• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Peťlko, a jak se má Kasli. Byla jsi se za ní podívat?
31. říj 2007 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, tak ta doktorka je určitě MUDr. Mašatová, pamatuju si, že vedle pošty byla :wink:

Za Kasli jsme se chystaly tady s holkama z práce zítra, ale ona je zatím pořád unavená a větší návštěvy blbě snáší, tak prý se ještě ozve a kdyžtak se pojedeme podívat až pak domů. Ono po tom císaři to fakt asi není jednoduché. Jinak podle toho, jak mluvila do telefonu, se má fajn. Akorát ji bolí hlava, ale to prý může být po lokálním umrtvení. Budou to řešit, teda pokud to už mezitím nepřešlo. Holky, představte si, oni ji chtěli pouštět dneska, s tím, že by zítra jela na stehy (ze Zdic do Motola :angry:). Tak to teda řekla, že ne, že to je pro ni docela složité. Zatím jí ani neukázali, jak s malým zacházet. Já si teda myslím, že aspoň ukázat by to měli. Každá holka není zkušená tetička jako já :grinning: Jestli Kasli učili kojit, to nevím, ale malého normálně kojí, tak jí to možná jde samo, ona je to holka šikovná :slight_smile: Jo, a Vojtíšek je prý strašně hodné miminko. Podle toho, jak hrál fotbal v bříšku, si Kasli myslela, že to bude pěknej raubíř, ale on je hodňoučkej. Taky ale říkala, jestli to náááááhodou není tím, že jí ho zatím nosí po 3 hodinách na krmení :grinning:
31. říj 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,sem tu zas po delší době, ale mimo nachlazení se u nás moc neděje (nepočítám přestvabu podkroví:o)teď jsem se vrátila ze Berouna z tripple testů...tak budu doufat že mi tři dny nezazvoní telefon :wink: sestřička byla šikovnější než na poliklinice a vzala mi krev na první pokus a bez modřiny :slight_smile: :slight_smile:
Petula a co kožní Táborská? já na ní nedám dopustit...
Kasli vše nej:o)tobě i Vojtíškovi hodně zdravíčka
31. říj 2007 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, hlásím, že jsem to v práci zapíchla a od ponděla jsem na neschopence s neomezenýma vycházkama, takže paráda. Konečně se cítím v pohodě. Mám čas dozařídit bydlení a užívat si posledních týdnů, kdy mám na starost jen sama sebe.
Jen ještě musím splašit nějaké to těhu cvičení :slight_smile:
31. říj 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, já vím, že Táborská je dobrá, jenže jednou se mi stalo, že jsem ji akutně potřebovala a nemohla jsem se jí týden dovolat, tak jsem přestoupila právě k Borodáčové. Já to vidím, že se obrátím na Prahu :wink:

Pamuk, a co zkusit plavání pro těhulky? Já jsem párkrát byla na aquaaerobicu na Veselé a myslím, že tam taky plavání pro těhulky dělají.
31. říj 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já mám zkušenost s cvíkem v Berouně v budově České pojišťovny, je tam centrum pro léčbu bolesti, dělá to tam příjemná sestřička v malém počtu těhulek, tak je i čas si o všem popovídat a termíny jsou vždy dle dohody a jinak v úterý by snad od 11 mělo být v B. v Lokomotivce taky nějaké cvíko pro těhulky.
Grainne - tak jak si dopadla u MUDr, jste ve správné poloze? Snad jo:slight_smile: Já jdu na kontrolu zítra, ale myslím, že zatím žádná změna neproběhla...
31. říj 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem děvčátka zpět. Kryštůfek mě mile překvapil je stále hlavičkou dolů! :grinning: :grinning: :grinning: Hurá! Po tom jeho včerejším večerním řádění jsem měla docela obavy. Doufám, že teď už se fakt do porodu neotočí. :wink:

Od příště už budu chodit do Hořovic. Nějak se mi to krátí.

Peťulko - je to fakt Mašková. Dnes jsem se tam konečně nahlásila. Zašla jsem tam v rámci venčení. Psice mě sice pak pěkně vynadala, protože jsem jí přivázala a to ona nesnáší :grinning: , ale jsem ráda, že to mám vyřízené. Paní doktorka vypadala sympaticky.

Mirdísku - na těch těhu cvičeních tady v Berouně, cvičí se tam na balonech a nacvičuje se dýchání k porodu? A kolik stojí hodina?

Pamuk - děláš dobře. Těhulkování chce klid. Zvlášť když ti není nejlíp a v práci na tebe kašlou. Teď to mají. :sunglasses:
31. říj 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - platí se 60,-Kč, jen první hodina se neplatí, jinak cvičí se i na míčích a nacvičuje se i dýchání k porodu, břišní i hrudní, ale není to zase vyloženě jako příprava na porod, taková všehochuť, i protažení, i nějaké cviky na uvolnění, pak cviky na to, co nás trápí (např.bolavé plosky nohou), takže prostě hodinka cvičení a od každého něco. Ke komu chodíš na gyndu? Já k Mulačovi a právě něvím, jestli mě bude pak posílat do Hořovic nebo budu až do konce chodit k němu, musím se ho zítra poptat
31. říj 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím na gyndu v Praze.

Je rozhodně lepší jít alespoň párkrát do Hořovic. Poznáš do čeho lezeš, lidi co tam dělaj a oni alespoň zkontrolují, zda máš všechna vyšetření, která je zajímají. Říkali to tak i na té jejich besedě. Mělo by to být dle mého názoru na domluvě s doktorem.
31. říj 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdísku, bude to cvičo příští týden. Docela ráda bych šla. :wink:
1. lis 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, dneska jsem byla juknout v Lokomotivě a tam bylo cvičení pro těhulky přeškrtnuté:( Tak zkusím pohledat něco jiného. Mm rezervaci na plavání do ploutvičky, ale je tam plno, tak čekám, až někdo porodí:slight_smile:
1. lis 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Kasli s Vojtíškem dneska propustili ze špitálu, tak už se asi brzy připojí a doufám, že hned zaplní album fotkama :slight_smile:
1. lis 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ja chodim jen plavat do laguny a i to je super na protazeni:slight_smile: me dneska Mudr.rekl, ze do porodky nemusim, ze on jim stejne vsechno zajistuje, nejak uzce s nima spolupracuje, takze je to spis na me. Jinak ja na cvigo pristi tyden jdu, ale dela se to v male skupince max.4tehulek, tak se tam musis objednat, tel je 311 610 429 a ta sestricka se s tebou domluvi, kdy ma volno, takze drzim palce, at se jdes Grainne taky brzy protahnout:slight_smile:
1. lis 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:o)já chodím taky plavat do Laguny (sem tam:o))a do teď jsem chodila úterý a středy na aquaerobic (no teď 2 týdny ne jelikož sem byla na neschopence), ale v úterý hurá do bazénu :slight_smile: ,s kamarádkou jsme řekli že když už je teď zima tak budem chodit jen 1x týdně, ale dělá mi to dobře na záda a hlavně se mi vždycky zvedne nálada :slight_smile:doktorky jsem se ptala, a mám požehnání :wink: že pokud to budu v pohodě zvládat nemám přestávat :slight_smile: tak se tím budu řídit :slight_smile:
1. lis 2007 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chvilu som tu nebola (boli sme na skoleni z prace, trochu zmena ) ale som spat.
Petula – to ma tesi, ze sme susedky, aspon niekoho budem mat nablizku, prave som v Beroune – teda v Kralovaku, behame s priatelom po obchodoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kupujeme nabytok. Ale uz v nedelu idem spat do BB a natrvalo pridem asi v lednu. Citam, ze ako exematik to nemas lahke, ja by som sla k inej doktorke, tato nech si krici po inych pacientoch. Mudr. Krenkova je gynekologicka v Hořovicich? Dnes som tam bola, ale hovorila som len so setrou a s oddelenim pre poistovne, stale riesim nase (teda moje a dcerino ) zdrav.poistenie. A budem musiet v lednu ist k nejakemu gynekologovi.
Mirdisek – vitaj medzi nami, ja som tiez pristahovalec, bude nas viac. :grinning:
Grainne – Mudr. Maškova je v Kralovaku nad Stadionem a Mudr. Mašatova je v Beroune (ale neviem kde presne ). Ja som dnes bola u Mudr. Maškovej dohodnut sa a nahlasit, ju som nestihla,len som s nou hovorila vcera telefonicky, bola mila, dnes bola tam sestricka ta bola tiez velmi mila. takze aspon toto mi vyslo. :slight_smile:
2. lis 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky a těhulky, tak už jsme s Vojtou doma :grinning: Včera jsme dorazili s porodnice a dost más to zmohlo jak malého tak mě! No holt co bych chtěla po císaři :unamused: V nemocnici Vojtovi říkali pohodář a opravdu pohodový je, tedy spíš byl asi před 2 hodinami nám ukázal že umí i příšerně řvát! Byla jsem z toho docela v šoku jelikož jsem nevěděla proč, nakrmený byl, vykoupaný, navoněný, odkrklý a představte si že měl hlad! Vypadá to že mě brzy sežere zaživa! Je to úplný trhač :sweat_smile: Jen doufám, že dnešní noc bude stejně pohodová jako ta včerejší!!
2. lis 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kasli! To je skvělý, že jste už doma. :slight_smile: Držím ti moc palce.

L.myska, já chodím taky tak jednou týdně do Laguny plavat. Připadám si jako velryba a taky tak vypadám. :grinning: Ale kašlu na to, ať si lidi myslí co chtěj.

Mirdísku, díky moc za telefonní číslo. Můžeš mi ještě nějak popsat, kde to přesně je?
3. lis 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Grainne, přesná adresa je Wágnerovo náměstí 1541, kousek od zastavky Černý kůň. Odtud je třeba se dát směrem od náměstí, jako k bankomatu České spořitelny a po chvilce už je vidět budova České pojišťovny, tam je to ve 4. patře. No moje orientace po Berouně není nic moc, tak snad to najdeš:slight_smile: vidím, že všechny se chodíme aspoň ráchat do Laguny, já byla zrovna včera, je to super na protažení a chodím vždycky dopo, to tam není moc lidí, takže nikdo ten můj pupek moc nevidí:slight_smile:
3. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, čučim jak blázen, že je tu Beroun a okolí :slight_smile: . Trochu jsem vás pročetla. Novým maminkám moc gratuluji a budoucím držím palce :wink: .
3. lis 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Berynko, čím nás tu bude víc, tím lépe. Zvlášť zkušených maminek není nikdy dost. :slight_smile:

Mirdisku, kde je pojišťovna vím, jen mě nenapadlo, že to bude přímo v budově. :grinning: Já chodím do Laguny nejradši kolem poledne, to tam nejsou ani školy...

Kasli, kdy budou nějaké fotečky Vojtíška? Moc se těšíme. :wink:
3. lis 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne fotečky už jsou akorát je manže musí změnšit abych mohla malému udělat album, ale zatím jsem ještě docela mimo a utahaná!
Dneska jsme byli poprvé jako rodinka na procházce, prcek byl z toho nadšený a spal jako zabitý, akorát mě to totálně odrovnalo! Ten císař mi byl čert dlužen :angry:
3. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - já ti zapomněla úplně napsat, že ale vchod není přímo z toho hlavního vchodu pojištovny, ale ze strany, jako od silnice, takže vlevo od hlavního vchodu:slight_smile:
4. lis 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, tak vítáme malého Vojtíška v Berouně a okolí :grinning:
5. lis 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdísku, tak jdu cvičit ve čtvrtek v 10h. :slight_smile:
6. lis 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, fotky malého Vojtíška! Kasli máš naprosto nádherné miminko. :grinning:
6. lis 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - tak doufám, že budeš spokojená, já byla dneska a sestřička mi ten čtvrteční termín taky nabízela, jenže čt mám jediný den, kdy nemusím do Berouna, tak budu ráda, že udělám něco doma, takže se mineme, ale doufám, že se ti to tam bude líbit:slight_smile:
Kasli mimi je krásné, snad tě některá taky brzo dohoníme a doplníme stav berounských miminek
6. lis 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: kasli to jsou krásný fotečky :slight_smile:
6. lis 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky za pochvalu! Kéž by takhle roztomilý byl i když řve jak prokopnutý :sweat_smile: NO to k tomu asi patří! Nebudu Vás tady moc strašit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petule tys mi dala s těma fotkama! Už jsme si myslela, že jsem fakt úplně mimo! Iveta mi děkovala, že jsme mailem zasílala do práce fotky malého a já jí tvrdila, že jsem nic neposílala! Pak mi tedy došlo, žes holkám nejspíš ukazovala tyhle z koníka. Ale fakt už jsme si myslela, že si ani nepamatuji co na tom počítači dělám, jak jsme byla mimo :grinning:
7. lis 2007 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, miminka holt pláčou. :wink: Někdy je lepší být psychicky připraven na nejhorší a pak být mile překvapen, když dítko spinká. :sweat_smile: Takže nás nešetři. :grinning:

Už se cítíš po tom císaři lépe? :confused:
7. lis 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak sem našla,že jsou tu i těhu z Berouna..hned se k vám přidávám,sice jsem v úplným začátku..aspoň mě budete předávat zkušenosti :wink:
8. lis 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek