• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj :slight_smile:, souhlasím s Almou. V Mimě jsme byli vždycky spokojení a nemají to tam ani drahé.
13. pro 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tam jsem chtěla nechat dělat svatební dort, ale nakonec mi ho upekla kámoška
13. pro 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 diky za tip!
13. pro 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak se s Vaším dovolením přidám do diskuze. Mám 13-ti měsíčního chlapečka a sháníme kamarády, kamarádky na hraní a na pokec. Jsme z KD a bydlíme na Horizontu. Jsme jakš takš pojízdní. Kdyby měl někdo zájem o procházku či nějaký srazík dejte vědět rádi se sejdeme. :slight_smile:
3. led 2013 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga dalsi z horizontu:grinning: my bydlime za horizontem :wink: navstevy jsou vitane...

Jinak vsem vse nej do noveho roku!
3. led 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi určitě se ráda na návštěvě domluvím, za horizontem to je hned za kopcem, co kamenem dohodíš :slight_smile:

Také přeji všem vše nej nej nej do nového roku.
3. led 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já taky uvítám návštěvy :slight_smile:
3. led 2013 ve 13:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Ahoj, a ty bydlíš kousek od Berouna viď? Tak pokud jsi pojízdná neni problém se domluvit na srazíku v Berouně, nebo návštěvě u nás, nebo eventuelně mohu i dojet a jak máš staré dítko, děti?
3. led 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga jj,bydlím na Zdejcině.Mimo těch 2 dospělých dětí mám ještě 10ti měsíční holčičku.Pojízdná jsem.Tak se můžeme domluvit na někdy.Jak to máte se spaním?Mě chodí malá spát už jen 1 denně,většinou mezi 13-14 hod.
3. led 2013 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida tak my pořád dodržujeme spaní 2x denně. Ale pokud někam jedeme či máme nějakou aktivitu tak to zvládá i bez spaní. Odpoledne se čas spánku hodně mění. Podle toho jak dlouho spí dopoledne, např dnes odpoledne hlídala moje sestra, tudíž Téda nechtěl o nic přijít a tak spí až teď, ale naštěstí máme vyzkoušeno, že i tak bude do osmi v postýlce.
3. led 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga tak to máte dobrý.Mě kdyby teď Vikina spala,tak tu straší do noci :grinning:
3. led 2013 v 17:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Téda má od miminka zavedený režim, bez mého velkého přičinění a celkem si to sám řídí. Postupně si to upravuje dle potřeby a já jsem za to ráda, neznám, že by byl v deset ještě vzhůru a nebo řádil v noci, tomuto jsme se zatím vyhli, ani jako miminko v noci neřval, když už půl hodiny v noci blbnul tak se muselo něco dít.
Jak jste na tom příští týden?
3. led 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga my jsme pořád doma.Akorát půjdu nějaký den k Dr.na kontrolu,to se dozvím zítra.Tak ti dám zítra vědět.
3. led 2013 v 18:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Tak ju, my nemůžeme jen ve středu, to mám nějaké běhání, ale jinak by to mělo jít každý den. Budeme se těšit.
3. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga tak já zatím nemůžu v pondělí.Tak co třeba úterý?
4. led 2013 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Ahoj, tak úterý by šlo a kde se sejdeme, u nás, u vás, nebo někde v Berouně?
5. led 2013 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga mě je to celkem jedno.Co víc vyhovuje tobě?Akorát mě Vika moc dlouho nevydrží v kočáru,protože už chodí a tak chce běhat.
5. led 2013 ve 14:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida To už v deseti měsících takhle cupitá? Téda začal chodit před necelým měsícem, ale venku jsem ho zatím moc nepouštěla to bych nikam nedošla. Tak mě je to opravdu jedno, kde se sejdeme, nechám to na tobě. A v kolik?
5. led 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga Vika sama začala chodit už v 9víti měsících.
Tak já nevím...buď se můžeme sejít v Berouně,chvíli pochodit s kočárem a pak jít třeba do Šneka na kafe.Je tam hernička pro děti a můžou se tam i nakrmit,jsou tam jídelní židličky.A nebo 1.návštěva u mě.Přece jen ty mě asi napoprvé najdeš líp v téhle dědince než já tebe na nějakém mega sídlišti.
A čas je mi taky jedno,můžu i dopoledne i odpolko.Když by to bylo v Berouně,vezmu jí oběd sebou a spát bude pak v kočáru.Podle tvýho malýho...
5. led 2013 ve 22:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aby ses s tím hledáním nedivila, jestli víš kde je v Králováku STK tak pojdeš ještě kousek nad a hned první ulice v levo, jen pro upřesnění. Tak se můžeme sejít klidně v Berouně, ale asi odpoledne, jelikož mi Téda nejspíš v kočárku neusne, posledních 14 dní mi v něm neusnul. Tak teď ještě kde dáme spicha a v kolik, záleží jak po obědě spíte, nebo jestli bude spát na procházce? A na kafčo klidně můžeme.
5. led 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga a v kolik se budí?Já bych musela tak do 2 být někde venku nebo pak až tak po 4 hod.Chodí mi spát většinou kolen 2 hod. I když třeba dnes nespala vůbec,protože vstávala až v 11 .To jsem se zase jednou vyspala :grinning:
A kde? Třeba u Horní brány?
5. led 2013 ve 22:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u horní brány a třeba po jedné?
6. led 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga OK.Pro jistotu jsem ti napsala do SZ svůj tel. Kdyby bylo nějak hnusně,pršelo...tak můžeme u nás.Těším se :slight_smile:
6. led 2013 v 10:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Též se těším.
6. led 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga Ahoj, tiše zavidím, jak má malej nastavený režim!!! U nás i když se snažím, tak si Terezka dělá co chce! Večer než usne, to je celá věčnost a dneska už byla od 4 ráno vzhůru! Takže vlastně nezávidím tiše, ale hlasitě :grinning:
9. led 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ráda bych ti i poradila jak jsme tento režim nastavili, ale sama nevím čím to, Tedýsek to má takhle více méně od narození. Občas nějaký výkyv, ale jinak pořád stejné, jen se postupně posunují a upravují časy denního spánku.
Ale máme v plánu ještě druhé miminko a to se obávám, aby nebylo pravý opak. Jelikož se říká, když je první náročné a to druhé bývá za odměnu tak to jsem zvědavá co jednou čeká mě :frowning2: :sweat_smile:
9. led 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga Já stále doufám, že se to brzo srovná, dneska už byla vzhůru ve 3 hodiny a usnula až v 5 a v 6 hodin už jsem jí zase krmila :frowning2: Je fakt, že starší syn měl taky pěkný výkyvy, u něj se to srovnalo až tak kolem 5 měsíce, tak snad se taky dočkám... :slight_smile: A to jsem si ještě před vánoci říkala, jak už je to dobrý a že se to hezky srovnává. A to mám za to :grinning:
10. led 2013 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga ahoj :slight_smile: Tak jak se povedl dinosaurus?
22. led 2013 v 15:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Ahoj, nijak,odpadlo to, tak snad v neděli. A kdypak se zase sejdeme?
22. led 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevite o nejakem maskarnim pro deti v beroune/kralovaku??
22. led 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek