• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Vitaj Ferinka,
drzime ti palceky, v ktorom si tt?
7. srp 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem v 7 týdnu :wink:
7. srp 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kočky :slight_smile: My hlásíme opět návrat z chaty. Bylo tam zas báječně, no hotová dovolená. To víte, když maminka uvaří... :sweat_smile:

Ferinka, vítej mezi námi. Přeju pohodové těhu a zdravé, spokojené miminko :dizzy_face:

Matka chlubilka opět přikládá fotky: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=182719&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
7. srp 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Ferinko - vítej mezi námi. Držím palečky, ať se ti vyhnou všechny těhu nesnáze a pěkně si to užiješ. :slight_smile:
Peťulko - ta tvoje holčička tedy pořádně vyrostla. Na chatě musí být úžasně!
8. srp 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím si to skvěle užívám a není mi ani špatně,tak jsem v pohodě v práci,snad to tak dobře půjde i dál :slight_smile:
8. srp 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky maminy:o))
zdravím a vítám Ferinku přeju krásné těhotenství !
Peťulko Barunka je moooc pěkná :o))my taky urputně pozorujeme stromy :slight_smile:
jinka dneska máme za sebou 2 hexu malej byl hrdina:o)vůbec nebrečel :slight_smile: naopak na sestřičku se potom ještě usmál :slight_smile: cestou domu jsme pěkně zmokly-ale doma dostal napapkat a spinká venku v kočáru...
Paní doktorka nás pochválila jak drží pěkně hlavičku :slight_smile: -ikdyž pást nás fakt neba....
no a měříme 65 cm a vážíme 7300 g- no prý když je to kojený mimčo tak je to v pořádku
nevím jestli sem se zmínila ale začla jsem Ondráška dávat do nosítka-a strašně se mu tam líbí tak sem šťastná, protože mi tolik nebolej záda
8. srp 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko a odkudpak jsi? Přímo z Berouna?

Holky, musím se s vámi podělit o zkušenost. Nechci už Kryštofa učit pít z lahvičky s dudlíkem, to už nemá cenu, tak jsem mu začala dávat vodu z hrníčku a z hrníčku s pítkem. Katastrofa! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Nesrovnatelně víc vody vyžbryndá než vypije :angry: , tedy pokud vůbec něco vypije :confounded: , toť otázka. Abych mu dala rovnou pláštěnku :grinning: , když mu dávám pít. Nakonec jsem se inspirovala u kamarádky a koupila vodu s takovým pítkem jako má Matonka. Za 15,- :grinning: :sunglasses: A je to mnohem lepší. Sice stále musím dávat bryndák, ale už pod námi není takové jezírko. :grinning: :grinning: :grinning: Takže nekupujte drahé hrníčky s pítky za 500,- a zkuste nejdřív Matonku. :wink:
8. srp 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:

Ferinko, to je fajn, že se tady taky objevil někdo nový :wink: . Přeji, ať ti pohodové těhotenství vydrží. Já taky netuším, co jsou to ranní a ani jiné nevolnosti... byla to pohoda :slight_smile: . Koukla jsem ti do alba a ten Implast B. vypadá super :dizzy_face: . Jen si dej pozor na kila, myslim, že u něj píší zvlášť tu konstrukci, která je kolem 7kg a pak zbytek do 16 kg je asi ta korbička, což je docela tíha :confused: . Snad jsem se nespletla .

Grainne: jste dobří :wink: . Fakt je zbytečné dávat dudla. Zrovna jsem mluvila s kamarádkou, která 10měs. chlapečka ještě plně kojí a říkala, že když nemá prso, tak už pěkně pije buď ze skleničky nebo z pítka.
8. srp 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! žijeme :grinning: byli jsme na dovolené v Itálii, malá to zvládla perfektně, manža měl největší strach z té jízdy busem 13hod. ale má za to 1* celou prochrápala :sunglasses: a je to kachna po mně, miluje moře, jen co jsme vyšli z bránky tak vždy řvala - tam, tam, a ukazovala prstíkem na moře :grinning:
akurát mám nemilé zprávy - objevil se nám atopák :cry: má dodobanou celou ručičku. tak ted musím nastudovat co a jak, už jsme dostali zákaz pít ovocné čaje a jíst určité druhy ovoce. Dostala nějakou kotikoidovou mastičku což se mi moc nelíbí ale doki říkala že u nás to bez hormonu už nepůjde vyléčit :cry:
Petul.o hezké fotečky Barunky a hlavně jak se řechtá babičce :dizzy_face:
Grainne - jste šikovný, my ještě furt camláme z lahvičky!
Ferinko - -vitej :dizzy_face: když jsem min. rok plánovala svatbu tak jsem občas zavítala na beremko kvůli inspiraci a mám pocit že tě odtamtud znám :wink: (jestli si tě nepletu :sweat_smile: )
8. srp 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nas vsetko v pohode, Filip sa vykecava, miluje ked sme niekde kde sa mu to ozyva. Dnes som bola na preventive u zubara, normalne by mi nasiel urcite minimalne 2 kazy, ale odvtedy ako som bola tehotna a teraz ako kojim - normalne nic !!! tak mi aspon vycistil zubny kamen za 400 Sk nech ma nejaku trzbu :grinning: :grinning: :grinning:
Filip bol so mnou v ordinacii, ani nedychal, zabaval ho dalsi mladý pekny pan doktor resp. buduci zubar. Tak som mu povedala ze si ho beriem so sebou, chudak aj sa zlakol. :grinning: :grinning:
Petula - fotky su nadherne, a hlavna hviezda je krasna!!!!
Ferinko-len si to uzivaj, nech ta neprepadnu ziadne nevolnosti.
Grainne - dik za tip, Filip tiez nevie pit z flasky s cumlikom, vyskusame matonku ale pre istotu kupime aj prsiplast :grinning: :grinning: :grinning:
Dzany-kde ste boli v Taliansku? Ste uzasné ze ste cestu takto zvladli :wink:
l.Mysko - tak Ondrasek je poriadny chlapisko, miery ma fakt poriadne. Ja som zvedava na nasu vahu ked prideme. Stromy nas bavia tiez :wink:
8. srp 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulko byli jsme v Misano Adriatico, je to cca 15km od Rimini, střed Itošky, jsou tam krásne pláže plné různych skluzavek, hradů, trampolín a pod pro děti. Moře je taky ideal - je tam voda cca tak 1,2 m a na dno došáhneš pořád. Je tam cítit že mají malé děti rádi, furt se tam na malou nekdo culil, mával jí a říkal bella bambina :grinning:
8. srp 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany - tak ste si uzili. Pytala som sa lebo my este stale spekulujeme ci pojdeme tohoto roku k moru, ja by som aj sla - kto nie? :wink: ale asi nam to financne nevyda :cry: . A uvazovali sme prave nad Talianskom, dobre referencie sme mali na Bibione. No nevadi, ako sa spieva: ak nie dnes, potom nie.... :grinning: teda my mozno na rok :grinning:
8. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko, my jsme taky vybírali dovolenou aby nevyšla draho, protože taky z té mateřské se moc ušetřit nedá. Tady to nás vyšlo celkově s plnou penzi na týden na 17000,-Kč (i s dopravou busem) ale dá se tam jet i autem a to je pak levnější. je to přes pražskou ck family tour. Nevím jaké pláže jsou v Bibione, tady byli opravdu krásné, ale je zase fakt že Bibione je blíž :wink: a máš pravdu - když to nevyjde tenhle rok, tak moře do příštího neuteče :grinning:
9. srp 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeee děkuju všem za krásné přivítání :wink:

Z bereme se mě znáte asi hodně,docela často jsem tam byla div ne 24 hodin denně,ale teď už to jde :grinning: :grinning: :grinning:

V Berouně bydlím na Závodí jak restaurace u Štiky,tak kousínek za rohem :slight_smile: Stavíme v Novém Jáchymově odkud je manžel,takže za chvíli už budu vesnická holka :grinning:

Na kočárek jsme se už byli podívat,teda řeknu vám,je to snad ještě těžší než zařídit celou svatbu,ale těžký se mi nezdál,to byli horší,asi je to tím,že jsem zvyklá z práce tahat těžké věci :wink:
9. srp 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky o dovolené mi nemluvte. Já bych tak strašně chtěla někam vyrazit. Jenže my nejsme zrovna plážové tipy a na nějakou poznávačku je s Kryštofem ještě brzy. :frowning2: Ale jela bych hned. :wink: Tak snad příští rok něco vymyslíme nebo se zblázním.
Ferinko a jakoupak jsi měla svatbu? Povedla se? :slight_smile:
9. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne:svatba byla nádherná a vyšla naprosto dokonale,taky jsem si s ní vyhrála :grinning: Hned bych si to zopákla,stejně sem nepila,tak by mi můj stav ani nevadil a pak bych si zopákla i svatební cestu,ach jo... :dizzy_face:
Tady jsou fotečky,tak mrkni jestli chceš :wink:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=155573&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
9. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko - je vidět, že jste si ten den D užili. :slight_smile: Máš hezké fotky a moc ti tam sluší. :slight_smile:
9. srp 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc,už se těším až budeme mít takové krásné fotky i s juniorem,necháme se pak fotit od stejného fotografa :wink:
10. srp 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinka, krásné fotky :dizzy_face: Moc ti to slušelo.

Dzany, to je teda blbé, že má Nelinka atopák. Vím, o čem mluvím, jsem atopik od 2 let. Pokud bys potřebovala nějaké info, klidně mi písni do IP. A taky můžeš nakouknout sem: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=35945&vOffset=870&vGroupOffset=80&vGotoLast=1
10. srp 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Všechny moc zdravíme,zatím ještě z Moravy,ale už se nám to krátí.... :frowning2: Doma je fajn,když vás opečovávají a starají se o ratolesti a tak... :sunglasses:

Ferinka - zdravím a vítám tě. :slight_smile: Přeju pohodové těhu.

Holky na fotečky kouknu až budeme zase doma.Naši jsou zatím napojení přes telefon a je to děsně pomalé.Než to přežvejká nějaké větši foto,tak je večer. :sweat_smile: Ale určitě jsou super.

Grainne - nápad s pítkem super.Hlavně,aby se Kryštůfek neutopil.... :grinning:

Jinak Martínek už trénuje lezení po 4 a je to docela sranda.
10. srp 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marcim, vy jste šikovní. To my si jen sedáme-leháme-sedáme.... u toho couváme a všelijak se posouváme, ale nelezeme. Zato ale na 4 natahujeme nožičky a děláme střechu. :grinning: Dám tam fotku.
10. srp 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko, už taky začínám přemýšlet, že bysme se někde nechali vyfotit. Nemáte nějaký tip tady v Berouně?
10. srp 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ferinka - fotky su uzasne.
Marcim-gratulujeme, Martinek je sikulka.
Grainne - u nas je strecha tiez v kurze :wink: ale stoji pri tom na hlave. :grinning:
10. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko - :grinning: .
Včera mě Kryštof dostal. Měl si dát v poledne šlofíka a nějak se mu nechtělo, takže seděl v postýlce, hrál si se šňůrkama, zvedal se na kolínka.... Kdykoliv jsem přišla ho zkontrolovat, tak hodil šipku na bříško, jakože spí. :grinning: :grinning: :grinning: Ještě na mě tak pokukoval, jakože co tomu říkám. Náhoda to nebyla, udělal to asi 3x za sebou.
11. srp 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grain:o nikom v Berouně nevím-teda o nikom kdo by dokázal udělat fotky na které bych se dívala s láskou,já mám strašně ráda fotky i proto jsme za ty svatební dali nehorázné peníze,ale máme z nich strašnou radost :wink:
A takovou stejnou památku bych chtěla mít i na juniora až se narodí :wink:
11. srp 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko - nás na svatbě fotil manželův bratránek. On si tím přivydělává. Fotky byly pěkné, ale bratránek je z Brna, takže je to kapku z ruky. :wink: My měli naprosto minimalistickou svatbu, vešli jsme se do 11tisíc včetně prstýnků :grinning: :sweat_smile: .
11. srp 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grain:no to nás to vyšlo "trochu" dráž :sweat_smile: :grinning: Ono je polovina rodiny z moravy,takže to jelo a bylo nás hodně,na oběd necelých 50 a večer kolkem 70 :grinning: :grinning: :grinning:
Holky odkud z Berouna všechny jste??? :wink:
11. srp 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - tak Krystufek je desne mazanej :grinning: ale musela to byt zabava, najma ked si sa tvarila, ze mu veris ze spi :grinning: :grinning:
Ferinka - ja som z Kralovaku, hned pri hypernove, tak to nemam tak daleko k berounu :wink:
11. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinka, já jsem taky z Králováku, ale malinko dál než Janula, bydlím nad stadiónem.

Grainne, to je Kryštůfek teda chytrej chlapeček :wink:
11. srp 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky :slight_smile:
ferinko já jsem z Hořovic (dáme holky někdy zase srazík :slight_smile: )
přesně tak Grainne ty naše dítka začínají být pěkně mazaný :slight_smile: ale Kryštůfek vede :sunglasses: to naše Nela jenom včera chytila po prvé mobila a přiložila si ho k uchu :grinning: no frajerka jsem zvědavá komu se dovolala :grinning:
a pak můj štětec - vzala ho a líčila si s ním krk :grinning: no pokom to asi bude mít :sunglasses:
11. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek