• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky!
Ty vaše děti dělají pokroky...To je super.Všem velká gratulace.
Ten náš druhý zoubek si to zatím zase rozmyslel a čeká asi na lepší příležitost,kdy se začne klubat ven.

Měla bych dotázek - nevíte někdo jestli se dá v Berouně nebo blízkém okolí sehnat takový hrneček??
http://unas.mimishop.cz/shop/foto460116.jpg
Chtěla bych ho pro Martínka.Ptala jsem se všude možně,ale většinou mají jenom Avent.
Já přes net nakupovat moc nemusím.Raději z ruky do ruky :sweat_smile: ...ale možná mě to asi nemine :frowning2:
6. čer 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo takhle to je lepší poznat http://unas.mimishop.cz/detail.php?zbozi=460116
6. čer 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim tuhle značku v Berouně neseženeš, já od nich chtěla dudlíka a všude na mě koukali jako co to ponich chci, že tenhle výrobce neexistue! Asi tě 1. nakupování přes ne t nemine :sweat_smile: Ale neboj pokud si to dáš na dobírku tak se nemusíš bát, já přes net nakupuji hodně a zatím bylo vše k mé spokojenosti :wink:
6. čer 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a hlásím, že Vojta je už zdravý! Dneska jsme lítali po doktorech nejdřív ušní, tam to bylo v pohodě, jen Vojta tam balil jednu třináctku, šel po ní jak drak :grinning: No a pak k naší pediatričce a tam jsme také uspěli na poslech je už čistej jen nám zbývá ten kašlík, ale to je tak typuji ještě na týden jelikož je dost zahleněnej :unamused: Ale hlavně že na těch průduškách už nic není, rovnou nám udělala prohlídku takže máme 8,43kg a 69cm :wink:
Jo a píchali nás do prstíku a když pak dostal Vojťas na bebí náplast tak si pů hodky pozoroval paleček a divil se co to tam má a pořád tu ručičku s náplasti porovnával s tou druhou a bylo mu strašně divné, že ta jedna je nějaká jiná :grinning:

A koupili jsem první botičky u Bati a asi je půjdeme reklamovat, páč se pářou :angry: Ale malej je z nich nadšenej, hned jsme je doma vyzkoušeli, nejdřív si je strašně prohlížel, pak o ně chvilku zakopával ale nakonec se rozťapkal :wink:
6. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli taky jsem si to myslela.Tak snad bude ten hrníček stát za to a Marťas mi ho nehodí na hlavu,jako že chce jiný.:grinning: Budu se muset odhodlat.Dík za info.
6. čer 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - to je fajn, že už jste zdraví. Je neuvěřitelný, jak ten váš prcek začal brzy chodit! Tak ať se mu v nových botičkách hezky ťape. :wink:
6. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky!

Kasli: tak to je bezva, že už vás nemoci opouští. Asi bylo fakt něco ve vzduchu, spousta lidí, co znám, tak měli různé virozy nebo rovnou na něco antibiotika :unamused: .

Grainne: "vidím", že můžete slavit půl roku. :slight_smile: Co příkrmy?

Marcim: jestli budeš něco kupovat přes internet, tak ti přeji, ať máš štěstí jako Kasli a né jako já. My co takhle objednali stálo za ... nic nebo s tím byl nějaký problém. A bylo jedno jestli se to týkalo různých drobností nebo ledničky či pojištění.
6. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
první mrkvička nás čeká dnes, už jí mám uvařenou, tak jsem zvědavá, jak se bude šklebit. :grinning: Už si chystáme foťák. :wink:
K půl roku dostal od babičky tygříka od Lamaze a moc se nám líbí. Je fakt hezoučký a doufám, že si s ním vyhraje. Ode mě dostane tu mrkev. :grinning:
Co se internetových obchodů týče, tak si taky nemůžu stěžovat. Zatím vše k mé spokojenosti a to nakupujem hodně často. Na poště už jsme známé firmy. :grinning:
7. čer 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, ze ja co mozem kupim cez net. dokonca aj kocik a bike pre Bronku sme kupili cez net.a skusenosti zatim len dobre. A poštarka nas tiež pozna.
Kasli-vy uz chodite? :astonished: nejak som to nezachytila :unamused: :wink: tak ste teda pekne sikovny :slight_smile:
Grainne- tak to budu usklabky :grinning: hod potom nejake foto do albicka
7. čer 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

fotky jsou v albíčku. :wink:
Bilance:
Hromada špinavého nádobí (hrnec, 3 misky - nepasoval mi tam mixér, mixér a síto, protože mixér sklamal), kupa špinavého prádla (moje triko, plínka, brindák, punčošky), mrkev po celé kuchyňské lince a podlaze, včetně umytého nádobí na odkapávači (mixér víc mrkve rozstříkal než rozmixoval) a dítě bylo kompletně vykoupáno. :grinning: :grinning: :grinning: Hádejte kolik mrkve skončilo v Kryštofovi???!!!! Stěží 3 kávové lžičky! Zato fotek je spousta. :grinning: (Alespoň něčeho. :grinning:)
Jako sranda dobrý, ale každý den bych to mít nemusela. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla - ta mrkev nejde z toho mixéru dolu, je hezky oranžový. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A už stihle část té mrkve vyhodit na prostěradlo. :grinning:
7. čer 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne-To musel být opravdový zážitek... :grinning: :grinning: :grinning: Vyloženě Kryštofovi chutnalo. :grinning: :sweat_smile: To víš,maminka to není...
Joo,mrkev to je prevít a hlavně na oblečení.Taky mám od ní oranžový kelímek a ten jsem povýšila na krmící.Z mixeru to už asi nedostaneš... :frowning2:
Fotky jsou super.. :slight_smile:
7. čer 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - pobavila som sa, fotky su uzasne, a oranzova je pekna farba. :grinning: :grinning: :grinning:
som zvedava ako bude chutit nam. obavam sa ze podobne :grinning:
7. čer 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy :wink:
teda grainne :grinning: koukám že mrkev má u každého napoprvé obrovský úspěch :grinning: :grinning: my jsme byli na tom podobně (kuk album) a ještě ke všému jsem jí nerozmixovla dobře takže se malá po první lžičce začala dusit :grinning: uklidním tě - už sníme celou mrkev na psezení, ani to není taková pohroma ale plínky, bryndáky a občas nějaké oblečení máme poznamenáno oranžovou barvou navěky :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to prevít, nechce to pustit ani žlučovým mýdlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a líbí se mi jak tam máš Kryštůfka namalovaného :dizzy_face: kdo ti ho takhle hezky zvěčnil?
8. čer 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Džany - já. :slight_smile:
8. čer 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - tak to si teda sikulka, :wink:
8. čer 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vaaaau grainee tak to máš talent :wink:
8. čer 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne: jsi talent :dizzy_face: . Nebo jsi nám něco zatajila a snad profík? :slight_smile: Je vidět, že Kryštůfek se s prvním příkrmem správně popral.
Pamatuju se, že jsem první týdny až měsíce musela mít při ruce pořád Vanisch, jinak bychom koberečky mohli rovnou vyhodit a byla velká spotřeba plen, které jsem dávala místo bryndáku, ten prostě nestačil :sweat_smile: .
8. čer 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že se vám to líbí. :sweat_smile: Poslední tři roky to pěkně flákám, nakreslím tak 2-3 obrázky za rok, takže profík teda sotva. :grinning:
A vanish na mrkev zabírá? :confused: Budu to muset zkusit.
A musím se dnes pochválit, zase jsem po dlouhé době upekla a dokonce se to i povedlo. :grinning: Akorát se musím hlídat, abych tam ještě něco zbylo na ráno. :grinning:
8. čer 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Džany - ta tvoje prperenda má teda ale modrý kukalda! :astonished:
8. čer 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanisch je podle mne skoro na všechno :wink: , ale musí se to prát nebo aspoň namočit hned, jinak to nepustí pak ani na třetí praní :angry: .
Třeba nechápu, jak někdo může dávat do sekáče nebo prodávat věci na mimi od půl roku a je netknuté, my máme na všem prostě fleky, které se dají odstranit leda tak nůžkama :grinning: . Ale uznávám, že teď už je to zase lepší :slight_smile: .
8. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Vím,že to bude znít divoce,ale vyzkoušela jsem na čerstvé skvrny od mrkve metodu...nejdřív polít olejem a lehce promnout a pak hned přeprat mýdlem.Zatím všechny skvrny byly pryč a olej taky.
9. čer 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! grainne dík, a to nevím po kom je má :sunglasses:
marcim tak to určitě vyzkouším, dík za radu, protože u mně teda vanish na mrkev nezabral ani náhodou a to jsem to měla namočený třeba i půl dne :unamused:
9. čer 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany-nejdřív jsem to vyzkoušela na špinavé plíně,když by to nefungovalo,tak ať mě to tolik nebolí,jako když bych si zničila tričko.Nechala jsem to uschnout a pak to vyprala normálně s prádlem v pračce.Už po přeprání mýdlem to bylo fuč.I na uschlou skvrnu na body to docela šlo.Tam to pak zmizelo až po praní v pračce.
9. čer 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcim : tak to tvoje know-how ráda využiju :wink: . Díky za radu.
9. čer 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že už námkonečně funguje internet a spojení se světem je tady :slight_smile:
Jak vás tady tak čtu, tak už se docela těším, až budeme taky baštit mrkvičku. To bude asi boj, i když malej lžičkou docela papká (dávám mu na ní kapičky na prdíky)
10. čer 2008 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk-tak super, budes online :wink: a vidim ze vstavate tiez dost skoro :grinning:
10. čer 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pamuk - to je super, že máš internet. To je základní potřeba každé ženy na mateřské aby se nezbláznila. Vždy se máš koho zeptat, najdeš si co potřebuješ a objednáš věci co potřebuješ. :grinning:
My zase vstávali pro změnu v 5h! :angry: :frowning2: :rolling_eyes: Auuuu.... Tak jsem si s ním dala prvního ranního šlofíka. :grinning: A je mi o moc líp. :wink:
10. čer 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Pamuk - super,že máš net.A co Honzík?Jak se vám vede?A kojo dobrý?A spinkání??
Janulo - už jste zdraví?
10. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my uz sme na to dobre, Bronka oci v pohode, uz chodi do skoly. :wink: Ale ja mam alergiu a teraz mi slzia oci, tecie z nosa, tak som z toho nervozna :frowning2: . Mam aj taky sprej do nosa co mozem aj ked kojim, ale ucinok je asi minimalny. Ach jo. :unamused: Ale mam dovod aby som povedala muzovi ze MUSIME ist k moru kvoli mojej alergii :wink:
tak dufam ze v zari pojedem. uz sa tesim.
10. čer 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek