• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Džany - jsou prostě mnohem chytřejší než si myslíme. :wink:
11. srp 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky berounský holky:slight_smile: vidím, že všechny hezky dovolenkujete a užíváte léta, já nějak nestíhám, bud jsme někde mimo nebo po venku, s Pátou je to boj, zlobí se spinkáním, u tebe se Grainne Kryštůfek aspon snaží dělat že spí, u nás to vypadá tak, že jdu několikrát za noc do dětského pokoje dát ho polohy ležmo, nebot stojí v postýlce a dovolává se nás, prevít to je:-/ a najednou začal v noci vstávat na mlíčko, to nedělal ani jako maličký a lezou mu ted 3 zuby naráz, takže prostě máme růžové období:slight_smile: ale příští týden odjížídme na týden na Slovensko, tak se těším, že vypadneme, konečně uvidím po dlouhé době svou velikánskou rodinku, segra tam má svatbu o 150lidech, tak to bude paráda, jestli teda bude Páta spolupracovat:slight_smile: Holky mějte se krásně, užívejte léta, i když od zítra už to nemá být nic moc, takže aspon volna a manžílků:slight_smile:
12. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mirdísku - 3 zuby najednou! To si tedy užíváte! To se asi nebudí kvůli hladu, ale protože ho to bolí. Zkus ho utišit bez jídla, když už ti předtím spinkal celou noc. To se samozřejmě snáz řekne než udělá. :grinning:
Asi je taky nadšený, že už může stát a tak to procvičuje i v noci. :wink: Určo to brzy přejde, vydrž.

Džany s tím mobilem a líčením jsi mě moc pobavila. Nelinka chce být prostě kočka. :grinning:
12. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

musim sa pochvalit: mame prvy zub!!!! Boli sme predvcerom u kamosky - maly jej hryzol ruku a ona kricí: Janka, on ma zub. Hovorim jej hlasom "skusenej matky": Ale Katka, kdeze prosim ta!!! A ona: No má !!! Tak som vzala lyzicku a cinklo !!!!! Zostala som v soku ale najlepsie na tom je, ze Filipko nemal ani hnacky, ani sople, ani nebol protivný, proste nic, co by hovorilo ze mu idu zuby :wink: To ze pchal veci do pusy, to uz ani neratam, lebo to robi od 2.mes.
Mirdisku - Filip uz tiez prespal takmer celu noc, ale tu sa pokazil :frowning2: :grinning: . Kde idete na SK? Prajem prijemnu zabavu na svatbe - 150 ludi, tak to bude poriadna svatba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , uzite si ju.
Holky - no vidim (resp. čítam :grinning: ) ze tie deti su moc sikovne, kopiruju nas tak dokonale, ze by sme ani nechceli. :wink:
13. srp 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
grainne :grinning: jo prostě co se za mládi naučíš ... :grinning:
Janulko obrrr gratulace k zubákovi :dizzy_face: to je supr že Filípka nic nebolelo, at mu to vydrží i ostatných.
ja jsem zrovna v pondělí v mc zjistila že naše holka má ze svých rovesníků nejvíc zubů - 6! :sunglasses:
13. srp 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, to já dávám jíst jen jednou za noc, 5x vstanu ho jen položit a pohladit, na zoubky dáváme občas gelíček, ale myslím, že to buzení nebude bolestí, spíš si potřebuje ověřit, že to stání nezapomněl:slight_smile: ale je to boj:slight_smile: Janulko gratuluju k zoubečku, my naštěstí taky nemáme vyloženě problémy se zoubkama, ale ted jak jich jde víc narát, je určo mrzutější, ale dneska už to vyapdá, že čtvrtý zoubek konečně vykoukne! Jo a jdeme za Poprad, svatba bude ve Staré Lubovni, obřad v kostelel v malé vesničce poblíž, už se fakt těším, jen zvládnout s prdolkou cestu autovlakem tak, abysme všichni nevypadali jako zoombi nevyspáním:slight_smile: Dzany vy jste teda pěkní zubatci, jste šikulky:slight_smile: holky mám dotázek, všichni mi tvrdí, že když se mi Páta už takhle pořád zvedá na nožky (půl dne ho pořáf jern někde jistím, aby nespadl, sápe se stavět ke všemu, i když to nejde), že by měl mít na nohou už bačkůrky, máte nějaké rady od mudr? Já se jí totiž nemůžu dovolat a když jsme tam byli v 8.m.zapomněla jsem se klasicky zeptat... Poradte zkušené maminy:slight_smile:
13. srp 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku-ja myslim ze topanocky este nepotrebuje, viem ze Bronke som ich davala az ked skutocne chodila.
Skus tento link: http://www.dieta.sk/index.php?page=1&type=news&id=11&method=main&art=1474 alebo tento: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=52562
13. srp 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!
Tak jsme na krátké zastávce v Berouně :grinning: Vyprat,vyžehlit a zase zabalit... :confounded: a zase jedeme dál.Docela mi to leze krkem...Tentokráte jedem do Jižních Čech.

Janula - veliká gratulace k zoubku.Když takhle zvládl jeden tak ostaní zoubky budou určitě pododička :sunglasses:

Grainne - finta se spaním je super :grinning: :grinning: :grinning:

Dzany - Nelinka je šikulka.Jak ty naše potvůrky jsou všímavé.... :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mirdisku - s těma papučkama bych taky počkala až bude chodit a bude stabilnější.

U nás je taky novinka...z Martínka se nám vyklubal upírek.... :grinning: :sweat_smile: Vyklubaly se mu naráz dvojky nahoře,ovšem jedničky tam ještě nemá :grinning: :grinning: :grinning: No jasný upír.... :sunglasses:
13. srp 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak hlásím návrat z "dovolené" na Šumavě! Po pravdě po téhle dovče bych potřebovala ještě jednu na zotavenou :sweat_smile: Malej byl jak drak, chata na něj byla malá a hlavně na srázu, takže pořád válele sudy! V chatě rozebral všechny dveře co mu přišli do ruky, jak vidí dveře je k neudržení a pořád je otevírá a zavírá, no už mu tam také zůstali prstíky :sweat_smile:
A hlásíme pokrok, chodímě s aktivním chodítkem, klasické je už na půdě a drandíme s tím aktivním! Když jsme ho k tomu poprvé postavili tak hned drapl rukojeť a rozeběhl se takovou rychlostí, že jsme ani nestačili zareagovat a byl na druhém konci pokoje a samozřejmě na plovoučce to jelo mooc rychle a tak si nabyl kokos. Takže na Šumavě jezdil zásadně na trávě a na pískovém hřišti, to ho brzdilo a tak se žádný další karambol neopakoval :wink: Jezdili jsme na kole. To byla také sranda 1, výstup na hrad Kašperk mě málem stál infarkt ale zvládla jsem to, no ale na Poledník už mě manža nedostal, tak 2. výstup byl okolo kanálu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je po rovině!! Malej je jak cikán, když byl umazanej,tak jak je opálenej tak to na něm vůbec nebylo znát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirdýsku - já kupovala botičky až když malej začal chodit za ruce, když se zatím jen stavý tak to nemá cenu, jen bych mu koupila ty protiskluzové ponožky, aby mu to neklouzalo :wink:

Peťo - krásné fotky, Baruš vypadá na fotkách jak panenka

A o spaní mi ani nemluvte, zase s ním bojujeme a hlavně s usínáním. Teroristu šoupnu do postálky, jsem u něj a spinká, jen co odejdu řev jak kráva a stojí v postýlce, tak se zase vrátím a hned leží a spinká! No takhle se to opakuje 30 minut, a pak se řvaním začíná dusit a tak u něj zůstanu než opravdu nevytuhle! A přitom už tak krásně usínal a najednou tohle! Vážně nevím co mám dělat, aby zase usínal beze mě!!!
14. srp 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak vám jdu zase jednou za uherák něco napsat :wink: . Podle všeho se máte všechny (všichni) fajn :dizzy_face: .

Dzany, je vidět, že se v Nelince ženská prostě nezapře. Heduška zase ví, že čelenka a sluneční brýle patří zásadně na hlavu. Kde to asi viděla? :slight_smile: No a občas si hraje na Bartošku a ty brýle si dá na čelo :grinning: .

Kasli, to chodítko je fakt super věc, to můžem potvrdit. Ale u nás vzaly za své kolena, ty měla natlučená pěkně.

Hedulína pořád bojuje se zoubkama, rostou jí všechny čtyřky současně!!! Nejhorší je, že některé dny strašně často kaká, třeba i 6x denně :confused: . Ale jinak gelík na pomazání dásniček funguje, tak aspon něco :sunglasses: . A v noci chrupká skoro jako vždycky.
14. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nám roste taky zoubek, zatím třetí, jednička nahoře. Ale Kryštof to snáší skvěle, nemůžu si stěžovat. Jsem ráda.
Janulko - historka s prvním zoubkem SUPER! :grinning: To bylo tedy překvapení! Gratuluju a držím palce, aby vydrželo i na další zuby.
Všem přeji klidné noci! :slight_smile:
14. srp 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus, kočky :slight_smile:

A hele, Kasli žije!!! Přidej fotky, ať vidíme ženicha :grinning:
14. srp 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukám,že snad všechny už máte děti... :grinning: Kde jste rodily,v Hořovicích???A jaké to tam je :sunglasses:
14. srp 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Je tu někdo z okolí Praskoles? :wink:
14. srp 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, my si teď užíváme dovolenou s taťkou, tak na PC není čas. Noci jsou u nás pořád nic moc a nejhorší je, že vstáváme v půl 5 a už pak nespíme. Dr. mi doporučila dávat na noc kaši, ale zatím chci do 6 měsíců vydržet. Vydrželi jsme tak dlouho, tak už ten měsíc nás nevytrhne.

ferinko, já rodila v Hořovicích, nemůžu si stěžovat. Měla jsem vyvolávaný porod a nakonec akutní CR.
14. srp 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko - taky jsem byla v Hořo a 2x a myslím,že teď to tam bylo o takových 60% lepší než před 6-ti lety.Sály jsou výborné.Takové domáčtější....."vše v jednom".Tam je to o 100% lepší než dřív.Personál taky dobrý.Jediné velké mínus bylo WC.Ještě původní.Ale těch pár dnů,než vás pustí domů,se to dá vydržet.

Pamuk - a že bys zkusila do odsátého MM dát obyč.rýžovou kaši a dát lžičkou?Třeba je to hladovec a na noc už mu to třeba vážně nestačí.Nemusí toho hned být celá miska.Třeba bude stačit 40-50ml,prostě kolik odsaješ a zahustit...ev.potom dokojit.Nemusíš dávat UM,nebo flašku.Můžeš to zkusit a pokud to "neprojde" u malého,tak příště můžete zase kojit.Já dělám večer kaši taky ještě do MM,co odsaju den před tím večer a nechám v ledničce.
Záleží jak to cítíš ty.Třeba tě jenom večer potřebuje a hlad zase není ten primární impuls.
14. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Ferinko já taky rodila v Hořovicích (no aby né, mám to za bytovkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) spokojenost, ale ted nevím jak ještě dlouho to bude trvat ale dělaj rekonstrukci celého šestinědělí, tak možná dojde i na ty WC a sprchy :wink: ted je to ve 2.patře
pamuk - já nevím jak ostatné děti, ale naše Nela je asi divná - po kaši se mi budí ještě víc než po mlíku, nevím jestli má z ní hlad nebo jestli jí bolí bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jí dávam tak 2xtýd.
jo a kdo by jste neměli co dělat o víkendu tak se můžete přijít podívat do Točníka na veselý víkend (kejklíři, šerm, divadlo, stánky, řemeslá,...)
14. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinka, já taky rodila v Hořovicích. Naprostá spokojenost, můžu doporučit. Je to tam takové osobní, žádná továrna na děti. Nemůžu posoudit porodní sály, páč jsem rodila plánovaným CŘ. Ale pokoje jsou prima, tam je hezké vybavení. Jen to WC fakt nic moc, ale to není to nejdůležitější :wink: Co se týče přístupu lékařů a sester, tak můžu jenom chválit, dětské i dospělácké. A MUDr. Ševít, ten se ti bude líííbit :dizzy_face: Že, holky? :grinning:
14. srp 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinko tak já rodila v Motole, takže o Hořovicích pět ody nebudu, ale s Motolem jsem byla spokojená! Myslím, že nejlepší je vybrat porodnici v blízkosti svého gynekologa, takže záleží ke komu chodíš! Já mám doktora v Motole, takže to bylo jasné :wink:

Peťo jasně že žiju, sice melu z posledního a bohužel se to odráží zase na těch mých problémech kvůli kterým jsem rodila CR, no zkrátka nevyspání a permanentní únava mi zase dělají bordel v mé imunitě :unamused:

Fotky ženicha samozřejmě přidám :wink: ale musím promazat albíčka už je mám jaksi plná, ale neny čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. srp 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš, Kasli, no to ti fakt nezávidím. U nás spaní zatím pořád dobrý (zaťukávám). Jenže zas mi usíná i u kozy, takže naše kojení trvá vždycky hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak co se týče nás - pořád cvičíme vojtovku a teda musím říct, že to nese ovoce - boulička je pryč, hlavičku točí Barča naobě strany (konečně) a teď se zečala točit na bok. Vypráví přitom žirafám na mantinelu a řehtá se na ně. Ale koníky teda pást nechce, buďto řve jak tur (to je ještě dobrý, páč to se snaží) nebo leží jak pecka a směje se. Se mi normálka vydmívá :grinning: Taky jsme byli na kontrole hemangiomu, co má na hlavičce, a naštěstí dobrý. Taky tam má takový ten "oheň". Klika, že to nemá na obličeji :wink: Takhle to zaroste vláskama, takže se s tím nrmusí nic dělat. Akorát prý, kdyby si ten hemangiom poranila, tak to může víc krvácet. Ale řekli mi dosliva "Nebojte se, nevykrvácí vám" :sweat_smile: Naše mudra nás na tuhle kontrolu hnala až na Vinohrady na dětskou plastickou chirurgii. Ale jsem ráda, kepší všechno desetkrát zkonrolovat odborníkem než jednou něco zanedbat :wink:
15. srp 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysmívá, nééé vydmívá :grinning:
15. srp 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukám, že píšu jak krypl. Njn, holt píšu jednou rukou, jsme už zas hodinu "v Kojčicích" :grinning:
15. srp 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeee nějakej pěknej doktor,jo... :dizzy_face: Tak to se tam budu těšit o to víc... :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ševít.....to je perla celého oddělení.Spoustu holek rodil...včetně mě. :sweat_smile: Pokud jsem v rodícím a kojící oblouznění viděla,tak by tam měl být nejmladší doktor. :dizzy_face:
15. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferinka, nejen pěknej... Kromě toho ještě mladej a straaašně miloučkej :dizzy_face: No, jestli tam půjdeš, určo ho poznáš. Toho si nespleteš :wink:
15. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyyyyjo už abych rodila,to se mi takhle poved řidič co mě vez ve vypůjčeném autíčku na svatbu...Holky ty jeho oči by jste musely vidět,sem mu chtěla říct ať jede na druhou stranu :grinning: :grinning: :grinning: A teď další u porodu... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
15. srp 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštof konečně objevil plazení na dlouhou trať a s neomylnou jistotou vyrazil k psí misce s vodou a odpadkovému koši! :grinning: :grinning: :grinning: Budu muset uklidit.

Ševít je fajn, určo ho tam potkáš. Já rodila taky v Hořovicích a byla jsem moc spokojená. :wink:
15. srp 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky maminy...tak nám nešel net...tak píšu až dnes:o)zítra odjíždíme na týden do Luhačovic do chatky:o)trošku dovolenkovat tak sem zvědavá jak to malej zvládne-výlety mu problémy nedělají a víkend u babi sem tam taky zvládá....takže balím balím a doufám že doma nic nenecháme :sunglasses:

Ferinko v Hořovicích pohoda:o)) a mimo vlastností co už tady holky vyjmenovali je Ševít i docela vtipnej:o))
což sem na porodním sále ocenila:O))))

Peťul ty bydlíš Nad Stadionem? nezajdem někdy vyvenčit kočárky spolu? my bydlíme v Počaplech....
a já tak nějak kolem jezdím pořád:o))

Gratuluju všem k pokrokům:o)a k zoubkům-my ještě nic (a to sem moc ráda-protože malej dělá při kojení
psí kusy-tak se zubů bojim bojim)

Jinka naše pokroky - už krásně nosítkujeme v Manduce:o) a nejspíš jsme už začli zase krásně usínat sami
tak nějak sem přišla na to že jsem zakoupila ještě v těhu pytel na spaní s dlouhým rukávem-a on je asi kouzelnej nebo co:o))malej tam spinká od pondělí-usne sám do 21,30 h bez fňukání jen mu nechávám zaplou lampičku
a spí do 7,30 h - jsem z toho docela paf:o) a zbytek rodiny taky-co dovede spací pytel:o) - jo ale dávám ho do něj nahatýho a to se mu asi taky líbí:o)
15. srp 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - tak miska s vodou taky u nás prošla zatěžkávací zkouškou a ...neobstála...voda byla všude v kuchyni a na malým. :grinning: :grinning: :grinning: Taky přišel na spodní šuplik v lince a otevírá a zavírá (s bouchnutím) a otevírá a zavírá a... už tam nechal i prst,ale ani to ho neodradilo :sweat_smile: ...pořád to urputně zkouší.

L.mysko - to je super,že se mu v nosítku líbí.Máme Ergo a pěju na něj jen chválu. :wink: Ohromný pomocník. ....a nemohla bys mi občas ten kouzelnej spací pytel půjčit??? :grinning: :wink: Co jsme se vrátili od našich,tak Martínek špatně usíná :frowning2:
A užijte si dovču.
15. srp 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysko já ten pytel chcu také půjčit :dizzy_face:

Jinak Grainne my jsme ve žrádlu pro kočky prakticky pořád a tuhle měl v puse i kamínky pro kočky, ale to už vážně dostal na prdel, jelikož ví že tam nesmí :angry:

Peťo jo je super že Vojtovka sklídí ovoce :wink: A my teda měli na hlavičce v zadu také červený oheň, to jak jsem ti říkala a jak se to podebíralo, a už se to zahojilo a začíná to mizet :wink:

Teda děvčata počasí je na hovno!!! Vypadá to že ani dnes se nedostaneme kloudně ven, si asi hodím mašli, jelikož malej jak je doma celej den tak je protivnej jak nechci říkat co :unamused:
16. srp 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek