• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@yagga aha.Já tu měla celý min.týden rodiče a jsou tu ještě celý tento týden.Tak dám vědět ten příští ju?

@imzadi o maškarním nevím.
22. led 2013 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Tak ju, budu se těšit.
22. led 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga tak já můžu středou počínaje dál.Jak jsi na tom ty?
28. led 2013 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my máme volný jen čtvrtek odpo. Na středu jsme už domlvené s Petrou a v pátek ráno odjíždíme za manželovo rodiči. A pak jedině příští týden.
29. led 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to necháme na příští týden?
29. led 2013 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile: , mám 3,5 letou dcerku a hledáme kamarádku s prckem nebo několika :slight_smile: na psaní, kávu, společné hry s dětmi atd. v Berouně. Přistěhovali jsme se do Berouna a kamarádku bych velice ocenila. Pokud se nějaká maminka najde určitě písněte, budem rády obě :wink:
4. únor 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abinka265 ahoj.Já mám taky holčičku,ale teprve roční...
5. únor 2013 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ale podle informací vidím,že dětí máš víc. Děkuji, že jsi reagovala, druhé dítě máš chlapečka?
5. únor 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Ahoj, nevím jestli to nenecháme až na ten další týden, jelikož Tédovi lezou stoličky a dneska měl horečku, nevím, jestli je to od zoubků nebo se klube ještě nějaká nemoc, tak nechci nic domlouvat.
5. únor 2013 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga OK,tak dej pak vědět a pozdravy Tedíkovi :slight_smile:
6. únor 2013 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abinka265 no to mám,ale starším dětem je už synovi 21 a dceři 19 :grinning: takže mi doma zbývá už zase jen ta 1 malá :slight_smile:
6. únor 2013 v 10:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Tak to teda klobouk dolů , vůbec nevypadáš na tak velké děti :slight_smile: a snažíte se o 4 prcka? Taky jsme se doma domluvili, že začneme pracovat na dalším prckovi :slight_smile: Tak doufejme, že se zadaří, jak říkají, už jsme rizikový věk :wink: :wink:
6. únor 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abinka265 děkuji :slight_smile: Jj,chtěli bychom ještě pro Viktorku sourozence,tak uvidíme,jestli se podaří.
A ty máš jen 1 dítko?Jak se jmenuje?
6. únor 2013 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nechystáte se někdo v pátek a sobotu s dětičkama na karneval?
Já byla s Vikou dneska v Sokolovně a parádně si to tam užila :dizzy_face:
17. únor 2013 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maraida Ahoj, tak Téda je už zdravý,ale v neděli nám na týden dorazí tchyně. Tak se sejdeme ten další týden? A karneval je v berouně mrkni na stránky DDM BEROUN. My nejdemem nestíhám.
20. únor 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yagga Ok.užijte si návštěvu :slight_smile:
21. únor 2013 ve 14:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abinka265 Ahoj, vítám tě tady. Kde přesně v Berouně bydlíš? Já se sem přistěhovala před 3 roky a teprve teď na mateřský to tady začínám prozkoumávat :slight_smile:
28. únor 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
můžu se taky přidat? Mám půlročního chlapečka.
@mborlova Taky bydlím v Berouně 3 roky, ale jak jsem pracovala v Praze (a teď znovu pracuji), domov jsem měla vlastně jen na přespání a moc lidí z Berouna neznám :slight_smile:
5. bře 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@demian Jasně jen se přidej :slight_smile: Tak to jsme na tom stejně, taky jsem dělala v Praze a veškerý příbuzný jsem měla taky v Praze. A máme stejně starý děti, akorát já mám holčičku :slight_smile:
5. bře 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ale máš náskok :slight_smile: Mám zatím jenom toho chlapečka, i když další dítě je v plánu. Uvidíme, snad Boha tímto plánem nepobavím a nebude vše jinak.
Jsem původem Slovenka, ale v Praze jsem žila 15 let. Jsi rodilá Pražanda?
6. bře 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
nechystáte se někdo na letní kurzy plavání kojenců? Mohli bychom chodit spolu:slight_smile:
Pokud jste už s miminkem chodily, kde mají laskavý přístup? Nejde mi o plavání jako takové, beru to jen jako druh "herny". Nemůžu si vybrat a to jsou v Berouně jen 4 kluby :grinning:
26. bře 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@demian My už plaveme. Proč se nemůžeš rozhodnout? Záhořánek - nový, pěkný, prý spousta místa i času při převlékání. Kytka - zaběhlá, slaná voda, proti Záhořánku plno lidí v šatně. O dalších nic moc nevím.
26. bře 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 Děkuji za odpověď.
Nikdy jsem na žádném kojeneckém plavání nebyla a podle stránek i telefonátů mi přijdou všechny kluby v podstatě stejné. A všude chtějí, abych se rozhodla hned - to je něco pro mojí povahu :grinning:
Snad jedině v Ploutvičce na mě byla paní ráznější, když mi vysvětlila, že mě dává do pořadníku a moc se se mnou nebavila. Asi tam mají opravdu hodně zájemců, takže si strohý přístup mohou dovolit.
Chtěla jsem nějaký kurz odpoledne, aby chodil s malým manžel, ale to je sci-fi.

Jak probíhá plavání v Kytce? Jsou nějaká pravidla, co by dítě třeba po měsíci mělo umět? A bazírují na tom, aby se dítě potápělo? Fakt nevím, jak plavání probíhá, omlouvám se za hloupé dotazy. Právě z důvodu nucení na povinném plavání jsou pro mě bazény za trest a nerada bych, aby něco takového zažil i malý.
26. bře 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my teda na plavání nechodily, ale ten Zahořánek si chválí víc kamarádek. A s Kytkou, jestli je to na Závodí, moc spokojenost nebyla. Třeba i náhrady byly problém :unamused:
26. bře 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berynka Děkuji, o problémech s náhradami jsem četla už i jinde. Kurz v Kytce začíná příští týden, asi ještě počkám. Teoreticky mi pořád zbývají 3 varianty a když žádná nevyjde, taky se nepřestane země točit .

Gratuluji k malé princezně :slight_smile:
Dívala jsem se u Tebe na fotky z Lidic. Článek o tomto pomníku jsem kdysi četla a hodně mě zaujal, ale zatím jsem neměla odvahu tam jet. Jak na Tebe pomník působil?
26. bře 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@demian My chodíme do Kytky na Závodí, o které píše @berynka. K náhradám jsou teď stanovená přesná pravidla. Můžeš na náhrady, kam se hlásíš přes jejich systém a můžeš vybírat náhrady do prvních tří týdnů následujícího kurzu. Plusem z mého pohledu je slaná voda a vzdálenost, ale i výhrady se najdou.
Jediným pravidlem pro plavání je individuální přístup, ale potápění dítěte je vlastně podstatou jejich plavání. Začíná se postupně poléváním až po potápění. Nevím co jiného by se miminka učila než zvykat si na vodu přes obličej, cákání a polévání. Hodina spočívá v posilování, odpočívání a potápění, a to vše hrou a se zpíváním. Samozřejmě se předpokládá, že všichni budou dělat co řekne lektorka, ale vše je dobrovolné.
26. bře 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@demian, my to v Lidicích máme rádi :sweat_smile: :wink: . Je to tam fajn na procházky s kočárem, starší dcera se tam vždycky vyběhala a už jí i zajímá, co se tam stalo, tak si o tom povídáme. Na výlet určitě doporučuju! :slight_smile:
27. bře 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 Slaná voda je určitě plus, pokud vím, má ji i Ploutvička. Vzdálenost neřeším, mám to všude stejně daleko.
Jaké máš výhrady? Kromě mála prostoru a času v šatnách?

Samozřejmě, že nebudu nic bojkotovat, ale pokud oprvadu syn nebude chtít, nutit ho nebudu. Hysteráky umí krásné, až zapomíná dýchat a velmi rychle nastupuje silný odpor. Vodu miluje a snad to tak zůstane.
Posilování ve vodě a písničky nevypadají špatně Jen nevím, jak se bude tvářit na potápění, neskáče zrovna nadšením dva metry vysoko, když mu myju vlásky. Když ho položím na vodu ve vaně, zvedá hlavičku, aby ji neměl namočenou. Teď přemýšlím, zda je pro něj kojenecké plavání to pravé ořechové. Pak mě ještě napadlo pronajmout si na hodinu celý bazén v Kytce a nechat ho tam řádit, jak se mu bude líbit.
27. bře 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berynka Mám na Kladně kamarádku a taky se jí v Lidicích líbí. Zkusíme, uvidíme, děkuji za tip :slight_smile:
27. bře 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@demian Už jsem na Ploutvičku dlouho nekoukala a taky mě odradil jejich přístup a slaná voda je pro mě milá novinka. V Kytce mi prostor ani moc nevadí, ale jiným maminkám ano. Ještě jsou obtíže s parkováním, ale zaparkuje se vždy. Poslední výhradou je čistota herny a hraček tam. Jinak patřím ke spokojeným klientům už skoro pět let :wink:

Mám zkušenost s dcerou, kdy se v bazénu potápěla s radostí a sama skákala do vody a měla období, kdy vzápětí ve sprše tropila šílené scény při mytí hlavy a nebyla s takovou reakcí jediné dítě. Takže bych mytí vlasů nebrala jako bernou minci.
Tzv. rodinné plavání je asi fajn, jen je hodně obsazené a nám děti v termínu plavča onemocněly :unamused:
27. bře 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek