místa :wink:
29. říj 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to kousek od náměstí, jestli víte, jak je dole směnárna a naproti pizzerie (kousek od radnice), tak půjdete tou uličkou směr hradby, po levé straně jsou paneláky. Asi po 50m dojdete k malému kruháči (je tam taky obchod s koloma a sekáč) a hned naproti stojí samostatný barák a dole je kavárna Šnek. Vzadu je malá místnost s hračkama, je tam i stolek pro mámy.
29. říj 2012 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavec Aha, tak to vím kde je. Naproti tomu je ten sekáč Beruška
Tak to pak můžeme rovnou koupit něco hezkého :slight_smile:
29. říj 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader Přesně tak :slight_smile: Tak v 10,30 před Šnekem? Kdo chce, tak ať se přidá :slight_smile:
29. říj 2012 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavec já jsem v Berouně každý den, ale zrovna teď jsem bohužel doma se synem, má angínu. Sice ho asi vezmu zítra na chvíli ven, ale těžko se mnou půjde na pokec s ženskejma a na kafčo :slight_smile: Tak doufám, že to zase někdy zopáknete, abych se mohla přidat.
30. říj 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanches tak to je fajn, půlroční rozdíl je jak nic. Se synem jsem takhle nikam nechodila a nebyl pak vůbec zvyklý na lidi, takže když jsme někam vyrazili, tak to bylo za trest! Tak se toho chci s malou vyvarovat. Je jasný, že každý dítě je jiný, ale u kluka teď vidím, jak mu chybí, že tu nikoho nezná, že tu nemá žádný kámoše.
30. říj 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader @lucavec srazík si užijte, my se přidáme jindy :wink:

@mborlova jojo já si myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , za rok a půl se to smaže :wink:, Honzík má kamarády od miminek a moc si s nima rozumí, jen je má teď daleko, tak se vidíme tak jednou za 14 dní, někdy jednou za týden, podle toho jak to vyjde. Přeci jenom benzín stojí pěkné prachy :rolling_eyes:
31. říj 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanches Ahojky, bohužel srazík nevyšel. Měla jsem od ráda nějaké starosti a musela jsem do Prahy. No prostě den total na h.. :frowning2: Tak snad to klapne příští týden. Jo a v úterý jsem úplně zapomněla, že mám jet na Kladno, naštěstí mi to připomněl telefon, tak všem to stihla. Je nějak mám z těch posledních dní akorát depky
:confounded:
Ale to přejde a bude zase dobře. Naštěstí mám alespoň holky tady vás
:grinning:

Hezky večer
1. lis 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader z toho si nic nedělej, to je normálka, že když si člověk něco naplánuje, tak se to většinou nějak podělá. Když byl kluk malej,tak už jsem došla tak daleko, že jsem se bála cokoliv naplánovat a do poslední chvíli jsem se bála, co zas přijde :slight_smile: Jinak kluk už jde v pondělí do školy, tak když se budeš pak chtít, tak napiš :wink:
3. lis 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak to vidíte tenhle týden se srazem, nebo nějakou prochajdou?
4. lis 2012 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavec Ahoj, já bych byla pro :slight_smile: Terezku zase trápí kolika, tak mám nervy na pochodu a pokec by se mi hodil! Jen bych to spíš viděla na procházku. Sice jsem byla omrknout kde je ta cukrárna U šneka, ale nevím, jestli by malá vydržela v kočárku :unamused: Ale je to tam moc pěkný.
4. lis 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nedáme zítra nějaké to rande? :grinning:
6. lis 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader co navrhuješ? :slight_smile:
6. lis 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Procházku, kafíčko, cokoliv :slight_smile: Jsem pro všechno. Můžeme celé dopoledne a odpoledne až tak po 15.00 - až se Peťánek vyhajá :wink:
Jo a říkala jsem dneska Blanches, že jsem zjistila, že v Pražské ZOO mají celý listopad maminky s kočárkama vstup za 1kč !
6. lis 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader to s tou ZOO jsem taky zjistila, ale to je pro nás zatím nereálné :slight_smile: Já bych mohla dopoledne. Většinou tak kolem 10 h. vyrážíme ven a couráme po Berouně, tak jestli chceš, můžeme se někde srazit.
6. lis 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader kdyžtak napiš kdy a kde, jelikož máme s malou veselé noci (i celé dny) tak už odpadám, tak nevím, jak tu budu dlouho (manžel uhoupává, tak mám možnost hodit si trošku spánku)
6. lis 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek