• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@mborlova Tak zítra v deset na náměstí třeba před Baťou ?
6. lis 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, souhlasím, jen vzhledem ke kojení nezaručuju úplnou přesnost, ale budu se snažit :slight_smile: raději ti do pošty napíšu svoje číslo, kdyby něco
6. lis 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já zase můžu spíš odpoledne.Tak kdyby jste někdy někam...?
6. lis 2012 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my dorazíme taky :slight_smile: kdyžtak prosím chvíli počkejte, kdybychom to nestihly na přesnou 10 hod. pa a těším se
7. lis 2012 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Ahojky, no my můžeme klidně někdy i odpoledne. Ale Peťulka mi chodí spinkat tak v půl druhé a budí se někdy ve tři, někdy po půl čtvrté. Ale jsou i dny, kdy je unavený dřív, takže stává i dřív. Samozřejmě, že se můžeme někdy domluvita budíněkam zajít. Já bych pak rovnou počkala na našeho tatínka a byly až to všechno prima :slight_smile:
7. lis 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kader tak jo. Až se vám to bude hodit tak dej vědět :wink:
7. lis 2012 v 19:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky, doufám, že jste si srazík užili:wink: určitě se někdy rádi přidáme.
Hned jak jste odjeli @kader, začali jsme ohřívat jídlo, tak mi spadnul ze drevěných schůdků z Ikei rovnou(dokonce jsou tam dva zářezy) na pusu a zasekl se zubama 1 a 2, krve úplně šíleně. Výsledek dva vražené zuby do dásně, normálně půlka mu zajela zátky, hlavně ta jednička dvojka je spíš jen naražená. Hrůza ještě teď je mi špatně. Jeli jsme do Motola na dětskou kliniku. Netrhali mu to a řekli, že na 85% by se měl zoubek zahojit a znovu vylezt, má naordinovaný klid a máme týden dávat tekutou stravu a kaše, zvýšenou hygienu, po každém jídle čistit zoubky, aby se to nezanítilo. Mě by opravdu trefilo, nevěděla jsem co dělat, kam bych s ním jela, tak jsem volala manželovi a ten pro mě přijel, ptala jsem se dokonce na 155 kde by mi to doporučili (jeho zubařka tam nebyla). Tak držte palce ať to zoubky zvládnou a zase vylezou ven, nevypadnou a je z něj zase krásný chlapeček. Ta bezmoc byla úplně šílená :frowning2: :frowning2:
8. lis 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj miláček
8. lis 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanches Ahojky, srazík jsme si užily :slight_smile: A koukám, že ty si užíváš taky! Jak jsem si to četla, tak se mi úplně sevřel žaludek! Držím palce, ať se mu to brzo zahojí a je vše v pořádku
8. lis 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanches No ty vole !!!!! Pardon!
Úplně se mi udělalo špatně! Tak hlavně ať je brzy dobře.
11. lis 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Jasan !!!
11. lis 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanches Ještě jednou se omlouvám za tu zprávu před tím, ale to bylo první, co ze mě vypadlo. Ale umím si sebe si představit, jak bych vyšilovala. Myslím, že jsem už celkem dvakrát volala 155, protože jsem byla z něčeho, ohledně Peťánka tak hotová, že mě nenapadlo nic chytřejšího. Ale většinou mi řekli, že jsem udelala všechno, jak jsem měla.
Kamarádce se zase stalo, že jí kluk dělal blbiny a při procházce se psem si dával vodítko pořád do pusy, i přes varování, ať to nedělá v tom pokračoval a najednou se pes rozběhl, vodítko škublo a měl přední horní jakoby vyvrácené ven, ale držely tam.
No tak letěli k zubařce a ta mu je tam vmáčkla nazpátek. A zahojil se :slight_smile:
Neboj Blani, určitě to bude v pohodě. Kdyžtak se ozvi, až budete moct a my rádi přijedeme.
11. lis 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem se dnes odpoledne byla s Viktorkou podívat u toho Šneka a super!Viktorce se v herničce moc líbilo :slight_smile:
12. lis 2012 v 18:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé já už se těším, až bude Terka větší, že si taky někde pohraje a já si třeba sednu u kafe :slight_smile: A nejlépe s vámi holky :wink:
12. lis 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova neboj,to uteče jako nic!
12. lis 2012 ve 21:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida já vím, ale teď mi to zatím tak nepřijde. Koukala jsem, že máš kromě Viktorky ještě 2 dospěláky :slight_smile: Škoda, že nejsou mladší, hodil by se nějaký kamarád pro syna :slight_smile:
13. lis 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova ¨no jo,jsou už trochu větší :grinning: Ale se synem když byl +- tak stejně starý jako ten tvůj jsem měla stejný problém.Nově jsme se tehdy nastěhovali na Zbraslav,ale on tam nechodil do školy,chodil do centra Prahy na 8leté gymnázium a tím pádem tam také neměl žádné kamarády.
13. lis 2012 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida To je právě to - za prvé jsme přistěhovaní sem, kdyby se tu narodil, tak by znal třeba děti od školky a za druhé má školu v Praze. Navíc zrovna není ten typ dítěte, který se snadno seznamuje. To má po mně :grinning: Já se otrkala až na střední :grinning: Jsem zvědavá, jak to jednou bude s Terkou. Kam bude chodit do školky a do školy a jestli bude průbojnější než brácha :slight_smile:
13. lis 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky! Někdo na zítřejší dopoledni rande?
14. lis 2012 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak Terezce jsou 2 měsíce a už má rýmu! To jsem si myslela, že když kojím, tam těm bacilům budeme unikat víc :unamused:
29. lis 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli už měla rýmu 2x a je kojená pořád :( Na druhou stranu, když je to jenom rýma... :slight_smile:
29. lis 2012 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím...když to není nic horšího :slight_smile: Už aby mrzlo, tohle počasí je pro bacily ráj!
29. lis 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova ema mela rymu uz v mesici a zkoncilo to atb do nosu..tez kojena :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My dnes byli s malou na neurologii, ma opravdu citlivejsi reakce na nohach a velky zaklon hlavy...takze nas ceka vojtovka, zitra jedu k rehabilitacni dr domluvit co a jak...reflexy ma take silnejsi ale to by se melo do 3m upravit...no budou nas sledovat...takze tak...

Jsem nejaka zdrchana :frowning2:
29. lis 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi koukám, že se nenudíte! Tak držím palce!
3. pro 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak jdou předvánoční přípravy? U mě nic moc, cukroví jsem sice napekla, ale už jsme stihli půlku sežrat, takže musím péct znovu, úklid mě taky teprve čeká, takže jediný, co mám komplet, je vánoční výzdoba :slight_smile:
13. pro 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova ja nemam skoro nic.:grinning: neuklizim...pernicky jsoi, adventni venec taky...darky taky..nejak to dopadne:grinning:

Holky chci nechat upect dort pro maleho k druhym narozkam, nemate tip kde??
13. pro 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak s dortem teda nevím, já ho vždycky upeču a manžel nazdobí :slight_smile: Nějak mu to jde líp než mě :slight_smile:
13. pro 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mborlova ja chci auto a to bych nezvladla...jsem totalni graficky antitalent :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Tady upečou cokoliv a moc dobré http://www.mima.cz/ :wink:
13. pro 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek