• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky,
no dorty jsou nádherné,škoda,že jsem o ní nevěděla už loni.To jsem kupovala dort a nic moc nebyl.Jinak takové obyč. si doma peču.Tak příště,teď už vím kam. :wink:

Petul - jak ji to chudinku zmohlo.Naštěstí u nás ráno po zadudlání vytuhnul ještě na hodinku (což normálně nedělá) a vstával jako každý den,ovšem už nového času.Tak to vypadá,že se to zvládne docela bez problémů.Ale uvidí se ještě večer.
26. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul - na to nemám slov :frowning2: ..nezodpovědnost. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. říj 2008 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcim, ono ji to ani tak nezmohlo, spíš to byla náhoda. Tak dlouho se smála a hrála si s plenkou, až vytuhla. Ale najednou, bez nějakého pláče nebo tak, prostě zavřela oči a chrupala :grinning: A já čučela jak blázen. Kdybych na ní něco zpozorovala, přenesla bych ji do postýlky, ale ono fakt nic!!! Že by ji tak zmohlo desetiminutové koukání na Hřiště 7? :sweat_smile:
26. říj 2008 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne : máme průměr 23 a paní říkala cca 370-400 Kč :wink: ale já tam měla ještě nějaké požadavky navíc tak doufám že se do 500,- vejdu :sweat_smile:

Jinak holky na narozeniny drobečka jsem jela nakupovat do prahy a malého hlídala babička! Fuj to jsem matka :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak jsem mu ještě dneska prvně nalupala prdel a za trest dala do postýlky vyvztekat! Zase mi totiž předvedl hysterickou scénu a už jsem toho fakt měla dost :angry:
26. říj 2008 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky!
jéééééééééééé včera měl Vojtíšek od Kasli 1. rok!!! :dizzy_face: všechnoooo nej a hlavně kopec hraček, žádne bolístky, klidné spaní a pořád trpělivou maminku a tatínka :grinning: :dizzy_face: Nelinka posíla dodatečně pusinku (snad se Barča nebude zlobit :wink: )
27. říj 2008 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli - přejeme Vojtíškovi vše nej! Ať se mu daří, pěkně roste a na světě si to užívá. :sunglasses: A mamince hlavně pevné nervy a hodně radosti z toho malého lumpíka. :grinning:
Já si říkala, že teď někdy musíte mít narozeniny, jen jsem to prošvihla. :grinning:
Předpokládám, že oslava bude o víkendu, tak ať se vydaří! :slight_smile:
27. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
No teda,.... :sweat_smile: tak my se taky opožděně přidáváme.Všecko nej,nej,nej....hlavně hodné rodiče a kopu dobrých kamarádů. :dizzy_face:
27. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Vojtíšku, přejeme vše NEJ a ať tě máma nezlobí!!! :grinning: Bára přeje "ejo, egu", tak nevím, asi je to nějaká šifra :grinning:
27. říj 2008 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Džany, taky pak přidejte fotečky z oslavy. :slight_smile:
27. říj 2008 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Vojta děkuje za gratulace :slight_smile:
Dneska šel do hajan už v 19hod, byli jsme na roční kontrole + na další várku Hexi a nějak ho to zmohlo :unamused:
Každopádně děvčata náš buřtík má 10,45kg na 70cm :sweat_smile:
27. říj 2008 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vojtíškovi taky přejeme vše nej :sweat_smile:

Cvalda to teda je. Jeník má taky 70cm, ale jen 7,4 kg. Nechápu po kom je tak dlouhej :grinning:
27. říj 2008 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
uf holky - zrovna jsem dokončila dortík a 2mísy chlebíčku a jsem death :stuck_out_tongue_closed_eyes: fotos hodím po zítřejší oslavě :wink:
kašli mně jako cvalda nepříjde - my máme něco síce do 9 kg a asi 74 cm ale 10,45kg na kluka není zas tak moc :wink:
27. říj 2008 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, myslím , že na kluka je ta váha docela v normálu. My vás brzy doženem. :grinning:
28. říj 2008 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Kasli - pripajame sa ku gratulantom, Vojtiškovi vela zdravia a šťastia, maminku posluchat :wink: váhu mate teda peknu, my mame 71 cm ale necelych 8 kg. :wink:
Dzany - Nelinke tiez vsetko najlepšie, nech vam rastie do krásy, nech sa chlapy zblaznia :wink: :grinning:
My sme sa vratili vcera zo Sumavy, bolo krasne pocasie, boli sme aj na hrade Svihov, akurat tam boli prehliadky aj s predstavením, tak Bronka ani nedychala, ked sa zjavil čert, tak sa len uistovala ze bola dobra :grinning: a Filip takmer všetko prespal. :wink:
28. říj 2008 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
přidávám se k přáním Vojtíškovi i Nelince....
na fotečky se mocc těším:o)
my jsme dík dlouhýmu víkendu zvládly pár výletů:o) a nákupů do našeho podkroví....a snad už to někdy doděláme...Malej hurá už v noci nevstává...spinká od devíti-půl desáty do šesti do rána teď už 3x po sobě a
pak ještě vytuhne při kojení a chrupčí do půl devátý-takže zlatíčko...snad nám to zas chvilku vydrží....
už si dává nohu do pusy-teda spíš ponožky-ty jsou zajímavější...a dneska celý den otvírá pusu jak ryba na suchu tak nevím co tím zkouší:o)
Kasli já doufám že Ondrášek bude mít v roce co tvůj Vojtíšek(ale nevim nevim s našima 8590g a 68 cm doufám že se to trošičku zbrzí...
28. říj 2008 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda, kočky :slight_smile:

Nelince přejeme vše nejlpší!!! :dizzy_face:
29. říj 2008 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Nelince veliká gratulace!!!!Ať mamce a taťkovi roste jenom do krásy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2008 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky!
Nelinka všem moooooc děkuje :dizzy_face:
no přesně před rokem jsem před chvíli dostala teprve první vyvolávačku a ještě nás čekal 12hodinový maraton, než naše kočulka přišla na svět :dizzy_face: normálně jsem dnes nějaká sentimentálni :sunglasses:
l.mysko - krásný míry - Ondra bude pořádnej chlap :dizzy_face:
Janulko - výlet musel být hezky, Šumava se mi taky líbi a připomína mi hrozně domov.
29. říj 2008 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dzany - presne !!!!! ja som tam vzdy taka nostalgická :cry: :wink:
29. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Nelince přejeme vše NEJ! :dizzy_face:
29. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
preji vsem malym oslavencum vse nej :slight_smile:

tak jsem holky na vase doporuceni byla v MC slunecnice a bylo to fakt fajn, ve ctvrtek jdu zas a moc se tesim :slight_smile:
i jsem dneska absolvovala test na cukrovku, sice se to dalo vydrzet, ale hnusny to teda bylo, ja totiz nesladim ani kafe ani caj, takze tohle pro me byla sila :slight_smile:
29. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso - tak hlavně,že to máš za sebou a jenom aby byly výsledky v pořádku.Hnus to byl docela velký, :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Vím,že se mi po tom udělalo,po hodině,pěkně blbě.Fuj.Držíme palečky. :dizzy_face:
29. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Nelince vše nej nej nej k narozeninám :slight_smile: :grinning:

Miso - jj na test na cukrovnku si moc dobře vzpomínám, vypít to teda pro mě nebyl problém, ale pak se mi udělalo děsně zle a tehdy jsem pochopila jak jsou lidé ohleduplní! ? Málem to se mnou seklo a nikdo si mě ani nevšiml, kdyby mohli tak mě obloukem obejdou a to jsem prosím byla ve vestibulu Motola :angry:

HOlky teď Vás pobavím! Co malej začal chodit, tak ho pořád hodním pri oblíkámí po baráku, no a dneska než jsem mu stačila vyměnit plenku, tak mi samozřejmě nahatej utekl a než jsem ho s manžou chytli, tak mi stačil udělat loužičku a obr bobek za sedačkou :angry: a měl z toho ohromnou standu :angry: :angry: ještě teď nám páchne obývák od toho jeho hovíša :angry:
29. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kasli,to se mám na co těšit. Já už kleju teď, když Jendulu přbaluju a on se mi pořád točí na břicho a sápe se na okno (mám přebalovák u okna) a brnká na lanko od žaluzií. Párkrát jsem to psychicky nevydržela a přebalovala na zemi :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli - nepomoze ziadny Airwick (bože tak sa to pise? :sweat_smile: ), že? To sú chvile, ked kričím: Ja chcem ležiaka :grinning:
Mišo - tak hlavne že je to za tebou a vysledky su dobre. Len sa nam drž. :wink:
29. říj 2008 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Kryštof u přebalování taky zlobí a snaží se přetočit atd. Řešíme to básničkama. Ty na něj fungujou. :sunglasses: Už umím půlku Špalíčku včetně Kuřátka a obilí. :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2008 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
jéé tak to jsem "ráda" že neřeším problém s přebalováním a oblíkaním sama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolikrát než jí přebalím tak jsem sama spocená až na p...i :sweat_smile: na přebalováku si mi stoupá, takže mám panickou hrůzu že mi jednou spadne a na zemi mi pořád utíka, no katastrofa!
a další katastrofa - dnes měla vyspáno v půl 5 :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jsem z ní na mrtvici. doufám že to byl dnes jenom nějaký skrat.
jo cukr test si myslím že by všechny těhule uvítali kdyby někdo vymyslel šetrnější formu - mně bylo pak nejhůř od hladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hlavně Míšo at ti dobře dopadnou výsledky! at nemusíš držet diet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: podle fotek si velmi štíhla- takže to fakt nepotřebuješ :grinning: :dizzy_face:
30. říj 2008 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Kasli - to muselo být teda něco. :astonished: Hledali jste po čichu?Ale musím,škodolibě říct,že jsem se u toho pobavila,když jsem to četla :sweat_smile:
Jinak naše přebalování se koná v postýlce,kde nemá takové možnosti útěku nebo na zemi,kde ovšem zdrhá jamile se pro něco otočím.O tom,že se kroutí,mrská,otáčí,vzteká se apod. ani nemluvím. :grinning: U nás pomáhají hračky do ruky nebo části oblečení.Taky plinka na zkoumání není špatná.
Pamatuju se,že u Robči,když už byl zcela chodící a nepolapitelný,jsem to řešila přebalováním za pochodu na stojáka.
30. říj 2008 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dzany, u nás se po posunutí času vstává v půl 4:slight_smile:) Ale už jsem si zvykla :grinning:
V poslední době bojujeme se spaním docela dost. Přes den vůbec spát nechce. HOrkotěžko ho uspím po obědě a to pak spí jen půl hodiny a v noci se každou chvilku budí.

Test na cukrovku mi nedělali, asi bych to s žaludkem neustála.
30. říj 2008 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
dzany, no pred otehotnenim jsem byla stihla, ale ted jsem nabrala uz strasnou spoustu kil a ani nevim z ceho :frowning2:

jinak me po tom vcerejsim testu bolel cely den zaludek :frowning2:
30. říj 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek