• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Janulo... :grinning: :grinning: :grinning: To muselo být super :grinning: To já mám z Prahy vítr.Maximálně jezdím po obchvatu,nebo jenom na kraj,Zličín,Butovice,a dál MHD.Do Prahy autem mě nikdo nedostane.. :sweat_smile: To jste dobrý,že jste si troufly.

My byly včera s kámoškou u Berounky a došly jsme až do Svatýho Jana.No bylo to na celý den a večer jsem byla naprosto nepoužitelná :pensive: Hlavně to vedro bylo umořující. :frowning2:
3. črc 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Janulko - :grinning: :grinning: :grinning: tak takovou historku nemám ani já! :grinning: Hlavně, že jste si poradili a vpořádku dorazili. Jaký to bylo? My byli před nedávnem v Liberecký ZOO a bylo to super.
Marcim - myslela jsem včera na vás. :sweat_smile: Jak se líbil výlet Martínkovi? Kdyby jsi nevěděla, proč jsem ještě v Berouně, když jsem chtěla ráno odjíždět do Liberce, tak včera večer, když jsem se vypravila ještě natankovat, tak na mě svítila podezřelá červená kontrolka. Takže jsem ráno místo do Liberce hodila auto na kontrolu do servisu, ale naštěstí je všechno vpořádku. :wink: Tak jedem zítra ráno.
3. črc 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - jééé,no to je škoda,že jsem to nevěděla.Tak Vám přejem šťastnou cestu :sunglasses:

Martínkovi se docela líbilo.Jezdíme už na břiše... :grinning: a tak se díval na les,řeku...ale to vedro bylo příšerné. :confounded: Okolí bylo nádherné a kdyby nebylo to horko,tak je to bezva výlet.Jenom mě začíná bolet zase nožka,...asi jsem to přehnala :frowning2: :sweat_smile:
3. črc 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím že heště žijem, i když já jsem pěkně přismahlá na zádech a trpím jak blázen a to jsem ještě s těmi přismahlími zádami dneska absolvovala masáž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsme byli s kámoškou v Hořovickém aquaparku a bylo to super. Malej řádil ve vodě jak černá ruka a vůbec jsem ho nemohla dostat z vody i když už drkotal zubana (dvěma :grinning: ) Dokonce skákal do vody, a tím mě naprosto odrovnal, já ho vždycky posadila na rantl bazénu, udělal krok od něho a nátáhla ruce a on šup a skočil do vody a já ho chytala a on z toho byl úplně hotovej a pořád by jen skákal! Fakt borec :dizzy_face: Kamarádky kluk, který je o půl roku starší ve vodě řval jak protrženej a mi zářili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, no prostě je Vojťas šikula po mamince :dizzy_face: :wink:
3. črc 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Kasli-super ste sikovny, mne toto robila Bronka ked sme boli v Dolnej Strehovej a mala tak 2 roky.Skakala o dusu a stare panie hikali a kricali nech ju vytiahnem a ona nechcela z vody.
Inak holky, my balime dnes, zajtra vyrazame na slovensko, nie je mi, ovsem, jasne, ci tam dorazime bez doprovodu :grinning: :grinning: Idem totiz ja sama s autom s dvomi detmi a ta moja kamoska tiez sama s tromi detmi. :grinning:
Marcim - to ste sa pekne presli teda. :wink: budete mat dobru kondicku.
Grainne - tak liberecku zoo skusime nabuduce. :grinning:
Petula - si dobra s antom z mejdanu :grinning:
A nabuduce sa ozvem uz zo slovenska. Tak si to tu uzivajte. :slight_smile:
4. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - no to čučím.. :astonished: ,je to borec největší. :slight_smile: To u nás se horko těžko stojí na 4 a to jsme asi o měsíc mladší.
Janulo - ať se vám tam líbí a šťastnou cestu...a třeba i s doprovodem. :grinning:
4. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hokky!
Musíme se pochlubit..Martínek se postavil na 4 a naprosto v pohodě se udrží (teda musí mít za sebou ještě nějakou pevnou oporu) a děsně ho baví se hyklat dopředu a dozadu. :grinning: Hlavně,když postýlkou bouchá do obýv.stěny :grinning: :sweat_smile: Tak jsem mu to zatrhla a kolečka u postýlky zabrzdila. :dizzy_face: ...hyklání zdar! :sunglasses:
5. črc 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny! :dizzy_face:
janulko - ty jsi borec :grinning: ale holt ženská si poradí v každé situaci :grinning: preji štastnou cestu a hlavne at to máte rychle za sebou ( a pokud možno bez doprovodu :grinning: )
a kam jedete na slovač?
kasli tak to je Vojtas opravdu šikovný. naše Nelča v bazenku jenom kope nožičkama :sunglasses: ale sama si ješte ani nesedne a už vubec ne že by se stavala na nožičky, takže si myslím marcim že mužete byt s Martínkem v klidu.
jináč asi pojedeme domu príšti týden a mám hruzu z toho hl. nádráží v Praze :angry: prý je celé rozbombardované
5. črc 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, v rychlosti vás všechny zdravím :slight_smile: . Jsem tu jen na skok, s manželem si užíváme a sžíváme, no a taky máme trochu té romantiky :sweat_smile: .

Jani: mějte se hezky! :wink:

Marcim: Martínek je šikulka :confused: :slight_smile: , gratuluju k pokrokům.
5. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlasim sa zo Slovenska, vcera vecer sme dorazili okolo 19.00, deti v aute boli v pohode, maly bud spal alebo si gagal, ani nezaplakal. Cesta nebola ktovieco, D1 bola uzatvorena pri Humpolci, prevratil sa tam kamion - hoci bol sviatok a cez prazdniny nemaju jazdit ani cez vikend. Ale na ceste ich bolo dost, co ma ale nastvalo tak vacsina kamionov boli slovenske - samas Blava, Kosice, Dun.streda a Komarno. Tak som nadavala na podr.... ných slovakov :grinning: :grinning:
Dalsia obchadzka nas cakala pri Uherskom Hradisti a potom to uz bolo fajn. Tak si budem teraz uzivat pohody a obsakovania u nasich. :wink:
Ako citam, tak zistujem ze tí nasi malí chlapi su celkom sikovní ak ked sa hovorí ze chlapci su vo vsetkom pomalsi, ze dievcata su sikovnejsie (ze Berynka a Dzany ? :wink: :grinning: ). Holt zenska je vzdy dokonalejsia :grinning: :grinning: :grinning:
Dzany - sme v Ban.Bystrici, uz som sa tesila, najma na tie nase hory :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Janulo,Dzany - to se máte...taky se už těším,až pojedeme k rodičům a necháme se opečovávat.Stejně vám to závidím. :sweat_smile:

Berynko - jenom si manžela užij. :wink: :dizzy_face:
7. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak nám asi rostou další zoubky, jelikkož je malej opět na pěst, protivnej jak sáňky v létě, cytlivka největší a k tomu i hysterka!!
Jinak už lezeme jak o život, a nejradši se plazí ke schodům, což mu vždy zatrhnu a tak řve jak protrženej, že tam nemůže a máma je zlá :grinning:
Jo a také se stavý o vše co mu přijde pod ruku, a podle toho také vypadá, je samá modřina, jelikož zásadně padá na hlavu a také je naprosto nepoučitelnej, jelikož vždycky vleze tam kde si nabije kokos, pak si zařve a uklidní a během chvili je zpátky na tom samém místě, kde si opět nabančí! Ale zkrátka si to nenechá vysvětlit, a když mu zakážu na to místo jít, tak ho chytne hysterickej amok, že tam chce a to bych ho v tu chvili nejradši seřezela (upozorňuji, že zatím výpraskem jen vyhrožuji)
Jo a usínání přes den v postýlce, co se naučil postavit o šprycle je o nervy, pokaždé ho uložím a během chvíli je postavenej a huláká ne mě, že teda rozhodně spát nebude :angry:
7. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kasli....tvoje první věta mě obzvláště pobavila. :grinning: Malýmu asi roste další zub a tak byl dneska večer naprosto hotovej.Křičel na celé kolo a nedal se utišit.A ten starší,aby toho nebylo málo,se ho snažil přeřvat :angry: :grinning: No blbinec největší. :sweat_smile:
7. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak pevne nervy so zúbkami, nam idu asi tiez ale zatial sme v klude, len intenzivne slinta a žuje všetko co mu pride pod ruku. Kasli - holt Vojtas ma tvrdu palicu :wink: :grinning: to teda chce ale pevne nervy :wink: :grinning:
Ja som bez Bronky, isla so starkou do Tatier, tak sa vytesujem sama s prckom. Naucil sa pľuť, tak je to velmi zaujimave a trenuje si kam až dokáže zapľuť cumeľ :grinning: :grinning:
Marcim - koľko mate uz zubov?
a holky kedy vysli vasim prckom prve zuby a ktore?
8. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsem dneska absolvovala výlet do Prahy s oběma klukama.Malého jsem měla na břiše v nosítku a se starším jsme šli od národního muzea.Bylo to fajn,ale mám toho až....dost.Nejhorší bylo,že jsem nemohla ani na WC.Kam bych odložila mrně... :frowning2: Tak jsem si to donesla až domu :grinning:
Jani - zatím máme 2 spodní,ale řekla bych,že horní bude v nejbližší době.
8. črc 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :wink:
marcim tak to jsi mela dobrý výlet :grinning: jenom doufám že se ti nechtelo čurat moc dlouho :grinning: osobne radej budu trpt žízni než by se mi chtelo hodne na záchod a nemohla bych :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hrozná bolest
my máme 4 zubáky a první obe spodní jedničky vylezli presne 10dní pred 6. mesícem, ted se jí rysujou už další dva :sunglasses:
dnes jsme byli u kamošky na navšteve a už začínají byt ty navšetevy čím dál tím víc zajímavé :sweat_smile: malá všechno ochytkáva, zapína radio, dvd, no a nakonec si privrela palce do skrínky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no pripadám si jako matka která neumí ríkat nic jineho než nechod tam, nechytej to, nedelej to ... :sweat_smile:
janulko tak si užívej s malinkym pohodičku
kasli myslím že ty modriny a odreniny proste k tomuhle veku patrí :unamused:
8. črc 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany - taky jsem celé dopoledne nepila,protože,když jsem si to představila... :grinning: A tak doma doháním...
...a počkej s malou bude hůř :grinning: ,až bude utíkat úplně sama :sweat_smile: ...no na tohle období se taky už mooooc těším.Pomaličku ruším klíčky ve spodních skříňkách v obíváku,protože jak se malej koulí,tak už zkoumá.Deka na zemi nemá moc smysl,protože je tam,čistého času,tak 5 min. a zbytek času objevuje okolí.
8. črc 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký podvečer :slight_smile: .

Holky, já bych mohla o nehodách naší Hedulíny taky vyprávět. Jedna se stala zrovna v sobotu u babi a dědy na chatě. Vypustila jsem ji, ať si ťape jako vždycky, ale ona asi po dvou krocích zakopla a spadla přímo na pusu :frowning2: . Samozřejmě jí začala téct krev a horní ret měla dva dny pěkně oteklej. Nejsem nijak zvlášť úzkostlivá, ale teď mi jí bylo fakt líto :cry: . Uhlídat ty mrňousky asi stoprocentně nejde :unamused: .
Dneska jsem zase zjistila, že mi asi snědla molitan, který je na aplikátoru pro líčení... tak doufám, že ho vykaká :sweat_smile: .

Marcim, díky za inspiraci a dodání odvahy tím vaším výletem do Prahy. Jak píšeš, dá se to zvládnout s dvěma dětma, tak se vypravíme taky a to muzeum je super nápad :dizzy_face: . Heduška je asi zakuklený zoolog, ze zvířátek je hotová. Na ulici pořád vyvolává na pejsky, nebo na dálku vidí ptáčky a hned natahuje ruku, tak by se jí to mohlo zamlouvat :slight_smile: .
8. črc 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,takhle si Robča (starší) rozsekl ret asi 2x nebo 3x,když jel na takovém tom odrážedle ve tvaru autíčka a vlítnul čumákem rovnou do díry na chodníku.Převrátil se komplet i s autíčkem a ještě opěradlo za sedátkem ho bouchlo do hlavy tak,že narazil pusou o zem.No,já byla hotová.Myslela jsem si,že si vyrazil těch pár zubů,co v pusince tenkrát měl.Naštěstí zuby byly v poho,jen ret si seknul.Nateklý byl ještě další 2 dny.A pro maminčenu nepoučitelnost se to stalo ještě min. jednou.Od té doby,jsem to už ven nebrala a jezdil si jen doma.

Berynko - to mě těší,že jsem tě inspirovala.Výstava byla super.Zvířátka taky.Robča mě dost překvapil,že "chlupatá" zvířata ho moc nebrala,ale když jsme byly u mořských typu hvězdice,ježovky..,tak si to docela detailně prohlížel.Pak tam měli pěknou výstavu,jmenovalo se to - stopy člověka,nebo tak nějak a to se líbilo taky moc.Hlavně prohlížení planet a vesmíru přes takové ty červeno-modré brýle.Pak máš trojrozměrý obraz....no,kluk a technik. :grinning:
8. črc 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Heduška je šikovná.A chutnal jí ten molitan?? :grinning: :grinning: :grinning:
Robča jako malinký mi ochutnal Gloxinii.Má to chlupaté listy.Dodnes nechápu jak mu to mohlo chutnat. :sweat_smile:
8. črc 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Berynka-tak molitan sa u vas podava na obed? :grinning: :grinning: :grinning: vykakala ho?
Mna zase trapia tie prsia, prave mam bolave, saliem od bolesti ked sa prcek prisaje, v pravej ruke ho ani nenosim, lebo ak sa mi nieco len obtrie o prso, tak vrazdim. :confounded:
10. črc 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte. my teď trochu bojujeme s krmením. Jendula bojkotuje prso a tak je pořád hladovej.
Na víkend se chystáme ke tchánovcům. Je to 160 km, tak jsem zvědavá, jak cestu zvládneme.

Minulý víkend jsme byli na oslavě Jednulova pradědy a tam byl klučík úplně to nejhodnější miminko. Tak uvidíme, co si přichystal na tenhle víkend :grinning:
10. črc 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy:o)
moc Váss Ondráškem zdravíme....nějak není čas chodit na net...už jsme se konečně skoro přestěhovali do podkroví...huráá......(ale byla to síla...co my mělí krámů po celým baráku a to ještě není všechno nahoře...)
musím se pochlubit s pár novinkama....včera jsme byly na kyčlích a už jsme bez látkovky:O))))hurráá
a večer mi malej připravil úžasnej zážitek....při koupání ve vaničce(do který musel i s kroužkama na žužlání)
se začal úžasně nahlas opravdovsky smát-volala jsem mamku a skoro jsem i brečela protože to nemělo chybu
a čemu že se smál???-mýmu řetízku na ruce-přišlo mu to hold strašně legrační-normálně záchvat smíchu....
10. črc 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holčinky,
no, ten molitan zatím nikde, ale je fakt, že jsem hovňouse moc nezkoumala :sweat_smile: ... pořád lepší než kancelářská sponka, kterou kdysi spolknul brácha. Naštěstí vyšla do 48 hodin a úplně rezavá :grinning: .

L.myska: to jsou krásné zprávy :dizzy_face: . Za ten smích stojí všechno na světě!
... a jak se říká, raději stokrát vyhořet, než se jednou stěhovat.

Pamuk: hlavně nedávej flašku! Teď je přesně to období, kdy většina mimin s tím baštěním blbne. Bůh ví proč? :confused: . Některé maminy to psychicky nezvládnou a hned nasazují UM, ale většinou se tím nic nevyřeší :unamused: . K větší spokojenosti a spánku celou noc to stejně nevede.
U babi a dědy si to užijte a pak napiš, jak to dopadlo. Ale asi to bude náročnější, jak říká můj manžel, když přijedeme k jeho rodičum na návštěvu: "Oni začnou najednou hrozně šílet!" :grinning:

Koukám, že se začíná trochu časit. Hedula přes hodinu spí, tak až se probudí, vyrazíme do terénu. Asi obšťastníme babičku.
10. črc 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska: teprve teď jsem viděla vaše album a Ondrášek je fakt nádhernej :dizzy_face: . Takhle si představuju správnýho klučíka!
10. črc 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, nebyli jste na těch kyčlíkách kolrm 3. hodiny? Já mámdojem, že jsme se tam možná potkali. Myslím teda u Kapounka.
10. črc 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
flašku jsem mu nedala. Jen jsem ho dokrmovala lžičkou, aby nebyl hladovej.
Dneska to zatím nebylo potřeba, tak snad jsme to konečně po těch dvou týdnech ustáli :wink:
10. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
L.mysko - když se Martínek poprvé nahlas zasmál,myslela jsem,že umřu štěstím.Bylo to něco,co bych si chtěla navždycky pamatovat.Mooooc se mi to líbilo. :grinning:

Pamuk - vydrž.U nás to bylo taky tak.Když oni ty děti jsou všecky úplně stejný... :sweat_smile:
10. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: JO jo Petul, byly jsme u Kapounka.....takže je to možný :wink: jenže já když sem šla tam tak sem byla nervous
jak dopadneme a když sem šla ven tak sem byla šťastná že jsme bez pleny:o))
jediný koho si tam pamatuju byl ten tatínek co byl přede mnou s prckem(měl ho v šátku)to byl takovej uzlíček
že sem říkala že to snad ani není možný jak rychle ty děti rostou:o)

berinko:o)dík...
marcim..jo jo kdyby se tak víc smál a míň hulákal:o))
zítra jdeme na 1. hexu tak jsem zvědavá jak to zvládne a taky se dozvíme naše míru a váhu:o))
10. črc 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek