• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Petulko: Super :dizzy_face: ! Holky gratulují holkám :slight_smile: . Ať se vám všechno daří a Barunka je veselá a zdravá :wink: .
19. kvě 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul to je super.Moc jsem na vás myslela!! :wink: A zrovna dneska ten kůň nějak nešel... :angry:
Holky jste mooooc statečné.Oběma přejem hodně zdravíčka a ať ti holčička dělá jen samou radost. :grinning:
19. kvě 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - srdecne gratulujem, prajem nech sa vam dari, nech ste zdrave. Je to naozaj kus zenskej :slight_smile:
19. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul gratulujem, vela zdravicka prajem :wink:
19. kvě 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak dnes nám vyliezol aj oskarek :slight_smile: , Petule a celej jej rodinke obrovská gratulácia a iba všetko naj naj.
20. kvě 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko - gratulace! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hlavně hodně zdravíčka a držte se.

Berynko - kdepak to byl tatínek? Ta fotka vypadá lákavě, taky bych někam jela. :sunglasses:
20. kvě 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne: ještě je - v Indii. Je tam pracovně, ale nějaký výlet si taky udělá. O víkendu posílal fotky z cesty vlakem v Bombeji. To se ani nedá ukázat :grinning: . Rozdíl I. a II. třída je něco jako "bez štěnic a s ramínkama" :sweat_smile: .
20. kvě 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
jéééééj Petulko moc gratuluji k holčičce :wink: máte krásne míry :dizzy_face: at jste holky obě zdravučké!
20. kvě 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko, tak to jsem tedy netypovala, to jsi mě tedy dostala. Tam bych moc chtěla jednou podívat. :sweat_smile:
Je to úplně jiný svět... s ramínkama a bez štěic... :grinning: :grinning: :grinning: to jsi mě pobavila.
20. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahojky Peťulko gratuluju k holčičce:o)a přeji oběma hodně zdravíčka...
nám už byl v neděli měsíc:O))to to letí....jen my trošku "hrabe" z kojení-pořád ne a ne
přijít na to kdy má dost:o( a kdy mu zase dát.....a ač se snažím být trpělivá tak 45-60 minut kojení(teda samozřejmě se spaním,buzením teď k tomu přibylo takový to jako že jo - 2x cucne a odcucne se a když ho dám krknout tak zas začne mlaskat:o(
ale přibývá:o)-viditelně:o) nevím kolik váhu jsme nekupovali tak sem zvědavá co nám paní doktorka příští týden řekne...
20. kvě 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysko s tím kojením si nic nedělej.Martínek první 2 měs. baštil taky klidně 45-60 min. a do 3/4 hod. chtěl zase(a někdy ani to nebylo 3/4 hod.)Měla jsem pocit,že nedělám nic jiného než že sedím a kojím.Dneska je malej profík a kolikrát mu stačí 5-10 min.Jenom vytrvat,pokud to jde. :wink: Ono se to zlepší a pak budeš už jenom vzpomínat. :dizzy_face:
A Ondráškovi k měsíčním narozkám nej,nej,nej lepší mlíčko od maminky. :grinning: :grinning:
20. kvě 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, najde sa tu už nejaká dušička?
Dzany, ja som bola v Hořovicích s manželom a ta prednáška v porodnici bola tak vyčerpávajúca a v nevetranej miestnosti, že som sa ledva dokotúlala do auta. Ale nabudúce až pojdem tým smerom, tak ti určite písnem, či nebudeš mať čas :wink: . Už aby bol srpen.
21. kvě 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myško - Ondrášek je fešák, krásné fotečky.
S tím kojením ti moc neporadím, my kojili tak 20-30 min a já si u toho ze začátku dost četla, tak mě to moc bavilo. (mnohem lepší než když šmoulíček křičel :wink: ). Moje Dr mi říkala, že nemám kojit častěji než po 2h, že se jim pak v bříšku motá natrávený a čerství mlíčko a že jsou z toho pak prdíky. V nových příručkách zase prosazují kojit jak dlouho dítě chce a jak často chce. tak si vyber. :unamused: Myslím že rozumná je zlatá střední cesta. Nenechávala bych ho u prsa ale spát. Když nepije, tak ho pohlaď po tváři, zatřepej s prsem a když se neprobudí, tak ho dej spinkat do pelíšku. :wink:
To jste ještě nebyli převážení??? To je divné. Nás Dr vážila ze začátku každou chvilku.
21. kvě 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Maria neboj,ono to do srpna uteče ani nebudeš vědět jak a najednou budete mít prcka doma.... a pak se už nezastavíš :grinning:
21. kvě 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem sem chtěla napsat že Peťa má holčičku a ona už to stihla sama :sweat_smile:
Já teď nějak na toho koňa nemám čas ani náladu, honí mě němoc a zuby nechty se bráním antibiotikům, protože to by byl konec kojení, zatím se mi to daří, ale je to na ho....... manža si musel vzít i den dovolené protože naprosto nezvládám!
l.mysko s kojením ti neporadím u nás to bylo vždy tak 25-40 minut a přisátej byl celou dobu :sweat_smile: většinou u toho usnul a to bylo znamení že je konec :wink:
21. kvě 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Kasli - preco by si musela koncit s kojenim ked beres antibiotika? Myslim ze na trhu su uz antibiotika ktore mozes aj pri kojeni, ja ked som mala zapal prsnikov mala som antibiotika - uz neviem nazov :unamused: - s ktorými som mohla kojit. Niekedy si tie antibiotika proste musis dat. Skus sa popytat u svojho doktora. Drzim palce :wink:
21. kvě 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, no to počasi je děs! :angry: Kdy už to skončí? Dnes jsme šly nabalené na procházku jako v listopadu :frowning2: . Kasli, to se ani nedivím, že jsi nemocná.
Já zítra vyrážím do velkoměsta, tak snad se ve zdraví vrátim :slight_smile:.
Jo, dnes jsem Hedušce kupovala první botičky, vybrala jsem u Bati, ale z té ceny se mi podlomily kolena 599Ká a bude hůř :fearful: . Jo a prodavačka mi říká: "Jsou kožené, takže impregnovat!" a já si myslela: "Na kdy asi? Když vydrží tak na 14dní, maximálně měsíc." :sweat_smile:
21. kvě 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky!
mariap, tak to je jasný :wink: no to víš malý je už vyše půl roku a já už zapomínam že v těhu se fakt nedá běhat jak zamlada :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem už o tobě říkala té kámošce a taky se těší na setkání v Berouně :wink:
Kasli já když jsem ještě kojila tak jsem kvůli infekci brala antibiotika Augemetyn, je to prý slabší penicilin a může se i v těhu a pri kojo.
Berynko, dneska jsem byla taky u Bati na čumendu a veru se mi podlomili kolená, když jsem viděla u dětských capáčků cenu 399,-Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. kvě 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany: přesně! Já si toho taky všimla, zrovna je tam totiž nějaká paní kupovala pro mrňouse :confused: . To snad i v tom superdrahym krámě pod horní bránou je mají levnější :sunglasses: .
21. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zatím si říkám že kým nechodí tak řešit nebudu, ale až začne tak fakt nevím kde půjdu koupit dobrý a ne moc drahý botičky :sweat_smile: byla jsem se podívat i v BU-BU hračkách (u Billy) ale tam to maj to samý v bledě modrým :cry:
já když koupím boty u Bati vím že je mám na dvě sezony
21. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný. My jsme celou dobu vydržely ve dvou látkových ťapkách, jedny capáčky jsem kupovala v HaM asi za 120,- a jsou krásný vyšívaný a nějaké dostala od babičky. V tom Bu-Bu jsou ceny botiček snad ještě vyšší než u Bati, ale zase mají tu značku... myslim žirafku.
21. kvě 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kámoška mi říkala že tu žirafku mají snad i v Globusu a tam by to snad nemuselo být ani tak drahý
21. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já také už brala antibiotika i při kojení,ale mudra říkala, že pokud se potvrdí to co tam vidí tak mě ty silné neminou, takže slabé by asi nezabrali, ale vypadá to že je mi hodinu od hodiny lépe, tak snad to bude v pohodě, výsledky budou až zítra, dneska je tam ještě neměla, tak snad to bude v poho

Jinak o cenách za boty mi povídejte, já říkala zrovna manžovi, že až budeme kupovat první botky na chození, tak je musím jít koupit sama, páč manžu by z té ceny určitě šlehlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, gratuluje Petule k Barunce. Je to teda kus ženský:slight_smile:
jinak pár slov k Hořovicím - byla jsem tam spokojená, s porodní, s odd. šestinedělí taky, ale na novorozeneckém mě trochu zklamali. Malého mi skoro nenosili na kojení, takže hodně zhubnul, pak mi vynadali, že je hubenej a má hlad. Vůbec mi kojení nevysvětlili a stresovali mě malými přírůstky na váze. Takže doporučuju si to o kojení předem nastudovat a v případě císaře si o mimčo říkat, ať ho nosej na přiložení co nejčastěji.
22. kvě 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jenom malá informace.Pokud budete mít někdo zájem,měl by se v MC Slunečnice konat kurs baby signs-znakování dětiček.A to 14.6. v 10.00.

Kasli-tak doufám,že se brzo uzdravíš.

Botičky??!! :rolling_eyes: Taky pamatuju,že když jsem byla kupovat první,tak se mi protočily panenky :astonished: .Naštěstí ještě žádné nepotřebujem,ale až to bude aktualní,tak jsem zvědavá...Takové ty lepší jsem si schovala po starším,ale zaručeně,jako naschvál,tomu malému nebudou sedět... :confounded: Hodně jsem nakupovala v Baťovi,ale tam jsou dost drahé.Občas není špatný výběr v obuvi u Delvity za světelnou křižovatkou směrem do města,takový rohový barák to je.Blbý je,že se tam nedá vjet kočárem (hodně schodů) a musí zůstat venku.Cenově nějak výrazně levnější ale taky není.Prostě "už se těším"!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning:
22. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no kde ste? je tu nejak ticho :wink:
23. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janulo!
Taky sem občas mrknu a dneska je tu mrtvo :wink: Asi z toho půjdu spát. :astonished:
23. kvě 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk hlásím, že nemoc je jakš takš překonána i bez antibiotik!
Botičky - tak děvčata nás to čeká co nevidět jelikož mlaďas se mi začal stavět :angry: pořádne ani nelezem ale už stojíme, by mě piclo!
Jo a máme zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuub :dizzy_face:
24. kvě 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
jeeej Kasli gratulujem - i k vyléčení a hlavně k zoubku! :dizzy_face: tal ted je to už pořádný chlapík, když stojí a má zub :sunglasses:
my hlásíme taky včera objeven 3. zub jednička hore
24. kvě 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
To už máte pěkné zubatce :grinning: Všem velká gratulace. :dizzy_face: U nás je v celkovém počtu - 1 zub dole.

Kasli-to už ti stojí?? :slight_smile: No to je rychlík.Blahopřejem.To my se zatím přetáčíme. :unamused:
24. kvě 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek