• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Dobry vecer prajem, co tu mate noveho? citala som nieco o nocnickoch? no luky ma 2 roky a 8 mesiacov... curat do nocnika cura kao velky chlap... ale kakat nechce... :frowning2:
kaka pravedelne kazdy den, poobede, ked ide spat dostane plienku a hned to tam je... a teraz som ho zacala davat spat poobede bez plienky.. a on nekakal tri dni.. vecer to s placom vytlacil do nocnika, tak som sa tesila.. a dostal plienku, a tam dotlacil zbytok... tak sa to opakuje asi mesaic... poobede spi bez plienky, a kaka uz len raz za 2-3 dni, lebo sa boji nocnika.... a to s placom.. co s tym? poradte... :frowning2: uz by osm ho chcela davat aj v noci spat bez plienky, ale bojim sa,ze prestane uplne kakat.. :frowning2:
5. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky fšem!!

Dneska jsme byli celé odpoledne venku a tak jsme vyfoukaní,ale je nám krásně.Marťásek se naučil novou hru "na prskanou".Chvilku něco žmoulá v pusině a pak s obrovským nasazením a se slovy fruu(či co) začne strašně prskat.Načež se začne ukrutně smát.Děsně ho to baví.A je zaprskaný on a všechno kolem. :grinning: :grinning: :grinning:
Berynko-to mě ani nepřišlo,že vlastně Heduška je tu jako jediná slečna.Tak to si ji tu budeme hýčkat. :wink: :grinning: A jaký pak bude mít holka výběr... :confused: Takových nápadníků. :grinning:
Grainne-To jsem ráda,že se mlíčko zase umoudřilo.Ono je to dost nepříjemná a bolavá záležitost.A to víš,že naše děti jsou ty nejinteligentnější na celém světě.A určitě budou i ty nejhodnější a nejposlušnější. :sweat_smile:
Siguska-asi moc neporadím.Nezkoušela jsi třeba to sedátko na WC pro děti?Třeba si bude připadat jako dospělák a půjde mu to líp.(u nás to tak fungovalo).Bude to chtít určitě hodně trpělivosti.
5. dub 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli,
já jsem sice mobilní,mám i řidičák a auto,ale poslední dobou moc nejezdím.Jezdím sice ráda a baví mě to,ale samotné mě to přes týden neba,neboť nevím kam bych tady mohla.O víkendech jezdíme s taťkou
5. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipecku já právě kdybych mobilní byla tak jsem v poho, ale přiznávám jsem srábek :sweat_smile: Zkrátka na to auto nemám nervíky!
Siguska s nočníkem ti moc rad nedám, mi zatím tenhle problém opravdu neřešíme :grinning:
Marcim dobrá zábava :grinning: se modly aby nepřišel ještě na něco lepčího :wink:
5. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si dělala řidičák v průběhu první MD.V podstatě mě k tomu dokopal muž.Ale teď jsem za to ráda.Taky teda žádné výpravy nedělám,ale aspoň z toho obchodu nemusím tašky tahat v ruce a když je zle,tak se vždycky nějak dopravím.Párkrát za rok teda absolvuju cestu do Olomouce a zpět,ovšem k nelibosti rodičů a manžela,protože mají obavy,ale to je jenom po dálnici.Takže až na Prahu,žádný stres.
Kasli já ve skrytu duše doufám,že toto je vrchol jeho vynalézavosti. :sweat_smile: Ale mám obavu,že si budu myslet jenom já. :frowning2:
5. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim,
tak to já mám papíry skoro 11 let a z toho 2roky jsem nejezdila,ale od doby co jezdím,tak se cítím samostatná.Nemusím čekat,až se taťka vrátí z cest.Můžu klikoliv jet sama do krámu,k rodičům do a babičkám do Prahy a také se nemusím trmácet busem do Berouna ke tchýni. :wink:
Sice jsme byla asi 5krát u tchýně s malím busem,ale praktikovat to každý týden bych nemohla.Sice se malému jízda busem líbila,ale jakmile jsme vystoupily,tak se mu nechtělo ťapkat a museli jsme čekat,až bus odjede,ale to se mu nelíbilo a občas si i zaplakal :cry: :cry:

Kasli,
jednou přijde den D a na autíko budeš mít nervy :wink: Já si ze začátku myslela,že auto také moc neužiji,ale postupem času jsem zjistila,že je tomu naopak. :wink:
5. dub 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já si udělala papíry v 18-cti a pak dobře 6 let nejezdila, protože jsem neměla čím a taky jsem si strašně nevěřila a bála se. Měla jsem pocit, že na řízení nemám buňky. A pak jsem nastoupila do pracovního procesu :sweat_smile: a najednou jsem měla služební auto a jezdit jsem musela. :astonished: Ze začátku to byly teda strašný nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale pak jsem se pomalu rozjezdila a teď jsem za tu školu strašně vděčná. :sweat_smile:
Vůbec nevím, jak bych to s malým jinak zvládala. Takhle ho hodím do sedačky a jedem kam potřebujem. :slight_smile: Jsem ráda, že jsme mobilní.
Akorát nikomu nedoporučuju tankovat s nervózní psicí a nemluvnětem, když jedete sami. :angry: :angry: :angry: :confounded: Zkoušela jsem to jednou a od té doby si dávám pozor kolik je v nádrži benzínu, když se chystáme někam na delší cestu. :grinning:
Kasli, neboj se. Čím dýl to budeš odkládat, tím to bude horší.
Filípečku, už jsi zkoušela nějakou akci tady v Berounským mateřským centru? Seznámila by ses zase s dalšíma lidičkama.
6. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Grainne,

zatím jsem žádnou akci v Berounském mateřském centru nezkoušela,neboť Beroun moc neznám a nějak se nemůžustále zorientovat kde co je :frowning2:
6. dub 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filípečku já se v Berouně narodila a zjistila jsem, že aní já se tam zas tak 100% neorientuji :grinning:

Grainne já vím, že když to budu odkládat tak to bude těžší a těžší, ale znáš to líná huba a strach jsou nejhorší kombinace :sweat_smile:
6. dub 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli,
tak alespoň,že nejsem jediná,kdo se moc na 100% neorientuje v Berouně. :grinning: taťka se narodil v Hořovicích a od mala žije ve zdicích,ale Beroun zná jako svoje boty,ale také o ničem neví,kam bych mohla chodit s malím.Trápí ho,že tady ve Zdicích,nebo v okolí nikoho nemám,ale s tím se budu muset vyrovnat. :cry:
Snad až mi skončí příští rok MD a nastoupím někde tady do práce,tak se vše změní,ale to je ještě dlouhá doba. :wink:
6. dub 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk manža právě čistí s prďolou akvárko pro rybičky, malej to zbožňuje a vždycky je od něj na chvilku pokoj :sweat_smile:

Filipecku ty už máš mateřskou za pár, tak se alespoň máš na co "těšit" :grinning: :grinning: :wink:
6. dub 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Filipecku,co máš z toho.Já tady bydlím už nějakých 10 let a taky se tu občas špatně orientuju.Teprve asi před týdnem,na procházce z kočárkem,jem zjistila,kde je tu židovský hřbitov a tak... :slight_smile: Spoustu,pro místní,orientačních bodů vůbec netuším kde najít,nebo tuším,ale velmi zběžně.

Kasli,s tím řízením to bude chtít určitě veliké odhodlání a jít do toho!!Souhlasím s holkama,že čím dýl se to odkádá,tím to asi bude horší.
6. dub 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kašli,

už se těším,až budu v práci mezi lidmi.Sice mrňousek je hodný,ale mně chybí lidi okolo sebe.
6. dub 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipecku,to já jsem na MD teprve nějakých 5 měs.(I s tím před porodem) a už bych se klidně na pár hodin do práce vrátila.Docela mi to chybí.Jenom kdyby mi měl kdo pohlídat prcka.Bůh ví,co budu dělat za 2 roky. :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim to já už mám dokonce vyjednáno, že kdyby v práci potřebovali píchnout tak jim jsem na jeden den v týdnu k dispozici, hlídání by bylo :wink: NO a vypadá to že od června by mě tam chtěli, tak ještě uvidíme co na to ten náš terorista :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcin - sedatko sme skusali, rad na neho chodi.... ale proste len "pipi" a nic viac.. "ee" dokaze udrzat aj tri dni... a proste pocka na plienku....
filipecek - prave citam,ze v Zidicich nikoho nepoznas... No ja v celom beorune a dokonca v celej CR poznam snad dohroady 5 ludi.. :frowning2:( v Beroune v celku nikoho, takze vacsnu casu travm s detmi sama doma, ale bo sa ideme prejst na "namestie", kde s me z domu za par sekund.... a inak netusim kde ist.... :frowning2:
6. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli,tak to ti teda závidím :angry: :angry: :angry: ,já bych šla hned.Ale babičky jsou daleko a docela se bojím mrňouska svěřit někomu jinému.Nechci říct přímo cizímu :frowning2: A tak to musím odtrpět celé 3 roky.Teď se snad může při MD pracovat jakkoli,bez omezení platu,že?

Siguska,tak to asi moc neporadím.Nic jiného mě nenapadá.Asi jenom být důsledná,prostě udělat to jenom tady a do plíny ne.I když chápu,že když to tak dlouho drží,tak podlehneš.Já bych asi podlehla taky. :wink:
6. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcin,
tak to já jsem 21měsíců doma a už se těším také do práce.Sice jsem měla práce nad hlavu,ale byla jsem spokojená.Potkala jsem mnoho lidí,některé se ukázali i vícekrát,ale od doby co jsem porodila,tak je vše už v nedohlednu pryč. :frowning2:
Ale pryč se vzpomínkami.Teď mám mrňouska a musím se věnovat hlavně jemu.

Siguska,
do Berouna také často zamířím na náměstí,ale těžko se člověku chce jen tak seznámit.Někdy si kladu otázku,jak to dělají jiní lidi,že mají hodně kamarádek,kamarádů.
6. dub 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipecek, presne tak, ani ja to nechapem... ako moze niekto poznat, doslova kazdeho... a ja nikoho.. :frowning2:
Marcim, no ked luky je dlho bez plienky, tie tri dni, tak potom o nu az s placom prosi.. tak mu ju nedaj.. :frowning2:
ale na noc ma stale plienku.. ale uz ho chcem davat spinkat, bez... ale sa bojim, toho, co bude s tym jeho kakanim.. :frowning2:
6. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siguska,
jsem ráda,že alespoň někdo nechápe to samé jako já.Závidím lidem,že se dokážou seznámit na tzv. blbé ulici. :frowning2:
Snad je to chybou,že se ojím,aby mně někdo doslova nesežval,co si to dovoluji ho nebo jí oslovit.
6. dub 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siguska,já to nemyslela zle,taky bych podlehla :frowning2: Pro děti uděláme všechno :wink: :slight_smile: Třeba na to ještě příjde sám.

Filipecku,taky jsem dělala do MD mezi lidma a moc mi to schází.Hlavně nemám jistotu,že se pak vrátím do stejné firmy,protože tam za mě mají samozřejmně náhradu.A co bude za 3 roky,to se teprve uvidí.I když jsem šéfce říkala,že bych chtěla zpět.Už se vidím,jak si hledám novou práci. :confounded:
6. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn.. ja osobne sa teda bojim oslovit druhych.... :frowning2:
6. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcin, ja som to tak tiez nemyslela,ze by si to myslela zle... ale proste je to tak, ze mamicky vzdy podlahnu.. u nas teda skor ocko ako ja...
6. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to nedělám.Naštěstí máme doma pejska a tak se docela seznámíš.Ale to jsou pejskaři.Že by jsme se navštěvovali,to moc neee. :slight_smile:
Ale dobrá příležitost jsou právě různé akce pro maminky s dětma.
6. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcin ake akce? porad nejake...
6. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodila se starším plavat a teď říkala Grainne,že je docela dobrý ten mimibick v MC Slunečnice.Bylo aspoň trošku odreagování a něco jiného než běžný den.
6. dub 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcin,
tak to já bych se mohla vrátit do své práce,ale kvůli směnám to nepůjde. :frowning2: Moc mě to mrzí,neboť mě ta práce opravdu bavila,ale snad tady v okolí něco seženu.Třeba mi vyjde práce,kterou jsem dělala do mateřské v Praze.

Děvčata,
chci se vás zeptat,kde jsou nějaké akce pro maminky s dětmi v Berouně.doma už asi zešílím a robátko by chtělo také mezi děti.Třeba by se mi i rozpovídal.
6. dub 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez chodila plavat so starsim do ploutvicky, ale ked sa prestahovali, tak sme skoncili... :frowning2: a je mi to luto... a chodme aj do materskeho centra na "civcenie " pre deti od dvoch rokov... ale tam su mamicky tiez vacsiou samotarky... kazda len so svojim a dost... :frowning2:
6. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je špatné.Nám je teprv 21měsíců a co jsem koukala na net,tak jsem sehnala jen v berouně mateřské centrum Sluníčko,ale je od 2let.Tak se nedá nic dělat.Budeme muset vymyslit něco jiného
6. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
filipecek, tak musis este trosku pockat....
my sice chodime cvicit, ale to je len raz od tyzdna.... :frowning2: skoda..
este by to chcelo viac aktivit,.. samozrejme, financne co najnenarocnejsich...
6. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek