• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
berynko :grinning: :grinning: :grinning: tí chlapi jsou hustí :grinning: se tady holky normálně řežu
19. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany - boli sme tam 6 týždnov, celkom som si to uzila, rodicia poskytovali full servis, co som nalezite a bez hanby vyuzivala. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mirdisku - len mi povedal ze sa Filipkovi necuduje ze to nechcel, ze je to hnusne a bez chuti, ziadna sol, ziadny cukor :grinning: :grinning: :grinning: No co uz s tymi chlapmi. :wink:
19. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko - to je hezký! :grinning: :grinning: :grinning:
S tím masem taky povedený. :grinning:
20. srp 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko s tím masem to je dobrý, mě s e tuhle stalo něco podobného. Máma předpekla bůček, že ho druhý den dopeče a udělá masovou pomazánku, jenže pak na to zapomněla a my s tátou mysleli, že je to maso upečené a tak jsme ho rozemleli a udělali tu pomazánku. NO co mám povídat, pomázánka dobrá, ale pak mě 3 dny držel bolavý žaludek :unamused: A ža je to z toho nedopečeného masa jsem se dozvěděla až za 4 dny kdy se máma vrátila z práce a řekla nám že to maso nebylo hotové a pomazánka šla do koše :sweat_smile:

Dzany - možná je to tím, že nedělám kaši dle návodu, ale prostě tak dlouho jí sypu do té vody až zhoustne :wink: A v pohodě, tak to dělala i tetka a kamarádka a klukům to vyloženě neva

Holky ten sraz ve Zdicích jsem navrhla z legrace, ale když se to chytlo, tak ta pizzerka by byla fakt ideální, zahrádka krytá, kočárky se vejdou, takže bych to tam klidně zamluvila, aby na nás byli připraveni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Džany - taky dělám kaši, že v ní stojí lžíce, přesně jak píše Kasli. A Kryštof jí spucne 250-300ml, stejně tak k obědu zeleniny. Mám doma pořádnýho hladovce, s tekutou kaší by mě poslal do háje. :grinning:
21. srp 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kasu davate potom lyzickou? Ja rozmyslam ze mu zacnem davat na noc kasu, ale stale kojim, nechcem mu ju dat cez flasku, len lyžickou nam to ide stale pomaly. A kým kojite, robite ju do svojho mlieka co odstriekate alebo do UM? Ci tie kase su robené vo vode? Ježiš, nic neviem musim si to nastudovat :astonished: .
21. srp 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak to júúú - ale pak asi ta krabička kaše vydrží tak na 2x, né ? :grinning:
janulko, kaše jsou mléčne - ty rozdělávaš ve vodě a pak jsou nemléčne- ty rozdělávaš v mlíčku (takže myslím že by mohlo být i MM)
jo a jani vše nej k svátku :dizzy_face:
21. srp 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej Dzany diky, ano na slovensku mam dnes meniny - gratulacie prijmam po celý den, kludne píste :grinning: :grinning: :grinning: .
My to mame tak vsetko naraz 21.8. jany, 22.8.-ma Bronka narodky a 23.8. ma Filip meniny na Slovensku. Tak v sobotu robim obrovsku party, to zas bude raz veselo v Kralovaku
21. srp 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to vše nej hned třikrát a ať se vám párty vydaří. A moc to nepřeháněj s bublinkama! :grinning:

Naší psici nastaly krušné časy. Na seznamu top10 Kryštofových zájmů zaujímá přední místo. :grinning: Jak jí zmerčí vyrazí za ní a je neodbytný a vytrvalý. Takže chudák psice neví, kam by zalezla. Kouká na mě s výrazem "Co sis to proboha, paničko, pořídila za morče?!" :grinning: Už se po něm i několikrát ohnala, tak ještě dostala vynadáno. Nespravedlnost světem vládne, no. Bohuže,l má smůlu, zatím je z nich dvou ta rozumnější, tak to holt schytá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulko, taky to máte narvaný - takže vše nej i dětičkám :dizzy_face: my jsme měli v hořovicích veselo včera - taky jsme dělali party na zahradě - slavili jsme já taky dnešní svátek (taky to pořád slavím po slovensky :grinning: ), tchýně a švára narozky a švagrová taky svátek :dizzy_face: jo a dostala jsem prozaický dárek :grinning: parní mop :grinning: jakože mám asi ještě víc uklízet :grinning:
grainne tak to má vaše hafínka stejné jak ten náš blondatý chudáček - zrovna před chvíli mu dělala malá, ¨tím způsobem že mu málem vylezli oči z důlků :stuck_out_tongue_closed_eyes: no on si to zas občas vybere na nějaký tý sušence :grinning:
21. srp 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, Dzany tak koukám, že Vaši pejsci jsou na stejné pozici jako naše kočky, Vojta má nejradši jejich ocásky (oni se jim tak hezky mrskaj) no a když dělá malá, tak má v ruce chlupů až běda! Ale naše Babuna je statečká drží a ani nemňouká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Janulko ty nemléčné kaše se dají rozdělat i v MM :wink:
21. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koukám, že řešíte děti a zvířátka :slight_smile: . Naše kočky jsou před Hedoušem od začátku ve střehu. Nějak se jim nezdála, furt vydává nějaké divné zvuky :sweat_smile: . A ona na ně hrozně ráda doráží, jak se objeví na zahradě, už je merčí a snaží se je chytit. Naštěstí kočky nejsou padlé na hlavu :grinning: a blíž než na dva metry se k nim nedostane. Tak jim aspoň vyplení misky... to už jste taky psaly :grinning: .

Jinak přeji všem všechno nejlepší a posíláme veliké gratulace :slight_smile: !!!
21. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janula, Dzany, tak všem všechno nej... nej... nej... A Janula, pořádně to rozjeď, a běda, jak to neuslyšíme až tady nad stadiónem :grinning:

Srazík ve Zdicích by mi taky nevadil - mám jet do Berouna nebo do Zdic, vždyť je to fuk :wink:
21. srp 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vdaka za gratulacie, Dzany - vobec mi nedoslo ze si aj ty Janka (vies ja som taky egoista, len ja ja ja :grinning: ) takze aj tebe vsetko naj.
Jasne Zdice mozu byt, tak som este nebola a pizzu mam rada :wink:
Citam ze to mate vesele s kočkami a so psami, tak uz len cakam kde nas prcek objavi zajaca :grinning:
Dnes som ho nasla ako mi olizuje - v jeho ponímaní umýva - balkonové dvere :grinning:
21. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že zvířecího člena rodiny nemáme jen my. :grinning: Akorát ta naše psice je sice mazel, ale děti a štěňata nemá ráda. Ty totiž neumějí hladit a drbat za ušima. :wink:
Co se srazíku týče, nemůžu příští týden, ale v září už jo. Tak komu se hodí jaké dny? Mě je to zatím vcelku jedno, ale spíš bych preferovala nějkak přes pledne a ne pátek.
Jak jste na to se žvatláním. Kryštof totiž úplně rezignoval na jakoukoliv artikulaci. Říkal skousty hlásek a slabik a teď najednou jen víská, "zpívá si" jééé a vříská, když je naštvaný. Opravdu nic jiného. Je to normální? :confused:
22. srp 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja suhlasim s Grainne, září moze byt ( to uz flaknu Bronku do skoly :wink: ) a zatial mi vyhovuje ktorykolvek den. Chceli by sme chodit plavat, ak nas zoberu, tak potom dam vediet ktorý den nie :wink:
22. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko a kam chcete chodit plavat? My bysme rádi do Kytky. Prý se na září dá přihlásit poslední srpnový týden.
23. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já taky souhlasím se zářím, a auto mám pořád takže můžu kdykoliv :wink:
grainne kytku schvaluji :dizzy_face: mají fakt perfektní přístup - zrovna ted jsem musela zrušit další kurz, co jsme měli od září (kvůli tomu atopáku) a paní majitelka byla velice ochotná, nedělala s tím žádnou vědu a peníze mi vrátila do 2dní. a ještě se mnou pokecala o tom ekzemu, co a jak, protože prý sama i s dcerou ho mají.
23. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme doma...ufff.A prázdniny jsou v ....háji :wink: :sunglasses:
Teda týden tady nejsem a už se plánuje srazík. :grinning: To je super.Taky by jsme se hlásili :dizzy_face: Zdice neva.A jsem taky spíše za to září.
Holky,to moje starší zvíře už jde do školy.No to jsem z toho úúúplně hotová. :confused:

Všem oslavencům,i když opožděně,blahopřejeme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Berynko - s těma hračka jsem to moc neřešila.Na písku jsme se většinou znali a děti si hračky vzájemně pujčovali.Pokud nechtěl půjčit,tak jsem se mu snažila vysvětlit,že si to jenom ten dotyčný půjčí a vrátí a snažila jsem se nabídnout jinou zajímavou hračku.Pokud zatvrzele nechtěl dát,pak druhé straně vysvětlit,že si musí vzít něco jiného. :slight_smile: Většinou se do toho stejně vložila druhá maminka a svému dítku domluvila....Jak píše Janula.

Grainne - Martínek se taky ještě nijak zvlášť hlasově neprojevuje.Asi bych řekla,že je to normální.A taky se ti tak začal vztekat.??Když se mu něco nevede,nebo někdo nedělá,to co by si představoval,tak se teda pěkně rozčiluje...

Jinak hlásím,že se našemu upírkovi proklubala konečne ta jednička nahoře.Končíme s upírkováním. :grinning:
A uplně jsem hleděla.Martínek se dneska poprvé postavil sám v postýlce.No byla jsem z toho úplně paf.Hleděla jsem na něj s němým úžasem v očích. :fearful: Ještě ani pořádně neleze po 4 a už se to pokouší stavět.
23. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé marcim vítej doma :dizzy_face: zatím ten srazík vypadá slibně - že by nás mohlo přijít dost :dizzy_face:
teda takže klučina bude prvňák :wink: to ¨musíš taky pak napsat jak to zvládate, já se hodně bojím té školy protože třeba s češtinou jí asi moc nepomůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jééé a u nás jsem včera taky objevila další dva zoubky (2dolu) - takže celkem 8zubů :grinning: a kadí u toho jak alík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - vítej doma! :grinning: A jak jste se měli? Počasí vám celkem přálo. :wink:
A už má Robča aktovku penál a vůbec vše nezbytné?
Kryštof už se taky staví a neleze ještě ani omylem. Nejlíp mu to stavění jde kupodivu ve vaničce. Jen mám strach, aby mu to nepodjelo a nevyrazil si ty své těžce vyrostlé zoubky. :grinning:

Jé, Džany, vy jste teda pěkně zubatí!!! Já jsem na zrovna dnes koukala do chytré knížky a tam psali, že do roka má dítě 6 zubů. :confused: Tak to vy jste tedy pořádně napřed! :grinning:
23. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany, Marcim - tak nam s češtinou pomahaju susedia :wink: a obcas susedin chlapec, ktorý je o rok starší od Bronky. Ked som si nebola ista aké i/y, poprosila som ho nech nam to skontroluje, tak mi povedal: Jó teto, to mužu, ja češtinu umím, já jsem v češtine moc dobrej :grinning: :grinning: :grinning: Tak nam úlohy kontroluje Davídek :wink: ale musím povedať že fakt umí.
Marcim - vitaj doma, tak to ste šikulky ked sa uz staviate. Ved Martinek bude behat raz dva. A vraj chlapci su pomalší :wink: Pri prvákovi želám veľa trpezlivosti :wink:
Grainne - my sme prihlasený už od dubna v Ploutvicke, chcem sa tam bud. týžden ist popýtať ako to vyzera, povodne som chcela tie indiv.kurzy od 4.mes, ale tie nerobili len od záři, ale to uz mu bude 1/2 roka takže by sme išli normalne do skupiny. Ale skúsim aj tú Kytku bud. týžden nech mi vyjde aspon jedno plavanie.
23. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dzany :slight_smile: :wink:
Ze školy mě jímá hrůza už od zápisu a už se to blíží :confounded:

Dám nové foto do alba.V takovým stanu jsme teďka spali. :dizzy_face: A Marťovy klofáky. :grinning:
23. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé ahoj holky,já to pak nekontrolovala a vy jste se mi tu objevily,tak vás zdravím...

Grainne - ještě nás čeká velký nákup podle seznamu ze školy. ....je dlouhý.... :confounded: (štětce,papíry,desky na písmena...atd.) Jinak základní věci už máme.
Kryštůfek se staví ve vaniče..jů.To u nás je koupačka zásadně na břiše a pravidelně si sám vypouští vanu :grinning:

Janulo - děkujem.Ta trpělivost bude potřeba.
To můj taťka ač Čech má asi 5 tříd slovenské ZŠ.(Děda byl voják)Tam se naučil slovenský pravopis,pak se přestěhovali zpět do Čech a už se to nikdy nenaučil tak úplně správně česky..takže naprosto tě chápu. :wink:
23. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes ráno při čištění zubů mi došlo, že tu kecám pěkný nesmysly. Těch zubů do roka je samozřejmě 8! No katastrofa! Už ani do osmi neumím počítat a to jsem si myslela, že mi matika jde. Stydím se....
Na češtinu a jazyky vůbec bude u nás manžel, já jsem úplně mimo. On už mi to ani neříká, ale strašně trpí, když čte moje smsky. :grinning: Když potřebuju napsat něco delšího, tak si to raději nechám od něj zkontrolovat. Naštěstí word dělá první selekci, tak ty největší hrůzy mi opraví PC. :sweat_smile: Ve škole pro mě diktáty byly největší pohroma. Učitelka vždycky stála kousek vedle a jen obracela oči v sloup. :grinning:
24. srp 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, vy nemáte stan, to je hotový barák! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Martínek tam vypadá moc spokojeně.
24. srp 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženský!
TAk sraz v záři je v poho ale jestli se mohu přimluvit tak někdy na začátku, páč po 14. bysme teoreticky měli jet ještě na dovču :wink:
24. srp 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak a další zub je na svete :wink: ale kedy vysiel to neviem, dnes som len segre ukazovala ze ma 1 zub a on tam ma 2 :grinning:
Marcim - že vypušťa vaničku :grinning: :grinning: :grinning: viem si ho predstavit.
Grainne-síce to neviem posúdiť úplne na 100% ale v tvojích príspevkoch chyby nevidim. Či ich píšeš vo worde, nech ti to skontroluje najprv. :grinning: :grinning: :grinning: Je fakt ze ja tiež občas napíšem hovadinu, ale dvíha ma zo stoličky ked vidim niekde vo vybranom slove namiesto y makke i :wink: No ale materska robi so mnou ( s nami :wink: ) zázraky. :grinning:
Zrazík by sme mohli urcite stihnut do 14., možno aj hned ten prvý týžden. Co vy na to?
24. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro. V klidu první týden v září. Pátek by se mi ale moc nehodil. Tak Zdičačky, který den navrhujete? :slight_smile:
24. srp 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kočky :slight_smile:

Srazík první týden v září - v pohodě :wink:

Marcim, vítej doma z prázdnin. Přeju hodně trpělivosti s prvňáčkem. A Robinkovi - hlavně ať ma prima učitelku (nebo pana učitele?), na tom strašně záleží. A ať se mu ve škole líbí. Tedy aspoň v té první třídě :sweat_smile: :wink:

Všem vašim "zubatým" dětičkám - gratulace k zoubkům :dizzy_face:

Grainne, tak stoupání ve vaničce musí být sranda :grinning: Teda - co ty děcka nevymyslí... No, budu se muset připravit na to, že mi má fantazie nebude stačit na kousky našeho robátka.

Nedávno jsme tu měli kámošku s rodinkou, mají Kačku skoro čtyřletou, to už je velká slečna, rozumbrada, člověk si s ní i pokecá a jen kouká, čemu všemu ty děcka rozumí. Pak mají ještě ročního Honzíka. Teda, to je šídlo správňácký!!! No, ten nám překontroloval, co všechno budeme muset v bytě zrušit či přehodit tak o dva metry výš :grinning: Nejvíc se mu líbily skleněné "kamínky" v misce :wink: Jo, a stojen s CD měl taky celkem úspěch :grinning:

To naše šídlo zatím pokroky nic extra. Naposledy objevila ty ručičky, takže teď ohmatává hračky, směle buší do těch, co jsou zavěšené na hrazdičkách, a taky jim vypráví. Holky, ta je ukecaná... no celá maminka :grinning: Ale teda že by nějak jako pásla hříbátka, to ne. Sice se snaží, ale prostě jí ta hlavina nejde zvednout. U nás to vypadá tak, že se Barča na bříšku snaží lézt a přitom intenzivně saje tetra osušku, co má pod sebou :sweat_smile: Ale zase - pro nás je úspěch, že aspoň má tu hlavinu rovně, případně ji točí vpravo i vlevo, páč donedávna ji měla dávala jen na jednu stranu. Takže cvičení vojtovky nese ovoce. A v tomhle je naše dítě taky zvláštní - ostatní u toho řvou, naše Bára se tomu řehtá. Se mi asi vysmívá nebo co :grinning:

Jo, a s pláváním my máme asi smolíka, protože já jsem ekzematik a jak vlezu do bazénu (byť i s malým množstvím chloru), je konec. Uvažovali jsme o slané vodě, ale ta je nejblíž v Hloubětíně. No, uvidím, možná když budu hodně chtít, tak to tam zkusím :fearful: Plavčo pro děti tam dělají.

Teď vám jdu překontrolovat alba, jestli zodpovědně doplňujete :wink: Já jo :grinning: : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1768338#navigator
25. srp 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek