• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
ahoj kočenky!
l.mysko - rýchle se uzdrav a at to Ondrášek nechytne :dizzy_face: díky za fotos :dizzy_face:
Janulko ty jsi koumák :grinning: to by bylo abys ho nenakrmila, vid?
marcim já a hlavně můj mm bych si někdy přála byt taky u aukcii jenom přihlížejíci :grinning: :grinning: těch peněz co jsem už takhle utratila!!!! no ale ten adrenalín stojí za to :sunglasses:
8. zář 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem jeden víkend pryč a musím dočítat dvě stránky! :grinning:
Fotečky ze srazíku jsou moc hezké, hlavně že se vydařil a dufám, že uděláme co nejdříve další.
Janulko - nic si z toho nedělej, spousty dětí má problémy jíst lžičkou. Někdy to může trvat docela dlouho než se to naučí. Zkus mu týden dávat jídlo jinak, třeba tou stříkačkou a pak znovu lžičkou. :wink:
Možná bych mu dávala lžičku na hraní, ať se spolu seznámí. :grinning:
L.myško - brzy se uzdravte!
My byli o víkendu v Brně a okolí po návtěvách. Dokonce jsme zvládli prohlídku jednoho muzea a Sázavského kláštera. Kryštof všechno zvládl na jedničku. Byla jsem na něj pyšná. :dizzy_face:
8. zář 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - tak aspoň něka baští.Ta lžička příjde na řadu taky neboj. :dizzy_face:
8. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysko - ať se brzy uzdravíš....
8. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky, tak už nam to ide lepsie, dnes som mu dala jablko- první lžičku, sedel ako zarezany a otváral usta ako hladné vtáča. A zeleninu zjedol pekne lyzickou. Len kase mu nechutia, normalne ho strasie po prvej lyzicke. Uz mam otvorene doma 3 krabice. Tak budem testovat.
L.Mysko-skore uzdravenie
Grainne - ale sme sa rozpisali, vsak? :grinning:
Dzany - za ten adrenalin to stoji, vsak ? :wink:
8. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - super,lžička funguje.Mám velikou radost. :dizzy_face: To je dobré znamení. :dizzy_face:
8. zář 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
jani - at to Filípkovi vydržíííí! :dizzy_face:
Grainne tak Kryštůfkovi se líbilo i v muzeu, jo? to si naši cácoru neumím představit :sweat_smile: je to šikulka! jsem si právě říkala že se ani neukážeš ....
no my docela v pohodě, dnes jsem v noci vstávala jenom jednou na mlíko. A ted vyrazíme do mc si zacvičit a pokecat s miminkami :grinning: tak hezký den (snad nám to ještě chvíli vydrží pač nevím co s ní budu dělat až bude hnusně doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
9. zář 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, kočky, tak se opět po pár dnech hlásíme :slight_smile:

Fotky ze srazíku jsou super, to je fajn, že se vydařil.

L.myska, teda to je blbý. Tak ať se brzy uzdravíte a ať to malý nechytí :wink:

Jani, Filípek asi odmalička ví, že ovoce a zelenina je nejzdravější :grinning: Ale neboj, ono se to zlomí a ještě na tu kaši bude otvírat pusu a čekat, odkud lžička přiletí :wink:

My byli včera na neurologii. Takže rehábce jsem buďto špatně rozuměla nebo se ona přeřekla, zkrátka Barča není hypertonická, ale naopak hypotonická, čili má snížené svalové napětí. Naštěstí jen maličko. Toť vysvětlení, proč stále nepřitahuje hlavičku a nepase hříbátka. Takže máme nadále cvičit, cvičit, cvičit, ale bude to v poho. Akorát bude dělat všechno později. Holt nemáme tabulkový dítě, no :grinning: Taky prý tím, jak je dlouhá, má trošku horší koordinaci pohybů (no, celá maminka :sweat_smile:), takže je to tak nějak všechno propojené. Jo, a Barunka opět prokázala, že miluje chlapy. Na doktora se řehtala nahlas, ale jak!!! :grinning: Njn, on je to sympaťák, navíc má, stejně jako její taťka, na hlavě bleskovku... Dobře to dělá, holka moje, jen ať jí to zůstane.

Jinak my a baráčky - sice dobrý, ale nakonec jsme se po zvážení všech pro a proti rozhodli pořídit zahrádku a zůstat v bytě. Přecejen tady máme všechno "u huby", taky až Bára bude chodit na kroužky atd., tak by to bylo složité. No a když se nám povede pořídit zahrádku někde blízko, můžeme tam trávit klíďo celé dny. Holky, tak až ji budeme mít, zvu vás na kolaudaci :grinning:

O víkendu jsme byli opět u našich na chajdě. Teď asi nase.u všechny, kdo mají nespavá dítka, ale naše Barunka tam opět zařezávala 11 hodin v kuse :grinning: :sunglasses: Máma se mě ráno ptala, v kolik jsem kojila. Já na to, že v půl osmý. Ona: "To vím, ale v kolik předtím?" a já: "No, vůbec...". Reakce mojí mamky: "To si děláš prdeeel!!!" :grinning: Ale já Barču nechválím, ne ne ne :wink: Jen ať jí to takhle pěkně zůstane.
9. zář 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 11hodíííín v kuse????!!! to teda slintám jak bernardýn (co jeden! rovnou dva!!!) :dizzy_face: ty vogo a já jsem zrovna říkala že si ani nepamatuji kdy jsem spala 6 hodín v kuse!!! :grinning:
holky at vám to vydržííííí :dizzy_face:
jo a Beroun je určo lepší, holt budeme muset zvládnout nástrahy města :wink: a záhradka je supr, my bychom chtěli chatičku :dizzy_face: ale až se vrátim do práce.
9. zář 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem nějaké fotečky (omluva za "kvalitu" - 3 jsou z mobilu :wink:): http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1826780&vReferer=
9. zář 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko 11 hod!!!!!! tíško ti to zavidim ale jasne ze prajem, ja spim v kuse max. 3,5hod, prcek chce neustale jest, ale kasu na vecer to ee ee. A na kolaudaci si dame říct :grinning:
9. zář 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - tak to je Baruška přebornice :grinning: .Ale přejeme to jí i tobě... :sunglasses: ....to už je velikáánská holka.Fotky krásné.
9. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:

Petul.a: tak to máš těžkou pohodu, viď? :dizzy_face: S tím bych se snad ani nechlubila, ať nepopudíš ostatní maminky :grinning: .

Fotky ze srazu jsou super!!!

Já jdu dnes do kina na Mama mia, už se moc těšim, ohlasy jsou příznivé :slight_smile:. Máme s kamarádkama takovou dámskou jízdu. Manžela bych tam sice dokopala, ale pak poslouchat ty řeči a nakonec by mě nutil jít na Batmana :confounded: .
Teď jsem se dověděla, že moje švagrová, která ma termín začátkem října, bude rodit o nějaký týden dřív. Mrňousek je už teď prý moc velký. Půjde na vyvolání. Už se malého Toníčka nemůžu dočkat :slight_smile: , mám aspoň příležitost nakupovat novorozenecké oblečky a miminkovské hračky. Snad všechno dopadne ok a Heduška bude mít už dva bratrance :dizzy_face: .
9. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
je Berynko - tak tá mama mia je fakt suprrrr! hrozně jsme se nasmáli a normálně jsem měla chut si stáhnout nějaký to cd od abby :wink: a mm se to taky moc líbilo (a to ten i na bathory řekl, že jako teda nic moc :sunglasses: )

a kámošce se taky dnes o 14dní dřív narodila holčička Victoria Nelly :dizzy_face: je teda v Kanadě takže bohužel právě takové ty dárečky a nuchnání s drobečkem pro nás odpadají. ale ještě že je ten internet a mohli jsme jí vidět už pár hodin po narození :dizzy_face:
9. zář 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo jdete na ty hrnčířské trhy? Já se tam možná konečně dostanu, poprvé po těch třech letech co tu bydlím. :grinning: Jsem ostuda! :sweat_smile: Třeba bysme tam mohly zajít na kafe. :wink:
10. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:o)Ahojky tak vás zdravím....
tak to vypadá že už se snad tý chřipajzny zbavím....mm už je tak nějak OK a malej to snad nechytnul, doktorka my řekla, když sem jí volala,že mu mám dát ascillococcinum (no asi by my snědl i tu lžičku s který sem mu to dávala :grinning: ) a vypadá to že pohoda že nás v pátek snad oočkuje.Zítra ještě jdeme na kontrolu očkování TBC...takže hurá na doktory...
A v sobotu bereme hrnčíře útokem-ale ráno, jelikož hned potom jedeme k mm mamce-do neděle.
Já jsem zatím vynechala jen jedny hrnčíře a to protože jsme byly loni na poznávačce v Paříži.Jinak jsem závyslák:o)
doplňuju si sadičku- tmavě hnědou s kapradím:o) tak sem zvědavá co ukořistíme nového v sobotu a mamce
tradičně kupujeme zvoneček,jelikož je sbírá.Takže my bohužel v sobotu ani v neděli nemůžem:o((
Peťul-teda Barča je borec:o) my teda taky spinkáme nádherně (ač u usínání jsme zase ufňukaný...ale pohoda.
10. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany, mělas pravdu, film byl boží :dizzy_face: . Klidně bych šla na to znova :slight_smile: .

Grainne, já vás včera asi viděla! :confused: Na křižovatce u Grandu kolem 17h, celá rodinka na kolech... Že jste to byli vy? :grinning:
10. zář 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak nám dorazila cestovní postýlka. V potu tváře jsem ji postavila :astonished: a rovnou nechala v obýváku, Barča je v ní spokojená, viz dokumentace: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1831947&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
10. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko, sice nevím, kde je Grand, ale včera odpoledne jsme byli na kolech, čas odpovídá, tak jsme to asi byli my. :sweat_smile:
A co škola? Máš teď přednášky? Kdo hlídá?
L.myško a v kolik tam tedy budete?
Peťulko, jen ať to Barče vydrží, ta spokojenost.n :slight_smile:
10. zář 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo už vím, kde je Grand. :grinning: Byli jsme to my.
Jinak poznávací znamení - na jedné straně vlaječky máme napsáno Kryštof. :grinning:
Janulko - jak jdou kašičky. Nám tak střídavě, někdy spucne 250ml a někdy dá 2 lžičky a konec. Ale já ho nenutím podle hesla "Nemáš hlad, nejez, tvůj problém." :wink: a druhý den je to zas dobrý. Ale bez banánu nebo půlky přesnídávky by mi to teda nejedl. :grinning:
10. zář 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky,
no Grainne, ja vlastne asi ani neviem :wink: . Mrkvu s jablkom zblajzne ani sa nenazdam, nestiham mu davat lyzicku, otvara ustocka ako vtaca. Ked mu tam primiesam inu zeleninu ako zemiaky alebo nejaku zahradnu zmes, tak...no...ak ma dobru naladu tak to spapa. Ale dat mu nejaky spenat, brokolicu alebo nieco zelene, tak usta neotvori ani za nic. :unamused: A dat mu kasicku tak som ho paradne nas....la :angry: a tu jednu lyzicku si poroztiera po celej tvari, stolicke a nohaviciach. Takze bojujeme dalej. Ako vam ide plavanie? My sme mali dnes druhu hodinu a bolo to super. Filip len nechce byt v klbicku na rukach, lebo tym mu branim v pohybe. :wink:
:wink:
10. zář 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...Peťulo to máš prima, že Barča vydrží v postýlce a je v ní spokojená....Ondra o cestovní postýlce přes den nechce ani slyšet....tak sem ráda, že v ní alespoň při našem cestování večer usíná...
grainne, my budem na trhách cca 7,45-9 h podle toho jak ráno budeme rychlý s kojením:o)
10. zář 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Jaké máte zkušenosti s Hořovickou porodnicí? První porod jsem měla na Kladně a teď už snad budu rodit v Hořovicích.
12. zář 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Maleva-skus stranu 15 tam Grainne pekne popisala co potrebujes do Horovic a potom strana 47,48 je tam cosi o doktoroch. Viem ze holky este niekde opisovali Horovice ale neviem to najst. Mozno si niektora spomenie. :wink: Ja by som ti mohla dat len skusenosti s porodnicou v B.Bystrici ale to asi nepotrebujes, vsak? :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Filip ma sople ako svet :frowning2: , dokonca je aj trochu zachripnuty, vyzera to na zuby. Nosila som ho na rukach asi do 23.00, do rana som spala snad 2 hod a ked uz maly ako tak zaspal a ja s nim, ozvala sa rana ako z dela - myslela som ze sa mi to sniva - a prisla Bronka ze spadla z postele na hlavu :slight_smile: :grinning: . Tak som sla k nej, trosku som u nej zostala, vratila som sa do postele, znova zaspavam, vtom sa MM obrati na chrbat a zacne chrapat :angry: :grinning: Tak som ho prebrala, otocil sa, znova zaspavam a kto sa nezobudi? FIlip !!! :angry: :angry: Tak to bolo krasa. Naposledy som si takto zelala uz aby bolo rano, ked som rodila. :unamused: Dnes je to uz lepsie, z nosa mu tečie, ma trochu hnacku. To mam za to, ze tie prve dva zuby vysli tak, ze sme ani nevedeli. S jedenim je to trosku lepsie, ale kasu vobec ziadnu nechce, vzdy ho nadrapuje.
12. zář 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak jsme dneska zvládly třetí hexu-Ondra leží u nás na postely řehní se a vejská:o)-úžasný....
máme 7930 g a 66 cm:o) a já mažu balit aby nám zítřejší plán vyšel:o))
zdravím všechny a přeju pěkný víkend.....
Jani drž se:o)teda to byla noc brrr
12. zář 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
maleva - zaleží co konkretně tě zajíma :wink: jináč já jsem byla spokojená :dizzy_face: a jestl ito nemáš daleko dělaj předporodní besedy, tak můžeš zajít a omrknout to v reálu :sunglasses:
teda janulko taky dobrá noc, no hlavně at takových není víc!
l.mysko hezké míry :dizzy_face: prosím tě ale kde ten tvůj pokladík vzal těch skoro 8kg? fakt na to nevypadá :sweat_smile:
já zítra razím na ty hrnčíře, ale jedu s tchýni a bez Nely :wink:
jinač včera v noci brečela ze sna uplně bolesti, že se nedala utíšit, tak jsem jí nakonec dala Paralen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, díky za informace, daleko to nemám, ale ty předporodní besedy jsou bohužel do odvolání zrušeny. :unamused:
13. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já se taky chystám zítra ráno. A snad taky bez prcka. :slight_smile:
Janulko, tu noc co jsi měla tu bojovku, jsme měli taky zajímavou. Ale skončilo to paralenem už kolem 21.30, dýl jsem to nevydržela, a byl klid. :wink: Ještě, že jsem ho měla.
Jinak tomu se říká fakt smůla. To jsi musela být ráno úplně vyřízená. :rolling_eyes:
Maleva, to je smůla s těmi besedami. Našla si nějaké to info, jak tu dávali holky odkazy. Jestli ti chybí nějaká zásadní informace napiš. Rádi ti to zodpovíme. :slight_smile: Ale stejně jako ostatní děvčata tady, já byla s Hořovicemi moc spokojená. :wink:
13. zář 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes som absolvovala trhy, s kocikom, kedze bol prcek prechladnuty nechcela som ho mat v tejto "zime" v satku. Citala som vsade ze bude vela ludi ale napriek tomu ma to množstvo prekvapilo :confused: Parkovali sme asi 45min., skoncili sme niekde v uličkach ako sa ide k Berounke na cyklostezku. Ale keramika sa mi pacila. :wink:
13. zář 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulko vždyt jsem psala hodně lidí :grinning:
jsem ráda že byla Nela doma, ale keramika nádhernááá :wink: koupila jsem si akurát takový tácek na mýdlo do koupelny.
13. zář 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek