• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Tak jsem vám ta alba zkontrolovala, no dětičky jsou úúúžasné :slight_smile:
25. srp 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak 1. týden v září krom 3.10.(máme 1. hodinu plavča) můžem kdykoli, ale spíš odpoledne po obýdku :wink:

Grainne Vojta si zase stoupá ve vaně, včera si z toho pěkně nabil kokos a myslíš, že se ponaučil a už si pak nestoupnul?! Hovno, hovno milý soude! Během 5sekund už se zase sápal nahoru! :angry:

Peťulo přestavování bytu ti bude stejně na prd, věř mi. Ti malý cvrčci, když chtějí, tak se dostanou fakt všude! jo takhle mít všechny věci tak 1,5 metru od země, tak budeš v silný pohodě, ale to se ti stejně nepovede :grinning:
25. srp 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky můžu ten první týden, taky bych to videla třeba kolem té 14.hodny. jsem pro abychom už navrhli přesný termín, aby to mohla Kasli rezervovat - takže co takhle - kdo je pro čtvrtek 4.9.?
jo Petul.ko jenom kdyby jsi s Barčou hodně chtěla do bazenu, tak právě v Kytce mají od poloviny prázdnin novinku - a to slanou vodu, už nepoužívají chlor, ale nějakou ionizaci vody nebo co. bavili jsme se o tom s tou paní majitelkou. já když bude mít Nelča klidové období příští rok tak bych zas aspon na jeden kurz šla :wink:
jo a kasli - to jsem zjistila taky že ty děcka nemají vůbec pud sebezáchovy- třeskne si o stolek jak leze do poličky , řev jak tur a za dvě minuty co jí to pofoukám tak leze do poličky znovu :grinning:
25. srp 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak jsme se vrátili z dovči a já už nemůžu ani vidět žehličku...ještě že dneska dorazila babika a malýho chvilku pohlídala....snažila jsem se Vás dočist-ale jen ve spěchu páč zachvilku budu koupat,kojit,uspávat a žehlit
a ještě tu máme babiku:o))takže uff hurá do toho....
koukám že se chystá srazík:o))) to je prima my 04.09. ve 14 jsme taky volný...
jinak maminy určo jsem i pro společný kočárkování:o)Peťul super fotečky:o)koukám že máte stejný drnčící křesílko:O))
Jani a k jakým paním učitelkám Bronka chodí:o)mamka je učitelka v Počáplech :sunglasses:
a jen tak letmo zážitky z naší dovči-jak sem tady říkala o tom naším spacím pytly-tak nepůjčím:o)ale doporučuju:o)a já scháním druhej aby jsme měli na střídačku-jen problém sehnat vyteplenej a ještě s dlouhým rukávem :frowning2:
ale rozhodně schánět budu....malej spinká pořád od 21 h do 7 - 7,30 h což je super.....jo:O)a začli nám růst první zoubky nahoře :wink: takže slintáme a slintáme a když mu masíruju prstem dásničky tak "vrní"jak kocour :grinning:
V Luhačovicích bylo nádherně,chatičky super jen sem si musela pořídit druhý den špunty do uší, páč náš děda chrápe tak že to nešlo-....(teda šlo malej spal jak zabitej) strašně se nám líbilo v ZOO Lešná a abych nezapoměla
na zážitek absolvovali jsme ve Vizovicích Trnkobraní i smalým Ondráškem-v neděli odpoledne tam bylo pojídání švestkových knedlíků,pak Míša Hrůza:o) a Aneta Langerová-takže docela pohoda...
no už mažu....malej řve jak tur...takže se mějte zatím moc pěkně a já sem zase juknu....v noci....do albíček
a na fotečky a já pak taky nějaký přidám...
jo ještě gratuluju dětičkám k zoubkům:o))
25. srp 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, čtvrtek super, jen asi dorazíme trochu později, protože Kryštof teď většinou kolem 14h spinká. :sweat_smile: Nehodilo by se vám to spíš třeba od 15h?
25. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně grainne, vždyt to byl návrh. tak klidně posouváme na 4.9. na 15hod. ještě někdo nějaká přání? :dizzy_face:
25. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany, dík za info o Kytce, to jesupeer!!! :slight_smile:

No, a teď jsem si uvědomila, že srazík 4. 9. u nás nevyhovuje, jdeme na kontrolu k rehábce. Ale nevadí, tak se s vámi srazíme jindy :wink:
26. srp 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja nejak nestiham ako sme sa vratili. Asi som spohodlnela u nasich :grinning:
Tak srazík ok, može byť, priznam sa že by mi skor padlo dopoludnia, ale nie je problem viem si to zariadit. Len mi Kasli musi poslat mapu alebo opisat kde to je :wink:
Mimochodom od stredy ideme plavat, volala som do Kytky - ako poradila Grainne - mali este volno tak sme to hned vyuzili. Bola som prihlasena do Ploutvicky od dubna ale tí sa vobec neozvali, nedvihaju telefon, tak ma akurat len nasr....li.
Len vobec neviem kde je Kytka, musim to najst na nete na mape. Aby som nebludila hned prvy den :grinning:
L-Mysko - to vážne je maminka ucitelka? Musim ich pochvalit, tak skola sa mi velmi paci aj pristup uciteliek, ja som výsostne spokojna.Kukni IP.
26. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeej Kasli vy idete tiez v stredu 3.9. plavat. Kam? My do Kytky o 11.30h.
26. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulo my do Ploutvičky :sweat_smile: začínáme druhý kurz tak jsem na to zvědavá :wink:

HOlky tak aby mohla i Peťa tak co 5.9 v pátek? klidně od 15hod :wink:
26. srp 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak ten pátek by byl pro nás super :sunglasses:

Holky, nemůžu nikde najít kontakt na Kytku, nehodila byste mi ho některá do IP? Dík :wink:
27. srp 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem pěkné ránko...
u nás je pátek snad bez problémů:o)
jinak prosím taky kontakt na Kytku:.o)) a děkuji předem:o)
Jani:o)já jsem kuba kubikula:o))-mamku mám ve školce:o)-ale na škole máme známýho pana ředitele:o))
no tak už končím v pokojíčku se začíná ozývat Ondrášek-takže nakojit a hurá ven:o)
27. srp 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem pro 5.9. v 15.hod :wink:
27. srp 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, tak to vypadá, že bychom mohly na plavčo jezdit spolu :wink: Hele, a ty jsi v Počaplech odmala? Možná se budeš znát s mým manželem, on bydlel Pod Bory.

Srazík 5. 9. v 15 vyhovuje :wink:
27. srp 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechci dělat potíže :confused: ,ale v pátek nemůžu.Doprovázím Robču na skauta.Samotného se ho ještě neodvažuju pouštět do Králováku. :pensive:
Ale když pak přihodíte nějaké ty fotečky,tak budu aspoň tiše závidět. :wink: :grinning:
27. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jestli chcete, tak se klidně sejděte toho 4., my to přežijeme :wink:

U nás byl včera večer opět kozobojkot Ale totální. Když se to stalo prvně, pomohlo dát trošku MM po lžičkách a pak se chytla. Tentokrát jsem to zkoušela snad pětkrát a ho.no. Na lžičce si to pokaždý vzala, mlaskala, ale jak se přiblížila ke koze, tak nastal řev. Troufnu si říct řev jak kráááva :grinning: Trvalo to asi hodinu. Pak vytuhla v lehátku. Já si mezitím hledala číslo na laktační poradkyni a už jsem fakt chtěla volat. Ale řekla jsem si, že to ještě zkusím, až se Barunka probere, a ono se to povedlo :wink: Tak nevím. Jestli byla unavená, třeba z horka... My totiž v těch vedrech chodíme ven až tak ve 4, včera jsme šli ve 2 a je fakt, že venku moc nespala. Ještě že nebyl manža při tom histeráku doma, ten už by volal pohotovost :grinning: Barča pak byla unavená, tak jsem ji asi v 18.30 položila jako že to bude na chvilku, pak zacvičíme, umyjeme, převlíkneme, znovu nakrmíme půjde spát. Ale ona vytuhla úplně. Asi ve 21 jsem jí oblíkala aspoň kabátek (měla krátkej rukáv :grinning: ) a myslela jsem, že se vzbudí. A prd. Spala až do 5.30!!! Manža jí pak říkal "No tohle dělaj vožralý, že usnou tak, jak jsou" :sweat_smile: :grinning: Prostě spala špinavá, nepřevlečená, fuuuj, čuně jedno. A to jsem ráno ještě zjistila, že spí bez kalhot - měla takové ty polodupačky a nějak jí sklouzly. Ale dáváme ji do spacího vaku a ještě byla trošku i přikrytá, takže v pohodě. Ale jak se z těch gatí vyvlíkla, to fakt nevím.
28. srp 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo - to neva.Třeba to vyjde příště. :wink:
28. srp 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já v pátek taky nemůžu. Ale jinak krom ondělí kterýkoliv den. Vám co nevyhovuje čtvrtek, nehodilo by se třeba úterý nebo středa a třeba dopoledne? Možná najdeme nějaký úplně jiný termín, který se bude hodit všem.

Peťulko - teď je to zlobení s kojením normální. Nám se to táhlo skoro měsíc a půl. Prostě to ber tak, že zlobí a zkouší, jestli by nedostala něco, co se snáz pije. Nebo to bylo opravdu jen z toho horka. To je Kryštof taky vždycky hotový. Kdyby měla opravdu hlad, tak se přisaje a pít bude, neboj. :sweat_smile:
28. srp 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, já vím, že kolem 3 měsíců se tohle stává. Taky mi přijde, že to prostě zkouší. Ale to má teda kamarádka smůlu :wink:

Holky, a co udělat prostě srazíky dva? Jeden teď a další později. My totiž nakonec budeme do úterka na chatě, možná dokonce až do středy. Tak se klíďo sražte ve čtvrtek a my se s vámi uvidíme jindy :wink:
28. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja priznavam ze sa mi lepsie hodi ten štvrtok 4.9. Jasne ze mozeme urobiť 2 zrazik, jeden neskor, ja budem velmi rada, aspon spoznam viac ľudí tu v Berounsku. :wink:
Asi vsetky deti hnevajú s jedením, ja som Filipa chválila kade som chodila (a to bola tá chyba !!!! ) ako krásne papa a on už 2 dni bojkotuje lyžičku s čímkoľvek - či kaša, či zelenina, či.... Tak bojujeme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janula, tak si vzájemně popřejme pevné nervy :grinning:
28. srp 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo,Janulo - U nás se už nebojkotuje,ale taky to proběhlo.Mělo to souvislost z růstem zoubků...tak,že by???Kamarádka má holčičku,něco lehce přes 3.měs. a už hlásila první zoubek :confused: :confused: :confused:

Jinak kojení asi u nás končí.Martínek začal,po té,co mu narostly konečně jedničky nahoře,řádně kousat a je to pravda docela nepříjemné,když se zakousne do mě. :rolling_eyes: Jedině poránu nebo navečer,když je unavený,tak pije normálně...klasika,že?!Zatím kojím ráno a během dne 1-2x,ale to se u toho kroutí a vypije minimum....a halvně kouše...Tak jsem na snídani zkusila dát Sunar a docela chutná.
Holky,co dáváte UM,kolik za den dávek a jaké množství dostane prcek??? cca 9 měs.??? :wink:
28. srp 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čeče holky tak se domluvte čtvrtek nebo pátek, mě je to vážně jedno, jak říkám krom středy můžu kdykoli! Ve finále se můžeme klidně srazit jak ve čt tak v pá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marcim mi už od 9. měsíce dávali UM jen ráno a večer :wink: a samozřejmě v noci když se probudil :wink:

Janulo, jj - chválení je velkááááááááá chyba :sweat_smile:

Holky mi zase bojkotujeme obědy, ale ne že by neměl hlad, on už chce papat sám a od mámy ze lžičky nechce ale když mu tu lžičku dám do ruky tak to papá! Což vo to mě by nevadilo, kdyby už dlabal ze lžičky sám, ale on by to jídlo pořád jen nabíral a do pusinky ho dávat mu příjde zbytečny! Takže poslední 3 obědy, jsme s mámou jídlo sundavali i ze stropu :angry: a jak táta říká. "bude hůř!!" :zipper_mouth:
28. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
u nás se vesele bojkotuje - teda sem tam:o))ale tak nějak už to snáším dobře, ze začátku sem nevěděla co s ním....
Co se týče srazíku tak nám je to jedno, ale radši odpoledne....my rána máme takový nic moc spinkáme
a než nakojíme a obrazím psi a kočky...a ještě se vypravit na bus :wink:
Peťul na to plavčo to by bylo fajn....ještě sem tam nevolala, ale zítra to už musím zvládnout.Jinak v Počaplech jsem od mala:o)
-dneska jsme dorazili s malým domů až ve 20 h byly jsme v Praze, přijela se na nás podívat spolužačka ze středky která je teď v Londýně... :slight_smile: tak to bylo prima..
jinak kdyby jste viděli jaká jsem .....nebezká....ach jo škoda mluvit....jen kdyby jste někdo věděl o někom
kdy by chtěl T-mobil tarif.....tak mu 4 měsíce zaplatím když si ho napíše na sebe:o((podrobnosti tu psát nebudu
ale radši bych se neviděla jakou kravinu jsem udělala a teď mám tři čísla:o((
28. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli dík.Myslela jsem,že se dává víc. :wink: Takže zatím nám to asi stačí.
29. srp 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já budu mít přece jen dost nabytý program příští týden, tak udělejte ten srazík v pátek. :wink: Kdoví, jak by to nakonec s námi bylo. Pátek je myslím termín, který vyhovoval nejvíce lidem. Ale koukejte udělat nějaké fotečky!
29. srp 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se zase po nějaké době hlásím :wink: . Máme se hezky. Heduška je hodná a je s ní pořád větší sranda :slight_smile: . Byly jsme se nedávno zvážit, tak má 9,8kg. Takže si drží linii. Ale z miminka nám kvapem odrůstá a je mi to trochu líto. Zrovna v týdnu jsem se rozplývala v Tescu nad novorozeneckými věcičkami :sweat_smile: .

Taky vás musím informovat, že ta nově otevřená diskoška u Hypernovy je dobrá :sunglasses: :grinning: . Ale abych to uvedla na pravou míru, tak jsme měli včera třídní sraz, který se moc vyvedl a nakonec jsme skončili na té diskotéce. No, byl tam snad celej Beroun. Ovšem věkový průměr, byl asi tak 18let a největší starost těch lidí byla, jestli vypadají dost cool. Zato já přemýšlela, jestli Hedulína dobře spí :grinning: .
30. srp 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
teda Berynko to jste fakt hubenoři, Nela má taky do 8,5kg ale vy jste zas starší, no tak aspon že jsou jináč v pohodě :dizzy_face:
marcim já dávam taky tak 3x 180ml a to taky není tá denní dávka, ale myslím že je to v pohodě.
včera jsme byli s mm v Berouně na Bathory - kdo jste neviděli, tak určitě jděte, mně se to fakt hodně líbilo :sunglasses: i když mm řekl že mohl klidně počkat až na dvd :stuck_out_tongue_closed_eyes: no romantik :grinning:
tak holky jaáááák s tím srazem? :astonished: klidně se můžem scházet i častějc, ale hlavně aby to bylo aspon jednou :wink: ted teda jestli Grainne nemůže, tak se domluvme na ten pátek aby mohla aspon Petul.a?
30. srp 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk kdo by tedy v pátek mohl?
30. srp 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja sa hlasim, v piatok mozem a tesim sa :slight_smile:

Batory odporucam aj ja, mne sa to velmi pacilo. Taky iný pohľad na Čachticku pani. Trochu som sa bala, Jakubiska nemusim ale bolo to vyborne.

No diskošku mame v plane preverit aj s mm, aj vcera lakala :grinning:
30. srp 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek