• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky, tak se zase po delší odmlce hlásím :wink:
Jinak díky za utěšení, že už nekojím, ale já so z toho hlavu nelámu, chtěl jsem vydržet do 6 měsícu což jsem si splnila a tak jsem v pohodě! Jinak tomu je u Vojty, ten si asi teď srbe hlavu, páč se mu silně nelíbí, že musí v noci čekat než tu lahem s mlíkem připravím, hajzlík dělá takové scény, že bych mu tu flašku nejradši omlátila o hlavu :angry: (vím, že je to drastický, ale von je vážně na ránu)

Pamuk u nás jsou hysterické scény na děním pořádku, takže jediné co muho dodat k VAšemu vztekání je : "Vydrž Prťka, vydrž!"

A ke srazíku, ráda bych se někde srazila, ale bohužel středy jsou u nás zasekané plavčem, takže je mi líto!
16. čer 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zatím to vypadá, že půjdu jen já, Marcim a Janulka. Kdyby jste se ještě někdo přece jen chystaly, dejte vědět. Janulko, co kdyby jsme to přesunuly do té nové modré cukrárny na sídlišti. Měly bysme to všechny blíž., :wink: :sweat_smile:
17. čer 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by slo, ja musim stejne rano do Berouna, ale nie je problem prist aj tam ked pojdem cestou spat. Uz som ju videla ale dnu som nebola, aspon si to poobzeram. :grinning: Takze zajtra o 10.00hod v cukrarni :slight_smile:
17. čer 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, tak ať se vám zítra ten srazík vyvede. A jestli budete mít možnost, tak (pro nás) foťte :wink: .

Mě zítra čeká Praha :dizzy_face: . Hedouš trénuje ťapání ostošest a já začínám mít v p... kříž :confounded: . Jo jo, jsou to radosti.
A ode dneška za dva týdny se nám konečně vrací tatínek :slight_smile: . Dnes říkal, že ještě bude muset do Hadrabadu, prostě do nějaké arabské díry :sweat_smile: a má "zevrubný plán vesnice" a to, aby nosil zásadně dlouhé kalhoty, skoro nic nefotil, nečučel na ženské a nepil alkohol, jinak ho můžou zabásnout cca na 3 měsíce :sweat_smile: . Tak to už by mi z toho asi jeblo, furt samy... nebo bych jim tam poslala Hedulínu a bylo by to :sunglasses: :grinning: .
17. čer 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaves babule! taky přeji at máte hezky srazík s mrnousema :wink: a určitě by to chtělo nějaký fotečky :sunglasses:
berynko obdivuju tě jak to takhle v pohodě zvládaš bez tm :wink: ale ta indie musí byt krásná
my válčíme s rýmou, odsávam, kapu nasivin a vůbec nechodíme ven :cry: a to byla dosud zdravá a máme jet na slovač a my marodíme, ach jooo
17. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany: jestli malá nemá teplotu (po odečtení nad 37,3), tak ven podle mne můžete. I se jí bude lépe dýchat. A zkuste tu Vincentku nebo mořskou vodu na zvlhčení sliznice, to fakt pomáhá :wink: . A ať jste brzy fit!
17. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj! :slight_smile:
Celý den ani noha? :confused:

grainne: fotky jsou bomba :dizzy_face: :slight_smile: !!!
18. čer 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem ráda, že se vám fotečky líbí. Kluci byli vděčné objekty. :dizzy_face:
18. čer 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky! kluci jsou fakt frajeři :sunglasses: hotoví manekýni :grinning: ještě že jsem nejela vždy bychom tam trhaly partu jako jediná ženská :astonished: :grinning: takže příště Berynko a snad i Petul.a musíme jít s klukama spolu,jo? :wink:
dnes jsem byla s malou u doki abych měla jistotu že to nemá i na průduškach a o.k. tak jsem jí dala nad postýlku navlhčenou plínku s kapkou eukalyptu tak uvidíme.
tak zatím papa já zítra balím,jupíííí :grinning:
18. čer 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Právě ty holky nám tam chyběly. :grinning: Příště by to chtělo i dámské osazenstvo,v těch mladších případech oleženstvo.:grinning: :sunglasses:

Dzany-šťastnou cestu.A ať se vám to tam vyvede.
18. čer 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak nabuduce by sme chceli aj nejake baby na zraze, nech sa chlapi maju pred kym predvádzat:slight_smile:
dzany-prijemnu cestu a uzite si to.
19. čer 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
holky děkuji :dizzy_face: už se fakt domů těším, nebyla jsem tam roku :frowning2: nevím teda jak to všechno udýcham měsíc, ale jsem rada že si i trochu odpočinu, že my naši pomůžou s malou.
tak si představte dnes jsem byla u kožní a malá má nějakou saboreo, nebo tak něco - dělaj se jí šupinky ve vlasech, je to prý obdoba atopáku, ale prý lepší, nesvědí.to je hrozný, že ty dětičky taky všechno chytnou :unamused:
tak si taky užívejte s prckami a já se určitě občas ozvu od našich. papa :dizzy_face:
19. čer 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany - nie je to sebora (seboroidná ddermatitída ). Toto mala aj nasa Bronka, asi v 4.mesiacoch, presne mala supinky na hlavke a aj pod pazuskami a medzi nozkami. Musela som ju len kupat v hypermangane a zmizlo to.
19. čer 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to ono :wink: ja si to přesně nezapamatovala , ale o tom hypermangánu mi neříkala :astonished: dala mi jenom nejakou olejovou emulzi že jí to mám vtírat do vlásků a pak jí to normoš umít šamponem. ale to bude asi tím že to má jenom v těch vláskách.
a už se to Bonke nevrací?
19. čer 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
promin Bronke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: píšu jak analfabet :grinning:
19. čer 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dzany,
Moji kluci to měli oba.Dostala jsem taky ten olejík.Před koupáním jsem to namazala a asi 5 min. nechala působit a pak se to umylo.U staršího to trvalo dýl,asi 2-3 měsíce a zmyzelo to a mladšímu stačílo snad 2x umýt a bylo to pryč.Když to přeženu,tak to má kažké druhé dítě.Neboj atopák to není. :sunglasses:
19. čer 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu loupačku má Hedouš ještě teď :unamused: . Sice jen zbytečky, ale docela se to drží. Když byla mimino, tak jsem jí to mazala a ty šupinky šly dobře dolů. Teď by to chtělo hlavně ostříhat hodně nakrátko, to by na to určitě taky hodně pomohlo :wink: .
19. čer 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, už jsem klidnější :wink: ne že bych to přála i vaším malým, ale když slyším že má s tím zkušenosti víc lidí, tak si říkam že to nebude zas tak hrozný, dík za info :wink: mudra mě síce taky uklidnovala, ale já jí jenom řekla že má asi lupy at mi poradí nějaký šampon pro dětí a ona prý žadny lupy ale sobe... něco :grinning: ekzem, no tak jsem už byla hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky já se nemůžu dobalit, heeelp! jedu sama a už mám velký batoh a kufr a furt ještě nemám kopec veci zbaleno :sweat_smile:
19. čer 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Džany, Kryštof to měl ve druhém měsíci, ale fakt přííííšerný. Pak mu slezly vlasy, protože jsem mu to loupala. :sweat_smile: Je to opravdu normální. Můžeš to mazat i třeba normálním oliváčem, ten je pěkně mastný a pomáhá. Pak umýt šampónem a vyčesat. :wink:
19. čer 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dzany,
nie Bronke sa to uz nevratilo a to uz ma 8r., zato sa jej neustale vracia zábudlivost :grinning: :grinning: :grinning: . Možno je na to už olejcek, predsa len to bolo pred 8 r., a veda ide dopredu. Takze pohoda.
19. čer 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,teď jsem na to přišla.Vééélikánská ostuda....za tu hrubku se omlouvám :frowning2:
19. čer 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcim: vůbec nic si z toho nedělej. Mateřská demence funguje u všech 100% :grinning: .
20. čer 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
no,když jsem to viděla napsané....tak jsem se jen zděsila.... :astonished:
To výš mlýko na mosku zatemňuje rosum... :grinning: :sunglasses:
20. čer 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus, tak koukám že se srazík povedl, no příště se snad konečně s vámo srazíme také :wink:
JO a baby jsou nutný, Vojta jde po ženskejch jak drak, opět se mi to dnes potrdilo na plavání, kdy ve sprše se připlazil k jedné holčině, mrknul na ní a šup, už měl její hračku a ona ani neprotestovala, asi kouzlo osobnosti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marcim o demenci mi povídej, nejen gramatika ale i mluvila, tuhle jsem se přistihla, že normálně zapomínám jak se co jmenuje a kdo mi co říká a nebo vůbec nikdo na mě mluví (většinou manža) a já ho naprosto nevnímám :sweat_smile: Manžek ze mě zachvíli bude mít tiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nikde nikto :wink: ? My sme boli dnes znova pri Berounke trochu korculovat a lozit na skalach. Pocasie nam vyslo, ani tak velmi nepieklo. Neviete ci je uz otvorene kupalisko v Popoviciach? V Beroune viem ze bazen uz funguje.
21. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Janulo!
A žiješ??? :grinning: A to ještě lozíš po skalách?? :astonished: To seš dobrá...A kdo hlídal Filípka?
Já osobně na bruslích bych se zabila a ze skály spadla....takže se nechytám. :grinning: :sunglasses:
23. čer 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky :wink: , mám chvilku vás pozdravit. Přijela tchýně a užívá si naší ratolesti :grinning: . Byla jsem ve městě a to vedro je docela sííííla :unamused: . Zítra zase vyrazíme do přírody a do bazénku :dizzy_face: .

Teď tady na MK někde brousí Petula (dávala foto do alba) a tady se nezastaví a nezastaví :unamused: :slight_smile: !
23. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak konečně mám opravený PC, tak jsem na vás jukla, vidím, že si všechny užíváte pěkné počasíčko a podle fotek všichni krásně rostete:slight_smile: i srazík se konal, hned jsem vás okoukla:slight_smile: řeším aktuálně jednu věc, určitě mi některá poradíte, chodíme s Pátou hodně ven, je dost na dece někde v trávě a nevím, jak ho chránit na klíštata, MUDr.mi řekla, stříkat repelent na kočárek, deku, botičky atd, jak to děláte vy? Sice se snažím, ale úplně se nevyhnu tomu, aby nebyl malý na trávě, je strašně aktivní, nevydrží sekundu na místě, lup na bříško a už se někam posunuje a šoupe a ted se chystáme někam k vodě do jižních čech, tak bych to raději měla nějak pojištěné, poradte chytré hlavičky:slight_smile: přeji všem krásný den, at vás to neodfoukne :sweat_smile:
23. čer 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mirdisku,

no ja som maleho este nestriekala a boli sme aj pri berounke, ale nejak ma to nenapadlo :unamused: Len malí sme bol na deke asi len jeden-dva razy. Ale Bronku vzdy nastriekam repelentom na šaty ked ide na skaut. Asi by som prcka kludne nastriekala tym sprejom na saty, pripadne aj kocik. A uzite si Južne Čechy, boli sme minulý rok v Českom Krumlove a okoli a bola som unesená tým aký je to krasny kraj.
23. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těma klíšťatama je to špatný :angry: . U nás jich je taky dost a hodně záleží, jakou kdo má krev a u mimísů, jestli jsou ještě kojení... si myslim :sweat_smile: . Já sama měla na konci těhotenství asi tři klíšťáky a letos, jak začalo být hezky tak hned dvě :unamused: . Ale Hedouš zatím (ťuky ťuk) dobrý. Loni byla malá, takže se placatila jen na dece a teď jí občas stříknu repelentem oblečení a botičky. A hlavně jí prohlížím i během dne! a vyhýbáme se vyšší trávě. Určitě uvažuju o očkování, ale to stejně nejdřív tak ve 3 letech.
23. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek