• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky,
dnes jsme s Marcim objevili dobrý obchůdek s hadříky pro prcky za rozumné ceny. Mrkněte na www.mim.cz . A to prosím žádná čína, ale česká výroba. :slight_smile:
A ještě jsem koukala, že bude kurz masáží kojenců od Slunečnice v Edenu. Vážně o tom uvažuju.
13. kvě 2008 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Gainne, ten kurz masáží je len pre maminky uz s narodenými miminkami?
13. kvě 2008 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!

To se nám to udělalo krásně :slight_smile: ....a u nás se řve a řve a řve...zoubek je prevít :wink:

Grainne-ale ta cena.Zdá se mi to docela dost. :fearful: ....a nebo,že by neeee?? :sweat_smile:
13. kvě 2008 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
mariap, dalsia slovenka v Beroune, vitaj v klube... :wink:
13. kvě 2008 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Siguska, dakujem, kolko nas tu je? Rada by som stretla nejaku aj osobne :grinning: :grinning: .
13. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky, vy budete v přesile :grinning: . A skoro se dodržuje pravidlo, že jsou nebo budou tu jen maminky s klučíky... ale Dzany je ta výjimka :slight_smile:
13. kvě 2008 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, najde sa nejaká duša so zapnutým PC? :wink:
14. kvě 2008 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko!
PC zapnuto... :grinning:
14. kvě 2008 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee, ahoj, to je fajn, ze tu nie som zase sama...
14. kvě 2008 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ráno vstávám se starším a musíme do školky,tak mám budíček.A jáááá bych táááák spáááála..
14. kvě 2008 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja v poslednej dobe nemožem spať, večer nejde zaspať a v noci sa stále budím, ráno straším už od 6....
14. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
To já,když jsem čekala Martínka,pravidelně ve 4 a pak se mi strašně blbě zase usínalo.A ke konci těhotenství...to bylo žůžo.To jsem v posteli nevěděla kam s břichem.
14. kvě 2008 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: No uz sa tesim, na ten posledny mesiac.
14. kvě 2008 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, já naštěstí v těhu neměla problém s nespavostí,ale byla jsem teda mnohem citlivější na pohodlné ležení, jinak mě bolely kyčle.
Mariap - netuším jestli na ty masáže můžeš i ez prcka (tedy s prckem, ale v bříšku :slight_smile: ) Asi by se muselo písnout mailík do Slunečnice.
Marcim - je to několik lekcí, tak asi ta cena tomu odpovídá. Ještě jsem viděla podobný kurz v Aperiu, tak srovnám ceny.
Kasli - jak ti teď spinká Vojta po kašičce?
14. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
14. kvě 2008 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
14. kvě 2008 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, kočky. Tak o spaní na konci těhu mi ani nemluvte. Kolikrát se v noci převracím s takovým tím "uuufff" a manža se ptá, jestli jedeme :grinning: No, aspoň že nechodím tisíckrát za noc na WC. Asi jak je prcek opačně, tak tímhle mě netrápí. Ale budím se několikrát za noc, to jo. Si říkáum, že si tělo zvyká na vstávání k mimísovi :sweat_smile: Jak mi radila Kasli - tmavý brejle to jistí :grinning:
14. kvě 2008 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne, to znakování s batolaty, nejsou to náhodou ti, co byli v Sama doma? Mně to přišlo hrozně fajn.
14. kvě 2008 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťulko, netuším, nemám televizi. :grinning: Ale nejspíš jo. Ono existuje několik systémů, ale tenhle je pravděpodobně nejmedializovanější. Ofiko stránky jsou www.babysigns.cz . :wink:
14. kvě 2008 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Petu,v Sama doma jsem to neviděla,ale na Nově to bylo snad ve Víkendu či kde A byla to paní,Češka,která dělala znakovou řeč pro neslyšící a v takové volné formě to přenesla na batolata.Koupila jsem si od ní knížku a moooc se mi to líbí.Chtěla bych to s Martínkem taky zkusit.Kukni sem http://www.znakovanismiminky.cz/
Baby signs by mělo být přeloženo z angličny,ale v podstatě výsledek je stejný,ale asi tam máš více dané jednotlivé znaky.
14. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcim, tak to vypadá na levnější variantu. :grinning:
14. kvě 2008 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já mám dojem, že jsem viděla oboje :slight_smile: Každopádně je to super nápad a klobouk dolů před maminou, která na to přišla :wink:
14. kvě 2008 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím holčiny! :wink:
berynko - vždyt ty máš taky Hedušku :wink: ale je fakt že chlapi jsou v přesile :sunglasses: aspon budeme mít nějakého ženícha :grinning:
já mam vypálené dvd s tím znakováním a už se na to chystám snad týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky zítra jedeme na první plavání do Berouna - už se moooc těším a jsem zvědavá jak to bude zvládat :dizzy_face:
jo a s tím spaním vám těhulky fakt nezávidím, jsou to těžké časy ale už to máte za pár a bude líp :slight_smile:
14. kvě 2008 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

dzany - kam idete plavat? My sme prihlasení v Ploutvicke, ale neviem ci sa dostaneme "na rad", kazdopadne by sme mali zacat az v septembri - sorry v září :wink:
a kedze je chlapcov prevaha, vase male herecky sa budu mat - budu mavat s tymi chlapmi ako sa im zachce :slight_smile:
14. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj janulko, já jsem chtěla taky do ploutvičky ale malá se mi tam nedostala - poslední kurz začínal v dubnu a my jsme ještě neměly 6. měs. tak nakonec nás vzali do kytky na specialni kurz.
ta plutvička vypadá asi o něco líp ale švagrová jezdila 2roky do kytky a říkala že taky dobrý. tak zítra poreferuji :wink:
14. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
skoukla jsem fotečky (teda kdo je tady máte! ostatné se musí polepšit :wink: ) a máte krásne dětičky a bříška :sunglasses:
zaujala mně fotka grainne ze svatby - fakt stylové :wink:
14. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Džany, díky. :grinning: :grinning: :grinning: Svatba se nám myslím povedla. :wink: Byla na Valdštejně.
14. kvě 2008 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, hlásí se zakladatelka diskuse :grinning:
Ještě pořád nemám přístup na net, tak nemůžu diskutovat, ale občas si vás přečtu.
S prcek jsme se v pohodě sžili, ale trochu mi vadí ta izolace tady na vesnici. Doufám, že až povyrosteme,tak to bude lepší. Protože jinak by mi to za chvíli lezlo na mozek. Už takhle jsem se manžela včera zeptala, jestli už papal:slight_smile:)
14. kvě 2008 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Pamuk, vážně? :grinning: :grinning: :grinning: No už se těším na svoje vejšplechty.

Holky, já mám pocit, že Plaváček možná do pondělka nevydrží. Tlak ráno u obvoďáka 140/90, odpoledne v poradně necelých 140/85, bříško klesá a od rána mě tlačí v kříži. Ale co, předoperační mám hotový, melíry na hlavě taky :sweat_smile: , tak můžem :wink:
14. kvě 2008 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no Petul.o nekecej, že by ? :wink: příznaky máš všechny :sunglasses: tak můžete jít na to :grinning: kdyžby si něco ucítila tak zkus horkou sprchu :wink: držíme pelečky a taky by to mohla být Barunka at je tady víc těch holek!
14. kvě 2008 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek