Berounsko, těhulky a maminky

Ahoj, doufám, že se nějaké diskusechtivé těhulky a čerstvé maminky z Berounska najdou, ať si můžeme vyměňovat mimi zkušenosti🙂
kasli
13. zář 2008
Ahojky,
tak jsme zpět z dovolené, bylo to super, najeli jsme za 3 dny 100km 😃 No zkrátka třeboňsko a samé rovinky to se jezdilo jako po másle :-p

A musím se pochlubit!!!!!! Dneska se Vojťas poprvé pustil a ušet cca 4m sám bez držení x-) 🙂 😉 Terorista chodí sám!!!!!!!!!!!!!!
janula34
13. zář 2008
Kasli !!!! Tak to gratulujeme !!!!!! Len neviem ci je to dobre, ci zle ze sa naucia chodit 😃 😃 😃
kasli
13. zář 2008
Jani u nás už je to asi jedno 😃 tak jako tak je to raubíř, takže to že začne sám chodit to 100% nezlepší 😉
berynka
13. zář 2008
Kasli, veliká gratulace! 🙂

My taky dorazili z trhů, bylo to bezva. Šli jsme tam až odpoledne, Heduš si dala tříhodinového šlofíka, tak jsme vyrazili až kolem třetí hodiny. Lidí bylo pořád hodně, ale s dopolednem se to asi nedá srovnat. Kolem páté to už byla úplná pohoda 😉 .
dzany
13. zář 2008
Kasli, maxi gratulace 😉 teda Vojtas jede 😎
grainne
13. zář 2008
Kasli, to snad není možný!!! Vojtíšek je neuvěřitelně šikovný! 🙂 🙂 🙂
Já se na trhy chystám zítra, doufám, že jste mi tam holky něco nechaly! 😃
grainne
14. zář 2008
Trhy byly super! Ale těch peněz co jsem tam nechala! :-o Ale alespoň mám už nějaké dárky na vánoce. 😎
marcim
14. zář 2008
Kasli :-o :-o :-o To už chodíte??? =-) Super!!!!!!!!!!Jste prostě 11111111111111111!!!!!!!!! 😃

Tak trhy nám letos utekly.Robču to děsně mrzelo....neměl vařenou kukuřici. 😃 😎
My byly u kamaráda na oslavách.Bylo to venku...Brrrr ta zima... :-S
kasli
14. zář 2008
Holky děkuji za gratulece, Vojtíšek je sice opravdu šikula, ale co naplat dneska si to večer zase totálně u maminky po.....al ! Na té dovolené byl takové zlatíčko a doma se zase předvádí o stopéro, bych ho vážně přetrhla jak hada!

Jo a zítra šupeme k mudře, nějak se mi nelíbí pindík malého, má ho nějaký červený a podle mě ho pálí čůrání, tak raději půjdeme k mudře na radu!

JO a dneska jsme viděli naši nevěstu od Peťule a je to moodc hezounká holčička a srááááášně hodná a tichá x-)
dzany
14. zář 2008
ahoj holky!
tak dnes jsme celý den strávili v Zoo v Praze 😎 bylo to krásný i když byla teda pořádna kosa, doufám že to Nela neodmarodí. zvířatka se jí libíli a docela jsem byla překvapená že na ně i hodně reagovala - ukazovala prstíčky, výskala,...
Kasli - hlavně at máte pindíka v pořádku x-) to je moje dilema kdybych měla kluka že nevím co mám dělat s pindíčkem :-p
petul.a
15. zář 2008
Kasli, no tak to teda dejte pindíka do pořádku!!! Když je Barča ta nevěsta... 😃 Jo, a díky za pochvalu, dmu se pýýýchou!!! Ale věř, že řvát umí taky solidně 😉 I když teda včera překvapila i mě, jak byla hodná. Asi je fakt společenská. No, jen když to vím, to se musí využít 😉 Vojťas je krásnej klučina a teda šikula, když už chodí, no to nám ho fakt schovejte!!!

A trhy Báru zřejmě nejen pobavily, ale i utahaly - doma po baště házela úsměvy asi tak hoďku a půl v kuse, pak najednou bylo ticho, tak s manžou koukáme... a ona vytuhla v lehátku. Ale totálně, spala tam víc jak hodinu a bylo vidět, že je fakt grogy, tak proběhlo jen rychlé umytí, cvíčo, krmení a jak jsem ji položila do postýlky, tak usnula. To bylo 21.30 a spinkala do 5.30 😎
petul.a
15. zář 2008
Tady vidíte, jak naši Barču trhy zmohly: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
l.myska
15. zář 2008
Ahojky...tak trhy jsme nakonec absolvovali bez Ondráška, nechala jsem ho mamce do tý zimy jsem ho nechtěla tahat....pokoupili jsme "pár" hezkejch věciček a hurá k mm mamce no jelikož měl Ondrášek náladu jako počasí, tak sem ráda že jsme doma...ale ta zima se mi vůbec nelíbí....
Je je dzany v ZOO....tak to jste se měli...ikdyž teda to počásko nic moc, ale když se to Nele líbilo tak to muselo být super
Kasli Vojta je fakt jednička:o) jinak dík za radu duláme Nuka i víc jak pět minut 🙂 a rád si s ním hraje

...jo a jeden zážitek s trhů😮))šli jsme okolo toho sympatickýho dědy co prodával ty masožravky:o)
a hlásil něco na způsob " masožravá kytka, vhodný dárek pro tchýni - měl to i na ceduly v cestě tak se nám to s mm líbilo ale když jsme šli okolo něj nazpátek tak starší pán co šel naproti si to nahlas četl a usmíval se
a ta paní co šla s ním řekla strašně uraženým tonem "sprosťáci"
😎 🙂 🙂 fakt sme se drželi aby jsme nevybouchli smíchy hned
petul.a
15. zář 2008
L.myska, tak to mě pobavilo 😃 Takový malý důkaz pravdy, že... 😉
dzany
15. zář 2008
tak l.mysko - to jsme si všimli i my - ten nadpis - a to víš, já jsem šla s tchýni 😃 tak jí povídam - bych se Vás mohla už taky konečně zbavit 😃 ale sakriš berou jenom do 60kg tak to asi zase niiiic 😢 😃 no naštěstí to vzala s humorem 😉
janula34
15. zář 2008
Ze som ja nenasla tu masozravou kytku, do prdele 😃 😃 a moja tchyne by splnala aj vahový limit 😃 😃 😃
Tak na bud.rok viem ze pojdem az v sobotu popoludni. 😉
No Barca je nadherna v tom lehatku, krasne spinka.
Ako ste dopadli s pindikem, Kasli? A kazala vam stahovat predkozku? Lebo nasa nie, povedala do roka s pindikom nic nerobte, tak nerobim. Maximalne si s nim nieco robi Filip 😃 😃
Dnes som este nevystrcila nos z domu a asi sa dokopem len k tomu, ist naproti Bronke do skoly. Nic sa mi nechce. Stavim sa mozno len v sekaci pri sporitelni v Kralovaku, ale suseda mi pisala ze je zrusený, L.Mysko nevies?
petul.a
15. zář 2008
Janulko, ten sekáček je zrušený :-| Já tam tuhle šla taky a čučela jsem do prázdné výlohy. Nebo jestli se nepředělává, probíhají tam nějaké stavební úpravy.
kasli
15. zář 2008
Ahojky, tak na pinďu máme antibiotika, prý je to z přetahování, jenže já nepřetahuju, takže si to frajer udělala nejspíš sám :-N
Jo a dostala jsem vynadáno, za to že měl malej punčošky pod kalhotama! Prý co mu budu dávat v zimě! No co by punčochy a zateplené kalhoty, teď měl je lehké kalhoty, tak mu k nim přeci nedám ponožky když je venku zima ja v morni!
kasli
15. zář 2008
Peťo a na funkci to prý nebude mít vliv, tak ať ja Barča v pohodě 😃 :-p
dzany
15. zář 2008
kasli at se to zahojí x-) no my jsme včera v té zoo měli jenom ponožky a menžestráky ale zrovna dnes dnes uvažuji o těch punčochách :-p
holky nevím jak sekáč v Králováku ale já občas zašla do Berušky co byla oproti plzenky a tá je přestěhovaná v pivovařské ulici u náměstí v Berouně 😉
l.myska
15. zář 2008
no...jak píše Peťa Jani....ale teď sem tam moc cesty neměla...chodím s kočárkem k nám "Na Výsluní" protože je tam klid a nejezdí tam moc aut...a je to blízko-takže spíš když malej usne tak sem doma a tady je pořád co dělat..:o(..
dneska je pěkně hnusno...malej je zas rozkřípanej, tak sem ráda že nachvilku usnul...(ale byl to boj...)
no punčocháčky musím pořídit-ale v zateplenejch tepláčkách včera by už byl ....
jináč jsme dostaly od tchýně super teplý ponožky-moc se mi líbily do tý doby než mi s nima vyhodila mamka, která chvilku Ondru hlídala-teda co z nich vypadalo nitek...neuvěřitelný
grainne
15. zář 2008
Ahoj holky,
teda Kasli s tebou se tam moc u Dr nemazlí! :-S Včera to teda podle mě taky bylo na punčošky a kalhoty. Vždyť to děcko se v kočárku zas tak nehýbe. V zimě budou zateplené kalhoty a ještě deka. 😉 Nic si z nich nedělej, asi se špatně vyspali a nebo před tebou byla nějaká přecitlivělá maminka, tak si to vylívali ještě na tebe. :-p
Těch masožravých kytek jsem si moc nvšimla, já to tam proběhla co nejrychleji, abych byla brzy doma. Ale historky jsou obě dobrý!!! 😃 😃 😃
Teda Džany, ale ty musíš být s tchýní zadobře, když si můžeš dovolit takové žertíky. 😉
petul.a
15. zář 2008
Kasli, ta mudra asi kouká jen do kalendáře, ale ven nejde, co? Jestli ona není příbuzná tý slečny, co měla včera na trzích letní šaty. Já teda o punčocháčkách pro Barču zatím neuvažovala, páč je v hlubokým kočárku, má teplou peřinku a ještě vršek na kočáře, ale mít děcko ve sporťáku, tak mu punčocháčky určo vrazím.

L.myska, kde se říká "Na Výsluní"? =-) Já chodím pod háj anebo když bylo vedro a Barča usnula, zabrousila jsem do Počapel na bývalé dětské hřiště, tam je klídeček, stíneček... 😉
dzany
15. zář 2008
Grainne teda až tak "zadobre" nejsme ale kafčo spolu dáme 😉 a ona ví že já jsem vesela kopa 😃 😎
petul.a
15. zář 2008
Ještě k tomu sekáčku - docela mě dostalo, že se tam bourá a do toho visí na stěně zbytek zboží 😃 Asi aby lidi viděli, že se jako neruší nebo co... :-N
janula34
15. zář 2008
Tak sekac nie je, presvedcila som sa aj osobne, budem musiet do velkomesta-beroun 😃
Kasli, na puncosky to je urcite, v zime budem davat toto iste, ale ide o tom ze bol rychly prechod teplo-zima a decka sa nestihli adaptovat. takze puncosky jo jo jo jo. 😃 😃
l.myska
15. zář 2008
Péťo Na Výsluní jsou úplně nahoře ty nový baráčky na levínskym vršku-my bydlíme totiž v tý hořejší části nad nájezdem na dálnici.:o)jinak na bývalý dětský hřiště sem díky tobě taky jukla-tý jo-byla jsem tam snad naposled někdy na základce hrát vybijku...
jinak já jsem dnešní pobyt venku vyřešila:o)na balkoně my stojí mamky stará Liberta-do ní jsem šoupla naší korbičku
a malýho do ní a jak si to chrupal venku:o)
marcim
15. zář 2008
Ahoj holky,
Dzany - já jsem si říkala,kam se ten sekáč poděl.Občas jsem tam taky zašla.A která je prosím tě pivovarská?

Kasli - tak na punčocháče to určitě bylo!!U nás už fungujou taky.Dr.asi zapomněla přemýšlet hlavou.. :-|

Tak v zimě to bude na punčocháče,teplé gatě a prcek ve fusaku... 😎 Vrstev je ještě k dispozici dost. 😃

Petul - jak tam Baruška krásně spinká..to byl klídeček,co?! 😎
dzany
15. zář 2008
Marcim pivovařská je co vede od nám. jakoby k zelenému baráčku (esmeraldě, no prostě čongům 😉 ) a je tam bar u Klepáčka,nebo knihkupectví Oty Pavla, nějaký ten army shop,... už víš? 😉 má to tam holka ted hezky jako v butiku, na ty Plzence to bylo malinký 😎
marcim
15. zář 2008
Jo,už vím.Díky.To tam mrknu.Občas jsem se tam taky podívala,ale nesedělo mi to,že to měla na druhé straně silnice,než chodím.🙂 Ve městě to bude určitě víc při ruce.

Začni psát odpověď...

Odešli