• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
I si JI tam mělo být :grinning:
21. říj 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u nás se vaří,asi jako všude,a když se někam jede,pak sklenička.
Ale docela jsem se naučila pročítat složení,protože jak píše Grainne,taky jsem narazila na jídla od 6.měs. a byla tam sůl,droždí....Taky mě docela zklamal Hipp,mám pocit,že tam byla taky sůl.

Petulo - tvoje přesnídávky bych si dala líbit. :dizzy_face: Nechceš se s tím začít živit??...teda jako podnikat ve výrobě přesnídávek.Myslím,že s takovou škálou bys měla úspěch zaručený :grinning: :wink:

Figice - taky jsme ze začátku kojili i 45-50 min. a za chvíli znova,v podstatě jsem jenom seděla a kojila. :rolling_eyes: Pak se to prcek naučil a sosal jenom 5-10 min.A teď...je za chviličku hotový.Je pravda,že teďka má mlíko jenom "na chuť" a na žízeň.I kdyby to u vás mělo být s dokrmem UM,tak aspoň něco dostane od tebe.A to co mu dáš ty,mu žádné UM nedá.Držím palečky,ať vám to vydrží.

Mysko - to bych byla taky hotová.A jak se Ondráškovi líbí na zemi?
21. říj 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto - :grinning: :grinning: :grinning: Je vidět,že jí chutná. :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, dík za nabídku, ale neee :grinning: Já totiž NESNÁŠÍM vaření, jakékoliv!!! Akorát pro Báju (a někdy taky pro manžu :wink:) jsem ochotná to strpět. Ve žravé rodině je odpor k vaření celkem blbá věc, já vím :wink:
21. říj 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je fakt blbá kombinace.
To je dobře, že Barušce chutná. Počkej za nějaký ten měsíc bude mít taky takovou hezkou "mrkvovou" barvu jako Kryštof. :grinning: Dr. si myslela, že je tak opálený, tak jsem ji vyvedla z omylu. :grinning:
Figice - držím palce s kojením. :slight_smile:
21. říj 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, s tím čtením jsem to byla já. :grinning: Ale teď už to nejde. To by ta knížka dopadla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - tak na to,že nesnášíš vaření se odcela činíš.. :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holkýýý :dizzy_face: !

...přestávka v Růžovce a já po sto letech pádim za váma. "Vidím", že se máte fajn :wink: . Zpětně vítám všechny nové příchozí.

U nás všechno taky klape. Heduška se učí zvířátka a její osobnost a vůle začínají dosahovat velkých rozměrů. Dostat jí do výtahu a domu vyžaduje nadlidské síly :grinning: . Naplno si užíváme krásného počasí. Klidně by tak mohlo být až do Vánoc :slight_smile: .

Koukám, že probíráte příkrmy. U nás to bylo stejné, jak píše Kasli. Teď má Heduš nejraději kombinaci kupovaných skleniček a přídáním něčeho domácího. Většinou my to vychází tak na 2x-3x. Je to prostě holka, tak není tak veliký jedlík :sweat_smile: . Jo a ten Hipp je fakt hrozně slanej. Oni to solí schválně, aby to mrňousům šmakovalo :unamused: .
21. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ještě k ztěm příkrmům, teda já nikdy nezkoumala co v nich je a nejni, je fakt že Hipp je slanej, ale až ten s masem, jinak zelenina solená nejni :wink: No, ale ani tu sůl jsem neřešila, prostě jsem koupila to co bylo v akci a stále střídala značky Hipp, Hami, Alnaturu a Nestlé (ty jsou ale z německa) :wink: A co se týče přesnídávek tak se mi nejvíce osvěsčili frupatury :wink: a potom malej miluje od nestlé ty pudinky, zvláště čokoládový! po tom se může užrat :grinning:

Add kojení: přidávám se k až hodinovému kojení ze začátku, pak už se to postupně zkracovalo :wink: Ale ani hodinové kojení mi nevadilo, zapla jsem telku malého šoupla k prsu a byl jsem v pohodě :wink: a v noci jsme u toho oba stejně vytuhli :sweat_smile: Akorát tak okolo 4 měsíce začali boje s kojením, páč ho zajímalo všechno okolo, takže jsem málem kojila na záchodě po tmě aby broučka nic nerozrušovalo :angry:

Janulko ty hlášky jsou dost známě co používám, jen u Vás asi moc ne, ostatní je stoprocentně znají :wink:
21. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko - a co ty a čtvrtek u Klauna?
Na ten vzpurný věk svého dítka se už moc těším. :grinning:
21. říj 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, a v kolik hodin?
21. říj 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko - jestli neva,že já :sweat_smile: tak to bude teďka ve čtvrtek ve 13 hod.Příjdeš?
21. říj 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak som to dohodla v klaunovi, ak sa to zacne plnit tak nam pani hodi rezervačku niekde, vcera ked som tam sedela zo zaciatku to bolo v pohode a potom sa to zacalo plnit akurat okolo 13.00 :wink:
Tak ja sa uz tesim na vas. :slight_smile:
22. říj 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau holky, včera jsem se snažila vám napsat, že ke Klaunovi přijdu, ale internet mě nějak nechtěl poslouchat. Tak se mnou počítejte :wink:
22. říj 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - jseš zlato.Díky.
22. říj 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
holky moc mně to mrzí, ale zítra nakonec nedorazím :cry: je mi od večera nějak divně, teplotu nemám ale cítim jí v nose a vyhodil se mi příšerný opar. tak nechci rozšiřovat bacily :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si srazík užijte a určitě pofotte ty vaše mrnousky :dizzy_face: a my snad někdy příště :sunglasses:
jinak nevím jestli jsem už přivítala novou maminku - ahoj figice :wink: máš krásnou holčičku :dizzy_face:
22. říj 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to nás tam bude docela dost. Už se těším. :slight_smile: Berynko přijď. :slight_smile:
22. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:o)
jo tak grainne četla:o)´-při kojení mě to moc pomohlo a přelouskala jsem toho docela dost :slight_smile: takže ještě jedoun dík za typ:o)jinak Ondráškovi se na zemi líbí:o)co může dělat:o))
Zítra si to užíjte a určitě foťte a po té vložte fotečky do albíčka "berounaokoli" heslo tam je beroun - jsou tam fotky z 1. srazíku
My s Peťou budem fotit taky:o)ale na vítání co:o))) jak se těšíš??a v kolik jdete? my máme 16,15 h
ale mamča říkala že první jsou už od půl čtvrtý....
já se začínám bát aby to malej neprořval, protože teď je celej
takovej ukňouranej
-jinak volno dík tchýni bylo super:o)akorát jsem vždycky nakrmila a pak udělala spoustu věcí...ale teď už jede dom...takže se to vrátí k normálu...
22. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda řeknu vám, že mě ten srazík docela mrzí :cry: Doufám, že další bude brzy :wink:

Jinak dneska jsme v Berouně s manžou měli akci s názvem "koupě nových bačkůrek" byl to naprostý děs! Po celém Berouně neseženete bačkůrky velikosti 19 v klučičím provedebí bez tkaniček! Nakonec se ale lov povedl, ale sehnali jsme je až v tom krámku za plzeňkou na rohu!Už jsem myslela, že bude malej muset doma chodit bosky :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, já bačkůrky koupila samozřejmě s tkaničkama. :angry: Nechápu, že mě nedošlo, jak to bude nepraktický. :sweat_smile: Říká se tomu zkušenosti. :grinning: Tak příště.
22. říj 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom stejně.Taky mame papučky s tkaničkama a taky si je rozvazujem :grinning:
A ta obuv,tu mám taky ráda.Většinou tam nakoupím a hlavně jsem nemusela Robču táhnout až do města.Jenom by to chtělo nějak vymyslet pro kočárky.Parkovat venku se mi ho tam teda moc nechce. :unamused:
23. říj 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidite, ja som matka druheho dietata a vobec mi to nedoslo s tými šnúrkami :wink: My budeme asi čoskoro kupovat topánočky takže bez šnúrok :slight_smile: :slight_smile: Filip totiž začal včera chodiť za ruky :slight_smile: :confused: Síce ešte plápolá ako zástava vo vetre ale ide. Ovšem ja ho ruky vláčiť nebudem, myslim že je naozaj ešte skoro, nech trénuje popri nábytku, potom uvidíme.
23. říj 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, my jdeme taky v 16.15. Tak se těším, že se zas uvidíme :dizzy_face: Hele, Barča je teď taky občas protivka, takže možná tam pojedou s Ondráškem stereo :grinning: Jinak se ale těším. Jsem zvědavá, kolik nás tam bude, kočárků tu potkávám docela dost. Teda naše malá by zatím správně neměla mezi lidi (nemá to očkování), ale když to je takový velký den a spešl termín by mi v Králováku asi neudělali, že :grinning:

Jani, gratulujeme k prvním krůčkům, Filípek je šikula :slight_smile:

Užijte si srazík a foťte, foťte, foťte, my se s L.myskou taky budeme činit :wink:
23. říj 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
fotky jsou na http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=227094&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Kdybyste chtěli někde změnit komentář nebo fotku smazat, tak to udělejte. Mám pocit, že Pamuk říkala, že se nerada fotí. Ale moc jí to tam sluší. :slight_smile:
Pokud budete některá chtít fotky nezmenšené, tak písněte do IP. Jinak je to velmi úzký výběr. Mám jich asi 50. :grinning:
23. říj 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kluci na fotkách jsou kouzený :slight_smile:, sraz musel být fajn .
Mě mrzí, že jsme nedorazily, ač to bylo v plánu :frowning2: . Ale časově jsem to nějak nezvládla, Heduš si přes poledne přispala a pak se to vezlo. Do toho se po delší době ozvala jedna z mých těhu kamarádek, tak jsme taky skončily v kavárně.
Pak se ještě moje mamka rozhodla Hedule koupit bačkůrky k nim na doma. Prošly jsme Baťu a tu obuv za DM a boty koupily tam. Zapínání je na přesku klasickou, ale měli i na tu zacvakávací. S velikostí byl trochu problém. U normálních bot má Heduš 21-22, ale ty bačkory musela mít nakonec jen 20 :confused: .
23. říj 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - foto su uzasne, dakujeme, len som si teraz uvedomila, že ani jednu z nás nenapadlo zobrat ti fotak z ruky a urobit ja tebe par krásnych záberov :frowning2: :cry: Tak nam to odpusť a sľubujeme že na ďalšom zrazíku to napravíme. :slight_smile:
Berynka - ja som ťa zas videla, aj s Heduškou na rukách pri tom zelenom dome kde je Hong-Kong-Shop a celu cestu k autu som uvažovala odkiaľ ja tú mamičku poznám :wink: A vôbec som bola prekvapená že niekoho v Beroune poznám. ALe došlo mi až v aute cestou domov :confounded: To mám dlhé vedenie, že? :wink: Ale ja sa polepším. Aspoň myslim že si to bola ty :wink:
23. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf :grinning:

Tak holky, MÁME KARAFIÁT :grinning: :grinning: :grinning: Barča bude asi fušovat do politiky - kecala starostovi do projevu. Musím říct, že se mi vítání celkem líbilo. Akorát čumím sama na sebe, jak mě všechno dojímá. Svádím to na kojení :wink: No ale teda jsem fakt hrozná - už jak jsem si tak Báju nesla do té obřadní síně, tak jsem normálně měla na krajíčku. Ty brďo, já za chvíli budu brečet i u reklamy na plenky :grinning: Jo, a Barče se líbil Ondrášek od L.mysky (se nedivím :wink:) - viz fotodokumentace (ale prosím - omluvte sníženou kvalitu mého ksichtu, závada není na vašem přijímači :grinning:): http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2007852&vReferer=
23. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ty máš oko :grinning: . Určitě jsme to byly my, tou ulicí jsme za odpoledne šly snad 4x a tentokrát bez kočáru, občas ale hrozilo, že se Hedula vrhne buď pod nějaké auto nebo do louže :sweat_smile: .
23. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda fotky ze srazíku jsou krásné :dizzy_face: My se snad příště konečně taky zúčastníme. No musíme trošku přerušit tu klučičí lajnu :wink:
23. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fotečky krásné, tak příště dle foteček asi zase srazík U Klauna, co :wink:

Jinak mi máme dortík vybraný, budem mít dortík jako rozkvetlou louku od Blahovcový, tak doufám, že bude vypadat tak dobře jako na těch fotkách! Výběr dortu byl sice dlouhý ale snad bude stát za to :wink:
23. říj 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek