• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky,

Berynka - dakujem za tip, skocim tam v stredu.
Kasli - diky skusim aj sekac, mimochodom dvojcata hrozili aj u nas a ked spomeniem ze ci budeme mat aj tretie tak muza obleje pot, co ak to budu dvojicky a mna by potom asi jeblo dvakrat :grinning:
P.S. kde je to u Blazku? Tuto restiku nepoznam, co je asi dobre, ako citam. :wink:
11. kvě 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janula, tak abys věděla, kam nechodit - je to v České ulici - když jdeš z náměstí jako směrem ke koni, jak je Rossmann, květinka, Makroveget... :grinning:
11. kvě 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer všem! :slight_smile:
Tak jakpak se vám vydařil prodloužený víkend....My jsme byly u babičky a bylo to celkem náročné,ale fajn. :wink:
11. kvě 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Zdravím mariep,pikolku a dzany :grinning: :grinning: :grinning:

Konečně jsem vás dočetla.Píšete o 106 :grinning:

Mariep-Naprosto tě chápu.Já když jsem se sem nastěhovala,měla jsdem depku,že tu nikoho neznám a člověk se cítí takový opuštěný.Ještě že byl vynalezen net.Jinak bydlím na sídlišti.Asi tak 5 min od vás.Tak se můžem taky někdy domluvit a jít na pokec.
A mimochodem náš Robinek měl být 3.Původně jsem čekala trojčata.Věřím ale tomu,že je ukecal,aby tam měl víc místa sám pro sebe. :grinning: On je totiž tak strašně upovídaný....A tak jsme čekali,kolik jich bude,když jsem otěhotněla s Martínkem.Ale ten tam byla sám od začátku.Ufff.

Dneska jsem našla první Martínkův zoubek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Má kousíček proklubaný z dásničky.A já jsem si říkala,že je nějaký protivný. :grinning:
12. kvě 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, včera som konečne manžela vylákala na dlhšiu procházku po Beroune, tak a musím uznať, že sa mi tu začína páčiť :slight_smile: . Škoda, že to nemúže byt káždej den, samotinkú ma to moc nebaví, niekde trajdať.

Marcim a vlastne všetky holčiny, ďakujem za milé privítanie vo vašej diskusii :wink: , budem moc rada, keď s niekym aj osobne pokecám.
12. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potrebovala by som poradiť nejakú šikovnú kaderníčku....rada by som zase aspoň na chvliku vyzerala ako človek :wink:
12. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mariap záleží na tom kolik si byla zvyklá za kadeřníka dávat! Já chodím do kadeřnictví u Koně( přímo jak je zastávka u Koně směr na Královák) a jsem spokojená sice mě to vždycky stojí tak okolo 1000,- ale za ty prachy to tam stojí :wink: (je to vždy za barvu a stříhání)
12. kvě 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezke dopoledne :slight_smile: .

Ja leta chodila ke kadeřnici do Hudlic. Za dvojaté meliry, stříhání a foukání jsem platila max. 300,-, což se nevidí, ale měla to doma a taky že to nebyl Beroun. Jenže kvůli mimču zavřela krám a tak jsem začala chodit do Kadeřnictví a kosmetiky naproti policajtum/FÚ, mají to v jednom vchodu toho nízkého paneláku. Ty paní jsou tam šikovné, je to na objednání (tel. by měl být 311 622 670). Za melíry, stříhání foukání se vejdu do šesti stovek. Zrovna minulý týden jsem dala za stříhání 230,-.
Jinak mám od kamarádek tip někam do Zdic nebo zkusit kadeřnictví v hotelu Na Ostrově.
12. kvě 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám nové duše. :slight_smile: Vy jste mi tedy daly, člověk si odjede na pár dní a pak dočítá hodinu koníka. :grinning: Né fakt, jsem strašně ráda, že je nás tu víc. :slight_smile: A ještě radši, že přímo z Berouna. :grinning: Jsem taky ze sídliště jako Marcim.
Mariap - ty jsi doma na rizikáči?
Marcim - gratuluju k prvnímu zoubku! :grinning: Bylo to moc zlé? :confused: Já začínám mít z těch zoubků strach.
Peťulko - když má v Hořovicích ordinaci primář, tak je tam vždycky narváno. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit středu odpoledne u Ševíta. Tam jsem čekala delší dobu jen jednou. (ale stálo to pak za to :angry: )
U Blažků je to na rohu náměstí s tou Českou ulicí?
12. kvě 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, kadeřníka zrovna taky řeším. Chodila jsem ke skvělé paní v Praze, ale tam se teď nedostanu. Tady v Berouně jsem byla u jedné mladé holky, ale nebylo to zdáááleka ono. V té době mi to bylo ale jedno, bo jsem to chtěla jen ostříhat na kraťounko, abych se o to nemusela starat, ale teď si nechávám vlasy narůst a chtělo by tomu dát trošičku tvar. Jen nevím, co udělám s Kryštofem.
12. kvě 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jsem zahlédla Grainne, tak jsem jí chtěla pozdravit :slight_smile: dlouho jsem tě Pavli neviděla :grinning:
12. kvě 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se omlouvám, že jsem vám takhle neslušně vtrhla do diskuze :confused:
12. kvě 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tery, AHOOOJ! Já ty prosincovky prostě nezvládám. Nakecá se toho tam strašně moc a já to prostě nezvládám číst. Tak tam jen občas mrknu. :wink:
12. kvě 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem na tom úplně stejně, teď jsem asi měsíc neměla čas :wink: tak se tu vyskytuju taky sporadicky. Máte se s Kryštůfkem dobře? Jdu juknout na fotky a pak zase vypadnu :slight_smile:
12. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštůfek je ale kus chlapa!
A na výletě u Berounky bychom se mohly někdy potkat, já tam jsem docela často. A snad budu ještě častěji - na skále :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, som doma, asi v 21 týždni som sa nemohla hýbať, mala som velké problémy s páteří, tak som doma, ale už mi z toho začína preskakovať. Záda sa po mesačnom ležení dala dohromady, takže teraz keď to nepreženu ( chodením alebo upratovaním a pod.), tak je to celkom v pohode. Ale fakt ma to doma strašne nebaví.

K tej kaderníčke, vyskúšala som kaderníctvo v hypernove, hneď ako sme sa sem presťahovali....ja som odchádzala odtiaľ skoro s brekem....bolo to príšerné. Doma som umyla hlavu, trochu to dopižlala pred zrkadlom a pretože mi to pani vzala hodne na krátko, tak mi nezostalo nič iné, len počkať kým to dorastie. Teraz mi to trčí na všetky strany a chcelo by to "trošinku" :grinning: opraviť.... A do hypernovy ma už nikdo nikdy nedostane.... :grinning:
12. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,s kadeřnicí Vám neporadím už asi 5 let mi jezdí kadeřnice z Prahy přímo domu,takže Berounský neznám.Jednou jsem byla v salonu S na sídlišti,to je kousek ode mě,a pěkně mě udělala žlutý melíry,vypadala jsem jako idiot!!!
Jinak jsem také doma v podstatě už od početí,protože nám mimča udělali při IVF a kvůli mé práci,kam jako těhotná nemůžu , jsem doma.. Ale je mi fajn,nikdo neprudí a nic se po mě nechce :grinning: .
Holky plánujete všechny rodit v Hořovicích? Já ano,i když čekáme dvojčata do Motola mě nikdo nedostane.
12. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pikolko, ja zatial uvažujem o porode Hořovicích, prečo by si nešla do Motola? Pýtam sa, lebo som uvažovala aj o tejto variante.
12. kvě 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, salon S nebrat!!! V ničem!!! To jsou takoví ti všeumělové, co dělají všechno, ale nic pořádně. Jednou od nich odváželi paní z masáže přímo do špitálu, protože jim vůbec nevadilo, že paní je kardiak :angry: Já tam byla na nehtech a bylo to jedním slovem příšerný.

Grainne, to na rohu na náměstí je U Aleny. Ale tam prý se zhoršili taky, takže to máš celkem jedno :grinning: U Blažků je přímo v Český na levý straně (pokud jdeš směrem z náměstí), tam, jak jsou ty schody. Hned vedle je myslím taková ta hezká květinka.
12. kvě 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mariap, kuk IP :wink:
12. kvě 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mariap , Motol je továrna,nelíbí se mi tam ten přístup a hlavně nechci rodit v kóji 2 metry za zdí od druhé rodičky,chci soukromý ve své místnosti a né překřikovat jinou rodičku ..
12. kvě 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikolka, to by sa nepáčilo ani mne, ja som Motol videla akurát hooooodne zďaleka, z auta :wink:, ale na druhú stranu, keby nastali komplikácie, tak sú tam asi lepšie vybavený
12. kvě 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to zase já si na Motol nemůžu v nejmenším stěžovat :dizzy_face: . I kdybych rodila 10x, tak vždycky budu chtít jen tam :wink: .
12. kvě 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já si na Motol také nemohu stěžovat rodila jsem tam císařem a byla jsem spokojená :wink: Ale je fakt že je to továrna, ale raději rodit v továrně a mít jistotu, že kdyby se náhodou něco zvrtlo, že o mimíska bude 100% postáráno a že je tam na to vybavení, než rodit v domáctější nemocnici a kdyby něco mít strach aby se stihnul převoz :wink:
12. kvě 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! nakukuji :wink:
já si skutečně nemůžu stěžovat na Hořovickou porodnici (už o jinom je šestinedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a mají tam dělat i neonatologické oddělení, čiže by to mělo být taky lepší, protože já mám nemocnici za plotem ale furt jsem se bála že to bude dřív než v 37 tt a budu muset někam jezdit (no a nakonec jsem přenášela 11dní :grinning: )
já jezdím ke kadeřnici do Žebráka,ale to nevím jestli by pro tebe mariap nebylo z ruky, záleží jestli máš k dispoz. auto,pak bych ti písla kontakt :wink:
12. kvě 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla v Hořovicích a nemůžu si stěžovat.Personál super a sály taky.A lékař je tam od toho,aby problém,který nedejbože vznikne adekvátně řešil.K tomu má patřičnou kvalifikaci.A zmršit může cokoli doktor jak v malé nemocnici,tak i ve velkém komplexu klinik.Na pacientovi je jim věřit,že všechno proběhne tak jak má. :wink:
12. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny ještě kdyby jste některá měla zájem tak se v Hořovicích v pátek 16. a sobotu 17. května koná dětský bazárek - je to v MC Hořováček (v budově pošty) dají se tam sehnat ted letní věcičky na miminká za lidové ceny, tak kdyby jste chtěly tak přijedte. v pátek je to do 18.00 hod a v sobotu do 11.00 hod.
ale už asi kecám sama, vidte? :wink:
12. kvě 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásne dobré ránko, tak to vyzerá, že nám začalo léto.... :slight_smile:
13. kvě 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
13. kvě 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pikolko
13. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek