• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
ahojky!
Janulko - no vodopád :wink: my jsme čekali prvně Niagáru a ono tam vytéka ze skály nějaký pramínek :grinning: ale líbi se mi to tam a chtěla bych moc někde v okolí chatičku :wink:
míšo - já mám Hořovickou nem. za zadkem ale v životě (teda jestli ještě někdy :grinning: ) bych nešla rodit jinam :wink: hned po porode se ptala sestra jestli jí mají přiložit ale doktorka im to zakázal že jsem ztratila moc krve :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty 2hodky po ležela vedle mně v tom vozíčku a pak jí na 5hod. dali na novorozenecký a pak mi jí přivezli a od té chvíle jsme stále spolu :sunglasses:
l.mysko - já si myslím že taky kolem té 100ml kaše je na začátek dost a Ondrášek by dal určitě vědět kdyby měl málo :grinning:
15. říj 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooj,
teda člověk tu chvilku nejni a hned se to tu rozjede, jak jsem vás dočítala tak jsem málem prošvihla aukci na MMA :sweat_smile:

TAkže vítám novou tvář a i tu dočasně ztracenou! Ahojky Míšo a Filípečku :wink:

Koukám jak máte všichni šikovné dětičky, my jsme šikovní akorát tak na lumpárny a vztekání, to zvládáme na jedničku! Jinak kromě paci, paci a Vařila myšička kašičku nezvládáme nic, teda ještě umíme tytyty se zvednutým ukazováčkem! To nás naučila babička a je to fakt super věc, kort když vzteky řve a nemůže dýchat a do toho na mě začně ukazovat tytyty!!! :angry:

Jinak naše babička to je kapitola sama o sobě, co si zvrhla na nohu ten vařící olej tak je hnedla měsíc doma a z malého se díky jejímu přístupu stal rozmazlenej fracek. No konečně jde máma v pondělí do práce a tudíž našemu prckovi nastanou galeje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu skouknout vaše fotečky
15. říj 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fotečky krásné, L.Mysko myslím že Ondrášek na to vítání občánků takhle může jít :wink:

Jo málem bych zapomněla začínáme chodit bez držení za prst, stále ho sice vyžaduje ale když se nikdo nedívá tak je schopněj chodit sám, ale vypadá u toho jak medvěd :grinning: Ale musím mu dát k dobru že se naučil padat na zadek, dřív přistával zásadně na tlamě a teď už padá elegantně na zadeček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - prave som si hovorila že ťa už dlho nebolo "počuť" :grinning: Viem si ho živo predstaviť ako ti ukazuje ty-ty-ty :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - tak to je Vojtík šikovnej.Říkáš bez držení,jo?Tak to u nás max. se postaví u gauče a přechází kolem.To už máš asi doma tryskáče,co?Ty,ty,ty se mi moooc líbí.To určitě malého učit nebudu.Nebo aspoň cíleně ne.On se to určitě naučí sám. :grinning:
15. říj 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, přestavuju si Vojtu, jak na tebe dělá ty ty ty :grinning: Teda to je vtipálek.

Jinak holky, naše Barča je normální vychcánek. Pást hříbátka klasicky prostě odmítá (to si vždycky začne žužlat ručičiky), ale když si lehnu na záda a dám si ji na sebe, tak ve snaze koukat na mě jí to najednou jde!!! Teda musím ji trošku přidržovat, ale snaží se!!! No, můžu být ráda, že jí aspoň stojím za námahu :sweat_smile: Jo, a jak cvičíme vojtovku, tak první cvik je přitahování. A teď si už musím dávat bacha, abych ji přitáhla jen do určitého úhlu, páč jinak si sedá. Tak jí říkám "Bájo, dokud nebudeš pořádně pást, máš se sedáním smolíka" :grinning:
16. říj 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dnes sme boli na neurologii, lebo Filip ma uz od 3 mes. uzatvorenú fontanelu, tak nas pozoruju ci mu rastie hlavicka. Ale zajtra musime na rentgen hlavky, lebo mudrovi sa zdala jedna strana lehce atypicka :frowning2: . Tak len dufam ze to ma po svojom otcovi. :wink: Z rentgenu zisti ci ma dostatocne siroke lebecne švy. Lebo ak nie, tak z toho bude chirurgický zakrok, ale kedy neviem a zatial po tom ani nepatram. :unamused:
16. říj 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko - zítra na vás budu myslet.Doufám,že bude všecko o.k.
16. říj 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko také moc držím pěstičky, ať je vše v pořádku :wink:
16. říj 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak at vám to dobře dopadne :dizzy_face: zítra myslím na vás :wink:
16. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky moooc držíme palečky ať vám to dobře dopadne!!!
16. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, i my moooc držíme palečky. Neboj, bude to O. K. :wink:
16. říj 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo shořel průmyslovej palác! By mě zajímalo který hovado to založilo, nebo co se tam zkratovalo.

Dneska jel malej po dlouhé době busem, cesta do berouna nebyla nic moc, ale nazpátek už se nabál a vykládal na celej autobus :grinning:

Jo a holky co s tím srazíkem, než se nám udělá kosa? :wink:
17. říj 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus, maminy a dětičky :grinning:

No s tím průmyslovým palácem je to fakt průůůser :angry: Taková škoda!!! A dojalo mě, když se toho zas chytli reportéři a pokládali haldu otázek. Jak jim asi někdo může odpovědět v době, kdy to ještě ani úplně neuhasili!!! A odpověď na otázku, zda se palác zachová, opraví atd., je snad jasná, když je to takováhle architektonická vzácnost, ne? Každému myslícímu člověku musí být jasné, že pokud bude jen trošku možné ho zachovat, boural by ho asi jen barbar. Mně někdy připadá, že si ti novináři vymýšlí otázky jen proto, aby měli čím zaplnit vysílací čas.

Holky, kámoška mi poslala odkaz na slevy, já na to teda ještě moc nekoukala, ale třeba by vás něco zaujalo: http://www.promi.cz/?c=p&id=638
17. říj 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak som si to zmazala a pisem to este raz. :angry:

ďakujem za podporu, rentgen sme zvladli, Filipko bol ukažkový, držal ako hluchý dvere. :grinning: Ale popis snimku bude až v stredu,štvrtok tak musime čakať. Ale nechala som si nascanovat fotky MM aby som im porovnala hlavy a vyzera to ze to maju dedičné :wink: . Dala som aj do albumu fotky, kludne sa mrknite.

Srazik, som za, neviem holky ako mate školu, ale čo poviete na štvrtok cca 14.00?
17. říj 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, prosím tě, promiň, že jsem u té doktorky vypadala jak čerstvě vyoraná myš. Já tě fakt nepoznala :grinning: Taky se mi občas stane, že mě takhle zastaví někdo ze známých mého manži, tchýně, mých rodičů..., tak jsem si říkala "zase někdo", no prostě mě to vůůůbec nenapadlo - ale to asi bylo vidět, viď? :sweat_smile: No byla jsem za debila, no. Ale musím říct, že Ondrášek je fakt moooc krásnej :dizzy_face: A je to kus chlapa.
17. říj 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, a doktorka říkala "Ta vaše Barunka je taková pohodová, to chlapi tu dělají virvál (smála se :grinning:) a sestra se ptala, jestli jsme slyšeli toho chlapečka, co byl chvíli před námi. Já na to, že to byl náš kamarád :grinning: Ale Bára to umí taky tak!!! No nedivím se mu, já když jsem hladová... :wink:
17. říj 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - no mě se zdá,že ty hlavy mají podobné.Tak doufám,že to budete mít v pořádku.Sama si nedokážu představit co bych na rentgenu s Marťou dělala.Ale co vím určitě,že by na jednom místě zaručeně nezůstal a musela bych ho lovit někde pod stolem. :grinning: To je šikulka,že tak vydržel.
..a vy už trénujete nočník...a jak se daří?? :slight_smile:

Srazík jsem pro.Klidně čtvrtek,nebo by se mi hodilo i úterý.Jindy moc nee.Oni prvňáci mají docela krátké vyučování a tak pořád lítám ráno do školy a po obědě znovu... :rolling_eyes: A kde by se to konalo?
17. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
měli jsme teď trošku trable s PC a museli ho komplet přeinstalovat. Ještě že mám tak šikovného manžela a podařilo se mu zachránit i soubory, které jsme neměli zálohované. :slight_smile: :sunglasses: Byla jsem mu moc vděčná, protože bych bývala přišla o několik hodin práce a hledání na netu. :wink:
Janulko - no to je teda radost s tím rentgenem. Ještě že jste tak šikovní a zvládli jste to na výbornou. Budu vám moc držet palce, aby to všechno dobře dopadlo. :wink:
Srazík ve čtvrtek by mohl vklidu být, jen možná by se nám hodilo o trošku dřív. 13h? Jsem potížista, vím to a omlouvám se. :pensive:
17. říj 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Grainne vy už máte zprovozněný net.Paráááda.Mám radost s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, předávám z květnovek jednu těžkou závislost. Postup je takovýto:
1. Stisknout Start
2. Počkat do konce odpočítání
3. Sledovat čísla
4. Klikat na kroužky podle toho, jaká byla na jejich místě čísla, od NEJMENŠÍHO k NEJVYŠŠÍMU

http://flashfabrica.com/f_learning/brain/brain.html
17. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko, ta dědičnost je naprosto jasná :wink: Neboj, bude to O. K. A Filípek je šikula, že tak pěkně spolupracoval.
17. říj 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
štvrtok kludne aj o 13.00, ja navrhnem klasiku a to Cafe Klaun - ono nic ine vlastne nepoznam :grinning: Tak dajte nejake typy.
Petula - dobra zabava, vcera mi to prislo aj mailom tak som sa testovale :wink: no na svoj vek som celkom dobra :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes som sa vyšantila na burze v MC, kupila som co som potrebovala - kombinezu na zimu, bodycka, overaly a kopu blbost :grinning: - a este som dokonca ani neprekrocila limit co som dostala od MM :wink: No taka som šikovna :grinning: :grinning: Ale je fakt ze mali tam krasne veci a mat dievcatko som tam este teraz :grinning:
18. říj 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jani - taky jsme tam byli.Docela se dalo vybírat.A mít tu holčičku...ty šatičky... :sweat_smile: Tak jsem vzala nějaké bundičky a trička a pro Robču mikinu a námořnické tričko.Podle reakce,se asi víc líbilo mě,než Robčovi... :grinning: ...ten to vzal jakože tričko,tak dobrý....a další ohlas žádný :fearful: No jo,chlapi.. :wink:

Jo,čtvrtek může být i ve 13.Klaun mě taky napadl.Je fakt,že jiné místo,kde by se dalo sednout s dětma mě nenapadá.Halo,halo... kdo se ještě přidá??
18. říj 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kryštof byl z té burzy táááák zničený, že spal přes 2h! To se mi už dlouuuuho nestalo. Ale teď je jak sluníčko. :sunglasses: :sweat_smile: Jdeme využít krásné počasí a vyrážíme k Berounce.
Co takhle tedy tenhle čtvrtek 23. 10. ve 13h u Klauna. :wink:
18. říj 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Peťul reagovala bych úplně stejně:o)......
Ondráš včera vůbec neměl den....pořád fňukal, pak sem myslela že se problém vyřešil, protože se pokakal-teda on pokakal mě,přebalovák,topení,koberec....vůbec moc pěkná podívaná:o)ale ulevilo se mu....pak návštěva u doktorky...s hladem...tos slyšela...chudinka můj malej...a večer vůbec nemohl usnout nevím co ale něco ho muselo bolet protože řval ze spaní ještě v jednu v noci (střídali jsme se s manželem v utěšování spícího Ondráška)
Jinak ale se prvně odplazil cca 1 m za žirafou a pak ještě za hrochem:o))
A kus chlapa to je vážíme 8590 g a měříme 68 cm...a dneska slavíme půl roku :wink:
Jinak ke Klaunovi by jsme rádi ale bohužel nemůžeme máme to vítání občánků ve čtvrtek a vůbec příští týden úterý středa tu bude tchyňka takže to je pasé......
18. říj 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to přejeme Ondráškovi vše nej... k mininarozkám :slight_smile:

No tak to Barča je teda proti němu drobek - aktuální váha 5850 g. Ale dlouhá je, má 66 cm. Jo, a máme začít se zeleninou. Takže koupíme První lžičku a v pondělí zkoušíme mrkev :wink: Akorát jsem zapomněla doktorce říct, že já jsem ekzematik, tak jestli bychom neměli ještě ten měsíc počkat :confused:
Na to vítání jsem zvědavá. Co myslíš, dostaneme karafiát? :grinning:
Tak mě napadá, když Ondrášek tak plakal, nemůže to být zub?
18. říj 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo dík za přání:o)
na ten karafiátek sem zvědavá :wink: a vůbec....na průběh, protože malej teď "neposedí"....
já mrkvičku koupila dneska a už jsme ochutnali ale moc se na to netvářil to byly šklebíky :grinning: :grinning:
ale večer kašičku tu jo...to nestíhám nabírat...jak si říká a otevírá papulu :slight_smile:
No jestli to je zub tak se na kojení vůbec už netěším zuby nemá a potvůrka jeden malej tahá a trhá jak pes...
Jinak jani koukala sem na fotečky:o)mocc pěkný-podoba se nezapře...
18. říj 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráda bych vás holky poznala, ale takhle brzy bohužel nemohu :slight_smile:
18. říj 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé mysko - všechno nejlepší Ondráškovi k půlročninám.. :dizzy_face:
Toho kopjení bych se nebála.Taky jsem měla strach,ale není to tak hrozné.Občas si kousne,ale to jen když přestane pít a hraje si.Oni to umí i se zubama. :dizzy_face:

Jo,karafiátek určitě bude...i u nás byl :grinning:
18. říj 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek