• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Holky všem držím palečky,ať se vám prckové zase uklidní a všechno se víceméně vrátí do původních kolejí. :wink:

U nás martínek okupuje celej obyvák.:slight_smile:A pomalu musím dávat pryč všechno z jeho dosahu,co nechci aby zničil a roztrhal. :grinning: A pořád objevuje něco nového. ...třeba zásuvku :rolling_eyes:
Staršího máme na táboře..Tak si užívá hnusné počasí.Ale zvládá to celkem dobře.Akorát maminka je z toho "na prášky",co dělá její chudáček maličkej... :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Čus děvčata, tak dneska mám o něco lepčí náladu, a zase piju vínko, tímhle tempem se ze mě stane brzy alkoholik :sweat_smile: Je super nekojit a moci se napít (kaju se, kaju, ale fakt si to nekojení po 7 měsícíxh užívám :sweat_smile: )

Jo a v pondělí (pokud do toho nic nevleze) si bere máma na celý den malého, jedou do Zoo v Praze! Nejdřív jsem váhla jestli jí ho mám půjčit, ale po včerejšku jsem pevně rozhodnutá jí ho ráno frknout a návrat očekávat až ve večerních hodinách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ať si to také užije! Jenže při mém štěstí bude Vojta s babí celej den hódňoučkej :angry:

A děvčata 25. mám domluvenou 1. chlastačku, po skorem 1,5 roce si jdu sednout s kámoškama, tatínek bude hlídat a maminka jde chlastat, těším se jak malý děcko, tak doufám, že všechno vyjde na 1 s * :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Janulko na Bathory bych chtěla strašně jít, kamarádka už na ní byla a říkala, že to je fakt úžasný, no a já miluji historické filmy, jen pochybuji, že se mi podaří na to jít do kina :unamused: Já už v kině nebyla ani nepamatuji! Naposled ještě v těhu na půlnoční premieře Harryho Potera :grinning:

Mirdísku a počkej až se začnete stavit, to budete také samá boule, malej má jednu půlku čelíčka samou bouli a šrám a to mu sem pořád za prdelí :frowning2:
18. črc 2008 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Kasli - super, že je depka pryč. :slight_smile: Já mám taky občas takové dny. Vstanu a nic se mí nelíbí a nedaří, všechno je špatně a jsme na sebe se Šmoulíkem pěkně protivní. To mám pak ještě špatné svědomí. :frowning2: Ale většinou to přejde. A když mám chuť Kryštofa roztrhnout, tak se držím, protože mít dva ... no to by mě fakt kleplo! :grinning:
Babičku a ZOO schvaluju a naplánuj si něco super a hlavně si to užij a nedělej si starosti. :sweat_smile:
Já se na Bathory chystám možná tenhle víkend, už se moc těším. :slight_smile: V kině jsem byla asi před měsícem na Indym a to jsme ještě plně kojili, teď už přikrmujem, tak to bude o to pohodovější. Minule jsme to udělali tak, že jsme jeli s manželem oba na Zličín a vystřídali jsme se u malýho. Jeden coural s kočárkem po obchodech a druhý si užíval kina. :wink: :sweat_smile: Nedokážu popsat, jak jsem byla šťastná, když jsem seděla v kině! :sunglasses:
Jinak já si dávám sklenku vína večer skoro denně. Kojíme teď až kolem 4h, tak to už se dávno vstřebá. :wink: Sklenka denně je moc zdravá. :wink:

Mirdísku - ty boule moc neřeš. Člověk je prostě neuhlídá a oni se prostě musí trošku otlouct, jinak se nenaučí opatrnosti! Jen zajisti el.zásuvky, ostré a rozbitelné věci o které by se mohl pořezat odkliď z dosahu a pozor na horké kafe, ale jinak bych to zas tak neřešila. :wink:

Musím se pochlubit, dneska jsem mu uznala sezení. :dizzy_face: Už před týdnem dokázal chvilku sedět ve vaničce, ale teď už mu to jde pěkně na rovné zemi, tak jsme mu večer sestavili židličku a bude už papkat u stolu. To bude super! :dizzy_face: Hodím pak nějaké nové sedící foto do albíčka. :wink:
Jen jsem doufala, že bude dřív lézt než sedět :pensive: , ale snad to také brzy bude. Kasli vy lezete nebo jste to úplně přeskočili a chodíte? :confused:
18. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ, lezeme jak motorová myš! Mlaďas začal capat a lézt najednou :wink:
18. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja som bola vcera popri tom kine na mojite - bezalkoholu ale bola som taka stastna a "rozdovadená" ako keby tam ten alkohol bol. A obcas si tiez dam pohar vinka ale len malo pretoze mne stacia 3 glgy a uz brebtam a manza na posiela spat :grinning: :grinning:
Kasli - len si uzi den bez prcka a ozerparty ti v dobrom zavidim, na to sa tesim aj ja ked dokojim. aj ked evidentne mi bude staci malo :grinning: :grinning:
Grainne-Filip sa obcas stavia na štyri a heka ako Marcelkin Martinek ale momentalne najma cuva. Uz nam zacuval aj pod gauc. Starka ho vytahovala odtial s tym ze tam nesmie, lebo tam nevysávala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2008 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne - Krystofovi velka gratulacia!!!!!! , je naaaadherný, krasne sedi, evidentne sa mu to paci.
18. črc 2008 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli super, tak jen tak dál a jak říká Grainne, hezky si ten den bez prdolky užij, nejlépe nějak po žensku, at se cítíš večer nejen odpočatá, ale i krásná:slight_smile: já se dneska taky měla skvěle, manža hlídal a já byl na nákupech, sice pro sebe jsem toho moc nekoupila, ale i tak to bylo prima, jen jen večernímu uspávání má ten den trošku škraloup:frowning2: ale jinak Páta už nejen leze, ale ke všemu se staví a už nejen na kolínka, ale už i na nožky a dneska samo manžovi spadnul tak, že prostě z kleku buchnul hlavou o zem dozadu, sice se snažíme, ale nejde tomu moc zabránit.... Grainne krásně sedíte, pro nás je to moc pasivní, takže to nás neba, je to prostě lumpík:slight_smile:
18. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Grainne - super fotky!!!No vypadá tam už jako velký chlap. :grinning: :grinning: :grinning: To jsou pokroky!U nás se při sezení ještě hroutíme,takže maximálně ho posazuju do židličky na jídlo.Ale i tak to už jde.
U nás se teda zatím plazí,ale jde mu to čím dál líp.Včera se doplazil pod topení.Schválně jsem čekala,co bude dělat.A když ho to omzelo,tak si zavolal o pomoc... :grinning:...On ho někdo přece zachrání..:slight_smile:

DO KINAAAA,JAAAA CHCI TAAAKYYY!!!!No holky úplně vám závidím. :sweat_smile: To já jsem v kině byla naposledy,když se měl narodit Robinek......a to je takových 6-7 let... :frowning2: Když nám nemá kdo hlídat a manža ten většinu času taky není doma,takže jsem stejně na kluky sama.Chjo.

No a vínko :sweat_smile: To si taky občas dám.To mě těší,že vy taky.Aspoň nemám špatné svědomí,že jsem "nezodpovědná,ještě pořád trochu kojící" matka. :grinning: :grinning: :grinning: A martínkovi se pak líp spí..... :sweat_smile: Ale většinou až večer po kojení,když jde malej spát.Včera mi manža udělal mojito.Já to měla poprvé a byla to mňamka.
19. črc 2008 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

především všem klučíkům blahopřeji k pokrokům... a maminky trochu lituji :slight_smile: :wink: .

My teď měli v posledních dnech nějaké zařizování a cestování :unamused: . Pořád se snažim vylepšit byt, tak sjíždíme nábytky a podobné prodejny. Musím uznat, že je to snad náročnější než být celý den s mrňousem... všude furt lidi, do toho blbá klimatizace :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už jsem ale viděla, že jsou letní slevy, tak se v týdnu vypravíme na nákupy s mamkou :dizzy_face: , to bude příjemnější záležitost.
Do kina se taky chystáme, věřim, že ta Bathory bude stát za to! Já mám Jakubiska docela ráda. Marcim, abys nedopadla jako ta maminka z Pelíšků, jak říká, že nebyla v kině snad dvacet let (nebo kolik) :slight_smile: .

Kasli, naše Hedula byla v téhle době taky tak protivná (a pár měsíců jí to drželo), nejvíc mi pomáhalo, když jí manžel o volnu vždycky na celý den sbalil a jeli k druhé babičce. To jsem se aspoň trochu zregenerovala.

Zatim pa, jdu se vám juknout na foto :slight_smile: .
19. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem včera přemýšlela, proč Šmoulíček neleze, když bych řekla, že je docela fyzicky šikovný a vždycky byl hodně času na bříšku, a došla jsem k závěru, že spacák na zemi ani lino není na učení lezení ideální. Spacák se mu muchlá a klouže. Tak jsem vyjádřila své obavy, že Šmoulíčka brzdíme ve vývoji a během 10min :grinning: jsme jeli do Prahy koupit kobereček. Tak má Myšák hrací koberec s domečky, silnicemi a parkovišti. :dizzy_face: No nádhera. :grinning:
20. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne, to jsi udělala jsi dobře, to mu určitě vadilo, když mu to klouzalo, uvidíš, ještě si budeš říkat, jaký to byl klídek:slight_smile: já zase přemýšlím, jestli nekoupit takové ty pěnové skládačky velké, aby je měl na zemi, protože i když ho hlídáme, ty pády na zem se mi moc nelíbí, tak uvidíme, jak to pořešíme, náš chlapeček je totiž jako pytel blech:slight_smile:
20. črc 2008 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Mirdísku - to bys musela vypolstrovat celý byt!!! :grinning: Jak děti, tak by si Páťa na tom vypolstrovaném úseku stejně nehrál. :wink:
Jinak Kryštof je na tom koberci o dost obratnější. :slight_smile:
20. črc 2008 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky maminy...
tak jsme si udělali prima prodlouženej víkend-ikdyž naše zlatíčko je už 5 dní pěkně rozhozený :frowning2: a neusne dřív jak v půl jedenáctý:o((a to před tím kojíme-opravdu kojíme hodinu s tím že střídám prsa protože to se nedá....
on opravdu jí....(a přes den tak maximálně 10 minut po 3 hodinách....
Jinak chtěla jsem se Vás zeptat jako zkušených-doktorka říkala, že ho mám dávat víc na bříško, aby pásl hříbátka-jenomže našemu Ondráškovi se teď absolutně nechce-když byl menší tak v poho se i obracel, teď ne-leží jako medvídek a na břicho to je krize buď řve a řve ikdyž na něj mluvím, zkouším chrastítka,držím zadeček....
nebo řve řve a usne....tak nevím....
jinak v pátek jsme byly v Praze-taťka hlídal a chodil s kočárkem po Václaváku a já se dostala na tu výstavu s Titanikem:o))hurá stihla jsem to :slight_smile:
a včera jsme jeli z Berouna vláčkem do Srbska, tam si dali obídek a šli pěšo dom:O)to byl relax-ovšem večer sem usínala a malej ne a ne zabrat :slight_smile:
20. črc 2008 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

hlasim prichod z chalupy od kolegu, bolo nam super, pocasie vyslo, grilovacka tiez. Ale pokazil sa nam kocik :angry: , ide ma porazit :angry: :angry: , manza ho musi reklamovat ale v prahe a ja som tu, tak zhanam od kamosiek ktora mi pozicia kocik.
l.mysko - tak ja neviem, ja si myslim ze som filipa nedavala casto na brusko, on tam nechcel byt, resp. bol len chvilku potom zacal mraucat tak som ho zobrala vzdy na ruky. Zacalo ho to bavit az ked sa pekne udrzal na rucickach prip. ked sa uz vedel otacat na brusko. A dala si mi dobry tip na vylet :wink:
20. črc 2008 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky!
tak koukám že všude se něco řeší :grinning: graine kobereček je určo lepší ale jak píše mirdísek - dokavad neleze je klid :grinning: naše malá je taky takový drak když chce tak je rýchlejší než blesk atu si mách ruce v pejskovom žrádle, tam tahá záclonu, tam se rýpe v květináčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: no zaplat pán bůh že je zdravá a pohyblivá, ale někdy je to fičáááák
jináč koberec (ale velký) jsme jí taky pořídili do pokojíku protože v celém byte jsou jen podlahy a to není ončo :wink:
teda l.mysko museli jste se mít hezky :dizzy_face: taková pohodička, a jak se tobě líbil ten Titanic?
janulko tak at vyřešíte reklamaci v pohodě, věřím že to je dost blbá situace, snad nejaká kamoška pomůže
my jsme dnes byli s mm a kamošema na pivko tady u nás na ranči, mají tam krásne koně a je tam klid, malá normálně usnula v kočáře a spala teměř 2hodky :dizzy_face:
jo a byla jsem se podívat u sousedky, která má týdenní holčičku :dizzy_face: takový krásny drobeček :dizzy_face: to už fakt není ani pravda, hrozně to uteklo
přihodila jsem pár fotos ze SR
20. črc 2008 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne - dobrý nápad. :wink: A Kryštůfkovi se tam určitě moc líbí.

L.mysko - u nás se páslo taky až někdy později.Moje Dr. to teda ani neřešila.Martínkovi se prostě na bříšku nelíbolo.A tak jsem ho ani moc nenutila (stejně by se nedal).Když byl v klidu,tak jsme si trochu hráli,ale jak začal houkat,tak jsem ho přetočila zpět.A naučil se to taky.Teď pro změnu,zase jinak než na bříšku ani nechce být. :grinning: Prostě někomu to trvá dýl....Tož tak.

Janulo- no bez kočárku to musí být blbé. :unamused: Pak už jedině uvázat šátek s mimčem a vyrazit... :sunglasses:

Dzany - Ranč???Koně???Kdeže???
20. črc 2008 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojte,
to kino vám závidím. Já už bychj ako sůl potřebovala alespoň pár hodin jen pro sebe. Jenže u nás to nějak nejde. Jeník vyžaduje jen mě a když náhodou nejsem v dohledu, tak vyvádí ta, že i moje mamka je úplně vykolejená. A to pracuje v jesličkách s dětičkama! Prostě s náma Jenda cvičí už od malička. Doufám, že až přestanu kojit, že se to trochu zlepší.
Na Titanik se chystáme v srpnu, až bude mít manžel dovolenou. Chceme to zvládnout s Jeníkem v klokance, tak uvidíme, jak to dopadne.

l.mysko, Jeník taky nechtěl pást koníky. Pan doktor mi poradil dávat ho na bříško každou chvilku třeba jen na pár vteřin, prostě dokud nezačne plakat, pak honem šup na záda a chlácholit ho. Takhle to opakovat, intervaly na bříšku prodlužovat a pak to ze dne na den přijde samo:slight_smile: No a dneska už se na bříško začíná přetáčet sám :slight_smile:
21. črc 2008 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
marcim v Hořovicích :wink: jmenuje se to tady ranč u Opatrných, mají tady myslími školu na jezdení a je tady restaurace (minulý rok jsme tady měli svatbu). koně se pasou ve výběhu a ty můžeš sedět na zahrádce a koukat na ně :slight_smile: máme to tam moc radi a hlavne je to mimo městský hluk.
21. črc 2008 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
L.mysko - taky si myslím, že není třeba, aby byl prcek na bříšku nějak strašně dlouho, spíš často. Třeba jen chviličku, ale přetáčela bych ho o to častěji. :wink: Zádíčka jde posilovat ale i jinak. Třeba nošením v pozici tygříka nebo na míči. To se většině dětí líbí. :wink:
21. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dzany - tak tam to fakt neznám.Ale musí to tam být hezký.Jenom to máme trochu z ruky.Ale dík.
21. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky (alebo sa tu najde aj nejaka nova tehulka???), dlhsi cas som tu nebola, nestihla som vas docist...zatim, tak dufam, ze sa vsetci mate dobre. Ja si "uzivam" posledny mesiac tehotenstva a vobec by som sa nehnevala, keby som uz dnes porodila. Mam otazku na holciny co rodili v Horovicich, kedy je tam najlepsie chodit na kontrolu na gyndu, aby tam clovek nestravil cely den.
Dik. :wink:
23. črc 2008 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Mariap,už se ti to krátí. :wink: ...a ty budeš mít doma malé miminečko.... :dizzy_face: :slight_smile: ...ty se máááš. :slight_smile:
Pokud myslíš vyloženě gyn.ordinaci,tak to ti neporadím.Já chodila až do konce v Berouně.A pokud myslíš monitor (ozvy srdíčka miminka),to se chodilo nahoru jak je porod.sál.Bylo to bez objednání.Někdy bylo víc ,ale většinou jsme měla štěstí,že jsem dlouho nečekala.Raději jsem si brala sebou nějaké čtení.Ono to natáčení trvá asi 20 min.,tak abych měla co dělat a nehleděla jenom do zdi,než na mě příjde řada.Jednou jsem tam čekala asi 45min.,ale to vzhledem k čekacím dobám v čekárně u mojí gynekoložky,byla doba zanedbatelná.... :wink: :sunglasses:
Snad jsem trochu pomohla. :slight_smile: :wink:
23. črc 2008 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcim, dakujem. Zda sa mi ale, ze sa mi to krati hodne pomalu:frowning2:. Maly bude asi hodne veliky, uz ho citim tak nejak vsude a zacina to byt nepohodlne jak pre mna, tak aj pre neho :wink: .
No a v Horovicich som mala na mysli skor ambulanci, moja gynekolozka ma uz vysoupla na kontroly do porodnice a pocula som, ze to tam obcas byva hooodne plne.
23. črc 2008 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
děkuju za "uklidnění" grainne tak jsme našli způsob jak posilovat ručičky....a to velice náhodou.....dělá teď v noci strašný čoro moro....dřív krásně usnul sám do půl desátý a teď už několikátý den po sobě řve jako tygr
a mimo to že mu zkouším dávat cucnout jestli náhodou nemá hladík...tak sem byla tak rozhozená
že jsem si ho dala přes nohy na bříško, on si podepřel hlavičku a koukal okolo sebe - bylo ticho-uff tak to sem nečekala....takže trávím večery s dítkem přes nohy ono se rozhlíží a je klid-ovšem nedej bože abych ho přetočila,nebo dala na záda-opět tygr...
mariap-co si vzpomínám, tak mi i sestřička na monitoru říkala ve středu po 14. hodině na monitor
jinak mě se povedlo snad 2 x že jsem tam čekala dýl....a do Hořovic na prohlídce jsem byla u "sympaťáka"
Ševíta a to stejně byla rychlovka (rovněž ve středu )
23. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
:o)jo jinak mě se Titanic moooc líbil strávila jsem něco málo přes hodinu protože pak mi to čtení už moc neba-ikdyž sem se snažila-ale tak nějak sem si říkala co ti moji dva chlapy venku dělaj...(no nemocná..:o)))
...jinak do kina...to bych šla taky moc ráda...jak to tady čtu....Čachtická paní mi taky láká....jen nevím
jestli mi naši pohlídaj-po tom co malej tady v poslední době po večerech předvádí :slight_smile:
jinak hodím do albíčka fotečku-kojení u Berounky:o)s manželem jsme se nasmáli, když vodáci malýmu přáli dobrou chuť:o))
23. črc 2008 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
mariap-normalne ti zavidim, ja ked vidim aky je ten nas prcek velky, tak by som zase chcela take miminko. Drzim palceky.
l.myska-tak sa tesim na foto, muselo to byt zabavne s tymi vodakmi.
Inak, pamate sa ako som pisala ze maly je zlatucky, usmievavy, dobre spi a aj sam zaspava? Tak to uz neplati !!! :angry: :angry: Neviem ci je to tym, ze bol nevyspaty, kedze nemal kocik a preto sa mu zle spalo aj v noci alebo zubami - hoci to sa mi nezda, nešucha si tak tie dasienka. Ale uz mame kocik, dnes uz pekne spi, tak dufam ze bude dobry aj v noci a ja sa vyspim.... :dizzy_face:
23. črc 2008 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Mariap - největší čekání v Hořovicích je u primáře. Jinak můžu taky doporučit Ševíta a tu středu odpolko, i když jednou tam byl taky nával. Ale jinak to bylo dobrý. :wink: Něco na čtení na monitor ale doporučuju. :grinning:
L.Myško - to jsem taky jednu dobu dělala. :slight_smile: A v kolik vstáváte?
Janulko - když se dítě nevyspí přes den, tak je přetažené a spí špatně i v noci. Myslím, že to bude tím, jak píšeš. :wink: Tak ať se to dá dokupy.
My teď taky v noci dost zlobíme. Budí se docela často, ale jsem na něj tvrdá a nedám mu prso dřív než kolem 4h. Nerada bych aby si zase zvykl na noční kojení. Jen doufám, že to jeho buzení brzy ustane. Dnes to bylo ale lepší.
23. črc 2008 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky!
mariap to je dobrý že jsi se ukázala ještě před porodem :wink: držím taky palečky a pak se určitě ukáž i s maličkatým :dizzy_face:
jináč já jsem taky chodila ke konci k Ševítovi, je fajn (bydlí vedle v bytovce :grinning: ) ale že by tam nebyl nával já říct nemůžu. hlavně tam nechod hned v jednu, to tam zkysneš do půl čtvrtý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnešní noc = katastrofa, rostou jí další zubiska a chuda plakala celou noc :cry:
23. črc 2008 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás se (ťuk,ťuk,ťuk) zatím spaní zase na chviličku uklidnilo.Na jak dlouho?....Taky se mi probouzí tak ve 3-4,ale jsem neoblomnější :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a nedám...jenom ucpeme dudlíkem a spí dál :sweat_smile: Říkám si,že když vydržel spát celou noc jako plně kojený,tak tedka po kaši,řádně husté,to vydrží taky.Takže kojíme až v 6-7.
Jinak včera mě řádně "sprdnul",že jsem měla večer nachystané málo kaše.Normálně jsem musela přidělávat ještě 1/2 dávky.No holky,ten se mnou cvičí a to mu není ještě rok... :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Džany - držím palce, ať se zoubky brzy proklubou! :wink:
U nás by možná byla dnes noc vpohodě, kdyby kolem neprojel frajer na motorce! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Kryštof byl úplně hysterický a když se mi ho konečně podařilo zklidnit, tak jsem si dovolila se trošku pošoupnout v posteli a začal nanovo :rolling_eyes: , snad ještě víc :angry: . To už mě dostalo. Nakonec musel konejšit o půlnoci manžel, bo já už nevěděla, co s ním mám dělat.
Musím tu manžela pochválit jaký je vzorný otec. Občas mám pocit, že je o dost lepší rodič než já. :sweat_smile: Včera skoro celý den hlídal. Já byla dopoledne u kadeřnice (Berynko díky moc za tip, jsem maximálně spokojená!), pak jsem se jen otočila doma na kojení a jela jsem do Prahy na zkoušku. Vrátila jsem se až v 15.30. Kluci to zvládli úplně skvěle. Jen nádobí bylo kupa a Kryštof měl vzorky oběda a svačiny po celém tričku :grinning: :grinning: :grinning: (a to má mega brindák :grinning: ).
24. črc 2008 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek