• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Kasli, a nechystají se vám už zoubky?
11. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mi každý říká, ale já tam v té pusince vůbec nic nevidím!! A podle toho jak se mlaďas chová, tak mu ty zoubky rostou snad už od 4měsíce :rolling_eyes:
11. dub 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

srazík byl suprový a musím uznat,že Siguska je fain holka,jak do pohody tak i nepohody a její robátka jsou k zulíbání.Jinak po dlouhé době jsem měla možnost si pochovat Sigusky malého chlapečka a byl tak lehký,že jsem si říkala,že bych chtěla mít taky tak lehkého mého raubířka.
Ve 21měsících máme 16kg a tak je to pěkný záhul,když se chce chovat
11. dub 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
filipecek: to věři, to je váha :slight_smile: ! Já už delší dobu uvažuju o masážích, mám záda v offu. Ale je to i z toho kočáru.

Kasli: podle mne je zlobí v té době, než se vyklubou. Heduš jak zoubek vykouknul, tak byl nějakou dobu klid :sunglasses: .
11. dub 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak to už aby byl venku nebo mě z něšho stříkne :sweat_smile:

Filípecku to věřím já už odmítám nosit Vojťase teď a to ná pouhých 8 kg :grinning: JO a co takhle malá procházka třeba příští týden, šla bys?
11. dub 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kašli,

budu moc ráda,alespoň poznám také někoho ze Zdic.
Buď ráda,že má Vojtíšek teprve 8kg,až bude mít více,tak to bude o něco horší,ale čas od času je zapotřebí ty naše raubíře pochovat.
Jen v úterý nemůžu,jdu s malím na logopedii do Berouna.Stále nám nechce rozvazovat s mluvením,tak si jdu nechat poradit.Těším se,až se sejdeme a půjdeme na procházku.
11. dub 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobry den...
zase to tu ozilo.. jeden den tu snad nikto nic nenapisal... :slight_smile:
dnes je tam kraaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeee
11. dub 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Hurá tady to žije!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Holky,zlatej Martínek se svýma 7-mi kilama.Ale když ho nosím v klokance,tak se řádně pronese.Taky ji máme blbou,protože veškerá tíha je na krku a to bych se po chvíli nošení zbláznila.A když se příjde pomazlit Robča se svýma 25 kilama,tak to je masakr.Už se naučil,že mazlení jen když sedím. :grinning: Ale trvalo mu to,než pochopil,že ho už nikdo nosit nebude. :slight_smile: Na to,že je mu 6 je ještě docela dost mazlivej,tak si to taky užívám,.....než ho to přejde. :cry:
Dneska je nádherně...a já nemůžu s prckem ani pořádně ven,protože mám vyfouknutý kolo na kočárku... :angry: To je na mašli.
11. dub 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipecku,kam jdete na logopedii???Do medicentra?Já chodila s Robčou na sídliště.
11. dub 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk záhada šíleného chování asi vyřešena, jsou to zuby!! večer jsme prďolovi objevila malý bílí flíček na spodní dásničce!

Filípečku já můžu teď o víkendu kdykoli, ale ty jsi mám dojem říkala, že o víkendech se vám domu vrací taťka, tak co tahle v pondělí, teda pokud nebude pršet?! :wink:
11. dub 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli,

pokud nebude pršet,tak se v pondělí určitě sejdeme.

Berynka,
o masážích jsem uvažovala a jeden čas jsem i chodila,ale teď po delší době budu muset začít znova.
11. dub 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli tak zoubky.No to je super!! :grinning: Robčovi začly růst až někdy v 1/2 roce.To Vojtíšek je šikulka. :grinning: Jen se hrozím,až to příjde na nás.To bude po klidu.A fotky máš moc hezké.Nejvíc mě pobavily "smrdící nohy" :grinning: :grinning: :grinning:

Filipecku,máš moc šikovného chlapečka.Podle fotek bych mu řekla i víc než necelé 2 roky.Ale možná že to zkresluje.A nebo je fakt tak veliký??
11. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipeček, pišeš tam o chovani maleho.. tak ti teda poviem, ze viac nosim na rukach LUkyho jak Tomaska.. TOmasko sa teda radsej pohybuje sam, ked sa mu to dari.... Ale Luky, ten ma tiez cca 16kg, by sa miestami najradsej nosil aj cele dni... :unamused:
12. dub 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcin,
opravdu je tek veliký.Když se narodil tak vážill 4.5kg a měřil 50cm.
12. dub 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipecku,
Týýýý joooo!!! Tak to je chlapák!!! No,už když se narodil... :wink: ...to ti dal určitě pěkně zabrat. :sweat_smile:
Marťásek měl 3,7kg a to jsem si říkala,jaký je to kusan. :grinning:
12. dub 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim,

dal mi zabrat,ale připadal mi na 4,5kg lehký.Za to teďka mám co dělat.Ale aspoň,že mu nic nechybí a je hodný.Raději ho budu chovat i s těmi kili co má,jen když je hodný a spokojený. :grinning:

Siguska,
chtěla jsem se zeptat,jak jsi na tom časově tento týden
13. dub 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

pisat nestiham, ale diskusiu citam pozorne a vyplatilo sa mi, vcera vecer sa mi urobila zatvrdlina ako mala Grainne, tak som si spomenula na radu Marcim a zabralo to. Takze citat sa vyplati :wink: Diky
13. dub 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipecek,
no neviem....
pondelok mozem..utorik, idem do studia oriflame, a potom neviem... Ked bude mat Milan volno, tak asi pojdeme do Decine, na par dni... Tam je viac moznosti ako v Beroune... sa mi zda....
13. dub 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem!

Janula to jsem ráda,že to pomohlo. :slight_smile: Mě se to stává tak 1-2x do měsíce a to jsem pak úplně hotová.Teď jem četla diskuzi,že pomáhá,když si na to bolavé místo dáš tvaroh.Hodně maminek si to chválí.Tak to asi příště vyzkouším. :slight_smile:

Filipecku,hlavně,že ti naši prckové jsou v pohodě :grinning: .A to je tak veliký po kom??Já mám chlapa 185cm,ale děti,teda zatím ten starší,vypadá,že bude po mamince prcek.Ten maličký se teprve vyvrbí a jsem na něj zvědavá,ale jak roste,tak mi to zatím připadá,že bude trošku větší. :wink:
14. dub 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Filípečku moc se kaju, ale dneska na prochajdu nemůžu, já zapomněla že dneska má manžel narozky!!!!! :zipper_mouth: Musím ještě do Berouna něco mu koupit!
Ale pokud by ti to nevadilo tak na tu prochajdu můžeme ve středu to už 100% nic nemám!!! A ještě jednou se omluvuju, je mi to líto!!!
14. dub 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je tam zase krasne.. dufam, ze take pocasicko uz ostane, ze sa to zhorsovat nebude, ved uz by mohla konecne zacat jar...
14. dub 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne všem maminkám a jejich ratolestem.

Marcim,
raubířek bude asi po taťkovi velký,neboť tem mi měří 187cm a já pouhých 168cm.

Kašli,
nemusíš se za nic omlouvat,vždyť se můžeme sejít ve středu.

Siguska,
jaro snad už konečně začně a co jsem poslouchala předpověď na květen,tak má být 25
14. dub 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kasli, zapomenout na narozky pána, co s ním bydlíš... se mi zdá, že mu to asi prásknu :grinning:
14. dub 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím maminy....sem se dlouho neozvala-ale
my jsme pořád 2 v 1. V noci spinkám, dopoledne taky (no spící pana...) poslíčcí mi trošku zvedli náladu v sobotu-sem si říkala á že by se něco dělo-ale po dvou hodinách ticho po pěšině....hlenová zátka neba spíš její část už je taky pryč...a Ondrášek pořád kope v břichu.Zítra mažu na kontrolu a ve středu na monitor do Hořovic (autobusem-tak ten nám třeba pomůže :slight_smile:
14. dub 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mimibick by tuhle středu měl být, tak kdo půjdete kromě mě a Marcim? :slight_smile:
14. dub 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filípečku se středou počítám, kéž by bylo takévé hezké počasí jako dneska :dizzy_face:

Petulo, já na narozky nezapomněla vím, že je má 14.4. ,ale jaksi mě nějak nedošlo že už toho 14.4. je dneska :sweat_smile: Neboj tak poznáš HOPIS :grinning: Já na MD jaksi vůbec nemám přehled o tom kolikátého je!!

mysko držím pěstičky ať ten bus pomůže :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, vzhledem kvalitě silnic mezi Berounem a Hořovicemi bych to viděla, že by sis mohla vzít rovnou s sebou tašku :grinning:
15. dub 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysko tak to držíme mooooc palečky.Za chvilku budeš mít doma nádherné miminko :wink: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mám dotaz.Dneska mi přišel koresponďák,že máme dorazit do Medicentra na kontrolu očkování TBC.Taky vám to přišlo?? :confused: :fearful: Nechápu důvod proč nás tam zvou.Přece na očkování se podívá dětská a stačí.Nebo né??
15. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Marcim, mě nic takového nepřišlo. :confused: :confused: :confused: Ale neříkala jsi, že se vám to ještě nezahojilo? :confused: Třeba vás tam posílá vaše Dr a zapomněla tě na to upozornit.
Jinak Kryštofovi se dneska podařilo se otočit na bříško. :dizzy_face: Teda strčil si tam nešikovně ručičku, takže se hned zase překulil zpátky, ale já jsem mu to už uznala. :sweat_smile: :grinning: :grinning: Snažil se o to už tak dlouho. :sweat_smile:
15. dub 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek