• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Peťulko, to tu bude brzy další mimísek, to je super, ale s tím tlakem pozor. Kdybys začala hodně otýkat, tak upaluj do porodnice. Držím palce, ať jste oba s Plaváčkem vpořádku. :slight_smile:
14. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Grainne, já vím. Ale podle dnešního EKG i moči vše v poho. A nožky bez otoků :wink:
14. kvě 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo,horká koupel :dizzy_face: ,ta nám taky pomohla.Pořád to vypadalo,jakože jo a pak zase jakože nic,ale po koupeli to bylo už naprosto jasné a jeli jsme. :slight_smile:
Petul držte se,sama jsem moc zvědavá,co budete mít. :wink:
14. kvě 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pěkně zírám :confused: , jeden den tu nejsem a tady se snad už rodí :slight_smile: .

Petul: tak jak ti je?
14. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zatím nerodíme :sweat_smile: No, v pátek mám nástup do Hořovic, tak uvidíme. Je jasný, že pokud by tam naměřili vyšší tlak, tak tam rovnou zůstanu, ale po pravdě - teď už by mi to nevadilo. To ten minulý pátek, to byl větší šok :grinning:

Teď mám spíš pocit, že jsem to přehnala s česnekem, co jsem dávala do dresingu :sweat_smile: Teda, konec těhu a zaražený větry z česneku... blbá kombinace :grinning:

Díky vám všem za podporu, jste jedničky!!!
14. kvě 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím stále stav 2v1 :sweat_smile:
15. kvě 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky Petulo myslim na tebe,neboj dobře to dopadne :grinning:
15. kvě 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes som mala úžasné dopoledne, dokonale som si vychutnala pol litra glukózy s čajom :stuck_out_tongue_closed_eyes: , po hodine v čekárne som prestávala videť a slyšet, tak som ešte s posledných síl zazvonila na sestričku....naštastie asi po druhom zúfalom pokuse otvorila dvere, to už som tam visela na zárubni. Takže som sa druhú hodinu čakania mala ako v prvej triede, ležmo s nohami nahoru. Ale aby som si tam vyslovene nebužírovala, tak mi intenzívne tvrdlo bříško, až som začala mať strach, že im tam snaď porodím. Malému sa to asi moc nepáčilo a dával mi to celú dobu dosť najavo.
Vydesila som tam pár maminiek-čakateliek , čo si ešte len prišli vychutnať sladkú dobrotu, naštvala manžela, že ma láskavo musel odviesť domov a opustiť predčasne prácu. A ako třešinka na dortíku sa nám teraz večer pokazilo WC.....proste taký normálny, príjemne prežitý deň. Teším sa na ďalšie, podobné :grinning: :sunglasses:
15. kvě 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mariap, teda to je ale den BLBEC!!! No jo, mně teda glukóza nevadila, ale každému holt nesedne. Ještě že aspoň ty sestřičky v Medicentru jsou fajn. Teda já tam vždycky chytla dobrou partu.
15. kvě 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mariap, to jsi si teda dnes užila. Tak si dej teď nohy nahoru a odpočívej. Manžel může být rád, že jsi stále 2v1. :wink:
15. kvě 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Mariap, to je fakt. Teď už prostě musí počítat s tím, že občas budeš potřebovat odvoz. Ještě to počasí do toho... Ty budeš mít největší břuch ve vedrech, tak ať si manža zvyká, že občas bude muset pomoci :wink:
15. kvě 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky za podporu, ja som bola v Prahe vo Vojenskej nemocnici, ale sestricky tam boli moc mile :slight_smile: . Manzel je za normalnych okolností tiež moc milý a hodný, ale dneska bude asi divný tlak...
15. kvě 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak já automaticky myslela Medicentrum. Jo, a máš pravdu, dneska se tak nějak houpe tlak, takže i chlapům odpustíme blbý den :wink: Jéje, kolikpak bude asi za dnešek porodů, když se to tak houpe... :dizzy_face:
15. kvě 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo, jak sa citis ty?
15. kvě 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:

Maria, tak už aspoň víš, že prďola asi nebude na sladký :wink: . Dávej na sebe pozor. Já jednou skoro omdlela v sedě a to jsem si myslela, že to nejde :sweat_smile: .
Určitě mělo vliv to počasí. Já v tom největším vedru běhala po obchodech :unamused: . Už chystám Hedušky narozeniny. Budeme to slavit příští sobotu, ale podle předpovědi se má příští týden ochlazovat :frowning2: , ale doufám, že se to do víkendu zase vybere :slight_smile: . Objednala jsem pískoviště/brouzdaliště-motýl a dort s balónkama v Mimě, mají tam výběr :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jo a kdepak je Mirdisek? Už se tu dlouho neukázala :confused: .
15. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Berynko, ja som prave tiez sedela a myslela som si, ze to nejde...omdlit v sede...V stoji mi je spatne kazdu chvilu:slight_smile:.
To budu krasne narozky, to piskoviste/brouzdaliste je super vec, tu uz mam slubenu od tchyne k nim na zahradu.
15. kvě 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, dneska ten tlak fakt asi nějak lítal. Kryštof mi funguje jako barometr :wink: , před bouřkou je pěkně protivný. :rolling_eyes:
15. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mariap no v Beroune a najde urcite vela sloveniek, ale tu ich chodi malo.... Odkial, ze si zo Slovenka?
My sa prave chystame na "dovolenku" k babke.. tak na 2 mesaice... :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Maria-glukoza je pěkný humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ještě že se na to nemusí víckrát.Taky se mi po asi hodině udělao pěkně blbě.Byla jsem ve městě a myslela jsem že se tam složím.Ale už to máš za sebou.Teď už bys měla mít pokoj.

Berynko-to je super.První narozky.Závist... :sweat_smile:

Já si doma užívám.Martínkův zoubek mi dává zabrat.Už 3 dny doma houká a houká a houká.Nic nepomáhá. :frowning2: Ani v náručí,v postýlce,v kočárku...mám z toho depku a ještě jsem na oba kluky až do soboty sama... :cry: Jo a taky dostal rýmu (nechápu z čeho,když je vedro) a tak k tomu všemu ještě nemůže dýchat.Tak jsem koupila Chamomillu vulg. a doufám,že to zabere.Máte už s tím někdo zkušenost??Hlavně,aby ten zoubek už byl venku. :frowning2:
15. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu sem jen na skok. Dnes má přijet na návštěvu prababička s pradědou, tak musím začít něco kuchtit :slight_smile: .

Marcim, to víš, v otázkách narozenin svého dítěte jsem narozdíl od tebe amatér :wink: . Ty už musíš mít spoustu zkušeností.

Jo, všimla jsem si, že jsme měly 1000. příspěvek. Myslim, že ho napsala Grainne :wink:.
16. kvě 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak já se na čas loučím, teď nebudu na netu tak asi tři neděle. To bude absťák Za hoďku odjíždíme do porodky, na moje papíry by se měl mrknout anesteziolog, pak by mě měli na víkend sice pustit (teda pokud mi zas nenaměří vyšší tlak), ale jsme dohotnutí s našima, že pojedeme k nim a v pondělí ráno od nich rovnou tradá na šmik šmik :wink:
16. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Siguska- tak ti zavidim, aj ja by som sla, ale mam uz jedno skolopovinne tak musim cakat do prazdnin. No bez skoly je to jednoduchsie. :slight_smile: Ale uzite si pobyt, nech sa vytesia stary rodicia. a my si uzijeme v juli :grinning:

Petula - drzime palceky a daj nam spravicku.

Mariap - aspon mas tu glukozu za sebou.uz budes mat klud.
16. kvě 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy!
tak já jenom na skok, nevím jestli si to Petul.a přečte, ale - holka drž se! :slight_smile: a at už máš toho mimíska u sebe a aspon nám dej vědět mírí a jestli to bude ta Baruš nebo Kubík :wink:
16. kvě 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím všechny, i ty nováčky, vy jste se tak strašně rozkecaly, že nemám šanci ani na vše reagovat :slight_smile: já sem ted nějak nechodím, manža pořád okupuje PC, něco stahuje, ono je to pomalé, tak než bych se to rozčilovala, ani koníka neotvírám... jinak se máme ale fajn, jo s tou dovčou jsem vám radila dobře a co myslíte, taky mi ji v práci nechtějí proplatit, že na to nemám nárok, tak jsem jim všechno hezky vyříkala, co jsem se na kterém úřadu dozvěděla a jsem na ně zvědavá, na syčáky! Páta měl ted problémy s očkem, nejdřív to vypadalo na infekci, pak na ucpané kanálky, takže jsem nás objednala na Karlák za 3 týdny termín, mezitím jsem šla do Zdic na oční a ejhle, po kapičkách od oční očičko v pořádku, tak ted čekám co bude, až je vysadíme, jestli pojedeme do té Prahy nebo budeme trápení ušetřeni, to je holky furt něco co? Jo a kadeřnice v Hudlicích už zase je, nemá sice tak lidové ceny jako Ivanka, ale furt to vyjde docela dobře, lépe než v Hela v Berouně:-/ a je prý i dobrá,kdyby někdo chtěl zjistím číslo, zatím jsem u ní nebyla... tak se všechny mějte mooooc hezky, snad se zase objevím dřív než za měsíc, papa
16. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tě Peťo propásla, no ale alespoň na dálku budu držet pěstičky :wink:

HOlky vy se tu nějak rozrůstáte, za chvilinku vás nebudu stíhat :grinning:
Add glukoza - já ji vypila docela v pohodě a bylo mi dobře, ale pak jsem si na radu sestřičky dala hořký kafe abych tu hnusotu sladkou stáhla a to jsem neměla dělat, pak jsem ležela s nohama nahoře ve vestibulu Motola jak mi bylo blbě, a každej na mě koukal jak na debila! Tehdy jsem pochopila jak jsou lidi solidární :angry:
16. kvě 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečne sa to tu rozkecáva, to mám radosť. Kasli, ja som tu glukózu vypila v pohode a nebolo mi nejak špatne od žaludku, skor mi spadol tlak, koli tomu, že som mala hlad a straaaašnou žízeň.
S tou solidaritou je to presne tak ako píšeš. Občas sa ludia chovajú desne. človek by čakal aspoň trošku pochopenia, ale aby pustili človeka sadnúť, alebo pred seba vo fronte v obchoďáku, keď už vážne musia videť, že je človeku špatne... Nedajbože omdlieť niekde na ulici....to sa radšej nikto nepriblíži, aby nemuseli pohnúť zadkem. Samozrejme, že to neplatí na všetkých ludí, len v poslednej dobe mám asi smolíka na tých ochotnejších...
16. kvě 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak som to s tým rozkecávaním asi zakríkla :unamused:
16. kvě 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maria a s ochotnýma lidma bude hůř :frowning2: .Počkej,až se s pupíkem budete muset dostat třeba do tramvaje,busu,nebo u doktora...to se na tebe budou dívat stylem "Ježišmarjá,co jí to udělali..." :grinning: Ale stejně tě nikdo nepustí.Aspoň já jsem nikdy na "normální" lidi neměla štěstí. :dizzy_face:
16. kvě 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, výstižne napísané. To sa nám krásne pokazilo počasíčko :unamused: , z vychádzky asi nič nebude.
16. kvě 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej a ja som dostala chuť na niečo mooooc dobré...
16. kvě 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek