• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
¨musime zalozit klub znudenych mamiciek a deti ziadajucich spolocnost dalsich deti...
6. dub 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem pro, tento nápad sa mi páči.......
6. dub 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čo s tym urobime?
6. dub 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a což takhle se sejít na kafi a prodiskutovat to???????? :slight_smile:
6. dub 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj to mozeme...
6. dub 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak až se ti bude chtít,tak napiš a určitě se sejdeme a vymyslíme to. :slight_smile:
6. dub 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo.. tak ja mam volno stale...
utorok chodim "pomahat" do kosmetickeho studia Oriflame, piatok cvicit... a medzi tym nic.... :frowning2:
6. dub 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siguska,
co bys říkala středě? Třeba kolem jedné odpoledne?
6. dub 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo.... streda by bolo akurat.... ale.. :frowning2: snazim sa davat deti spat od 12-15 hod.... ale raz zacas, pre dobro veci, to preziju!!, takze vpohode.. moze byt
6. dub 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byl jen nápad, můžeme i po 15. h., ale jak se poznáme a kde se sejdeme? :sunglasses:
6. dub 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je uz len taky "mini" detail...
tak ja som z beouna, ja problem nemam... zalezi na tebe, ako to mas s dojizdenim zo zdic...
jak se pozname?
ak sa stretneme na namesti, niekde pri kasne, tak tam budem pravdepodobne jedina slovenka, s dvoma detmi a bude ma asi pocut na cely beroun.. :grinning: lebo to moje starsie "čudo" je potvora a vobec nepocuva, takze si na nom vyvrieskavam hlasivky :grinning:
6. dub 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siguska,
tak to není pro mě žádný problém.Jelikož mám auto,tak přijedu autem.Těším se na setkání,alespoň poznáš někoho z blízkého okolí a já poznám další dobrou duši ze Slovenska.V práci jsem dělala také s kolegyní ze Slovenska a musím uznat,že jsme si perfektně rozuměli.
6. dub 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super... inac ja som v praci, teda mala skoro samych cechov.. :grinning: kedze som v CR, boli perfektny.. az na jedneho.. ten teda doslova nemal rad slovakov.. a hlavne mna.. :frowning2: ten mi to trosku skazil... :frowning2:

Stretnutie, tak streda... o 15tej, snad by to slo.. tak kde?
Mozeme namestie.. a potom si to nejak prejst do kavarny u klauna?
aby sa aj deticky zabavili, alebo ak budee veeelmi pekne, tak sa trosku prejdeme?
6. dub 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda ve středu o 15. na náměstí ....... Program vymyslíme na místě. Poznáme se, budeme si vyřvávat hlasivky obě :wink:
6. dub 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já se šla vykoupat a tady to teda jede!!To je supr.Právě jsem se chtěla zeptat Sigusky odkud je a už to vím... Tak fajn.
Když mě nedošlo,že vy máte vlastně děti už starší...Některé věci mě teď trochu pomaleji docvaknou.Nějak jsem se zastavila na našich 4 měs. :sweat_smile: Ten mimibick je jenom pro mrňata??Ještě se mrknu.Taky jsem tam ještě nebyla.
6. dub 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to vím,tak ten mimibick je fakt jenom do 1 roku a pak pro starší tam mají jen to cvičení na balonech.Tak to se omlouvám,za informační šum.. :wink:
6. dub 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marcimko,
ty jsi se zastavila na 4měsících,ale já na 21měsících.Ale každým měsícem to bude utíkat a najednou dětem bude třeba 30 a udělají z nás babičky.Nezbývá nám nic jiného,než si to do té doby užívat
6. dub 2008 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sigusko, Filipečku - v té Slunečnici jsou i akce pro starší děti. Mrkněte se na www.mcslunecnice.cz, treba se vám tam něco bude líbit a budete tam moct chodit spolu. :wink:
Jsem ráda, že to tu žije. :grinning:
Já se na týden loučím, jedeme do Liberce.
7. dub 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
filipecek, tak ok, dohodnute...
Grainne, no ja viem, ja tam chodim.... na to cvicenie od 2 rokov....
7. dub 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sigusko,tak jsem ráda,že se ve středu uvidíme.Dneska jedu k rodičům,a vracím se zítra večer,nebo ve středu ráno.Ale ať přijedu jakýkoliv den,tak ti napíši a ve středu v 15hodin v Berouně na náměstí u kašny platí.Těším se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Grainne,
já jsem na Slunečnici koukala a jsou tam pouze akce od 2let a to nám ještě není
7. dub 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, tak dneska je počasí na nic :unamused: . Já už chci jaróóó :dizzy_face: .

grainne: budeš tu chybět, ale užijte si to! :wink:

Kasli, jak to vlastně dopadlo s vašim spaním a kojením? Už je to ok?
7. dub 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sigusko,
tak se vracím ve středu ráno do Zdic,tak počítej na 100% se středou.Ještě ti ve středu písnu.

Ahoj maminky,
do středy se s vámi loučím.Mějte se hezky a ať robátka nezlobí
7. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko, vypadá to že jsem se znovu rozkojila a příkr dávám jen na večer, už si na to povora zvykl a každý den po kojení vymlaskne ještě 100ml Beby a na doporučení tetky mu jí dělám silnější :sweat_smile: Nevím jestli to zabírá ale už kojím večer po 3 hodkách a když kníká dřív tak mu vrazím dudana a vůbec s ním nediskutuji. ZAtím to zabírá, tak uvidíme jak dlouho, už je to skoro týden co to takhle praktikuji a docela v pohodě, sice to ještě není na 1 s * ale staší to :wink:

Holky vy jste se tedy rozjely :slight_smile:

Grainne, Filipecku užijte si to :grinning:

Já byl dnes zase potýrat tělo, zkusila jsem ty cvičící stoly tak uvidím co mi to do zítřka provede, tenhle týden jsem si naplánovala cvičící maraton, zítra jdu na spinning, ve st na aqua aerobic, a ve čt na spin, tak jsem zvědavá jestli to zvládnu :sweat_smile:
7. dub 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipecek, ok, so stredou teda pocitam na 100 %
7. dub 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Kasli,tak to seš moc šikovná,že jsi to kojení zachránila!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To držím moooc palečky,ať to vydrží. :slight_smile: S tím cvičením seš taky dobrá.To já se nemůžu k ničemu dokopat.I když bych to potřebovala. :sweat_smile:

A všem co jsou nebo plánujou cestovat přejeme dodrou cestu a šťasný návrat domů. :wink:
8. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsme se vrátily s raubířkem z Prahy a musím uznat,že se moc domů ani nechtělo,ale zase můžeme více dovádět.

Sigusko,

tak pokud chceš,sejdeme se ve 12.30h.?
9. dub 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiipecek, ok, budem rada...
9. dub 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky sportovní maminky,
konečně se nám podařilo od příštího týdne otevřít půjčovnu a prodejnu vozíků za kolo ( na in - line, běh, na tůry do terénu a do lesa)značek croozer a chariot.
Kočár pobere až 80l krámů důležitých pro vaše prdelky.
Aderesa: Belmond, Bavorská 856, Praha 5 - pobočka praha západ
nebo i od příštího týdne : www.belmond.cz
nebo piště na můj email a nebo tel 777344335
10. dub 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co se děje? Je tu nějak mrtvo :confused: . Jak dopadly vaše srazíky? Když je hezky, tak je to na náměstí hotový masakr... samej kočárek :slight_smile: . Byla o tom dokonce i reportáž v tv.
Kasli, viděla jsem vaše album a poslední fotky, Vojtíšek je báječnej, hrozně roztomilej :dizzy_face: .
11. dub 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko fotky klamou, podlení dny je to zase starej terorista, co pořád zlobí!!! Minulý týden byl k sežrání jak byl hodnej až jsme si s manžou mysleli jestli není nemocnej, no a tenhle týden jsme už zase ve starých kolejí a malej je na zabití!!! Vážně už mě ty jeho nálady nebaví :rolling_eyes:

No jo holky jaký byl srazík?

Jo Berynko s tím Berounem máš pravdu, vypadá to tam jak po epidemii :grinning:
11. dub 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek