• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
L.myško - jste moc šikovní. :slight_smile:
8. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, to je supeeer, Ondrášek je šikula :slight_smile:

A k jaké doktorce vlastně chodíte? My tady v Králováku k Maškové a jsme strašně moc spokojeni :wink:
8. říj 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem.
Omlouvám se,že se ozívám po tak dlouhé době,ale měla jsem trochu těžké období.S maličkým je vše v pohodě,jen stále ve 26měsících nemluvíme. :frowning2:
8. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak 3 dni nam nesiel net a ja som bola uplne hotova z toho. To je hrozne, aky je clovek zavislý ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Grainne - stretko ja hovorím ano ano ano ano. :slight_smile: :slight_smile:
L-Mysko - to je na porazenie, co vsetko je v jedle pre babatka, smelo ti napisu od 4mes. ale vzdy musis citat zlozenie, kludne tam daju sol a pod. To ma ide vzdy porazit. :angry: :angry: :angry:
Berynko - to si naozaj statocna. Ja mam za tyzden dost a cez vikendy s radostou vrazim MM maleho, nech si ho uzije. A kde je este par dni na sluzobke, tak to tu vyzera ako po bombardovaní :unamused:
Filipecek - mysli ze sa este nic nedeje, kamaratkin ( docerta ja nikdy neviem ake i-y tam ma byt :slight_smile: syn zacal horovit az v skolke. Dovtedy nebolo o com, ako sa hovori. :wink:
Marcim - no vysypany bol az hroza, ale len na čele, za ušami a cely hrudniček a bruško. Končatiny vobec nie, uz to doznieva, tak ma to tesi.
9. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janulo, chápu tvůj abták po internetu. Já byla bez PC od konce srpna do minulého týdne. Ze začátku hrůza,ale pak jsem si zvykla a dokonce jsem toho doma víc stihla. Teď už mi zase práce vázne :grinning:

Včera jsme byli na Mimibicku v Edenu. Nebyl to žádnej zázrak, ale Jeníkovi se to natřásání líbilo :wink:
9. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Peťulo mi chodíme taky k paní doktorce Maškový a pohodička
Jinak jdete taky 23.10. na vítání občánků, včera mi přišla pozvánka ??
Jani složení moc nečtu ale polepším se....a hned juknu na tu naší kaši
No snad bude dneska počasí jako včera-ale tyhle rána se mi nelíbí a bude hůř:o(
Filipecek a pamuk ahojky...
9. říj 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
l.mysko, pokud máte riziko alergie, tak na to složení fakt koukej. Já to teď musím sledovat a oni do toho cpou fakt i alergeny jako je celer, rajčata, koření....Takže raději vařím sama, teď už i kaše. A nebo kupuju Hipp s označení pro alergiky
9. říj 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tehulka, muzu se k vam pridat :slight_smile:
9. říj 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kalka, vitame ta a gratulujeme. V kolkom tt si? Citala som ze ste sa dost dlho snazili, tak to gratulujem tisíc krát :wink:
Pamuk - ja som si hovorila, ze ta tu nevidiet :wink: ale je fakt ze clovek bez netu viac stihne :wink: ja som dala byt do poriadku za tie 3 dni, aj som si nieco precitala, teraz to opat bude tam kde predtym :slight_smile: A my chodime na gymbalony do Berouna, to je tiez fajn cvicenie.Nechces tam? Jo a ake kaše varíš a ako?
9. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, timto se strasne moc omlouvam holcine s prezdivkou kalka, ale jelikož jsem tu zaregistrovana hrozne dlouho, nebo respektive na beremese, a dlouho vsude pouzivam nick kalka, tak jsem si nejak myslela, ze tady jsem taky kalka, takze velke omluvy...

Ahoj janula, momentálně jsem ve 23 tt...
9. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeej Miso, tak si nam to trosku spestrila :wink: :slight_smile: Drzim palce, Vojtišek je pekne meno, my mame v baraku tiez jedneho Vojtiska a to je číslo :wink: Asi to budu mat v krvi, ze Kasli :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekujeme :slight_smile: Koukam, že už máš janulo celkem velkou pomocnici k maličkaté radosti :slight_smile:
9. říj 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysaka, jj, taky jdeme 23. Tak to se uvidíme :slight_smile: Akorát mě štvou, že je to ve všední den, manža bude mít problém s uvolněním z práce :angry: Jo, a dostala mě věta "Dostavte se s Vaší dcerou Barborou". Nééé, půjčím si pro ten účel nějakou jinou :grinning:
9. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, sorry, jsem ti trošku předělala nick, L.myska tam samozřejmě mělo být :sweat_smile:
9. říj 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A samozřejmě vítám novou těhulku :dizzy_face: Užij si ty krásné měsíce očekávání, nakupování, plánování... potom bude všechno jinak :grinning:
9. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul.a dekuji, zatim moc cas na planovani a nakupy nemam, chodim do prace, delam skolu, takze starosti je dost :slight_smile:
9. říj 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: Petul...jo jo ta věta tam je dobrá my máme Očekáváme Vás se synem Ondřejem:o))tak doufám že se uvidíme i s Vaší dcerou Barborkou:o))MM se taky moc nelíbilo že je to všední den, ale musí to nějak udělat:o)a jeho dotaz jestli tam fakt musí být sem opravdu jako neslyšela :sweat_smile:
Mišo vítej....tu práci a školu ti moc nezávidím, ale to plánování a nakupováni ju :grinning: hlavně si to pěkně užívej..
já jsem ráda že to naše zlatíčko venku na sluníčku chrupčí a já jdu dělat taťkovi účto....grr...
9. říj 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak koukam, ze jste tu celkem cerstve maminky, ja vubec nemam predstavu co to obnasi a tak... snad to nejak intuitivne zvladnu :slight_smile:
9. říj 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo - vítáme tě tu. :slight_smile:
Na maminkování tě nic nepřipraví, to se učíš za pochodu :grinning: , ale přečíst si něco dopředu určitě pomůže, například mě to pomohlo moc třeba s kojením a porodem a vůbec. :wink:
A odkud jsi?
9. říj 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak už dva dny chodím nakukovat na stránku 61 a říkám si,že je tady nějaké mrtvo :rolling_eyes: a deska se koukám,ono to žije na stránce 62 No trapas. :grinning:
A to jsou novinky...Zdravím těhulku Misu (mávajícísmajlík) :dizzy_face: ...a to plánování a nakupování ještě příjde.Ono ti to stejně nedá a tuhle uvidíš dupačk a koupíš je a tuhle zase body atd.A pomalu si nastřádáš věcičky.A neboj,každá maminka tak něja sama ví,co je pro to její mrně nejlepší a jak vychovávat.

Holky,to vítání občánků si užijte.Já tam byla se starším a byla jsem tam sama,pač manža byl v práci a babičky jsou poměrně daleko a byl to docela trapas.Všichni tam měli rozsáhlé příbuzenstvo a my nic.Ale jinak to bylo fajn.A protože se situace po druhé měla opakovat,tak jsem to raději vzdala a napodruhé jsem se této akce neúčastnila.
9. říj 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jednou ahoj,
nemáte někdo zájem o angličtinu pro začátečníky.Měla by se otevírat v MC,ale zatím není dostatek zájemců..info na stránce MC
http://www.mcslunecnice.cz/
9. říj 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula34 - už mi toto řeklo hodně lidí,a tak si z toho přestávám dělat hlavu.

Jinak se musíme pochlobit,od konce července jsme přes den bez plínky a ani po obídku jí nedáváme,jen přes noc.Myslela jsem,že se to ani ve 2-letech nenaučíme,ale léto nám moc pomohlo.
Opatrujte se všechny a zase se ozvu
9. říj 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janulo, vařím kaši rýžovou, kukuřičnou a nebo z DM bio jahlovou, ta je sice instatní, ale nemá žádný chemický přídavky. Koupila jsem rýžovou a kukuřičnou mouku, normálně to svařím ve vodě, a když to zchladne přidám UM. Dávala bych i mateřský mlíko, ale to množství bych odstříkávala týden :sweat_smile: A trochu to přislazuju hroznovým cukrem. Vyčetla jsem to v kuchařce pro děti s rizikem alergie. TAm teda radili si tu mouku mlít doma, ale na to kašlu. Ty kaše střídám a nebo dám od každé mouky trochu.
9. říj 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
grainne, v zimě jsme se přestehovali do domečku v Tachlovicích (kousek od Rudné), užasná vesnice, kde lišky dávaj dobrou noc a jdou si lehnout do paneláku do nedaleké Prahy :slight_smile:
9. říj 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk - a je dobrá ta jáhlová z DM?Už jsem na ni koukala.Je v papírové krabičce?Zatím jsem kupovala z makrovegetu,pokaždé jinou a všechny se zatím setkali s úspěchem.Jenom Nomina špaldová,ta nám nelezla,tak jsem ji spotřebovala tak,že jsem ji po troškách přidávala do jiné kaše.Taky různě míchám.Spíš pro pocit,aby to neměl Martínek pořád stejné.

Miso - to ani netuším,kde jsou Tachlovice.Musím se mrknou do mapy.Budiž mi omluvou,že nejsem "zdejší rodák".Znám jenom Tuchlovice,ale ty jsou u Kladna,takže ty to určitě nejsou. :wink: :grinning:
9. říj 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcim nic si z toho nedelej, že neviš kde jsou Tachlovice, ja jsem puvodne od Berouna a o tom, že existují nejaké Tachlovice jsem se dozvedela asi pred rokem a pul, kdyz jsme hledali kam s barackem :slight_smile: (je to kousek za Prahou - za Zličínem) :slight_smile:
9. říj 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marcim, ta jáhlová je docela dobrá, i mně šmakuje :wink: Jaké kaše mají v Makrovegetu? Já tam objevila jen tu mouku.
9. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso - :grinning: :grinning: :grinning: Dík,apoň si nepřipadám tak blbě. :rolling_eyes:

Pamuk - Mají je pod moukama,takhle na konci v rožku,dole.(musíš do podřepu :grinning:)Vedle je ještě jeden regál a pak už eko drogerie a schodky asi do skladu,nebo nejaké jejich místnosti.
Jsou instantní od kukuřičné,pšeničná celozrnná, šestizrnná, pohanková,ovesná,pak nějaké míchané rýže-kukuřice...a nevím nějaké další.(ty jsou v pytlíku)Teď mám prosnou a od Nominy (v pap.karbičce-a ty jsou až vzadu u stěny)a to je směs pšenice,jáhly,žito,kukuřice,ječmen,oves,nebo dělají i jen jednodruhové.To byla ta špaldová.Některé jsou BIO ,některé neBIO.Akorát pokaždé,když příjdu,tak mají jiný výběr,většinou tak 3-5 druhů,tak vybírám a zkouším. :slight_smile:
9. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pamuk - tak to budem musiet skusit, ja mam doma zatial len instantne, je to sice rychlovka, ale zmena je zivot. :wink:
Filipecek - tak ste sikovny, ze ste uz bez plienky. Ako to my dokazeme to som zvedava.
Marcim - a ta anglina nebezi uz? Ja by som chcela ist ale v piatok na pokroc. skusim to od bud. mesiaca, ked bude prcek zdravy.
Miso - kde davaji lisky dobrou noc? nebudes sa tam nudit? :wink:
9. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
az přijde malej na svet, tak tusim mi moc prostoru k nude neda :slight_smile: a navic ted jeste pracuju a plus k tomu studuju a praha nebo beroun (tam mam i rodice) jsou kousek :slight_smile:
9. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek