• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Cau zenske, tak to je ale kosa, vsak? Vydrzala som von asi 1 a 1/2 hod a stacilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Filip uz papa lepsie, vcera jedol trochu bananu a celkom vzal na milost aj zeleninu ale len tie sladsie druhy :grinning: ale uz to nie je boj. Len kase nezje ani keby som ho na kolenach prosila. :wink:
16. zář 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli na nožičkách. Díky Bohu - aspoň něco máme úplně O. K. Už ani nemusíme na kontrolu, takže super :wink: Po tom, jak měla Barča u mě v břiše ty nožky poskládané, jsem ani nečekala, že to bude takhle v pohodě.
17. zář 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko - to je skvělý. Znáš to, hlavní je to zdraví. :wink:

To je tedy podzimní počasíčko, co? Kryštof je z toho úplně paf. Do těď jezdil po venku div ne nahatý a najednou je navlečený jak medvídě! :sweat_smile: Jak on to oblíkání ale nesnáší!!! :rolling_eyes: :frowning2: Vzhledem k tomu, že ven musíme se psem si to teď vyloženě užíváme. :angry: Ale aspoň teď není tak mobilní, takže v kočárku pěkně hačá a nevisí neustále za kšíry přes palubu. :grinning:
17. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus, kočky :slight_smile:

Tak jsme po kontrole u mudry. Takže Barča váží 5550 g, měří 63 cm. Pro zasmání - obvod hlavičky má 43,5 cm, přičemž před 2 týdny u neurologa měla 42,5!!! O cenťák za dva týdny jí ta kebulka narostla :grinning: Byly jsme pochváleny za cvičení, ale musíme cvičit pořád fest. Doslova paní doktorka řekla, že ať radši nemám uklizeno a uvařeno a ať klidně zkrátíme procházky, ale prostě cvičit, cvičit, cvičit. I když se svalíky už hooodně zlepšily. A Barunka se jí zdála spokojená, prý mám dobrý mlíko. Já vůl řekla, že spokojená určo je, když spí v noci 8 hodin v kuse. No, tak mi mudra řekla, že to je na tak malé mimčo dost a že ji mám zkusit v noci vzbudit a nakrmit. Ale proč, když přibírá? Co myslíte - že to nemusím tak úplně splnit? :wink:

Jo, a očkování u nás proběhne až za 2 měsíce, po další neurologické kontrole a po krvi. Barča nedostane hexu, ale nějakou tu šetrnější vakcínu. Do té doby s ní nemám chodit mezi hodně lidí. No, hlavně, že jsme byly na hrnčířích, že... :wink: Mně to vůbec nedošlo, že když dítko není očkované, nemělo by mezi lidi moc chodit. Tím pádem se odkládá i cvíčo a plavání. Ale nevadí, na to je času dost.
18. zář 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulka - tak Barca je kus chlapa :grinning: :grinning: :grinning: Mudra ma pravdu, cvicenie je prvorade, ostatne nie je nutne. Ja som pri Bronke podriadila cviceniu vsetko -jedenie, navstevy..... Hovori sa ze co neurobis pri dietati s cvicenim do roka to uz nikdy nedobehne. Tak drzim palceky.
Grainne - Krystuvkovi (za toho neviem, kde najde u s kruzkom :wink: ) všetko najlepsie k meninam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A obliekat sa nechceme ani my. Na plavani ho nahanam po celej miestnosti :wink: :angry:
18. zář 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jasně, že dítko je na prvním místě. I bez cvičení :wink: A mudra jen potvrdila moji teorii "bordel v bytě, šťastné dítě" :grinning:

Jééé, ono je Kryštofa!!! Tak to taky přejeme Kryštůfkovi vše nejlepší :wink:
18. zář 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštůfek děkuje a zdraví. :grinning:
Petul - já bych určo Barušku nebudila a nechala spinkat. Mudra radí kde nemá. Buď ráda, že spí. A zas tak maličká taky už není. :wink: Pěkně rostete. :slight_smile:
18. zář 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Petula ja nejak preskocila tvoju otazocku. Grainne ma pravdu, v noci nebudit, pribera pekne tak to vobec nie je nutne.
18. zář 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Petul - chvála vždycky potěší.To je dobře,že to cvičení pomáhá.Držím palečky,ať to tak jde dál.Je to holka šikovná!!
A k tomu buzení...hlasuju - NEBUDIT.Mě Marťa v noci taky už pěkně spal a nebudila jsem.Pokud dobře prospívá nevidím důvod.Já jsem to řešila tak,že jsem si ještě večer před spaním odstříkala mlíko,abych neměla do rána mokrou postel :slight_smile: a mlíko jsem schovala v mrazáku na horší časy.Teď jsem mu z něj dělala večer kaše....ale už došlo :frowning2:

Janulo - a jak vám jde plavání??Líbí se?
18. zář 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavanie je super, paci sa nam, len pesnicky spievam trochu s inym textom - v slovencine :grinning: :grinning: :grinning: moje deti maju vodu veeeelmi radi. :grinning:
Odstriekane mlieko mam aj ja v mrazaku, tiez som mu robila kase z neho, ale prcek kase nechceeeeeeee :angry: :angry: :angry: tak nebudem mliekom plytvat, cakam az mu zacnu chutit. Snad sa dockam. :grinning:
18. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ KOČKY :wink:
petul.ko taky hlasuji za NEBUDIT :wink: nám Nela taky takhle hezky spala do 7měs. a pak jak když utne a budí se pomaly co každé 2hod. takže se raděj vyspi kdyby náhodou přišly horší časy :sunglasses:
jináč jsem KO chcípám, mám rýmu jako svět, bolí mně v krku a chvíli zima a chvíli horko :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže asi chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a Nelču dneska bodla včela,pořádně nateklou ručičku, tak čekám co z toho do rána bude,když tak mažu k doki.
tak se tu mějte hezky :wink:
18. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo zásadně nabudit!!!!!!Např. mě dokina říkala, že pokud spí 8hodin v kuse v noci tak je to v poho, ale kdyby se o to mimís snažil přes den tak rozhodně budit!!! TAkže hlavně ji nebuď a koukej spinkat, co víš co tě čeká za 2 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dzany ty bérďo, včela! NO tak to držím pěstičky aby to dopadlo v poho :wink:

Jinak děvčata mi máme doma tichou domácnost s manželem, asi nějaká ponorka či co! Vážně ani netuším proč okolo sebe chodíme jak dva lvi! :sweat_smile:
18. zář 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany - len sa liec, to chce vypalit "červa" :wink: , tak šup do seba nejaku slivovičku :grinning:
Kasli - tichu domacnost mame aj my, MM je na sluzobnej ceste :wink: Neboj to sa spravi, ono to obcas prichadza. Ale to musi, inak by to bola velkááááá nuda. :grinning:
18. zář 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to máš pravdu, bylo by to pak moc monotóní :wink: A jak se říká usmiřování je nejlepčí, ale tyhle situace fakt nesnáší, ve finále se stejně zjistí, že jde o nějakou prkotinu :unamused:
18. zář 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulo - dobrou slivovičkou bych vypalovala taky,a ani bych nemusela mít chřipku :grinning:
To je dobře,že se se plavčo líbí.Robča je taky takový rochňal.Z vody ho musím honit ven.U Marti to vypadíá podobně.Největší řev je,když ho vytahuju z vany,protože by tam klidně i spal,kdyby se dalo ve vodě dýchat....

Dzany - To chce do postele a když někdo bude něco potřebovat,tak dělat,že tam nejsem... :sweat_smile: Včela?Chudinka Nelinka.To bylo asi doma pláče,co?

Kasli - na druhou stranu máš doma klid.To se srovná..
18. zář 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj chtělo by to asi vypálit, ale já nemám na nic ani pomyšlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dík za podporu :dizzy_face: no Neluš chvíli brečela ale pak dobrý, ted večer to měla takové červené a nateklé, tak uvidíme.
kasli, právě že většinou je to fakt kvůli prkotině :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak držím palce at jste zas v brzi v pohodě a at máte hezké usmířování :dizzy_face:
18. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dík :slight_smile: Budu se řídit radou NEBUDIT, taky mi to přišlo jako nesmysl :wink:

Kasli, těš se na usmiřování :dizzy_face: To víš, občasná bouřka je prospěšná, stojatý vody smrdí :sweat_smile: U nás teda stojatý vody taky nehrozí, umíme si pěkně pročistit vzduch :grinning:

Dzany, já jsem taky pro slivovičku. Nebýt kojící matka, jak bych si dala!!! A taky i bez chřipky :grinning: Nelince držíme palečky, ať ji to moc nebolí. Chuděrka malá.
18. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju všem krásný den,
dzany, doufám že ti je kapítek líp po tý slivovičce:o)a ta včelka au au ...chudák Nelinka...

Peťul teda s tím buzením si mi dostala...protože náš malej spinká takle už dlouho a doktorka říkala, když spinká tak ho nechte je mu dobře nic mu nechybí...což si myslím,že tak je.....

Koukám, že takový to dusno kvůli blbostem je v kurzu....u nás teď nějak častěji ....
ale už se blížíme do konce s naším podkrovím-příští týden mi domontujou kuchyň:o)tak už budu moct
přijímat návštěvy:o) jináč sem pěkně zaperlila, když jí montovali, tak prý odkud mi půjde baterie ( a já si říkala hmm baterie-tak tu nemáme a my nemáme ani dřez-nějak jsme na to pozapoměli-detail)tak v sobotu jedeme na nákup...
Takže Kasli příjemný usmiřování...
Jinak prosím jakou mám koupit kaši?paní doktorka říkala, že můžeme začít večer dávat kaši, aby jsem nemusela
s naším zlatíčkem hodku a půl kojit...viz včera-usnul opět u prsa ve 22,15 h
19. zář 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
urcite nechvalim Filipka ako pekne zacal papat, ovocie aj zelenina mu chuti, a neuverite, uz zjedol aj kasu!!!! :grinning:
Co myslite, od kedy mozu jogurty? Citala som rozne nazory, niektore recepty pre deti od 6.mes. su aj s bielymi jogurtami, tak neviem ci mu uz mozem dat.
L.Mysko - načo drez, načo bateria, riady aspon nebudes musiet umyvat, kup jednorazove :grinning: :grinning: :grinning: normalne by som na to pristala :grinning:
19. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, maminy :slight_smile:

L.myska, hlavní je myčka, ne? Na co potom dřez... :wink: :grinning:

Jani, to je dobře, že NEchválíš Filípka. Ale je to šikula :wink:

Já taky NEchválím Barču za spánek (na dnešek opět luxus: 20.30 - 6.00 :sunglasses:).

Včera nám tu byli měřit hladinu hluku. Nevím, jestli jsem to tu už psala, ale Lukáš Procházka si tu bude otvírat taneční školu. Máme totiž u baráku kryt CO a právě tam on to plánuje otevřít. Jenže chodba do toho krytu vede pod naším bytem. Tak jsme se teda domluvili, že ji odhluční, vymění kovové dveře za plastové atd. Ale teda, to včerejší měření, to bude mít draaahýýý!!! :grinning: My mysleli (a on taky), že sem přijde jeden člověk na tři minutky, cosi změří a zas půjde. Ho.no, ho.no, zlatá rybko. Nahrnuli se sem 4 a vysvětlili mi, že to měření probíhá nejen z chodby sem, ale i opačně, a mají na to přístroj, který vyvine hluk 120 decibelů!!! A já tu s malým děckem. No tak mě s malou vyexpedovali do kuchyně a měřili v ložnici. A byli tu třičtvrtě hodiny! Navíc malá zrovna spinkala, když přišli. Teda akorát se začala budit, ale nevím, jestli sama od sebe, nebo jestli ji vzbudili. V tu chvíli jsem byla fakt docela nasraná. Malá měla docela narušený režim. Ale odpoledne se to srovnalo a pohoda. Akorát si teda myslím, že by mohli dopředu informovat, kolik jich přijde a co budou dělat. Bych se podle toho zařídila a dala Báru babičce do kočárku. A to jsme si, prosím pěkně, tu studii hluku vydupali, páč pan Procházka ani neuznal za vhodné nás sám dopředu informovat, že tu ta taneční škola bude :angry: Ten asi musel mít radost, když zjistil, že nad tou chodbou bydlí zrovna můj manža, páč oni jsou bývalí sousedi, Lukášův taťka ztrpčoval život manžově rodině (bydleli ve dvojdomku a Procházkovi tam měli taková ta voňavá zvířátka jako prasátka, kachny atd.). No, a můj manža si nenechá nic líbit, tak byli docela na kordy. A teď se potkali tady :sweat_smile:

Jo, Kalsi, jak jsem mluvila o tom baráčku na Svaté, tak ten je na prd. Je to spíš 1 + 1, než 2 + k. k., na půdu se jde jen zvenku a ještě je nízká, takže netuším, jak to jako mysleli, že by se tam dala udělat vestavba. Asi pro trpaslíky :grinning: Má to jen dvorek a sousedí se zahradou, která ale má soukromého majitele, takže odkoupit kousek by asi nešlo. Tohle Denise klidně přenechám :grinning: Ale podle mě to je tak pro párek starších lidí na důchod.
20. zář 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Janulko - NEchval,NEchval,...... :grinning: Já ho taky nepochválím,že mu to určitě moc dobře jde.Konečně přišel na to,že je něco trošku lepší než maminka....k jídlu.
S tím jogurtem.Já jsem dávala asi od konce 7.měs.bílý,neochucený.Buď Holandii,z té se Marťas zaručeně po...,nebo Aktivii.Asi to je jedno jaký,jenom jsem vybírala aby něměl žádné škroby a nic navíc.Jenom mléko a živé kultury.Aby to měl trošku ochucené přidávám do něj třeba přesnídávku a to baští jako o život.

L.mysko - Jako první kaši jsem dávala rýžovou,obyč.Nejlepší je koupit nemléčnou a dávat do MM.Pokud nechceš,spíš bych preferovala koupit rýžovou mléčnou neochucenou.Ty ochucené se mě zdají strašně sladké.A pak je moc dobrá rýžovo-kukuřičná.A po dvou měsících se může zkusit dávat pšeničné aj. kaše z lepkem.

Petul - to bych byla z toho měření taky hotová.Neohlášení a ještě k tomu,kdyby mi vzbudili malého :angry: ....a ještě takový soused...no to musíte mít radost.Tak se nedejte. :wink: A co by dělali,kdyby jste zrovna nebyli doma,že??A jak to dopadlo.Máte už výsledky?
A Barušku taky NEchválím,protože takhle dlouho spát a ještě k tomu v noci...to se přece nedělá :wink:
20. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, oni byli ohlášení, ale nikdo netušil, že jich bude tolik a že budou muset dělat randál i v bytě. Jak máme asi vědět, jakým způsobem měření probíhá, že... Výsledky jsou takové, že hlučnost je momentálně v normě, ale (asi vzhledem k tomu, co se tam bude provozovat) bylo doporučeno, jakým způsobem to má bý odhlučněno. Takže to zkrátka provozovatel odhlučnit musí. To je i podmínka, kterou dostal od starosty. A on to určo udělá, páč už ví, že my bychom to tak nenechali. He he, možná, že kvůli nám nespí :sweat_smile: Jako člověk mu nechce házet klacky pod nohy, ale teda podle mě, když si chce něco takového zřizovat, má se nejdřív zeptat sousedů a pak si tam stěhovat aparaturu, ne?
20. zář 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
L. mysko ja píše Marcim, nejlépe začít s rýžovou a pokud kojíš tak nemléčnou a rozdělat jí v MM :wink:

Petulo, máš recht :wink: Hale a s tou půdou ono nám by tam třeba vestavba šla mi jsme ve výškové normě, ale asi nepočítali že o ten domeček budou mít zájem takovýhle čahouní :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jsem děsně nasrána, dneska jsme jeli na nákupy do Prahy malej porřebuje zimní výbavu a jediné so jsem pořídila jsou dva kulichy a rukavičky :angry: Naprosto nic nikde nemají, vyteplené džíny nejsou, punčochy jen růžové a nebo drahé (za 250,- mu fakt punčochy kupovat nebudu), bodyčka v tesku s dlouhým rukávem také nee! TAkže tak během 14 dnů mě to čeká znova a jestli to ani pak nebude, tak jsem v hajzlu :unamused:
20. zář 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula, tak si to mala veseleeeee. Ja som tiez zacinala s ryzovou kasou.
Kasli keby som vedela ze ides, tak ta budem informovat o tom tescu, ja tam uz chodim ako na klavir a zhodou okolnosti chodi aj suseda obcas do Prahy takze stááále tam maju len bodycka s kratkym rukavom :angry: :angry: . Ja som uz nabehla aj do sekaca, ale nemala som stastie na nejake slusne bodycka ale par som ich nastastie kupila na burze u klauna. A myslim ze zimne oblecenie dostanes maximalne na MMB, obchody toho este vela nemaju. A mimochodom 18.10. v sobotu bude burza zimneho oblecenia v materskom cente Slnecnica v Beroune.
Marcim - dik, ja som skusila aktiviu bielu a velmi mu chutila. Len dufam ze som nezacala velmi skoro.
20. zář 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, jedině vyplenit Lálu, ne? :grinning: A já se teda ohledně oblečení budu obracet i na ségru. Mám kliku, že pro sebe to od ní dostanu za nákupku :wink: A co třeba CA nebo HM? Holky v květnovkách psaly, že v HM mají teď pěkné věcičky (ale nevím, jak je to s bodyčky).
20. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste mě potěšili,protože sháním body a zimní bundu pro prcka a slušný gatě pro staršího....ach jo,asi nebudeme chodit ven,protože nebudeme mít v čem... :frowning2: Ještě,že si to Kasli napsala.Už jsem se chystala do tesca,...tak nic.Ušetřili jste mi cestu.
Ta bursa by nemusela být k zahození.. :wink:
20. zář 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - to skor ta burza alebo nieco na MMB. Ja som to uz pozerala a kupila som nejake gate a zimnu bundu. Este by som chcela kombinezu ale to budem musiet asi pockat.
22. zář 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Šmoulíček konečně objevil náhon na všechny čtyři! :grinning: Ještě mu to nejde tak rychle jako plazení - plížení, ale jinak super. Jsem moc ráda. :dizzy_face: A chválím ho. :sweat_smile: Ono se stejně pak něco po..., tak co bych nepochválila. :wink:
Já jsem o víkendu byla na návštěvě v Liberci a vyplenila zásoby oblečků a přivezla si zimní kombinézu. Bude mu sice asi trošku velká, ale myslím, že to bude dobrý.
S podzimníma bundičkama mě zachránila Marcim. :slight_smile: Tak jí tu taky chválím. :wink: Jinak nevím, co by Šmoulíček nosil.
Psici jsem zanechala v Liberci, tak nemusíme každou chvilku ven, tak si to moc užívám. :slight_smile:
22. zář 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, Kryštůfek je šikula :dizzy_face:

Kasli, jak jsem sháněla ten spací vak, tak už ho mám objednaný - za 366,-- Kč a je ve stejném vzoru jako povlečení v postýlce (žirafy + medvídci), tak mám radost. Takže půjčovat si ho nebudeme, ale dík za nabídku :wink: Jo, a neodolala jsem a malinko vyplenila tenhle sekáček: http://www.bazarekpampeliska.cz/detske-obleceni/62-68-detske-obleceni/. Nooo, malinko, přes 700 mě to stálo :grinning:
22. zář 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek