• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky my taky můžeme v pátek....já jen doufám, že Ondrášek bude dobře naladěnej....tak nějak nás asi zlobí ty zoubky(ač teda zatím neviditelný) ale on je asi hodně cítí.....a je mrzutej:O(dokonce se na dnešek vzbudil ve 3 hodiny a plakal...
a teď fňuká v postýlce...
zítra nás čeká výlet do KV jedeme se podívat na třítýdenního Lukáška tak se moooc těším
30. srp 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
L.myško - já mám taky pocit, že nás nejvíc trápí zoubky asi 14 dní před tím, než vůbec zčne být něco vidět na dásni. Ale těžko se to zjišťuje, jestli jsou to fakt ty zoubky a nebo má jen špatnou náladu.
Už jsem si zvykla, že spí Kryštof na kolínkách s vystrčenou prdelkou, ale tuhle jsem ho nachytala, že spí v překážkovém sedu. Byl zhroucený přes nožičku a chrněl. To jsem tedy fakt už nechápala. :grinning:
31. srp 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ja som sa zabudla pochvalit ( ja viem Kasli, zase si koledujem s tym chvalením, vsak :wink: ). Filipa sme nasli pred 3 dnami sediet v obyvaku :astonished: , najprv sme sa obvinovali s manzou kto ho tam posadil a nedava na neho pozor a ked sme ho tak nasli 3x tak sme pochopili ze to vie sam !!! Takze uz pekne sedime, sice najprv si asi 2 x nabil hlavku ale teraz je to v pohode.
Boli sme dnes kupit jedalnu stolicku pre Filipa - paradox uz týžden nechce dat lyzicku do pusy :angry: tak je len na mlieku - ale dnes sa rozhodol ze milostivo mi ukaze ze on to vie, zjedol pol poharika brokolice (predtym som ho ale nakojila, lebo lyzickou nechcel brokolicu) a asi po 1,5hod sa táááák pozvracal, ze vyzvracal aj včerajšie ranajky.
No veselo.
31. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko - ten Filípek je táááák šikovný! Neboj, ono se něco pokazí ať budeš chválit nebo ne. To je život. :wink:
1. zář 2008 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teda Janulko Filípek je šikula, sedí docela brzo, a pak že jsou chlapi opožděný :grinning: naše Nela seděla až v 8.měs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo Kasli já přijdu taky v pátek, tak jestli můžeš tak tam rezervuj jeden stůl - nevím jak má být, ale venku je to zastřešený, tak víc nabalíme dětičky - ve vnitř by to byl asi boj :wink: je mi jedno jestli na 14.nebo 15.hod :wink:
1. zář 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poraďte mi. Asi budu muset koupit brzy golfáč. Potřebuju ale, aby to mělo brzdu. Máte nějaké tipy, případně rady, na co si dát pozor?
1. zář 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne záleží kolik chceš do něj investovat :wink: já jsem koupila Neonato Piuma- výhoda č.1 nesměrně lehký! i ted ho zvednu do výšky i když je v něm Nela :wink: č.2 polohovaní zad do úplného lehu č.3 levný - 3200,- - I s pláštěnkou, nánožníkem a madlem. Nevýhoda - nemá polohování nohou a malé kolečka (plastové) jináč moc nedrnčí ani na kostkách ale gumové velké budou určitě (až na občasné píchnutí) lepší. Podle mně si hlavně dej pozor právě na ty doplnky - protože některé kočárky stojí už i tak dost a jenom madlo je k tomu další 500,- a tak dále :wink: mojím favoritem bylo Jané (ale pro nás dost drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
zkus si na netu najít víc favoritů a napsat si právě plusy a mínusy (já to takhle dělala a ted jsem docela spokojená) :sunglasses:
1. zář 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko - :grinning: :grinning: :grinning: šikulka... :grinning: Židlička je super věc.Hlavně nemusím Martínka nikde chytat a přetáčet a držet... ...no,je to takové praktické.

Jinak právě nám začala škola. :unamused: Zatím první den dobrý,ale moooc se těším na další.
1. zář 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravím po delší oodmlce, byli jsme svatbovat, užili jsme si to, Páta zvládnul příliv příbuzenstva a i cestu vláčkem, jen maminka byla a pořád ještě trochu je orvaná:slight_smile:jinak Grainne golfáčky taky řeším, mě se ty co má Dzany taky líbí, ale chci polohoání nožiček určitě, mám jen pár nutností - polohovací záda, nohy, váha a nánožník s pláštěnkou, jo a ještě rozumná cena, zatím jsem ale nevybrala, jsem opět asi moc náročná:slight_smile: znáte to, výběr kočárku je náročná disciplína:slight_smile: jinak nám v SR vylezly 3 zub a ted to vypadá na další dva, je protivka, L.mysko takže nezbývá jen vydržet a přežít:slight_smile:
1. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky...tak jsem se dostala konečně k tomu abych se jukla na vaše fotečky v albíčkách :slight_smile:
mooc pěkný máte všechny fotečky:O)já taky pár nových přidávám.
jinak nám se výlet do Karlovejch Varů vyvedl...měsíční Lukášek s porovnání s naším Ondráškem je opravdu miminko :slight_smile: jen jsme se vrátili všichni pěkně utahaný....
a ještě otázečka v pátek to vypadá na jakou hodinu??já abych jukla do kterýho busu mám nastoupit:o))
1. zář 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myško - máte krásné dovolenkové fotečky. Na Lukově jsem se seznámila s manželem :sweat_smile: . Ondrášek má pěkné naducané tvářičky :slight_smile: , ale bříško máme určitě větší my. :grinning: Kolikpak vážíte? Ale Lukášek mi přišel teda docela dlouhán, alespoň na fotce.
2. zář 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byli v Kytce plavat. Bylo to tam fajn. Slaná voda pěkně nadnáší. Když jsme pak vylezli, myslela jsem, že se mi podlomí nohy, jak se mi zdál Kryštof 3x těžší. :grinning:
2. zář 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:o)
grainne a jak se líbí Kryštofovi slaná voda?jak psala Peťa už i my uvažujeme že půjdeme do Kytky plavat...
jen mamince ještě pořád ten čas zavolat ...ale musím aby jsme se tam taky dostali...
Co se týče malýho Lukáška tak má 54 cm a kolem cca 4 kg...Ondrášek měl 8.8.08 7,3 kg a 65 cm ale řekla bych že se to moc nezměnilo...ale to se dozvíme příští pátek jdem 3. hexu:o)
:o)Na Lukově bylo pěkně hlavně to počasí že vyšlo-cestou dolů se mi malej po...a na to krásně usnul, zakouslej do nosítka :slight_smile:
2. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk děvčata zamlouvám tedy pátek od 14hod, platí?
2. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a přijeda tedy Dzany, L.myska,Janula, Petula a moje maličkost, jestli jsem na nějkoho zapomněla tak se připoměňte :wink:
2. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Platí Kasli, moc sa tesim, prosim len mi povedz kde to presne je, ja poznam v Zdiciach len hlavnu ulicu :grinning:
2. zář 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééj a holky, v nedelu 7.9. je burza detskeho ošatenia u Klauna v Beroune, ak sa tam budete chciet pozriet. Je to od 11.00 do 13.30.
Dufam ze to nie je reklama, že ma adminky nezmažú :wink:
2. zář 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak udělejte foto.A pěkně si to užijte.
2. zář 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
tak neponocujem sama, že Marcim. Hodila som do albicka par novych fotiek zo Slovenska a hlavne z prvých pokusov jedenia lyžičkou. :grinning:
2. zář 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, maminy, hlásíme se po návratu z chajdy.

Pátek 14.00 vyhovuje, už se těším :slight_smile: Jen doufám, že Barča bude v pohodě, páč jak je v kočáru a nejede, tak ji to někdy jako dooost se.e :grinning:

Přidala jsem pár fotek: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=182719

Taky mrknu na vaše albíčka.
3. zář 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak už se moooc na Vás a vaše ratolesti těšíme :wink: petul.ko z toho si nic nedělej - malých křiklounů tam bude asi víc :grinning: napr. my :grinning:
Janulko, když pojedeš od Berouna po hlavní,a ve Zdicích hned jak je tam spořitelna a ty krámky tak tá hlavní se stáčí vlevo jakoby dolu z kopce, ale ty pojedeš rovně do vedlejší na náměstí (stojí tam občas policejní auta - mají tam myslím služebnu), jsou tam parkovací místa a tá pizzerka je po levý straně toho náměstíčka dolu takovými schůdkami. kdyžby si to nemohla najít tak ti do IP písnu mobila. :wink: snad to pochpopíš :grinning: jsem hrozný navigátor :grinning:
3. zář 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, my taky pojedeme busem, tak nevyrazíme spolu? Že bychom si pomohly s kočárkama :wink:
3. zář 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Peťul no to by bylo super....zrovna se chci juknout kterým busem.... :slight_smile:
3. zář 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany, diky, urcite to najdem, už sa teším. Pa
3. zář 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vidím na ten 13,38 h jen doufám že se tam vejdem...takže se uvidíme u Tří Zvonků??asi to tam máš blíž ne?
My sjedeme z levíňáku dolu:O)já taky doufám že budeme hodný protože Ondráš zase kolem druhý většinou jí...takže to bude závod s časem :slight_smile:
3. zář 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulo přesně jak píše Dzany, jen pokud uvidíš že je tohle parkoviště moc plné, a to je vidět už když přijíždíš, tak stačí jen pokračovat dál po hlavní cca 100m je pak po levé ruce odpočka do leva hned v zatáčce, tam se dá lépe parkovat a je tam i autobusová zastávka, no a hned naproti zastávce je na druhé straně cedule, která tě do té pizzerie navede! Pro jistotu jsem ti také písla do IP na mě číslo
3. zář 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, já to taky vidím na ten ve 13.38. Tak se sejdeme u zvonků. Bezva :slight_smile:

Holky, jdu nám na ten srazík objednat počasí :grinning:
3. zář 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky super fotky..Dětičky krásně rostou.

Janulo - to tam Filípek leží v šátku???Co je to zač.Je nádherný. :dizzy_face:
3. zář 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Marcim - to je taka húpacia "sieť" u bráchy na záhrade, ale ano je krásna, švagriná má vkus :grinning:
Dnes sme boli plávat v Kytce na 1.lekcii, pacilo sa aj mne aj prckovi. A presne, tá slaná voda nadnáša tak ako som vyliezla, tak Filip oťažel. Len ktovie ako tam budeme chodit v zime autom, je tam veľký kopec. Aby to nešmýkalo. :unamused:
3. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak dneskajsme byli po prázdnichách zase na plavču! No ze začátku, se mě držel jak klíště, pak spustil cca 10 minutový jekot (jako kdyby sme ho vraždili :zipper_mouth: ) no ale ve finále skákal do vody jak divý a nemohla jsem ho z toho bazénu dostat :angry: Hérečka jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

NO a pak jsme šli ke kamarádce kde jsme se sešli 3 maminy s dětmi ve věku 4roky, 16měsíců a náš Vojta a bylo to suprové, malej řádil jak černá ruka, a vůbec nevěděl kde má mamku a bylo mu to vyloženě šumák :grinning:

Jo a máme pokrok v chození, začíná chodit za jednu ruku :wink: ale sám ještě tedy rozhodně nee
3. zář 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek