• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Grainne zub ani jeden ale příznaky všechny :angry: Průjem je už v pohodě, na výtěru se žádná breberka neukázala :slight_smile:
No a zvládáme papat mrkvičku a i s bramborou, ale jen kupované skleničky,domácí po mě plive a nebo dělá, že se mu po tom zvědá žaludek, zmetek jeden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska mu budu dělat domáci bramboru a zamíchám jí do kupované skleničky mrkve tak uvidíme co na to bude říkat :sweat_smile:
Jo a jinak už válíme sudy a pokud má před sebou stabilní hračku tak i sedí! Ale dneska u toho sezení hodil záda a břinkl si pěknou do hlavy, to byl řev to byste nevěřili :sweat_smile:
28. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsem byla o vikendu s rodinou za rodičema na chatě a bylo tak pěkně,že jsme raubíře nemohli dostat k večeru domu.Dnes půjdeme na hřiště bez taťky,tak jsem zvědavá jak to zvládneme.Jinak jsme se naučili říkat gól a koko a tak se snad pomalu rozmluvíme.
28. dub 2008 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!
Tak nám dneska Dr.,s velkou slávou,píchala to očkování po TBC.Vytekl z toho pěhnej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale snad to bude už v pořádku a tak se očkování Hexav. opět odkládá.Martínek byl ale statečný.Až teprve,když mu to začala mačkat,tak trošku zakňučel,ale čekala jsem to mnohem horší. :slight_smile:
28. dub 2008 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Všechny zdravím :slight_smile: !
Doufám, že se máte pěkně, i když je tak hnusné počasí :unamused: . Ale včera to byla nááádhera. Byly jsme s Hedunkou v přírodě na procházce s kamarádkama.
Dneska dopoledne jsme se šly podívat na malé divadelní představení, bylo sice pro mateřské školky, ale Heduš se to moc líbilo. Kupodivu vydržela v klidu celých 45min :grinning: a pochechtávala se na správných místech.
Po zbytek dne mne čekají samé "příjemné" povinnosti :angry: jako praní, žehlení, pak pracovní závazky a chtěla jsem přerovnat spížovou skříňku, no radost! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marcim: Hedula ten pupínek po očkování měla taky dost zhnisanej... až uplně do zelena. Ale dr. mne vypakovala, že to nic není :sweat_smile: . Ale je fakt, že se jí to vyhojilo do prvního očkování.
29. dub 2008 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky,
my jsme si dnes dopoledne užili v tom počasíčku výpravu na kontrolu očkování TBC. :angry: Dneska už mě nikdo nikam nedostane.
Kryštof se teď několik dní tvářil že se zase neumí překulit :confused: , tak jsme z něj byla paf. Ale dnes se mu to zase po několika dnech podařilo. Pokouší se o plazení, ale zatím síš couvá. :grinning: :grinning: :grinning:
Kasli, jsem ráda, že už jste zdraví. Myslím, že Vojtíšek je prostě jen malý neposeda a tak tě zlobí. :wink: Jste šikovní, že už sedíte. To jsem zvědavá, kdy se k tomu propracujeme my. Nás ty příkrmy brzi čekají. Jíte i kašičky?
Berynko, Heduška už je velká slečna. :slight_smile:
Filípečku, uvidíš, že za chvíli budete brebentit, až se ti to líbit nebude. :grinning:
29. dub 2008 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Graine to máš pravdu šijí s ním všichni čerti :angry: :grinning:
KAšičky už papáme,ale je to tak týden co jsme s nimi začli, předtím nám dělali v bříšku paseku :unamused: a teď už to vypadá že je zvládáme. Jinak dneska jsem dávala prvně brokolici, no to byl puch sem se až divila, že to Vojťas jedl :sweat_smile:

Berynko no jo, vy už chodíte za kultúrou to se máte :grinning:
29. dub 2008 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda kočky, musím se vám "pochlubit", jaké máme skóre na květnovkách - 12 porodů = 14 miminek :grinning: Další bude nejspíš během dneška (teda jestli už není :wink:). To je výkon, co? A to ještě ten květen ani nezačal. Ale my zatím držíme pohromadě a podle doktora ještě chvíli držet budeme, takže to vypadá, že by Plaváček mohl vykouknout na svět možná i v termínu.
30. dub 2008 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne,
každý den odpočítávám na mluvení,ale stále se nic neděje.Je to stále pro mě těžké,ale zatím můžu být ráda za to,že ve 4měsících jsme se kutáleli,v 5měsících jsme lezli a v 9měsících chodily. :slight_smile:
V pondělí jdeme zase na kontrolu na logopedii,tak nás snad nikam doktorka nepožene. :cry:
30. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Filípečku, každý človíček je nadaný holt na něco jiného. Vy budete určitě zase umět nejdřív skákat přes švihadlo, kopat do míče, plavat a lézt po stromech. :grinning:
30. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne,tak to nevím.Sice je šošolka chytrý,vše co mu povím,tak tomu rozumí.,ale jinak z něj nic nedostanu.Ale snad to mluvení brzy přijde.
30. dub 2008 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!
Tak nám Martínek ke svátku práce taky zapracoval a povedlo se mu otočit se na bříško.Zcela dobrovolně a bez vztekání.A 2x.Takže asi to nebyla jenom náhoda jako před měsícem.Huráááá!!! :grinning: :grinning: :grinning: A teď už bude jenom hůř :slight_smile: .Stavění se na 4,pak na 2 a uteče.... :dizzy_face: .Udělal mi obrovskou radost. :grinning:
1. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcim, gratulujeme! :grinning: Je to šikulka. Tomu našemu se teď otáčet nechce. Vzteká se a nejde mu to.
1. kvě 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsem se od rána těšila na to,že půjdeme na písek,ale počasí se otočilo ze sluníčka na déšť :frowning2: :frowning2: ,a tak vymýšlím zábavu na doma. :frowning2:

Marcim,tak gratuluji,že se ti Martínek už na bříšku. :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak dnešek byl snad nejhorší den v mém dosavadním soužití s mým synáčkem Ráno jsme se probudili a Vojťas byl naprosto suprovej, vyndala jsem ho z postýlky a dala do naší postele, jako každé ráno! No a pak jsem si šla nasadit oči a najednou rána jako z děla, mladej začal asi válet sudy(což ještě neudělal) a spadl z naší postele rovnou na zem! No holky krve by se ve mě v tu chvíli nedořezali, ihned jsem ho prohmatala a kontrolovala, nikde ani šrám a modřina, malej se uklidnil a pak byl vysmátej jako lečo!! NO ale i tak jsem raději jeli k mudře, aby ho zkontrolovala, tam jsem dostala vynadáno, ale když mudra viděla, že se ještě pořád klepu, tak mě pak začala konejšit. Pro jistotu nám nabrali krev a kdyby něco tak máme okamžitě jet do Motola! Celý den byl Vojta v pohodě, tak doufám, že už z toho nic nebude! Ale ještě teď si nadávám já Kráva Blbá že jsem odešla pro čočky!!!!
2. kvě 2008 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, nejsi první ani poslední, komu se něco takového stalo... na MK je někde celá diskuze :wink: . Je mi ale jasné, jak tě to muselo vyděsit. Dětičky mají naštěstí měkké kosti a jsou dost odolné.
Člověk je po takovém zážitku víc bdělý a nevyplatí se mrňousky podceňovat. Neznamená to, že co zatím nedělali, tak neumí :grinning: .
My jsme taky sama havárka, ale to se stoprocentně uhlídat nedá :sweat_smile: .
2. kvě 2008 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, švagrová mi říkala, že jí první dítě spadlo z postele a tak si slibovali, že u toho druhýho si dají pozor a nedopustí aby se to stalo. A co myslíš. :grinning:
Neboj děti jsou naštěstí gumový, jinak bysme tu nikdo nebyl. :wink:
Hlavně že je Vojtíšek vpořádku. A je šikulka, že už se ti kutálí.
2. kvě 2008 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli,nic si z toho nedělej.Robča,když byl malý mi vypadl z postýlky.Byla jsem z toho na prášky... :unamused: Naštěstí se mu nic nestalo,jen maminka měla noční u jeho postýlky a hooooodně jsem si nadávala.Nevypadá to,že by to mělo následky. :sweat_smile: a on si to naštěstí nepamatuje.Hlavně aby jste byly v pořádku.
Holky děkujeme za pochvalu,Martínkovi vyřídím ráno... :wink:
3. kvě 2008 v 00:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé, nám se podařilo překulit přes druhé rameno. :dizzy_face:
3. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, gratuluju k pokrokům :slight_smile: a teď už to bude jen horší :grinning: .

Razíte do trhu? Já se tam dostanu asi až zítra, ale aspoň tam nebude tolik lidí. Nebo se tam stavim už odpoledne a koupím si něco dobrého v těch dřevěných stáncích. Mají tam super sýry, olivy a jiné chuťovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
3. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne super,Kryštůfek je šikulka :grinning:
V trhu jsme byly dneska s babičkou a docela děs.Lidí..... :unamused: Martínka jsem měla v nosítku a bylo to fajn.Všude jsem se dostala a kočárek nezavazel.Ale jinak docela dobrý.Ještě bych chtěla jít zítra,až nebude tolik lidí. :grinning:
3. kvě 2008 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, kdepak všechny jste? :confused:
Víkend se celkem vyvedl.
V trhu jsem nakonec byla v neděli. Hedouše to tedy totálně nudilo, ale já jsem byla spokojená. Hrnek jsem nepřinesla žádný, jen spoustu magnetků na ledničku. Ale Heduška si je hned zabrala pro sebe :sweat_smile: .

Jinak u nás jsou taky patrné jisté pokroky! Heduš už rozumí, když jí řeknu: ham ham, ... že bude cáky cáky a tanyny. :dizzy_face:
5. kvě 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, víkend byl fajn. Já na trzích nebyla, ale manžel se jel projet na kole a přivezl mi odtamtud perníkové srdce. :dizzy_face:
Berynko, Heduška je šikulka. :slight_smile: Je to už velká slečna.
5. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, mamulky. Mám dotaz na vás, co jste rodily v Hořovicích - co všechno tam dávají prckům erární a co asi tak mám Plaváčkovi zabalit do tašky? Totiž, tak nějak mi začala odcházet zátka... růžová... Já bych teda nejradši, aby to trvalo ještě aspoň týden, ale co kdyby... No domlouvala jsem prďolkovi, ať vydrží aspoň do víkendu. V pátek jsem objednaná ke kadeřnici, tak ať se nemusí stydět za vlastní matku :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2008 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťulko, v podstatě nemusíš mít vůbec nic. Oblečeníčko i plíny a kosmetiku tam všechno mají. Kolik budeš potřebovat. Taky pro tebe gynekologické vložky a košile. Jen si nezapomeň vložky do podprsenky a podprsenku a doporučuju gel z dubové kůry. :wink: Budeš pak potřebovat jen oblečeníčko, ve kterém prcka odvezeš domů a to je nejlepší, když ti pak doveze manžel až než budete odjíždět. Jen mu to nezapomeň nachystat do tašky! Chlapy jsou v tomhle dost neschopní. :grinning: :sweat_smile: :wink:
6. kvě 2008 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,já měla ještě mastičku na opruzeniny pro malého,protože se mi tam hned oprudil a pro sebe Bepanthen na bradavky.
Držíme palečky :wink:
6. kvě 2008 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky moc, tak to mám zabaleno víc než potřebuju (akorát můj župan a prckův overálek visí na balkóně).
6. kvě 2008 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme dneska absolvovali druhou hexav.Pro změnu neměl flek na nožičce,ale zase máme teplotu. :unamused: Takže nic moc... :frowning2: Panadol už zabírá.Už si začal zase trošku povídat.Jenom je pořád takový vláčný. :frowning2: Snad to bude zítra lepší.
6. kvě 2008 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcim - Hlavně ať máte pak klidnou noc. :wink:
Peťulko - držím ti palečky, ať má rychlý a pohodový porod. Já měla epidurál a můžu jen doporučit. :wink:
6. kvě 2008 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne, díky :slight_smile: Já teda spíš doufám, že to ještě chvilku vydržíme, termíny mám 22. a 25. Prý to po odchodu zátky může trvat i 14 dní. Každopádně, manža i ségra jsou s autama v pohotovosti :wink:
6. kvě 2008 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek, kočky, tak se hlásím po poradně.

Holky, všechno je jinak. Bude císař. Z několika důvodů - jednak Plaváček se neotočil, jednak je velkej (3600 gramů podle UZV), k tomu moje úzká pánev a taky to, že je to první děcko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem se domluvila v porodce, že půjdu v pátek ještě na ultrazvuk k nim, pak taky k nim do poradny a dají mi termín. Holt opravdu všechno musím mít s bonusem. Vlastně tohle se dvěma bonusy - kvasinky!!! Nikdy jsem na ně netrpěla, takže kdy jindy se mi mají objevit než teď, že...
7. kvě 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek