• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
marcim tak to už máte taky ale šikulku, vždyt ty naší prckové se taky přetáčí jenom chvilku a zoubky my máme asi jenom měsíc :wink:
24. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To u nás je zoubek asi týden a pár dnů.Velikost asi 2-3mm,ale je TAM.
24. kvě 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak sa máte? Mne sa v posledných dňoch normálne nič nechce robiť...nejak nemám náladu, to budú asi tehotenské hormóny, tiež vás chytali podobné záchvaty leňory?
24. kvě 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my sme bez zubov :grinning: ale slintame akoby nam mali ist aspon 4 naraz :wink: ale musime sa pochvalit, hlasim ze uz tyzden sa pretacame z chrbatika na brusko :grinning: :slight_smile:
24. kvě 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste šilovní.My jsme se začli přetáčet až po 5.měs.
Pravda slintal už taky někdy od 3 měs. a až teprve teď se vyklubal. :grinning:

Maria-lenóra mě chytá i teď. ...a to se většinou Marťas dožaduje největší pozornosti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. kvě 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava...jste šikovní :grinning:
24. kvě 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mariap jj, lenoru jsem v těhu měla také a strašnou :grinning:
Marcim stoupat si začal je to tak týden a teď je problém, že by pacholek pořád stál!!! Normálně mu podávm ruku, aby si sednul a on už si rovnou stoupne a já ho pak nemůžu donutit si sednout, je jak prkno a nesedne si ani omylem :angry: a jak se vzteká když mu nechci k tomu stoupnutí pomoct :grinning:
24. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi dělal Robča taky.Ten šel tedy nejdřív na 4,pak na 2 a teprve potom ze stoje kycnul na zadek a posadil se. :sweat_smile: Jakmile zjistil,že má možnost se pohybovat a objevovat svět,tak bylo po klidu. :grinning: ....a už jsem za ním jenom běhala. :dizzy_face:
24. kvě 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink: holky chtěla jsem se zeptat jestli nevíte, jestli mají u Madly zahrádku a jestli je tam v neděli otevřeno? :wink:
25. kvě 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Kasli, teda Vojta je velký šikula :dizzy_face:... a tobě to teď začne :grinning: .

Dzany, zahrádka tam je. Úplně vzadu za tou druhou částí restaurace a otevřeno určitě mají, pokud se tam něco mimořádného neděje :wink: . A jinak s kočárem jsme tam zajížděli z boku - ze dvora Mlýna.

Naší Hedvice je akorát dnes 1 rok, tak na mne padla trocha nostalgie :sweat_smile: . Je to skoro neuvěřitelný :confused: . Oslava byla už včera, moc se to vyvedlo :dizzy_face: .
25. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko, děkuji :wink: A Hedušce vše nej nej at je zdravučká a má stále tak hodné a starostlivé rodiče :dizzy_face:
25. kvě 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hedušce vše nejlepší! Je to už velikánská slečna. :slight_smile:
Kasli - teda ten tvůj Vojtíšek je fakt pěkný číslo! :grinning: Staví se tedy brzy :slight_smile: . Když si stoupá sám, tak je to vpořádku, ale jak říkáš, určo by bylo pro něj dobré, kdyby se naučil i po čtyřech.
Janulko - Filípek je taky pěkný číslo, my jsme se taky začali přetáčet až v tom 5-tém měsíci. Kryštof slintá taky už od 3.měsíce, jako by mu lezly všechny zuby naráz :grinning: a stále nic :wink: . Minulý týden byl asi tři dny pěkně protivný, tak jsem myslela, že už to začalo a ono nic. Teď je zase klid.
25. kvě 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Kryštof má asi dojem, že mám málo práce. Ráno se většinou před šestou pokadí. Dnes jsem převlíkala i postýlku. :grinning: Dostal snídani a dala jsem ho k manželovi a co myslíte.....převlíkala a myla jsem ho komplet znovu! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Zvládl to včetně prostěradla. :angry: :grinning:
25. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky přeju Hedušce vše nej. Chtěla jsem jí popřát osobně, ale nějak to nevyšlo :frowning2:
25. kvě 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Heduske vsetko naj, nech ju posluchaju rodicia :wink: !!!!
My mame doma staru mamu, tak sa tento vikend stara o prcka. Este ze som zdroj mlieka, inak by som ho nedostala ani do narucia :grinning:. Tak sme to vyuzili a sadli na bike aj vcera aj dnes. A dnes sme vysli na Ded, konecne som to videla.
25. kvě 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkujeme za přání :dizzy_face: !

Grainne: u nás je to podobné :slight_smile: . Hedula, když se ráno probudí, tak nemá hlad a klidně by si ještě chvilku vydržela hrát v postlýce, ale já vim, že k ní musím vstát, protože má určitě nakoupíno :grinning: a brzy by to měla i na zádech.
25. kvě 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Hedušce vše nej,nej,nej.Určitě jste si její narozky náležitě užili :grinning: :grinning: :grinning:

Martásek když zabublá do plíny,tak musím jít přebalovat,protože,jak píše Berynka,když bych ho v tom nechala,tak by to měl až na zádech.

Jinak já se doma belhám o fr.holích,protože mám zánět šlach u kotníku a nemůžu došlápnout.Je to bomba,protože nejsem schopná si ani donést dítě z postýlky na krmení. :frowning2:
25. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno holky! :dizzy_face:

Včera jsme už byly na Dětském dnu. Hedula to ale nějak bojkotovala. Zajímaly jí jedině velký psi. Byla tam i kamarádka se stejně starým chlapečkem. Na tom je vidět, že je to prostě chlap. Nejvíc ho zaujal náš kočárek a kolečka :slight_smile: . Pak si s Heduš začali brát dudlíky a to se jí nelíbilo. A nakonec usnula :slight_smile: .

Marcim, to tě fakt lituju! Jak to zvládáš? :confused: Vůbec si to neumím představit, zvlášť když máš 2 děti. Ale to si asi hodně pomáhá manžel, viď?
26. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

No,vzal si na 2 dny dovču.Na jednu stranu je asi taky rád,že si doma relativně trochu odpočine. :dizzy_face: Takhle si člověk uvědomí co to je,když prostě najednou něco nemůžeš.Ale jsem ráda za ty hole,protože celou sobotu jsem doma proskákala po jedné noze a kolem nábytku,abych se mohla chytit.To musel být na mě pohled...A takhle jsem aspoň relativně mobilní.

Bery a kde byl dětský den??A nevíte někdo jestli bude něco v Berouně??
26. kvě 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, marcim at se brzo uzdravíš :dizzy_face: teda fakt si to taky neumím představit, být indisponovaná a ty ještě k tomu 2 dítka, ale tm je hodný že zůstal doma :wink: ale nemyslím že si nějak odpočine, když tě musí zastoupit :wink:
my jsme si včera vychutnali obídek u Madly - bezvadně tam vaří :dizzy_face: a pak jsme se prošli s mm po Berouně.
26. kvě 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak Marcim zelam skore uzdravenie a manza nech pomaha :slight_smile:
V Beroune by mal byt 1.6. nejaky detsky den od 14.00-17.00hod, pořáda to Harmonie. Jo a 31.5. od 14.00 je kouzelný den Harryho Pottera v zakl.skole v Kralovom dvore na skol.dvore. Ja sa chystam s malou na namestie 1.6.
26. kvě 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji :dizzy_face: ,manžílek pomáhá,je na mě hodnej :dizzy_face:

Asi by jsme šli podívat taky na náměstí.Díky za info.
26. kvě 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z Kryštofa je teď chobotnice. Když ho chci zvednout, tak mě ovine všemi svými chapadýlky :grinning: , takže ho nejsem schopná pořádně chytit. Když ho nesu, tak rozpaží a zachytává za všechno na co dosáhne. Oblékání vám snad ani nebudu popisovat. :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne hezký popis :grinning: :grinning: :grinning: .Chobotnice dobrá :grinning:
27. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme měli první kašičku k večeři.Klasická rýžová do MM a jak mu to jelo. :grinning: :grinning: :grinning: Boule za ušima se mu dělaly. :grinning: :dizzy_face:
27. kvě 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady to nějak usnulo :slight_smile: . My taky trávíme celé dny venku. Dnes jsem vyfasovala červená ramena. Ale Heduška zatím dobrý. Mažu jí Daylongen 40 a asi fakt funguje, né že bych jí chtěla opalovat, ale sluníčku se prostě nevyhne :sweat_smile: .

Marcim, to víš, klukům šmakuje! A vydrží jím to celý život :wink: . Kolikrát kvantita nahrazuje kvalitu :grinning: . Na Dětském dnu jsme byly v Srbsku, ani nevim, proč ho dělali už takhle dřív. Jinak jsem viděla plakáty na DD, jak psala Janula. A tradičně bývalo něco na Veselé, ale teď netušim.
27. kvě 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, tak jak bylo Martínkovi po kašičce? :slight_smile:
28. kvě 2008 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Zatím po kaši od včerejška tlačí a tlačí. :grinning: V ledničce mám v pohotovosti švestičky :grinning: Mrkev,bramboru i cukýnu zvládl v pohodě.Třeba to půjde samo.To bude pak náklad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. kvě 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky úspěch!!!Dílo bylo dokonáno.Švestky nebyly potřeba :grinning: :grinning: :sunglasses: Marťas je profík.(Měla jsem strach,že po té kaši bude mít zácpu.)
28. kvě 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, Martínek je šikula. Co tvá noha?
My byli dnes u Dr a jsme naočkovaný a máme 7,27 kg. :slight_smile:
28. kvě 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek