• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Janulo - super barvičky.Přesně dle mého gusta.Tipovala bych šátek...a ono nee :grinning: Takový podobný barevně mám vyhlídnutý,tak mě to zaujalo.

Kasli - tak hlavně,že neječel celé plavání. :grinning: :sweat_smile: Jinak je šikula.

U nás se dneska přišlo na to,že stát v postýlce je vlastně nuda,a ještě lepší je postavit se u gauče,stěny,stolu apod...Začíná jít do tuhého. :wink: :grinning:
3. zář 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně jsem doplnila album, tak kuky kuk :wink:
4. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kasli ten je nadherný. :slight_smile:
4. zář 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy mě ukamenujete. Já ten srazík nakonec nestíhám. Totiž volali nám z realitky a máme se jet podívat na domek. Včera jsme hnedka z rehábky jeli do Libomyšle taky na jeden mrknout, ale to teda byla ruina totální, no hrůza, fakt. To bylo tak na buldozer, srovnat se zemí a začít znovu. Jenže my chceme něco, aby se tam dalo co nejdřív bydlet, protože to budme financovat z prodeje bytu :wink: Tak právě jedeme do Jiviny a taky do Stašova - ten konkrétně vypadá moooc hezky, jukněte: http://www.sreality.cz/chaty-a-rekreacni-objekty-prodej-stasov-1975659421. Tak prosím, nenadávejte mi moc. To víte, bydlení... Že chci vypadnout ze sídliště, v tom mě utvrdila jedna věc, taková poslední kapka: normálně jsem tady Pod Hájem viděla holku, jak si šlehla :angry: No že bych teda chtěla, aby naše Barča nacházela na trávě jehly, to jako ne. Bych je postřílela, feťáky pos.aný :angry:
5. zář 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul.ko :cry: škoda že se nesetkáme, ale zas chápu - bydlení je bydlení :wink: tak hlavně at se vám to líbí :wink: pak dej vedět jak to dopadlo
5. zář 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, a mám nápad - nejdete na hrnčířské trhy? My tam máme v neděli sraz s kolegyňkama, tak že bychom třeba s Kasli pokračovali ve srazíkování - s vámi :wink:
5. zář 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem po delší době zase tady :wink: Máme toho teď nějak hodně v práci,tak jsem neztíhala,copak je u vás nového???
U nás je mimi zatím ok a daří se mi skvěle :wink:
5. zář 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj :wink: tak srazík síce ve 4 :grinning: ale docela byl fajn, je zajímavý vás vidět naživo a nejen si s váma ťukat :sunglasses: děti byli docela hodný a l-myska má i pár foteček, tak snad až bude chvilka tak přihodí
tak petul jak dopadli domečky?
my jedem zítra k známym do Berouna a chtěli se projít do Králováku, prý tam má být Bartošová (no nevím když měla dnes tu hogo fogo svatbu) Muk, a jiní. nevíte o tom něco ?
5. zář 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dzany,
dneska jsem na to koukala,mají to vylepené na plochách.Přesně nevím k jakému "výročí" to je,ale má to být v sobotu.Jako hosté právě Bartoška a Muk+další kapely+nějaké akce i pro děti.(hlásili místním rozhlasem) Jediné,co mi uvízlo je,že ve 22 má být ohňostroj :grinning: .....velice kůse informace,což?Ale místní ti určitě dají kompletnější. :sweat_smile:

To je dobře,že se srazík vydařil.Třeba nám to příště taky vyjde. :sunglasses:

Ferinko - to je dobře...,že je dobře.Užívej si to. :sunglasses: Uvidíš,to uteče,ani nebudeš vědět jak a prcek bude na světě. :dizzy_face:
5. zář 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany - něco jsem našla mrkni
http://www.kraluv-dvur.cz/
5. zář 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééj marcim díky :wink: na tom webu je info dost, hlavně jsem se dozvěděla že Bartoška tam bude až večer a to my už budem určitě doma :wink:
5. zář 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
jak píše Dzany, tak srazík byl fajn:o)dětičky super a maminy bylo Vás fajn poznat naživo, fotečky určitě dodám co nejdřív(zítra nejdýl v neděli), teď mi ještě čeká úklid po těch truhlářích.(ale pokud je chcete i poslat prosím Váš meilik do IP)
Dám ještě zážitek z dneška....autobus ze Zdic jsem stihla....jen jsme tam s jedním klukem, náš kočárek nemohli dostat:o((tam ani ven...museli jsme ho zvedat dosti do výšky...ufff a Ondra v busu usnul, a "kočárek ve vzduchu se mu moc nelíbil)-tak asi máme širokej kočár ach ju...
Peťo co baráček??jak to dopadlo??, škoda žes dneska nemohla...tak snad příště...
-Na hrnčíře chodím pravidelně-ale v sobotu hned brzo ráno:o)tyhle trhy mám nejradši:o)
Jinka my se na slavnosti jdeme juknout....ale spíš doufám že zvládneme ten ohňostroj ten bývá moc pěknej...s hudbou
jo už jdu pracovat:o))takže přeju všem dobrou noc....
5. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, jdu vás v pozdní hodinu aspoň pozdravit. Občas to tu pročtu, ale moc není čásek přispívat. Mám teď povinnosti do školy a manžel se zase chystá pryč.
Sraz se vám musel vydařit :slight_smile: , tak teď už jen ty fotky :dizzy_face: !

U nás vše ok. Heduška je zdravá a veselá. Přidala nové slovíčko "bebe"... má to být "bebí", tak to vždycky říká a prohlíží si kolínko, které měla hodněkrát odřené. Příští týden jdeme na nějaké očkování, tak uvidíme reakce.
5. zář 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:o)tak mám uklizeno a zvládla jsem i ty fotečky upravit....
takže jsou tady....dala jsem to pod nového uživatele(berounaokoli-heslo tam je Beroun)
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=198296&vReferer=
5. zář 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, l.mysko šikulka :dizzy_face: teda jakým busem si to jela?miniibusem? vždyt mi nepřišlo že máš nějaký obr kačárek, aspon že ti pomohli.
jo na hrnčíře půjdu taky určitě ale malou nechávam doma, nechce se mi s kočárkem do toho davu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jestli teda mohu otravovat a poprosit o ty fotečky :dizzy_face: díky (maila máš v ip)
6. zář 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, srazík bol super, tešilo ma spoznať vás, aj keď som prišla o necelu hodinku neskor, lebo som si poplietla čas :sweat_smile: ešteže som si nepoplietla deň :grinning:
My sa chystame na zámok tiež, mame to pod nosom, bola by hanba tam neísť :grinning: Ale Bartoska je az o 19.00 a Muk o 20.30 takže stihneme len nejake hry pre deti teraz popoludní.
Na hrnčiarov sa chystam aj ja, ešte som tam nebola a nevidela som to, len ked piše Dzany že su tam davy tak asi dam prcka do šátku. S kočárom by to bolo o hubu.
l.mysko - fotky su uzasne, dakujeme.
6. zář 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Fotky jsou super,vyvedené a moc vám to tam všem sluší.To prostředí tam vypadá moc hezky.

Janulo - já jsem na jarních trzích byla taky s Martínkem v nosítku a bylo to bezva.Maminy s kočárkama se tam tlačili a pořádně se ke stánkům nedostali.Lidí tam bylo jako...no,moc.A to my byly v pohodě.:slight_smile:
Dotázek...ty máš šátek a umíš ho vázat????A ukážeš??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mě by měl někdy po neděli dorazit taky jeden.(první :sweat_smile:)Zatím to mám jen teoreticky nastudované z netu a na týden jsem měla půjčený z MC.Ale teď je Marťa už větší a zase to bude asi trošku jiné ponošeníčko.Tak jsem sama zvědavá.
6. zář 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zámku je to každý rok a je to tam dobré,hlavně ten závěrečný ohňostroj je pecka,byla jsem tam loni a rok předtím jsem viděla ten ohňostroj až k nám na Závodí... :grinning:
6. zář 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,
tak musím potvrdit srazík se povedl a klidně si ho někdy zopakuji znovu, třeba i v Berouně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dneska jsme byli v tom německu a po pravdě dost mě to zklamalo, to pro co jsem tam jela, už za tu cenu nebylo, takže jsem vy finále koupila jen příkrmi, kosmetiku a nějaký ten hadřík na malého. Ale hračku žádnou, chjo :frowning2: No snad to vyjde příští měsíc, něco jsme si tam domluvili, tak snad to vyjde :wink:

Marcim no já byla na trzích jak se šátkem tak s kočárkem a po pravdě s kočárkem to bylo lepčí, tím jsem si alespoň razila cestu v tom davu lidí :grinning:
6. zář 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kasli, tak škoda že ty hračky nevyšli (myslíč to autíčko? to si chtěla k narozkám? a co máš jako náhradní plán?) - já přemýšlím jenom o nějakým hadříku na zimu a moooožna toho houpacího sloníka (jak dávala odkaz siss)
jo a dnes jsem nakupovala příkrmy v hyperce a vzpoměla jsem si na tebe - ty vogo, pár skleniček a 800,-Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: v čudu!ty jsi určitě nakoupila za lepší cenu! jo a mají tam ty kidibooo tyčinky :wink:
6. zář 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kasli,já jsem absolvovala trhy ,tenkrát ještě s Robčou,v kočárku a říkala jsem si,že takto už nikdy více.Právě to "razit si cestu davem" mě docela vadilo.Nosítko mě tentokrát vyhovovalo víc.Ale každý jsme jinačí a každému holt vyhovuje něco jiného. :wink: :dizzy_face:
A v šátku nosíš?Docela jsem se pro to nadchla,tak jsem zvědavá jak dlouho mě to vydrží. :grinning: Taky jaký bude ten nový šátek. :sweat_smile:
6. zář 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuuj holky jsem celá orosená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jsem měla mega závody na mma :sunglasses: vydražila jsem kousky na zimu
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1893433
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1893430
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1875583

tak aspon nebude chodit s holou prdkou :grinning: :grinning: :grinning:
ty jo a už fakt letíííím do postele, ledva držím oči :sweat_smile: tak dobrou všem
6. zář 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Dzany-to su nadherne kusky, Nelinka bude krááááásna. To si vydražila velmi dobre. :slight_smile:
Ohňostroj bol nadherny, boli sme na balkone, vyhlad sme mali perfektny, Ferinka mala si pravdu :wink:
Marcim-ja viem na satek 2 uvazy ktore pouzivam, jasne ze ti ich ukazem, zajtra ti poslem link na nejake stranky, tam som si to nastudovala. Teraz uz sa nosime menej v satku, musime to obnovit.
Kasli -no skoda ze nevyslo, ale nabuduce snad ano.
A prikrmy stale nechce, dnes otvoril ustocka a ked zistil ze je to znova len ta hnusna zelenina alebo kasa na noc, tak ich znova zatvoril a ostali zatvorene. :angry: Takže pokus opakujeme znova zajtra. Aj ked mam pocit ze on prejde rovno na nasu stravu, nejaku paradajkovu polievku a knedlo, vepřo, zelo. :grinning:
6. zář 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany - úlovek je super,věcičky nádherné........:cry: Proč já nemám aspoň jednu holčičku...slint :grinning: Jdeme hledat modré a s autíčkama.... :sweat_smile:

Janulo díky.S tím jídlem to chce vydržet.Určitě příjde na to,že je to vydatnější,než maminka.Do puberty určitě kojený nebude. :grinning:

Všem hezkou dobrou noc.
6. zář 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - no ja neviem, MM mi hovori ze to vyzera tak ze ho budem este chodit kojit do 1.triedy o velkej prestavke :grinning: :grinning: :grinning: Dufam ze mu to dojde, ze ta zeleninka moze byt aj dobra :wink:
Bola som dnes na burze u Klauna a musim sa pochvalit ze som dobre nakupila. Zateplene nohavice, mikiny aj vetrovku, nejake bodycka a vsetko za par korun.Mali tam krasne vecičky najma pre dievčatka - to mi len tak zrak prechádzal :wink:
7. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulko :grinning: tak dlouho snad kojit nebudeš :grinning: no inač to jidlo je fakt boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nechápu proč se nemůžou krásně napapat a měli by klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: člověk im chce dát to nejlepší ale milostpáni si budou vybírat - ted jsem jí zrovna šupla do postýlky protože už mi rupli nervy! sní tři lžičky a pak to plive, vytahuje z pusinky, no hrůza! takže jsem udělala už druhý úklid bytu v průběhu třech hodín :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani a zkusila si i jiné značky skleniček, jestli třeba Filípkovi vysloveně nechutná jeden typ? Musíme to holky vydržet, je to boj :angry:
marcim dík za pochvalu :dizzy_face: zrovna jsem tam včera slintala nad krásnymi kompletami pro kluky :grinning:
7. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany ja mam pocit ze som skusila všetko, kupovala som hami aj hipp, varila som, pridavala som aj moje mlieko, kaše mam otvorene asi 4 krabice, kašu som mu skúšala dať aj cez fľašu a dnes som si dokonca dala trochu zeleniny na bradavku !!!!!! :astonished: nech si da a nič, nič, nič, nič. Tak isto otvoril 3x pusu a potom si to už len roztieral po tvári !!! :angry: :angry: :angry: Ja mu snad šupnem kus rohliku a bude klud.
7. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulo - já myslím,že ve škole by si to rozmyslel...nechat se kojit. :grinning: :grinning: :grinning: Ale zase by jste byli kuriozita :grinning:

Já teda nemůžu moc Marťu chválit,aby se nezkazil. (tak aspoň potichu - zatím baští docela hezky,teda pokud mu zrovna nerazí zoubky,ale to mám aspoň jistotu,že už budou brzy venku.Ale jinak nebyl problém a už i hezky kouše a nemusí moc mixovat))...tak a odedneška Maťas bojkotuje jídlo :sweat_smile: :grinning:

Dzany - já se snad odhodlám,taky do nějaké aukce.Zatím jsem byla pouze přihlížející... :rolling_eyes:
7. zář 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak viete ako sme sa najedli teraz vecer? Striekačkou !!!!! :unamused: A normalne sa po nej sapal a chcel jest. Dala som mu mrkvu so zemiakmi a išiel sa zblaznit. Takže vlastne mu to chuti, len ako ho teraz presvedčiť ze sa to ma jest lyzickou? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak máme všici rýmu:o(( a mě je jako kdyby mi někdo zmlátil :o((tak budu doufat že to malej nechytne...
ale ten mi přes jeho skvělou náladu po jídle snad všechno "vrátil" :frowning2:
dzany ze Zdic jel bus velkej, jen uprostřed a po stranách měl zábradlí a my se nevešli na šířku takže jsme zvedali
kočár tak aby měl kola nad zábradlím :unamused:
jinak moc pěkný věcičky z aukce:o))my taky držíme:o)
Jani..tak to je fajn žes na to přišla jak ho pěkně nakrmit..
No já si jdu lehnout snad bude malej hodnej a usne nachvilku taky......
8. zář 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek