• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Jeeej, Marcim, dakujem pekne, skusim ten Hedelix alebo Stodal, ten je fakt dobry s tym mam skusenost. Sople ma stale biele vodave, ale vykasiavala. Bezim do lekarne. :wink:
27. zář 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
jé Marcim ty se teda vyznáš v těch homeopatikách :dizzy_face: šikulka!
no my jsme asi z té rýmy dostali průjem, ale šílený od pátku jsem spotřebovala balík plen, přebaluju pomaly každou hodinu :angry: a chudák kadí i v noci. takže nám doki nastolila dietu a nesmíme žádné mlíko, takže jí v noci cpu rýží :unamused: no děs.
tak janulko at vám do nedojde do tohodle stádia - držím palečky!
petulko - barča je šikulka :dizzy_face: s nami do mc chodí cvičit taky holčička co má tyhle problemy a i když jsme stejně starý tak je ve vývoji pozadu tak o tři měsíce, takže si myslím že jedete ještě docela dobře a není to zas tak pozdě :wink: at se vám daří!
27. zář 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany - :confused: no moc se nevyznám :sweat_smile: ,toto používám na Marťu.Dostala jsem to od Dr. a na něj to funguje moc dobře.Jinak info čerpám z chytrých knih.Takže z vlastní hlavy to fakt není. :wink:
Jinak jako Nelinka dopadl manžel.Od čvrtka večer zvrací,průjem no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Dneska je to už lepší,ale zase se mu k tomu spustila rýma.Takže jakýsi zmutovaný virus hnusák...My jsme to naštěstí odnesly jenom tou rýmou.

Všem přejem ať vás ty potvory moc netrápí (jako u Macha a Šebestové jak Kropáčkovi čistili krk rejžákem - momentálně veliký hit našeho Robči :grinning: )...kdyby něco,máme doma asi 5 "kouzelných sluchátek"...stačí říct ...zapůjčíme, :grinning: výsledek je ovšem nezaručen
27. zář 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Baruška je šikulka. Že není podle tabulek přece vůbec nevadí. Hlavně když zabírá to cvičení a zlepšuje se to. :wink: Ono stejně vůbec nezáleží na rychlosti vývoje. Spousty dětí, které se vyvíjí pomalu, to nakonec dotáhnou o dost dál než ti rychlíci. :slight_smile:
Hlásím, že mám rýmu. :sweat_smile: Zatím jen já, tak držte palce, ať to Šmoulík nedostane.
Štofíkovi přijely na návštěvu babička a tetička z Ostravy. Vypravili jsme se včera na Karlštejn. To jsme si tedy dali! :angry: Už po cestě jsem si všimla podezřelých plakátů. A co myslíte... vinobraní. Auuuu. :rolling_eyes: Lidí jak na Václaváku, k hradu jsme se vůbec nedostali. :angry: Tedy něco pro nás. :angry: :angry: :angry: Ale babička, která nám furt o Karlštejně básnila, byla celkem spokojená, tak snad to za to stálo.
28. zář 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus, kočandy :slight_smile:

Grainne, to jste si teda dali :fearful: Znám to. Na vinobraní na Karlštejně jsem párkrát byla a už by mě tam nedostali ani párem volů. Davovka šílená... Jinak by to bylo hezké, průvod a tak, ale jednak je tam strašných lidí a jednak mi připadá, že z toho udělali hrozně komerční akci. Všechny ty krámky se sklem atd.... :angry: A nejlepší je, když v tom davu jde někdo s dogou nebo tak :sweat_smile: Některý lidi fakt nechápu.
28. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
tak jestli tááák "milujete" davovky tak máte příležitost příšti sobotu v Hořovicích - je cibulák :grinning: :grinning: jdete tam kam jde dav a když vás to vyplyvne někde na okraji tak dáte zpátečku a tlačíte se zas :grinning: :sunglasses: miluji ho :sunglasses:
ale burčáček večer před určitě nevynechám - vždyt min.rok jsem měla 2týdny do termínu tak mi nikdo nechtěl dát ani cucnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se opět hlásííím :wink: .
Na Karlštejn jsme se taky vypravili, bylo nás šest včetně psa a udržet se pohromadě byl výkon. Brácha tam měl s kamarádem stánek, tak jsme ho šli podpořit a trochu vyjíst :grinning: . Na hrad jsme taky nedošli, teda spíš se tam nedostali. Co mě na.ralo nejvíc, že bylo dost drahé vstupné a nebyli mi schopní říct, za co to vlastně je :angry: .

Jinak Hedula měla své první regulérní opruzení. Asi je to znamení, že už jí mám dávat na nočník :sweat_smile: . Ani nevim, jak jsme toho dosáhly, ani v těch největších vedrech se nic nestalo a jak začne zima, má zadek jak třapec Ale už je to zas dobrý :wink: .
28. zář 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Grainne - tak u vás to už řádí taky,jo?! :frowning2: Tak jen do ní vitamínama,však ona to nevydrží :dizzy_face:
Ad Karlštejn-to by mě taky pěkně ....vytočilo.Ale hlavně že ostatní ..(babička.. :sweat_smile: ) byli spokojení.To bylo asi účelem.Ani nevím jaké vstupné se tam platí,ale za pár korun to asi nebude...:confused:
Já teda takové davové akce moc nemusím.....ovšem občas to jinak nejde.Jako třeba hrnč.trhy.Prostě takové zboží jinak neseženeš,že?!Takže i já se účastním.:wink:

Dzany - popsalas to skvěle :grinning: :grinning: :grinning:

Bery - žáné opruzeniny..ty jooo.To bych chtěla taky. :dizzy_face: To u nás byly svého času co chvíli,a to nemluvím v létě v parnu.Teď už jsme to taky vychytali.A nočník je u nás zatím jenom a pouze jako dobrá hračka. ...já vím,ještě máme čas.Sama zvažuju,kdy začít.Už aspoň Heduška tuší,co se tam dělá?
28. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynka, to vstupné je za to, co normálně během roku vidíš zdarma :grinning: My tam byli naposled myslím předloni, zaplatili vstup, dotlačili se na hrad, poslechli si Pavla Vítka, jak zazpíval "Asi do věží" (jen tuhle, jinou nezpíval) a zas šli dolů. No šli... Plazili se s davem. Jediné, co na tom mám ráda, jsou zastávky tu na ovárek, tu na dortíček, tu na burčáček... ale to můžu zkonzumovat i jinde :wink: Teda teď kromě toho burčáku :sweat_smile:
28. zář 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úplně jsem zapomněla! Držíme palce Nelince, ať se brzy uzdraví!!! :wink:

Koukám, že davovky tady milujeme všechny! :grinning: U nás je to už téměř tradice. Loni jsme se vypravili z Berouna do Znojma na otočku mrknout na rotundu. Tam se člověk musí objednat předem a paní nás zapomněla upozornit, že v tomhle termínu je vinobraní. :angry: Tak si to představte. Já asi tak 8m těhu, psice, manžel co nenááávidí jakýkoliv náznak davu a dvě kamarádky. Hrůza. Že jsme platili za každého další stovku za vstup do centra bylo to nejmenší. Asi nejvíc mě ale naštvalo, že jsme se kromě rotundy už na žádnou jinou památku nedostali, bo kvůli vinobraní je měli zavřené. Znojmo je přece jen z ruky. :sweat_smile:
28. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja a Berynko, jak jde škola?
Jinak s tím nočníkem myslím už máte na čase začít. :wink:
28. zář 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ja som nastastie vinobranie na Karlstejne zachytila a stihla som sa mu vyhnut. Na mna boli aj hrnc.trhy vela :grinning: . Uvazovala som akurat o Točníku, ale kedže u nás řádí nádcha taky tak som vsetko zrusila. Filipovi tecie z nosa, som zvedava aka bude cesta zajtra :unamused:
Dzany - co je to cibulák? Je mi jasne ze je to nieco ako jarmok ale preco cibulák? No ale burciak by nebol zlý :grinning:
28. zář 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulko -cibulák je opravdu jarmok :wink: a cibulák že se tam prodávaj cibolové copy-jsou to ozdoby třeba do kuchně a tak (docela se mi líbí) :wink: a pak i cibule v pytlích :grinning: no jináč jsou tam různe stánky - s jídlem,pitím, kravinami, hadříkami, byt.doplnkami..... ale myslím že hrnčíři jsou slabší odvar :grinning:
karlštejnské vinobraní jsem zažila jednou - a dostali jsme se jenom po stánky s občerstvením :grinning: (né že by mi to vadilo :sunglasses: )
grainne - díky :dizzy_face: snad se blýska na lepší časy - dnes kadila už jenom 4x ale taky jí trošičku začína rudnout prdka :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem nasadila pythiol
janulko - užijte si Slovač :dizzy_face: a at je Filípek zdravý (a ostatní dětičky taky! :dizzy_face: )
28. zář 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já teda davovky miluju asi jsem divná, ale fakt to mám ráda :sweat_smile: Zato manžel jak tohle vidí tak vypadá jak 100 čertů, takže s ním mám na tohle smolíka! No a s prckem teď vlastně také, s ním si to na Vinobraní nějak nedokážu představit :unamused: Ale na hraduž mě na vynobraní nikdo nedostane, naposled tam na mě vyrukovat pán se škrtičem a já mám z hadů panickou hrůzu, no byla scéna jak blázen já né div na stromě a manža nasranej, že je v davu a ještě s hystrickou ženuškou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak máme rýmu jak cikán švihadlo, a ke všemu nám rostou asi další zoubky, dneska jsem se vůbec nevyspala, budil se do hodinu, takže jsem zvědavá na dnešek :unamused:
28. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám na to opruzení taky zabral pytiol, ale chvilku to trvalo. Nočník ještě nemáme ani doma :sweat_smile: . Hedouše pozoruju a ona zatím netuší, že se jí čůrat nebo kakat chce. Občas řekne, když už je po všem její oblíbené "e-e". Ale jindy si toho ani nevšímne, že z ní něco vypadlo. Ani vám nebudu popisovat, jak dopadla snaha, aby jí zadeček doma větral. Jeden bobáč mi dokonce přinesla do postele :pensive: . No, snad bude bez plen než půjde do školky :grinning: .

grainne, se školou v rámci možností úspěšně bojuju :wink: . Teď jak bude manžel zase pryč, to bude horší.

petul.a, tak jste za ten vstup měli aspoň trochu kultůry, ale my ani to ne :unamused: . Prostě se ukazuje přístup karlštejnského zastupitelstva, na všem něco vytřískat. Aaale nebudu se rozčilovat!

Ještě jsem zapomněla napsat, že ve čtvrtek se švagrové narodil Toníček. Byla na CR, měl necelé 4kg. Oba jsou v pořádku. V úterý bychom se na ně měli jet podívat. Jsou v Motole a prý spokojenost :slight_smile: .
28. zář 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
přeji Vám všem brzké uzdravení!!!...my taky bojujeme z rýmou :frowning2: přivezli jsme si jí z víkendu byly jsme na chalupě a bylo tam jaksi přetopeno.... Ondrášek se tam pěkně rozdováděl :wink: tak máme teď doma veselo jak pěkně piští,houká no zkrátka malej řvounek:o)na chatě když nepočítám rodiče bylo 7 dětí:o) od 2 měsíců do pěti let-no super zážitek - a večer když děti usnuly to bylo najednou zvláštní ticho :wink:
:o)jak slyším vinobraní...no hned bych jela...a cibulák:o)no tak ten je letos taky pasé :unamused: o víkendu nám dorazí mm rodiče a bude se dodělávat zábradlí....
Barunce mooc gratuluju k pasení hříbátek-no my se pořád u toho strašně vztekáme :angry: ale je to lepší, jen je sranda, jak už při tom zvedá i prdelku:o))
29. zář 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, kočky :slight_smile:

Tak jsem Barču s pasením přechválila. Od té doby, co se jí to jeden den tak krásně dařilo, to stojí za pytel. No je normálně líná, potvora jedna :grinning: Ale to má se mnou smolíka.

Teda koukám, že snad všichni bojujete s rýmou. Tak všem brzké uzdravení a ať zůstane jen u té rýmy :wink: Na mě ta mrcha taky lezla, ale nějak nedolezla (zaťukávám) - jeden den mě pálilo v krku a dál už nic :confused:

Berynka, gratulace k synovečkovi :dizzy_face: Až budeš mít foto, pochlub se.
29. zář 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlasim sa so Slovenska, cesta bola celkom dobra, stali sme 2x, decka boli zlate, len Filip uz na zaver trochu vyvadzal, uz mu bolo dlho. Ma este trochu rymu, ale uz mu tak netecie z nosa. Len mu odchadza hlas. Marcim, nemas prosim tip na nejake homeopatika? Viem ze na hlasivky je Homeogene (ci Homeovox - stale si to pletiem ) ale toto nemozem davat Filipovi.
Inak pre zmenu mna teraz skriabe v krku a volala som MM tak ten uz ma aj nadchu :unamused: . Na porazenie :angry: :angry:
29. zář 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
to se to tady pěkně skládá všechno na hromadu. :frowning2: a to ještě není ani pořádná zima... :rolling_eyes: ...všem nemocným rodičům a jejich ratolestem přejeme rychlé uzdravení.

Jani - já jsem dávala Dulcamaru 9ch,dávkování 5 kul. rozpustit do 25ml vody a dávat 3xd malou lžičku.Měla jsem teda původně dávat 10 kul. do 50 ml,ale je to zbytečně moc.I takhle ti to stejně zůstane.Každý den se dělá nový roztok.Je to volně prodejné..teda u nás,nevím,jak jsou na tom lékárny na Slovensku.Pro dospěláky je Homeovox (na chrapot).Homeogen je na bolest v krku.
Jinak jste teda moooc šikovní.Já si nedokážu představit tak dlouho cestovat.Naprosto mi to stačí do Olomouce a zpět a jsem z toho odvařená na týden.. :grinning: Řídila jsi sama,nebo jste se střídali?
29. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus, kočky :slight_smile:

Tak jsme Barunce pořídili ušatou mikinku a je v ní naprosto k sežrání :dizzy_face: Neodolala jsem a fotila. A to mě nakoplo ke vložení i jiných fotek, tak kdo chcete, jukněte: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=182719
30. zář 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko - krááásné,krááásné...já chci taky holčičkuuuuu :frowning2: :grinning:
30. zář 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulka - ta je krasna. Ja vzdy hovorim, ze na dievcata sa najde viac peknych veci ako na chlapcov.
Marcim - dakujem, skusim Dulcamaru, viem ze si o nej uz pisala predtym, len som nejak nepostrehla ze je na hlasivky :sweat_smile:. Na SLovac isla sama kamoska, chcela som soferovat, ale vravi ze netreba. Ale uz som isla aj sama a lepsie ubieha cesta ked idem ako sofer. Ako spolujazdec mi to nejde tak rychlo. :wink:
Vsetkych chorim prajem rychle uzdravenie. Vratane mna :slight_smile:
1. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulo - moje řeč.Na kluky jsou jenom kalhoty nebo kraťasy v barvě modrá,zelená,hnědá a tím jsme zkončili... :rolling_eyes: Dát klukovy riflové šatičky,to není to pravé ořechové... a mě by se tak líííbily.... :dizzy_face:
A ty už se taky řadíš mezi nemocné...jéjej..tak ať se uzdravíte ryckhle a bez komplikací.
U nás už je to celkem v pohodě.Rýmička malinká,sice ještě trochu pokašlává,ale už to docela jde.Hlavně v noci se už spinká. :pensive:
1. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy :wink:
Petulko, taky Barču chválím - hezučká holčička :dizzy_face:
Janulko, uzdrav se at si domoviny aspon trochu užiješ :dizzy_face:
Tak my jsme už taky naštěstí zdraví :dizzy_face: dnes mm volal na výsledky stěru a jsou ok bez infekce :sunglasses: holky jsem tak štastná, že do ní už nemusím cpát rýži a mrkev :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a normálně chudinka jak asi vyhládla po té týdenní dietce tak s prominutím normálně žere :grinning: k snídani 3krajíčky kořenového chleba s lučinou, k obědu téměř celou velkou skleničku :grinning: no já jsem včera čuměla- všechno zlé je na něco dobré :dizzy_face:
2. říj 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co uz Marcim, pripadne mozeme obliekat Petulinu Barcu :grinning: :grinning: :grinning:
Dzany - super, to je dobre ze tak pekne papa, uz sa jej asi prejedla ryza s mrkvou, teraz bude bažiť po mase :grinning:
U nas nadcha doznieva, trochu mu zatekaju sople, tak vcera ogrcal druhych starych rodicov - najprv starkeho a gauc, potom starku a nakoniec znova starkeho a koberec :wink: a vecer zblajzol za misu kase s jablkom :grinning:
Ja som uz tiez dobre na tom, MM ma este nadchu ale dufam ze kym sa vratime tak to prejde. A o druhom dietati neviem vobec nic, nema mobil, ucitelke som nevolala,asi by som Bronku len zbytocne rozlutostila keby som s nou hovorila. Sice ma to trapi ze nic neviem, ale si hovorim, ze ked bude zle, ucitelka urcite zavola. :wink:
2. říj 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, klidně Barču oblíkejte :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak se hlásíme po kontrole na RHB. A dobrý, predilekce na ústupu, krční svalíky pěkně posílené. Magistra Barču pochválila, že drží hlavičku už hezky v ose. Že nepase je prý taky proto, že má hlavinu oproti tělíčku dost velkou a útlé ručičky i nožky. To nás napadlo taky a říkal to i neurolog, takže dobrý. Holt bude se vším trošku zpožděná, ale koho to bude třeba v 5 letech zajímat, že...

Jo, a holky, konečně je Barči fotka v Miminku, takže jako máme mediální hvězdu, bacha na nás :grinning: I když je to jen malinká fotečka v rubrice Veselé korálky.
2. říj 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele holky! síce teda jako Barča je mediálni hvězda :wink: ale jestli máte zájem tak klidně můžete obléct i naší Nelču :grinning: když tak velikost prosíme 80 :grinning:
Petulko tak to je skvělý že se vám takhle vede :dizzy_face:
2. říj 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Janulo - dobrej nápad...tak holky,sem velikosti vašich drobečků,jde se nakupovat... :grinning: :grinning: :grinning:
Když já jsem se tak těšila,že to druhé bude holčička a on je to nečekaně kluk.AAAle za to krásnej...po mamince. :grinning: Když mě se tak líbí šatičky na holčičkách,tak a ně jenom v obchodě slintám a místo toho jdu,jako vždy,vybírat kalhoty.Ale zase mám schované nějaké věci po starším,tak něco ušetřím....možná. :slight_smile:

Filípek je šikula...Třeba si tam značkoval svoji rodinu a prostory,aby příště,až zase přijedete věděl,že tam je taky doma. :grinning: ....To mu to ale začalo pěkně chutnat.Vidíš a to nejdřív o jídle nechtěl ani slyšet.
Když jsem měla loni Robču na školce v přírodě,tak jsem týden netušila,co tam dělají.Bylo mi to blbé volat učitelce a taky jsem si říkala,že pokud by byl nějaký problém,určitě by zavolali.Tak jsem to nehrotila.
2. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny zdravím. :slight_smile:
Baruška je šikulka, bojujete moc statečně. :slight_smile:
Já už jsem taky zdravá a zatím to vypadá, že to ode mě nikdo nechytl. Tak jsem ráda. Uff. :slight_smile:
Janulko - jsem ráda, že Filípek začal pěkně papkat. To je super! Asi chtěl maminku trošku pozlobit a potrápit. :wink: Lumpík. Hlavně vpořádku zase dojeďte zpět a užijte si pobyt na Slovensku. :sunglasses:
Zrovna dneska jsem koukala, jak už začínají žloutnout listy na stromech. Tak nám to léto vzalo rychlý konec. :sweat_smile: Štofík dostal nový kočárek, trojkolku. Tak ho teď zajíždíme. :sunglasses:
Dneska se mu povedlo bouchat kostkama o sebe, to jsem na něj byla hrdá :dizzy_face: a taky se zdá, že konečně pochopil "Jak jsi veliký?". :grinning:
Z kolečkové židle k PC si udělal chodítko. :grinning: Zatím se nenatáhl, tak čekám, kdy to přijde. :wink:
2. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo k těm šatičkám - já sice chtěla původně holčičku, ale nějak si to teď vůbec nedokážu představit. :grinning:
Kamarádka si naopak stěžuje, že na dcerku nemůže nic hezkého sehnat, že je všechno nechutně růžové s volánky a blýskátky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holt záleží na úhlu pohledu. :wink: Ale musím přiznat, že jsem tuhle viděla holčičku komplet v růžové včetně botiček, bundičky... (určo i kalhotky měla růžové :sweat_smile: ) a chtělo se mi zvracet. Maminka si asi kompenzovala nějaký mindrák z dětství, kdy jí nekoupili Barbie. :grinning: Nic proti růžové, já růžovou ráda, jen co je moc to je moc. :wink:
2. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek