• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Tak máme teploty a průjem!! Je to super, ve středu jsme měli mít 1. hodinu plavání a asi půjdeme do phele!!!
Vojťas je ufňukanej a protivnej, no na provaz!!
21. dub 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak jsme byly zase na logopedii a za 14dní máme přijít na kontrolu.Pokud se trochu nerozmluvíme,tak nás pošle paní doktorka na nějaké podrobnější vyšetření.
Je mi z toho do pláče,neboť si říkám,že na mluvení je ještě čas :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. dub 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
To máme dneska hnusně :rolling_eyes: .Zalezla bych do postele a nevylezla.

Kasli,tak snad se brzo vyzdravíte. :slight_smile: Vojtíškovy přejem pevné plíny (aby to vydržely) a mamince pevné nevry (aby to taky vydržela). :grinning: Prosím tě,jak dlouho trvalo než vás zapsali do plavání a dostaly jste termín?

Filipecku,vydrž!!!Všecko se v dobré obrátí.Já mám teď trochu problémy se starším a jsem z toho na nervy taky. :frowning2: Bude určitě líp. :wink: :slight_smile:
22. dub 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme byli dnes na 2.hexa, takže si asi dnes užijeme řevu a vřískotu. :rolling_eyes: Doufám, že to zaspí jako minule.
Vážíme 6,59 a měříme 63 cm. :slight_smile:
Kasli - držím palce, ať to brzy přejde. Když kojíš, tak by to mělo mít lehčí průběh. Kojený děti bývají většinou odolnější. Napiš až budete vpořádlku.
To s tím plaváním by mě taky zajímalo. Jsem totiž nemožná, ještě jsem nás nepřihlásila.
Filípečku - fakt si to neber zbytečně k srdci. Jednou si na to ani nevzpomeneš. Opravdu všude píšou, že se má člověk nervovat až od těch 3let, když dítě nemluví. Zkus se mrknout po koníku jestli tu není nějaká diskuse na tohle téma. A ber to tak, že těma vyšetřeníma se tvoje Dr snaží ti pomoci a né tě nervovat. Myslím, že jde hlavně o to aby se zjistilo, že není nějaký závažný důvod proč prcek nemluví. Aby se něco nezanedbalo. :wink:
22. dub 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne,to je už pěkný klučina.Super...Ještě jednu svačinku navíc a pokoří 7-mi kilovou hranici. :grinning: Třeba to dneska Kryštůfek zaspí a zítra bude zase o.k. :slight_smile:
22. dub 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teploty máme pořád, ve 3 hod ráno jsme měli 38,9 :zipper_mouth: malej je protivnej a já nevyspalá, byli jsme i u mudry ale nic moc nám neřekla, udělala stěry a máme dávat Hylac + srážet teplotu, ach jo
JO na to plavání jsem byli přihlášeni kamarádkou už od narození :sweat_smile:
22. dub 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marcim,Grainne,
děkuji za podporu a snad se vše brzy obrátí.Věřím,že jednou budu vzpomínat na doby,kdy prcek nemluvil,ale je akový smutný a sice se snaží mluvit,ale nejde to.Se vším fláká a nemá chuť si ani hrát.
22. dub 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
potrebujem radu, uz 3 x sa mi urobila zatvrdlina na prsniku, raz to roztahal maly (spomenula som si na rady od marcim), druhy krat som bola u doktora, dal mi oxytocin (neviem ci som to dobre napisala) a teraz ju mam znova. Nepomaha masaz, teple ani studene zabaly, uz neviem co by som mala urobit. VIete poradit?
22. dub 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela nedávno jsem četla na koníkovy,že si na to ženské dávají i tvaroh.Na kapesník napatlat a přiložit a nechat do vyschnutí.Prý z toho může mít prcek trošku průjem,ale že to zabírá.Vlastní zkušenost naštěstí zatím ještě nemám,ale tvaroh v ledničce preventivně ano.Doufám,že to trošku pomůže. :wink:
22. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak se hlásím 18.04. se nám narodil v 17,45 h Ondrášek :slight_smile: 3,19 kg,50 cm
por.bolesti jsem měla od 3 od rána kontrakce cca po 7-8 min. a v 12,30 h jsem byla přijmutá v Hořovicích :slight_smile:
zvládli jsme to bez jakýchkoliv oblbovaček a měla jsem radost že i bez veškerých poranění-masáž hráze přinesla své ovoce, tak jsem byla pochválená od pana doktrora Ševíta(z toho jsem měla taky radost-padnul mi do oka při besedě
a pak měl službu i "na nás". Včera jsme si odbyly v Hořovicích i žloutenku
:slight_smile: a mimo balení na široko-jsme zdraví.Fotečky přidám časem-jinak tatínek byl u porodu mooc velká podpora.
22. dub 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Myško - vééélká gratulace. :grinning: :grinning: :grinning: Ať jste hlavně zdraví a vpohodě. :slight_smile: Jsi moc statečná, jak jsi to hezky zvládla. Ševít je sympaťák. :wink: :grinning:
Janulko,slyšela jsem taky ten tvaroh a nebo jogurt. Před kojením teplý a mezi nebo po kojení studený a ten jogurt / tvaroh. Hodně kojit. Když už to máš takhle dýl, tak to raději už moc nemasíruj a moc nenahřívej. Spíš schladit. A nenech to moc dlouho, radši si včas zajdi zase k doktorovi.
23. dub 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysko mooooc blahopřejeme :slight_smile: Atˇvám chlapeček dělá jen samou radost.Dr.Ševít snad jenom rodí,protože co slyším,tak většina mamin ho měla u prorodu. Taky si na něj nemůžu stěžovat.:slight_smile: :grinning:
23. dub 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dakujem za rady, tvaroh mam v chladnicke (ani som nevedela ako sa zide :wink: ), hned to skusim, v noci to trochu povolilo, maly jedol 2 x (zvykne uz len raz a potom hned rano o cca 5-6.00) tak je to uz lepsie.
L.Mysko - gratulujem, tak ste boli sikovny, aj Ondrášek, aj ty.
23. dub 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
l.mysko gratuluji ke klukovi!!! Ať vám dělá jenom radost a v noci pěkně spinká :grinning:

Teda holky chtělo by to nějaké baby, tady je to samej kluk :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky!

l.myska: moc vám blahopřeji, ať vám synáček hezky roste :wink: .

Ten tvaroh je opravdu na všechno. Brácha si tím vyléčil snad veškeré úrazy z fotbalu :grinning: .
23. dub 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
I.mysko, taky se připujuju s velikánskou gratulací!!! Ať je malý v pohodě, zdravý a ty samozřejmě taky. A jste teda fakt šikulky, že jste to taklhle zvládli :wink:

To je za dnešek už druhé miminko, o kterém jsem se dověděla, stav na květnovkách se opět změnil (6 porodů, 7 miminek). Tak mám slanou klávesnici a nevidím na monitor... hádejte, proč... :wink:

U mě to teda vypadá, že budeme na termín. Dneska jsme na kontrole zas dostali pochvalu. Pan doktor doslova řekl, že jsem PROSTĚ DOBRÁ :grinning: :grinning: :grinning: Vtipálek. Akorát jsem myslela, že bude dělat UZV, ale to prý až za 14 dní, protože tou dobou bude poloha mimča definitivní. Tak jsem zvědavka zvědavá.
23. dub 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - tak mě napadlo...nerostou vám zuby? Průjem a horečka....to by odpovídalo. :wink:
23. dub 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli,Vojtíškovi všechno nejlepší k svátku :grinning: :grinning: :grinning:
Snad se mu už brzy uleví. :wink:
23. dub 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
l.myska.. Gratulujem!!!
24. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer vsetkym!!!

Výborná prírodná kozmetika Oriflame, pozor akce!
Ak sa dnes, poprípade zajtra zaregistrujete, (stanete clenom klubu, zdarma!) a urobíte objednávku v hodnote cca 1100 kč, získate od firmy dárečky v hodnote cca 500 kč, a navyse darček odo mna v hodnote dalších 500 kč.

Táto akce platí poue dnes a zajtra!!

Krasny vecer prajem
24. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viac info cez IP, alebo osobne v Beroune
24. dub 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poraďte mi, kde se dá v Berouně ověřit podpisy? :confused:
25. dub 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud vím,tak se to dělá na Městském úřadě na náměstí na radnici.A snad notář.Ale tady nevím kde jsou.Moc jsem asi nepomohla,co?? :unamused:
25. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. dub 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem maminkám.

Tak snad už to vypadá,že i do zemí země zavítalo jarní počasí.
26. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne: můžeš z boku Pojišťovny (tam někam jste chodily i cvičit) :wink: . Je tam několik notářů.
26. dub 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky moc za rady.
Dnes je fakticky krásně! Konečně jsme vyjeli na kolech. :slight_smile: Kryštofovi se to mooooc líbilo. :grinning:
26. dub 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Peťo ten brindáček se Snupákem máme, a je dobrý, ale mohl by být delší, malej když chce tak je mrkev všude ať máme bryndáček nebo ne! Někdy bych na něj potřebovala neopren!! :grinning:
Jinak je nám půl roku a zblajzli jsem k obýdku celou skleničku mrkve s bramborou a moc nám šmakovala :grinning:
26. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli a jak jste na tom jinak? Kolik zubů? Co už jíte kromě mrkvičky? Jak se otáčíte? A co vůbec ten průjem?
27. dub 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byl dneska ale krásný den. :grinning: Moc jsme si ho užily. :grinning: Jenom Marťásek teď neví,jak má vlastně po tom náročném dni usnout.Tak snad mu to nebude trvat dlouho a příjde na to. :wink:
27. dub 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek