• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Dzany, bývaš priamo v Beroune?
10. kvě 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne bydlím v Hořovicích
10. kvě 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: A si tam spokojná? Bývaš tam odvtedy, čo si ČR?
10. kvě 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, mm z Horo pochází a je to taková konzerva že by se jinam nestěhoval :wink: a co ty jak dlouho jsi v Berouně? a kde tam bydlíš? moje kamarátka, taky slovenka se přistěhovala do Berouna v lednu a chudatko je zatím sama, takže jí tam občas jedem s Neli o víkendu navštívit.
10. kvě 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som v Beroune asi mesiac a tiež som tu úplne sama...:frowning2:. Presťahovali sme sa sem koli manželovej práci...(pracuje v Prahe, ale tam sme bývať nechceli).
Bývam na Koštálkovej, keby tvoja kamarátka súhlasila, tak by si mi hohla dať na ňu kontakt, bola by som vďačná za možnosť spoznať niekoho v Beroune.
10. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, někdy až bychom za ní jely tak se můžeme někde setkat a pokecat. určitě to stihnem ještě než se vám narodí maličký :wink:
10. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: To by bolo moc fajn.
10. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, dám vědět :dizzy_face: ted už končím příde kámoška na kafíčko :wink:

já jsem vám tady dnes vtrhla bez ohlášení :sweat_smile: , ale bezvadně jsem si pokecala :dizzy_face:
tak někdy zas papa
10. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Dzany nazdár :slight_smile:
Peťo to mi dělali také dneska UH akorát na procházce, byli jsem na medvědech s babičkou, Vojta si tam dal obýdek a pak jsme ši na obýdek my a s mámou jsme se shodli, že k Blažkum už nás nikdo nedostane, strašně se tam s tím jídlem zhoršili :angry: JO a akorát po tom hezkém výletě se teď můžu udrbat, jelikož se mi objevila moje alergine na sluníčko a ruce mám samý pupínek :angry: :angry:
10. kvě 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kasli nazdarek :wink: ty se tady objevíš, když já se už loučím :grinning:
od Blažků jsme si brávali jídlo do práce, ale je fakt co to prodali tak to už není tak poctivý :wink:
a co medvědi, líbí se Vojtasovi?
10. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, Kasli, musim reagovat na tvojí zmínku o restauraci u Blažků!!! Něco tak strašnýho jsem nezažila!!!!!!! :angry:

Je to už docela dlouho, co jsme tak občas zašli, jídlo bylo moc dobré a ty porce :confused: ... prostě super :slight_smile: .
Pamatuji si to jako dnes, končilo mi totiž zrovna šestinedělí, co jsme si s manželem řekli, že zajdem někam na jídlo. Střídáme to, máme oblíbenou Madlu, Alenu, pak většinu pizzerií a taky to není špatné U Hradeb a Na baště. Jenže tentokrát jsem dostala "báječný" :confounded: nápad, že půjdeme právě k Blažkum. Každý z nás si objednal podle své chuti - tedy něco zcela jiného. Když jídlo přinesli, tak vypadalo celkem chutně. Ale opravdu jen vypadalo. Prostě se to nedalo jíst, byl to HNUS nad HNUS :zipper_mouth: . Jenže se to nedalo ani reklamovat - staré to nebylo, nedodělané taky ne, prostě neidentifikovatelné :angry: .
10. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany medvědi se líbili babičce, Vojta byl nadšený z drátěného plotu :grinning:

Berynko mi tam dřív chodili rádi, měli tam suprovou limošku s ovocem, ale co to prodali stojí to za ho...no! Takže už mě ani nepřekvapuje že tam měli prázdno!!
10. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak s kritikou Blažků se musím přidat :angry: Bývalo to tam prima, ale teď se fakt zhoršili a navíc myslím, že i zdražili. Holt, za horší kvalitu si musíme připlatit :grinning: My jsme taky řekli, že už tam nejdeme.
10. kvě 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, ale asi tu straším len ja sama :frowning2:
11. kvě 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! nestrašíš :grinning: :grinning: :grinning:
jsem tady taky, já už peru, malá je napapkaná a ted ještě usnula :wink:
hezky den matek!
11. kvě 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju maminkám vše nej... ke Dni matek :slight_smile:
11. kvě 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Tiež sa pridávam, všetko najlepšie maminkám a skoromaminkám
11. kvě 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsem si Vás dočetla :o).
Kasli taky mě vyděsili,když nám řekli o dvojčatech,ale ono si zvykneš a teď se těšim,jen mám trochu strachy z porodu :o)...
Teď se těšim až nám prozradi,co se nám vlastně narodí,manžel by chtěl holky a já nějak nevím..
11. kvě 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

moc nepisem, ale intenzivne vas citam :slight_smile: . ´
pikolka1 - neboj, moja svagrina ma chlapcov dvojicky, je to sichta, hlavne prve cca 2 roky, ale teraz uz maju 6r. a je to takmer v suchu :wink: - aj ked v suchu to s detmi nie je nikdy :dizzy_face:
dzany - ja som sa pristahovala v unoru - koncom, 15. sa narodil maly a breznu sme uz byvali, som z kralovaku, pochadzam z Banskej Bystrice, tiez takmer nikoho nepoznam - okrem vas z diskusii :wink:
petula - drzim palce a daj vediet vsetky novinky co mas.
Holky, potrebujem radu: existuje v beroune pozicovna kostymov? Dcera ma v skole oslavu MDD a potrebujem kostym pre nu aj pre mna. Date mi nejaky tip kde zohnat kostym? Šiť neušijem, lebo som ľava na taketo veci
:confounded: . Dakujem

P.S. a k nasmu sviatku nam prajem vsetko naj :wink:
11. kvě 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janula, v Berouně teda nevím, ale velká půjčovna je v Žebráku. Myslím, že je to přímo na náměstí. Výběr tam mají veliký :wink: . Tak to můžete zkusit tam.
11. kvě 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, představte si - na květnovkách jedna holčina nastoupila v pátek do špitálu na vyvolání (po 9 dnech přenášení) a oni s ní doteď dělají jen to, že jí vždycky šoupnou tabletu, už čtvrtou :angry: No je tohle normální? Zlatej císař :wink:
11. kvě 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je síla,já už ohledně porodu prudim pěkně doktory teď!! Naštěstí mám všude napsaný,že jsem zdravotník,tak se ani moc nebrání..
:grinning:
Jinak já bydlím taky v centru Berouna.
11. kvě 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych sem dala nějaké to album s fotkama,ale vždy mi to píše,že foto není ve formátu jpg. ,ale přitom je v jpg. mám,tak nevim... alespoň by jste viděli mimina :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to Adrous, že jo? :sweat_smile: Já do května nakukuju z nostalgických důvodů. Je to na nic, když se to takhle vleče :unamused: . Možná má špatně stanovený TP a mrňouska jen tak ven nevypudí. Kamarádka měla to samé. Rodila s vyvoláním 26 hodin a nakonec stejně šla na CŘ. A dodneška tvrdí, že podle ní byl ještě tak 14 dní čas.
11. kvě 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikolka, a nejsou ty fotky jen moc velké?

Berynka, ano, je to Adrous. No, s tím TP to tak klidně může být. Kolikrát ani není pravidelný menzes, tak to se to potom špatně vypočítává. Ale prý má mimi velké. Jenže ty odhady podle ultrazvuku jsou podle mě taky na dvě věci, vždyť u mě se liší o půl kila :confused: Pokud jde o Adrous, tak zítra má přijít nějaký docent (zkrátka nějakej pan nejvyšší :grinning:) a rozhodnout, ale asi teda bude ten CŘ. Po pravdě, já jsem docela ráda, že ho mám naplánovaný a prostě vím, že pokud se Plaváček nerozhodne podívat na nás zvenku dřív, tak 19. prostě bude šmik a hotovo.
11. kvě 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně aby jí to dobře dopadlo! a nezačaly nějaké komplikace :confused:
11. kvě 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo nejsou,to už jsem taky zmenšila.. chjo... :frowning2:
11. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pod kontrolou, tak kdyby nedej Bože něco, tak zasáhnou. Tohle je přesně důvod, proč bych ani vzdáleně neuvažovala o porodu doma. Že člověk prostě neví, co může přijít. Ano, nejspíš je to krásné (žádné jestli už jet nebo nejet, k tomu domácí prostředí...), ale jen do té doby, než přijde nějaká nepravidelnost. A pak si celý život vyčítat, že jsem děcku ublížila... to není nic pro mě.
11. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus ženský, tak obýdek u Blažků mel ještě dneska dohru, měla jsem srágoru jak cep :confounded:
Janulo o půjčovně nic nevím ale v sekáči u Láli sem tam nějaký prodávají a zapár kaček, možná by ti to vyšlo levněji než půjčovné. Zkus se tam juknout je to na náměstí jak je průchod mezi muzeem a restaurací mám dojem že u slunce protě ta ulička k vietnamskému zelenému domu(k Esmeraldě jestli ti to něco říká), tam je sekáč :wink:

Pikolko přeju ti aby ti to vše vyšlo, ale počítej s tím že 9 měsíce těhu se nedočkáš, páč hodně maminek co mají dvojčata rodí většinou o měsíc dřívě, kamarádka to tak také měla :wink: Každopádně budu držet pěstičky, mám také hrozí dvojčata, takže jestli nám vyjdou u druhého dítěta tak mě jebne :sweat_smile:
11. kvě 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, my zas (jak asi víš) máme dvojčata v kartách, oba... Kdyžtak se sejdem ve cvokhausu :grinning:
11. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek