• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
:grinning: :grinning: :grinning: Jo,moje slova.Taky jsem v rodině nejdýl kojící :grinning: :sweat_smile:
A jinak ahojky.
13. čer 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jsem ráno byli na kotrole toho očkování TBC. To bylo super, že jsem ho nemusela ani svlíkat.To u doktorů nesnáším, protože Jeník mi začne hystericky vyvádět:(
Tahla jsem ho v autosedačce a už se teda pronese. Jak to budu dělat za pár měsíců, to teda nevim :confused:
13. čer 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
V autosedačce už nemán šanci ho někam dotáhnout.Nejdřív jsem malého nosila v klokance,ale šíleně mě z toho bolely záda a pak jsem si pořídila Ergo a je to super.Nosila jsem ho tam od nějakých 3 měs. a píšou snad až do 20kg.V podstatě,co uneseš.Viděla jsem fotky i 17kg dítěte jak se nosí.Nejdřív se nosí na břiše a až je pevný v zádíčkách,tak se to přehodí na záda.Malej má 6 měs.a v pohodě pořád nosím na břiše.Ještě se mi nezdá tak stabilní,abych ho dalal na záda.
13. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda jak na to koukám,tak to vypadá jako náborová akce :grinning:
Ale pokud bys uvažovala o nějakém nosítku,tak vřele doporučuju. :sweat_smile:
13. čer 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my nosítko máme, ale Jenda se v tom zatím dost často vzteká. Vydrží tam tam 15 minu a je řev. navíc si nějak nedovedu představit, jak si ho v autě přendavám ze sedačky do nosítka. Musím si to doma vyzkoušet na nečisto:slight_smile:
13. čer 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám konečně padla :grinning: ! Nebyly jste se podívat dnes na náměstí na jarmarku a divadle? My to tam trochu obhlídly a bylo to moc hezký.

K tomu kojení... mě to taky mrzelo. Myslela jsem, že to bude daleko déle. Vydržela jsem cca do 7 měsíců, i když poslední dva jsme k tomu ještě přikrmovali a pak už to nešlo kvůli zubům :angry: ... tedy Hedušinejm. Vždycky se začala smát a hryzla mě. Naštěstí odstavení proběhlo úplně plynule. Možná to bylo tím, že jsme sotva začínaly se zeleninkou a přesnídávkama, tak po prsu ani netoužila :sweat_smile: .
13. čer 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to vypadá,že se zoubek asi prořezal a to nejhorší máme za sebou.Už včera snědl 3/4 banánu a dneska si dal i zeleninku na oběd s přesnídávku na skoro večeři.Tak třeba to bude lepší.S tím kojením to je pořád tak všelijak.Snad jednou za den si dal pořádně.Jinak jenom tak ucucává.Tak uvidím,jak to půjde dál.
13. čer 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
marcim-gratulujeme k zubu. Vidno ze so zubom sa mu vratila aj chut do jedla :wink:
berynko-my sme tam boli, bolo to pekne, predstavenie sa detom pacilo. :wink:
13. čer 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už tady proběhlo několik pokusů dát si scuka v Berouně, tak tady je další:
Co takhle příští týden se sejít? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Grainne - to by bolo fajn, musim to len vediet den dopredu, aby som si vypytala auto od muzicka. :grinning:
Berynka - dnes som bola na Karlstejne - mam tu brachu - nebola si tam nahodou aj ty? Bola tam jedna baba a bola ti strasne podobna (aspon podla fotiek co som videla) :wink:
14. čer 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - Já jsem taky pro a fšema 10.Ale jsem použitelná jen středa,čtvrtek. :sweat_smile:
14. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jasně byla! :grinning: Byly jsme tam (s Pamuk) kamarádce na svatbě :wink: . Před chvilkou jsem dorazila domů a jsem k.o. Škoda že jsem se tě nevšimla :frowning2: , ale byl tam hroznej blázinec a já čučela jen na nevěstu :slight_smile: .
14. čer 2008 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeej Berynko, tak si bola ty ! :slight_smile: No skoda, mala som nabrat odvahy a prihovorit sa ti, aspon by sme sa pobavili :grinning: ale ja som vahala, reku ak to nie si ty. No nabuduce uz nezavaham pri nikom a ak to nebude dotycny, tak sa aspon na mne zabavi :grinning: :grinning:
Ale Pamuk som si nevsimla (promin Pamuk :wink: )
15. čer 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jééé to je hezké že se také lidi poznávají podle internetu :wink: já si taky vždy v Berouně říkám jestli vás některou neuvidím...
já bych se s váma taky hrozně rada sešla ale bohužel jedu na měsíc na Slovensko, takže až se vrátim a udělali bycjom ještě nějaký srazík, tak se moc ráda připojím :wink:
15. čer 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janulo, nic se neděje :grinning: Vždyť tam bylo tolik lidí, že jedna malá Pamuk se tam lehce ztratila:slight_smile:
15. čer 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a právě proto asi nejsou od věci trička pro maminy a bodýčka pro mimina s logem a obrázkem MK :grinning: . Tohle je důkaz! :slight_smile:
15. čer 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bery - trička a body jsou super nápad.To by jsme se lehce poznaly. :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ak nie tricko tak mozno klobuk ci aspon peciatku na celo :grinning: :grinning:
Dzany-tak si to uzite, my pojdeme v cervenci a tatka ostane pekne pracovat :wink:
15. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak komu by vyhovovala středa dopoledne nebo čtvrtek odpoledne v Berouně? :sweat_smile:
15. čer 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk - s Jeníčkem vám to na fotce moooc sluší :slight_smile: :wink:
Grainne - Jestli by to nevadilo Janule spíše bych byla pro dopoledne nebo dřívější odpoledne.Musím pro staršího do školky.Děkuji.Jinak st nebo čt je jedno.

Holky - krize je zažehnána.Ťuk,ťuk,ťuk...Dneska si Marťas dal do sosáku i od maminky.Ale už začíná pěkně kousat i při kojo... :confounded:
15. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, to byl překlep. Taky bych radši dopoledne, oba dny, je to jedno. :wink:
15. čer 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - streda dopoledne je pre mna najvyhodnejsi termin, lepsi ako stvrtok, ale ak to nepojde, viem prist aj vo stvrtok. Kazdy den odpoledne sa uz ucim s nasou hereckou :grinning: ).
15. čer 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Středa dopol. vyhovuje.A v kolik??A kde??
Přidá se ještě někdo??
15. čer 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co tak streda okolo 10.00hod? ale miesto navrhnite vy, ja toho vela nepoznam. ale bola som v krasnej kaviarni Cafe Klaun u Berounky, tam sa mi to pacilo.
16. čer 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
V 10 to by šlo a na Klauna jsem taky myslela.Tam to mají dobré i na vjezd s kočárkama.Jeden hlas pro Klauna :grinning:
16. čer 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Druhý hlas pro klauna. :grinning: Doufám, ale že nebude cedit jako dneska. :wink:
16. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn, tak zatial plati v stredu o 10.00hod u klauna. Kto sa k nam prida? Berynka, Pamuk - ked sme sa tak obisli na tom karlstejne :wink: ? a ostatne holky?
16. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mně má přijet tento týden návštěva a ještě se nevyjádřila, ktetej den. Když nedorazí ve středu, tak ke Klaunpvi dorazím
16. čer 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem tu :wink: .
Já jsem celý týden zasekaná :unamused: . Ke všemu bychom měly jet o víkendu na hory, tak toho mám nějak víc. Ale věřim, že se někdy společně potkáme :slight_smile: .
16. čer 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk - návštěvu nech za dveřma a přijdi :grinning: :grinning: :grinning:
Bery - škoda :frowning2:
16. čer 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek