• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky,
tak jsme zpět z dovolené, bylo to super, najeli jsme za 3 dny 100km :grinning: No zkrátka třeboňsko a samé rovinky to se jezdilo jako po másle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A musím se pochlubit!!!!!! Dneska se Vojťas poprvé pustil a ušet cca 4m sám bez držení :dizzy_face: :slight_smile: :wink: Terorista chodí sám!!!!!!!!!!!!!!
13. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli !!!! Tak to gratulujeme !!!!!! Len neviem ci je to dobre, ci zle ze sa naucia chodit :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani u nás už je to asi jedno :grinning: tak jako tak je to raubíř, takže to že začne sám chodit to 100% nezlepší :wink:
13. zář 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, veliká gratulace! :slight_smile:

My taky dorazili z trhů, bylo to bezva. Šli jsme tam až odpoledne, Heduš si dala tříhodinového šlofíka, tak jsme vyrazili až kolem třetí hodiny. Lidí bylo pořád hodně, ale s dopolednem se to asi nedá srovnat. Kolem páté to už byla úplná pohoda :wink: .
13. zář 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, maxi gratulace :wink: teda Vojtas jede :sunglasses:
13. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, to snad není možný!!! Vojtíšek je neuvěřitelně šikovný! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já se na trhy chystám zítra, doufám, že jste mi tam holky něco nechaly! :grinning:
13. zář 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trhy byly super! Ale těch peněz co jsem tam nechala! :astonished: Ale alespoň mám už nějaké dárky na vánoce. :sunglasses:
14. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli :astonished: :astonished: :astonished: To už chodíte??? :confused: Super!!!!!!!!!!Jste prostě 11111111111111111!!!!!!!!! :grinning:

Tak trhy nám letos utekly.Robču to děsně mrzelo....neměl vařenou kukuřici. :grinning: :sunglasses:
My byly u kamaráda na oslavách.Bylo to venku...Brrrr ta zima... :confounded:
14. zář 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za gratulece, Vojtíšek je sice opravdu šikula, ale co naplat dneska si to večer zase totálně u maminky po.....al ! Na té dovolené byl takové zlatíčko a doma se zase předvádí o stopéro, bych ho vážně přetrhla jak hada!

Jo a zítra šupeme k mudře, nějak se mi nelíbí pindík malého, má ho nějaký červený a podle mě ho pálí čůrání, tak raději půjdeme k mudře na radu!

JO a dneska jsme viděli naši nevěstu od Peťule a je to moodc hezounká holčička a srááááášně hodná a tichá :dizzy_face:
14. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
tak dnes jsme celý den strávili v Zoo v Praze :sunglasses: bylo to krásný i když byla teda pořádna kosa, doufám že to Nela neodmarodí. zvířatka se jí libíli a docela jsem byla překvapená že na ně i hodně reagovala - ukazovala prstíčky, výskala,...
Kasli - hlavně at máte pindíka v pořádku :dizzy_face: to je moje dilema kdybych měla kluka že nevím co mám dělat s pindíčkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, no tak to teda dejte pindíka do pořádku!!! Když je Barča ta nevěsta... :grinning: Jo, a díky za pochvalu, dmu se pýýýchou!!! Ale věř, že řvát umí taky solidně :wink: I když teda včera překvapila i mě, jak byla hodná. Asi je fakt společenská. No, jen když to vím, to se musí využít :wink: Vojťas je krásnej klučina a teda šikula, když už chodí, no to nám ho fakt schovejte!!!

A trhy Báru zřejmě nejen pobavily, ale i utahaly - doma po baště házela úsměvy asi tak hoďku a půl v kuse, pak najednou bylo ticho, tak s manžou koukáme... a ona vytuhla v lehátku. Ale totálně, spala tam víc jak hodinu a bylo vidět, že je fakt grogy, tak proběhlo jen rychlé umytí, cvíčo, krmení a jak jsem ji položila do postýlky, tak usnula. To bylo 21.30 a spinkala do 5.30 :sunglasses:
15. zář 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak trhy jsme nakonec absolvovali bez Ondráška, nechala jsem ho mamce do tý zimy jsem ho nechtěla tahat....pokoupili jsme "pár" hezkejch věciček a hurá k mm mamce no jelikož měl Ondrášek náladu jako počasí, tak sem ráda že jsme doma...ale ta zima se mi vůbec nelíbí....
Je je dzany v ZOO....tak to jste se měli...ikdyž teda to počásko nic moc, ale když se to Nele líbilo tak to muselo být super
Kasli Vojta je fakt jednička:o) jinak dík za radu duláme Nuka i víc jak pět minut :slight_smile: a rád si s ním hraje

...jo a jeden zážitek s trhů:O))šli jsme okolo toho sympatickýho dědy co prodával ty masožravky:o)
a hlásil něco na způsob " masožravá kytka, vhodný dárek pro tchýni - měl to i na ceduly v cestě tak se nám to s mm líbilo ale když jsme šli okolo něj nazpátek tak starší pán co šel naproti si to nahlas četl a usmíval se
a ta paní co šla s ním řekla strašně uraženým tonem "sprosťáci"
:sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: fakt sme se drželi aby jsme nevybouchli smíchy hned
15. zář 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, tak to mě pobavilo :grinning: Takový malý důkaz pravdy, že... :wink:
15. zář 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak l.mysko - to jsme si všimli i my - ten nadpis - a to víš, já jsem šla s tchýni :grinning: tak jí povídam - bych se Vás mohla už taky konečně zbavit :grinning: ale sakriš berou jenom do 60kg tak to asi zase niiiic :cry: :grinning: no naštěstí to vzala s humorem :wink:
15. zář 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze som ja nenasla tu masozravou kytku, do prdele :grinning: :grinning: a moja tchyne by splnala aj vahový limit :grinning: :grinning: :grinning:
Tak na bud.rok viem ze pojdem az v sobotu popoludni. :wink:
No Barca je nadherna v tom lehatku, krasne spinka.
Ako ste dopadli s pindikem, Kasli? A kazala vam stahovat predkozku? Lebo nasa nie, povedala do roka s pindikom nic nerobte, tak nerobim. Maximalne si s nim nieco robi Filip :grinning: :grinning:
Dnes som este nevystrcila nos z domu a asi sa dokopem len k tomu, ist naproti Bronke do skoly. Nic sa mi nechce. Stavim sa mozno len v sekaci pri sporitelni v Kralovaku, ale suseda mi pisala ze je zrusený, L.Mysko nevies?
15. zář 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko, ten sekáček je zrušený :unamused: Já tam tuhle šla taky a čučela jsem do prázdné výlohy. Nebo jestli se nepředělává, probíhají tam nějaké stavební úpravy.
15. zář 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak na pinďu máme antibiotika, prý je to z přetahování, jenže já nepřetahuju, takže si to frajer udělala nejspíš sám :sweat_smile:
Jo a dostala jsem vynadáno, za to že měl malej punčošky pod kalhotama! Prý co mu budu dávat v zimě! No co by punčochy a zateplené kalhoty, teď měl je lehké kalhoty, tak mu k nim přeci nedám ponožky když je venku zima ja v morni!
15. zář 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo a na funkci to prý nebude mít vliv, tak ať ja Barča v pohodě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli at se to zahojí :dizzy_face: no my jsme včera v té zoo měli jenom ponožky a menžestráky ale zrovna dnes dnes uvažuji o těch punčochách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky nevím jak sekáč v Králováku ale já občas zašla do Berušky co byla oproti plzenky a tá je přestěhovaná v pivovařské ulici u náměstí v Berouně :wink:
15. zář 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no...jak píše Peťa Jani....ale teď sem tam moc cesty neměla...chodím s kočárkem k nám "Na Výsluní" protože je tam klid a nejezdí tam moc aut...a je to blízko-takže spíš když malej usne tak sem doma a tady je pořád co dělat..:o(..
dneska je pěkně hnusno...malej je zas rozkřípanej, tak sem ráda že nachvilku usnul...(ale byl to boj...)
no punčocháčky musím pořídit-ale v zateplenejch tepláčkách včera by už byl ....
jináč jsme dostaly od tchýně super teplý ponožky-moc se mi líbily do tý doby než mi s nima vyhodila mamka, která chvilku Ondru hlídala-teda co z nich vypadalo nitek...neuvěřitelný
15. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Kasli s tebou se tam moc u Dr nemazlí! :confounded: Včera to teda podle mě taky bylo na punčošky a kalhoty. Vždyť to děcko se v kočárku zas tak nehýbe. V zimě budou zateplené kalhoty a ještě deka. :wink: Nic si z nich nedělej, asi se špatně vyspali a nebo před tebou byla nějaká přecitlivělá maminka, tak si to vylívali ještě na tebe. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Těch masožravých kytek jsem si moc nvšimla, já to tam proběhla co nejrychleji, abych byla brzy doma. Ale historky jsou obě dobrý!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Teda Džany, ale ty musíš být s tchýní zadobře, když si můžeš dovolit takové žertíky. :wink:
15. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, ta mudra asi kouká jen do kalendáře, ale ven nejde, co? Jestli ona není příbuzná tý slečny, co měla včera na trzích letní šaty. Já teda o punčocháčkách pro Barču zatím neuvažovala, páč je v hlubokým kočárku, má teplou peřinku a ještě vršek na kočáře, ale mít děcko ve sporťáku, tak mu punčocháčky určo vrazím.

L.myska, kde se říká "Na Výsluní"? :confused: Já chodím pod háj anebo když bylo vedro a Barča usnula, zabrousila jsem do Počapel na bývalé dětské hřiště, tam je klídeček, stíneček... :wink:
15. zář 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne teda až tak "zadobre" nejsme ale kafčo spolu dáme :wink: a ona ví že já jsem vesela kopa :grinning: :sunglasses:
15. zář 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu sekáčku - docela mě dostalo, že se tam bourá a do toho visí na stěně zbytek zboží :grinning: Asi aby lidi viděli, že se jako neruší nebo co... :sweat_smile:
15. zář 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sekac nie je, presvedcila som sa aj osobne, budem musiet do velkomesta-beroun :grinning:
Kasli, na puncosky to je urcite, v zime budem davat toto iste, ale ide o tom ze bol rychly prechod teplo-zima a decka sa nestihli adaptovat. takze puncosky jo jo jo jo. :grinning: :grinning:
15. zář 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Na Výsluní jsou úplně nahoře ty nový baráčky na levínskym vršku-my bydlíme totiž v tý hořejší části nad nájezdem na dálnici.:o)jinak na bývalý dětský hřiště sem díky tobě taky jukla-tý jo-byla jsem tam snad naposled někdy na základce hrát vybijku...
jinak já jsem dnešní pobyt venku vyřešila:o)na balkoně my stojí mamky stará Liberta-do ní jsem šoupla naší korbičku
a malýho do ní a jak si to chrupal venku:o)
15. zář 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Dzany - já jsem si říkala,kam se ten sekáč poděl.Občas jsem tam taky zašla.A která je prosím tě pivovarská?

Kasli - tak na punčocháče to určitě bylo!!U nás už fungujou taky.Dr.asi zapomněla přemýšlet hlavou.. :unamused:

Tak v zimě to bude na punčocháče,teplé gatě a prcek ve fusaku... :sunglasses: Vrstev je ještě k dispozici dost. :grinning:

Petul - jak tam Baruška krásně spinká..to byl klídeček,co?! :sunglasses:
15. zář 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim pivovařská je co vede od nám. jakoby k zelenému baráčku (esmeraldě, no prostě čongům :wink: ) a je tam bar u Klepáčka,nebo knihkupectví Oty Pavla, nějaký ten army shop,... už víš? :wink: má to tam holka ted hezky jako v butiku, na ty Plzence to bylo malinký :sunglasses:
15. zář 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,už vím.Díky.To tam mrknu.Občas jsem se tam taky podívala,ale nesedělo mi to,že to měla na druhé straně silnice,než chodím.:slight_smile: Ve městě to bude určitě víc při ruce.
15. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek