• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Kasli, Blahovcová je vyhlášená, dortík bude určitě super :wink:
23. říj 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - no máš pravdu,mě to taky ani nepanadlo vyfotit Grainne. :astonished: Teda,to mám dlouhé vedení.Tak příště... :wink:

Petul - příště by to chtělo nějakou tu slečnu.Ať tam kluci nejsou sami.Jinak vítání jste měli moc hezké.Fotečky podařené.Karafiat je tradice. :grinning: Ten se nesmí vynechat. :grinning:
23. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
..Ahojky:o)
Peťo ty si rychlík:o)fotky v albíčku:o)je fakt že vítání bylo fajn:o)a Bára je super:o)
Já doufám že příště u Klauna vyjde i nám :slight_smile: fotečky jsou mocc hezký...
Jinak ode dneška jsem zahájila-samousínání Ondráška tak mi držte palečky....zatím to vypadá dobře
už si 20 minut hraje při kolotoči s medvídkem a řev zatím nikde....a už se mu klíží očíčka....
A s dorty od Blahovcový máme jen ty nejlepší zkušenost....mňam mňam-dělala nám i svatební
:slight_smile:
23. říj 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, a ještě jednou díky za spolupráci na fotkách. My tam sice měli babičky i dědu, jenže nikdo z nich neměl brýle, takže na fotkách bychom asi nebyli my, ale tu okno, tu kousek stěny... :grinning:
23. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:o)Péťo není zač děkovat....jinak mám docela pěkný záběr na Ondru a na Báru:o)tak pak taky přidám...
ještě dodělávám DPH:o)zítra zas poslední den odevzdání :slight_smile:
ale abych tě pobavila tak můj taťka vítání vyfotil dobře ale na jedný fotce mu to vyfotilo židly-detail:o)teď jsme s Davidem zkoumali co že to je na tý fotce:o)
23. říj 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, srazík byl fajn. A Jeníka to tak zmohlo, že mi prospal celou cestu domů a pak ještě asi půl hodinu chrupkal v kočárku na zahradě :slight_smile:
S vyfocením Grainne mě to taky vůbec nenapadlo:( Asi mi chybí reportérský smysl :sweat_smile: Příště to musíme napravit
24. říj 2008 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
l.mysko., se samousínáním držím palce! U nás je to tak, že usne v postýlce jako špalek do 5 minut od položení. Jenže po prvním probuzení kolem půlnoci už tam prostě spát nebude a hotovo!!! Takže putuje k nám do postele a okamžitě usne. Pak se vzbudí kolem 4 a už spát nechce, takže jdeme do pokojíku a hrajeme si. No a kolem 6 jdeme zase chrupkat tak na 2 hodiny (to chodíme oba:slight_smile:)
24. říj 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, hledala jsem pro Barču nějaká bodyčka atd. a narazila jsem na slevy: http://www.bobecek.cz/
24. říj 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - dort bude určitě super, když jste ho tak pečlivě vybírali.
L.myško - držím palce při samousínání. :slight_smile: My usínáme sami taky tak od 5-6-tého měsíce, ale i teď je občas řev a musím tam několikrát zajít, v krajním případě uklepat po zadečku. Ale to už opravdu jen někdy, v krajní nouzy. Klepu na dřevo. :grinning:
Pamuk - tak to tě asi děsí pomyšlení, že od neděle vstáváš ve 3h. :frowning2: Já se už 14 dní snažím Kryštofovi pomaloučku posouvat program, tak mi držte palce. Jinak my jsme taky jednu dobu vstávali kolem 5h (ve 4 naštěstí nikdy! Uff.) a zrušila jsem to tak, že jsem prostě odmítla ho vyndat z postýlky před 6h. Samozřejmě postupně. Teď už je i zvyklý, že mu ráno rozsvítím, dám hračky a on si hraje než se umyju a převlíknu. :sunglasses:
24. říj 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké skoropoledne :slight_smile: ,

tady už se ovšem jede od časného rána... :wink: . Petul, máte moc hezké fotky a s L.myskou a dětma určitě i zážitek. Mě štve, že u nás je prd :unamused: . Že tvůj (asi) děda dělal říďu na ekonomce, vidˇ? Jinak Baruška je celej TM :confused: :slight_smile: .

Kasli, dortík určitě bude dobrej. My jsme od nich vždycky spokojení. Jen pro příští děti budu chtít raději šlehačkovej dort. Když je tam jen ta mandlová hmota, tak se v tom ani nemůžou pořádně patlat :grinning:.
24. říj 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :wink:
tak srazík musel byt hezký - musím taky někdy zajít k tomu klaunovi, vypadá to dobře :wink:
kasli - rozkvetlá louka? no to musí být krása :dizzy_face: pak hod určitě foto! teda tú paní neznám ale když má tady tolik dobrých referencí tak to bude určo mnamka :dizzy_face: my budeme mít klasiku medvídka (zítra máme mini dětskou párty - 4 oslávenkyně 1.rok :grinning: ) a koná se u nás takže to bude asi mazec :grinning: ale těším se :sunglasses:
a pak v utery máme rodinou oslavu a to peču už jenom já.
Petulko dík za odkaz - už mám nakoupeno :grinning: využila jsem ty bodíčka.
Fotky z vítaní taky krásný - slušelo to i maminkám i miminkám :wink:
24. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...dík za držení palců..povedlo se a Ondrášek usnul sám...-teda s medvídkem:o)
ale...už mi od soboty vstává mezi 3-5 hodinou a vzbudí se a řve ze začátku jsem si říkala jestli ho nebolí
po kaši bříško,ale to asi nee, pak jestli nemá hlad, ovšem byla sem upozorněna kamarádkou abych mu nedávala,aby vydržel do rána-tak sem jí poslechla-a po třičtvrtě hodinovým uspáváním viz Grainne-taky poplácáváme po zadečku
pak vydrží spinkat zas do půl osmý-ale ten budíček nic moc...-tak doufám že to zase odezní...
Tak jsem hodila taky do albíčka fotečky ze včerejška...a teď razíme ven protože je krásně:o)jo a od víkendu máme
sporťáka...korbička nám už je malá....
24. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
L-myško - kde je focená ta poslední fotka se sporťákem? To vypadá na zajímavý výlet.
My teda stále jedenkrát v noci kojíme kolem té 4h. Jenže my začínali na 3 kojeních, takže to je pro nás úspěch. :sunglasses:
24. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ide ma porazit. Ulozila som Filipa do postielky, ticho, ako krasne zaspal. Po pol hodine rev, idem pozriet, tak on dociahol na postel a tam bola rybia mastička, otvoril !!!!! si ju a mám všetko, myslím tým absolutne všetko od rybej masticky. :angry: :angry: :angry: FIlip bodycko, povlecenie na postel, Filip má cumel od toho a celý bol napatlaný - tvár, ruky. Či niečo aj zjedol, neviem, ani ma to nezaujíma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Preboha, čím to vyperiem?
24. říj 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, super fotečky :slight_smile: Tu z vítání jsem si uložila, ta je fakt moooc pěkná :grinning:

Janulka, to je tedy radost, co? Tak snad by to mělo jít vyprat normálně :sweat_smile: Ale že to muselo i smrdět, co? No, Filípek je holt šikula :grinning:
24. říj 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko, ty máš tedy dnes den!!! Si ho představuju, celého upatlaného. :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - to je dobře,že se s usínáním daří.Držíme palečky.Ale to vstávání nic moc,ale ono se to upraví,uvidíš.

Jani - Filípek je šprýmař :grinning: :grinning: :grinning: .To musel být odér. ...ale já tu rybičkovou vůni můžu. :sweat_smile: ....a ten pohled na upatlané dítě a všechno kolem....To praní musí tedy být. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jediné,co mě napadá,co nejdřív polít jarem a nechat na skvrně (skvrnách :confused: ) a pak vyprat v pračce.
24. říj 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Grainne ta fotečka se sporťákem je na Křivoklátě, Parkovali jsme nahoře nad hradem a šli okolo Furstenberka
na Paraplíčko.Trošku jsme si zavzpomínali-já tam jezdila s děckama s oddílem (nahoru na Sokolí do chatiček a těch her denních i nočních ty jo to byly časy)
Jinak s tím kojením-mě je divný že když sem jenom kojila tak spal celou noc-a teď když zkoušíme příkrmy a večer
má kaši tak se takhle budí-ale věřím v to že se to upraví....
Je je Jani Filípek je šikulka....ale to pustí neboj-při nejhorším Žabkou určitě (to má vyzkoušeno MM mamka)
jen pak bych to ještě vyprala v normálním prášku co pereš jeho věci normálně
Marcim no doufám že usínání proběhne tak lehce jako včera i dnes:o))
24. říj 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulko, Filípek je kluk šikovnej :grinning: Jen buď ráda, že to byla jen ta mastička, jý znám jedno dítko a to to udělalo s hovínkama :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Berynko, já tu mandlovku vybírala záměrně, aby právě od toho nebyl jako dobytek, nejde mi ani tak o něj jako o obývák našich, kde oslava bude :wink:
24. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, Kašli, hovínka - na to by ma j...o :grinning: Ale bol to pohlad pre Bohov :grinning: A hlasim že som to vyprala na 70-tke, predtým dala do jari a vyšlo to. Čo ma teší :slight_smile:
L-Mysko-ako usínaní? Povedlo se? Fotočky z uvítania sú nádherné, Ondrášek aj Barča sú super. Samozrejme aj ich rodičia. :wink:
Grainne - proste den ako vyšitý. Aspon že doklady od auta som našla :slight_smile:
Kasli - hoď fotočky, som zvedava na dort. A kdeže sídli tá pani čo to pečie? Nech dám upiecť aj ja ked budeme mat rok.
Dzany - už je ti lepšie? Ako sa vydarila oslava?
Pamuk - si si vymenila fotočku, však? Vidíš ako sa Jeníčkovi páčilo na srazíku, spoločnosť mu robí dobre. :wink:
25. říj 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk konečně jsem doplnila fotky z dovči, tak jukněte do alba :slight_smile:

Janulko při mé rychlosti dávání fotek na koníka, sem fotky z oslavy tak do půli roka stihnu dát :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta Blahovcová sídlí v berouně za mostem směrem k nemocnici, kousek od Táborského co prodává potřeby na kola, opravdu to nedokážu lépe popsat, kde ale snad holky mají lepčí navádění než já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

L. mysko copak jste kupovali v Hypernově? :wink:
25. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, super fotky, Vojťas je fakt prďáckej :dizzy_face: :grinning:
25. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:O)
Kasli super fotky...nemaj chybu....
my byly v Berouně na medvědách se projít když bylo tak pěkně-už jsme tam dlouho nebyly a pak v Hyper doplňili ledničku...prodlouženej víkend a prázdná lednička to nejde k sobě....
ikdyž zítra se chystáme na výlet do Srbska (zase vláčkem:o) takže místo obídku bude svačinka....ale uvidíme podle počasí...
-Jinak usínání zvládáme ale buzení v noci pokračuje a uspávání se protahuje až na hodinu....
25. říj 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebyla jste některá v té solné jeskyni tady v Králováku? Tady je link: http://www.solnekralovstvi.cz/s_jeskyne.html. Mě to láká :dizzy_face:
25. říj 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :wink:
janulko - včera mimi párty - skvělá :dizzy_face: holky byly hodné a dortík (méda) se líbil a hlavně chutnal :sunglasses:
kasli - fotky moc hezké :dizzy_face:
petulko - v Kralováku jsem v solné jeskyni nebyla(ty jo - ten barák z venku teda nic moc, ale ve vnitř to vypadá pěkně) ale chodila jsem v Žebráku do Zeleného domečku - bylo to fajn a jestli se nepletu tak návštěva stála 80,-Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: což je v porovnaní s tím Královákem o hodně levnější :wink:
26. říj 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
našla jsem stránky toho cukrářství. http://www.mima.cz/
26. říj 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - prosím tě kolik tak orientačně ten dort stojí?
26. říj 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusky, kočky,

chcete vidět, jak na Báru zapůsobila změna času (foceno v 8.30 nového času)? http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2015183&vReferer= :grinning:
26. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně, holky, čumím, jaká témata se dají i na koníkovi najít. No posuďte tu "matku" samy: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=74931&vGroupOffset=0
26. říj 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek