• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
@alma13277 Jo, měla jsem pocit, žebych paní měla přinést minimálně velkou kytici, dostane-li se syn na jejich kurzy. Jen jsem se informativně ptala na časy kurzů a hned mi bylo sděleno, že je syn na začátečníka v 7 měsících příliš starý a že oni dávají v pořadníku přednost malým 6 měsíčním miminkům. Nicméně, prý uvidíme. Asi abych neztrácela naději:grinning:

Parkování neřeším, na Berouně se mi líbí, že všude dojdu pěšky. No a čistotu herny myslím zatím taky ne.
No, je to mé první dítě a tak ještě nevím pořádně, co a jak. Píšu si, děti obecně nemají rády mytí vlásků :sweat_smile:

Tak a jsem zase na začátku a babo raď, které plavání zvolit :grinning:
Docela mě překvapil Zahořánek, že mají i podvečerní kurzy plavání kojenců. To by mohl chodit s malým manžel a gordický uzel by byl rozetnut :grinning:
27. bře 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všem koníkovkám :o). Ráda bych všechny berounské maminky pozvala na webovou stránku věnující se naprosto všem aktualitám, které v Berouně pro děti poptáváme a sháníme http://www.berounmaminkam.cz/novinky.html
Ale stránka se snaží být i encyklopedií pro trávení volného času - prohlédněte více jak 44tipů na výlety: http://www.berounmaminkam.cz/akcejednorazove.html

Budu se na Váš těšit a předem děkuji za přízeň
Veronika
11. zář 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zdravím všechny Berouňačky :slight_smile: ! Máte někdo zkušenosti s dětskou dr. Lenkou Jelínkovou ze Závodí???
20. kvě 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsou tu nejake tehulky z Berouna ci okoli? Ja se nedavno prestehovala do Bubovic, nikoho tu nez am a jsem ve 24tt a kdyby nekde pobliz byly treba kurzy pro tehulky tak bych byla mooooc rada :slight_smile:
27. pro 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek