• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahojky...Peťo tak doufám že zprávičky budou jen dobré...
jinak Akim má ráno a večer prášek - a dík tomu mu doktoří říkali jen do tohohle věku-prý je to děsná zátěž pro něj,
ale stejně záchvatum se nevyhne-protože je to blázen a strašně rád aportuje a když ho naši vezmou na hausboat tak neví co to je břeh a pořád je ve vodě a honí klacky,ryby ...ale zatím je v poho navíc drží v mládí a v kondici našeho "starocha" jezevčíka tomu je 14 ale za fenkama pořád běhá:o)
Jinak dneska jsem měla návštěvu-spolužačku s holčičkou-a Ondrášek se tak s ní rozkecal že to bylo neuvěřitelný-protože od tý doby co jsem napsala že super slabikuje to bylo slabý-ovšem dnes si to vynahradil:o)
11. lis 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem přidala včera fotečky (dělala jsem babičkám kalendář k vánocum:o) - tak jsem si trošku hrála s foťáčkem
11. lis 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu jen na skok, abych informovala o pesanovi - holky, ONO SE TO POVEDLO :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Naši už ho mají doma, sice ho musí hlídat a 100%ně vyhráno ještě není, ale z nejhoršího je venku! Díky za držení palců :wink:
11. lis 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - to je dobře,že to tak dobře s pejskem zvládáte :wink: ...a fotky máš moooc vydařené.Z kalendář budou určitě všichni nadšeni.
To už tak Ondrášek hezky mluví (slabikuje) ...jééé ten je šikovný :dizzy_face:
11. lis 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - mám radost,obrovskou.Supéééér. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Peťul to je super:o))tak přeju vašim hodně trpělivosti a s pejsánkem už zas jen radosti :slight_smile:
11. lis 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko - to je skvělé, že to dobře dopadlo! :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já jenom na skok :wink:
Petulko - supeeeer :dizzy_face: hlavně at je v pohode at si ho ještě dlouho užijete :dizzy_face:
Grainne - Kryštůfek je krásný klučina -opravdu jak andílek :wink:
l.mysko - šikulka :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Džany, díky, úplně se červenám za něj. Včera jsem tam hodila nové fotky. Začali se mu kroutit vlásky a fakt vypadá jak barokní andělíček, jen ty křidýlka mu chyběj. :grinning:
12. lis 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula-super, ze to dobre dopadlo a je to za vami.
12. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, kočky :slight_smile:

Díky moc, jste jedničky. Ale vyhráno s pejskem ještě zdaleka nemáme, stále je šance 50:50 :unamused: Na dnešek v noci prý vůbec nespal, jak ho to bolelo, ani prášky nezabraly, sednout si nechce, furt jen chodí... No první pooperační noc, no :confounded: Tak snad to bude lepší.
12. lis 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mám prosbičku, patrik má celý den teplotu, nemám z toho úplně dobrý pocit, vypadá to sice na zoubky, ale.... No prostě chci mít jistotu, že kdyby něco, budu vědět, kam jet na pohotovost? Do Hořovic nebo do Motola? Beroun nepředpokládám, že pohotovst dětskou má. A nemáte někdo u sebe napsané aktuální telefony? Díky moc, určitě jste některá zodpovědnější matka než já a máte vše pěkně zjištěno, díky
12. lis 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mirdisku - pokud vím,tak Hořovice dětské pohotovost nemají.Takže zůstává Motol nebo Kladno.Telefony bohužel neznám,ale určitě by se dali pořídit na www.zlatestranky.cz
12. lis 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku, Motol pohotovost je 224499654, mam ho od nasej doktorky, detska pohotovost je este v Kladne, ale tam nemam tel.cislo.
12. lis 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, já zjistila, že jsem úplně blbá, já si ho u maškové taky opsala do diáře, ale ted jsem si ani nevzpomněla, takže Janulko, máme stejné informace:slight_smile: už máme opět 39,5, tak jen doufám, že nás nečeká veselá noc!
12. lis 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku dávej panadol a střídej ho s nurofenem nebo paralenem po 4 hodinách, to můžeš a dávej mu hodně pít, případně studené ponožky na nožky, u nás to vždy zabralo, ale jestli budete mít teplůtky i zítra tak bych na tu pohotovost do Motola 100% zajela :wink:
12. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holký. :wink:

Mirdisku, snad to číslo nebudeš potřebovat. Nechcete zkusit studené zábaly? U tak vysoké teploty se to může. :sweat_smile:

Petul, držím palce s pejskem!!! Taky jsem to zažila, ale našemu už teda bylo 16 let. Já nejsem na zvířata žádnej velkej cíťa, ale tenkrát mi bylo fakt úzko, když jsem viděla, že mu není dobře. Ke všemu jsem byla těhotná a všechno si strašna brala.

Dneska jsme byly s kamarádkama a dětma po delší době ve Slunečnici a byl to teda nářez... sešlo se snad 20 maminek a každá s sebou měla 1-2 děti :confused: . Ještě teď mi hučí v hlavě jak v úle :grinning: . Ale bylo to fajn, Heduš tam stačí schody a je pokoj :slight_smile: .
12. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, studené zábaly také dobré, ale bacha může z toho prcek dostat šoka! Lepší je vykoupat ho ve vlažné vodě než zábyly, to mi radila kamarádka i mudra :wink:

Jo a Peťulo doufám, že to bude v poho s pejsanem! Naprosto chápu Váš přístup, mi také nechávali naší 1. číču operovat, když si rozdrtila nohu i když ji dr. chtěl utratit a také to zvládla! TAkže vy to zvládnete také :wink:
12. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku, v Motole jsou jen od 19.00 do 7.00. Pro sichr ti píšu čísla do Kladna a do Příbrami. Takže Kladno: 312606412, Příbram: 318641330. I když si taky myslím, že je nebudeš potřebovat :wink:
13. lis 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc, Páta je od rána bez teploty, večer to teda byl záhul, ale zvládli jsme to, tak to fakt asi budou ty špičáky, ale telefonní čísla je stejně dobré mít, takže aspon jsem si v tom udělala pořádek. A Hořovice fungují přes den? já myslela, že jo, že nefugují jen v noci...
13. lis 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
mirdisku - doufám že je už malý teda v pořádku :wink: my jsme u stoliček měli taky teplotu ale né až tak vysokou jak Páta :frowning2:
jináč Hořovice přes den funguje centrálni příjem takže když přídeš tak tě podle diagnozy odešlou do ordinace a nevím přesně kdy začne fungovat ale tá dětská pohotovost tady bude zas :wink: docela co to vzal ten Řek tak to jde.
13. lis 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

není tu některá z Tetína ? :grinning:
14. lis 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
musím se tu pochlubit, Kryštof udělal před chvilkou několik prvních samostatných krůčků za sebou. Už předevčírem to byl téměř krůček a dnes úplně sám asi pět. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Páťovi jsme drželi palce, jsem ráda, že jste to zvládli bez pohotovosti. :slight_smile: Čísla si budu muset taky opsat.
14. lis 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, Kryštůfek je hrozně šikovnej :slight_smile: !!!! Do toho roka ti fakt uteče :confused: :wink: . Pokrok v tom chození je hodně rychlej... den ode dne.

Já dnes měla možnost si na chvíli vyzkoušet, jaké to je, mít dětičky do dvou let po sobě. Přijela švagrová s Toníčkem. Malého jsem natřásala na ruce a Hedu přidržovala nad schodem. Usoudila jsem, že je snad jednodušší mít dvojčata :sweat_smile: . Hedula se o něj nejdřív chtěla starat... pořád říkala "mimi", dávala ma dulíka a hezky ho hladila. Jenže když začal plakat, tak spustila taky a pak ho v nestřeženém okamžiku plácla :rolling_eyes: .
14. lis 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - gratulujeme :wink: o chvilu sa budu nahanat po parku ani o nich nebudeme vediet.
Berynko - urcite radsej dvojicky ako dve deti po sebe, to hovorim ja, po skusenosti s dvojičkami od švagrinej a porovnani s detmi od kamaratky, ale ona ich mala po roku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja som nedavno strazila kamaratkynu dcerku, je rovnako stara ako Filip, len este nesedi, len vala sudy, je to pohodove dievcatko, ale ten nas somarik, to bol horor :angry: Kým som ju posunula na deku, tak Filip zhodil jedlo, kym som ju prebalila, Filip zjedol papierovú vreckovku, kým som im pripravila pit, už bol Filip pri Adelke a buchal ju po čele :frowning2: Tak som hovorila ze Adelku budem strazit kedykolvek a aj na tyzden, ale Filipa asi nikto nebude chciet strazit. :frowning2: Pomaly ani stary rodičia nebudu chciet chodit k nam. :wink:
14. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééj a dnes som stretla nas pošte Petulu aj s Barcou. Teraz mam stastie na vas dievcata :grinning:
14. lis 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Kryštůfek je kabrňák, my si furt mysleli, že to do roka stihneme určitě a rok se blíží a Páta se pěkně drží nábytku, občas stojí v prostoru sám, ale žádné krůčky nehrozí, je to lenoch líný:slight_smile: jinak už je úplně O.K, jen má pro změnu nějak osypané nožičky, ale myslím, že to jsou jen potničky, jak měl horečky nebo reakce na léky, ale snad z toho nic nebude, jinak nás ta pohotovost nemine:-/ jo a my se ted učíme uspávat bez chování, už týden, je to boj, přes den v pohodě, večer trošku pláče, ale mám radost, že už to celkem zvládá a moje záda si odpočinout, jen to noční vstávání na mlíčko by taky mohl do toho rojku odbourát, taky někdo dáváte UM i v noci? A co se týká těch dvojčat, můj manža je z dvojčat a tak musím jen pevně doufat, že z druhé holčičky, co bysme chtěli, nebudou dva lumpíci, jinak nevím, nevím, jak maminka zvládne péči.....
14. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééj Mirdišku to by bolo,dvojčatká, že? :grinning: My sme sa este donedavna kojili aj v noci, ale asi tyzden sme bez jedenia v noci. Sice vstávam lebo plače ked nema dudlik, ale nekojime. Rozhodol sa tak sám, proste raz prespal celu noc, stacil mu dudlik a už tak spí. :slight_smile:
14. lis 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - no já padám.... :astonished: To je teda rychlost. :sunglasses: Ten tomu roku vážně uteče.Šikulka. :dizzy_face:

Mirdisku - nic si z toho nedělej.U nás se taky chodí kolem nábytku.A to jenom aby se dostal výš a mohl rabovat.Za ruce tak 2-3 kroky a jde na kolena.Roku utečem max. po kolenou. :sweat_smile:
Jinak přejeme rychlé uzdravování.

Jani - tak u toho bych chtěla být :grinning: A kapesník chutnal,chutnal?? :grinning:
O to,že by rodiče nechtěli k vám chodit kvůli Filipkovi,bych se nebála.Vždyť jsou určitě pokaždé natěšní ať je jakýkoli.Robča je taky takový ďáblík od malinka a někdy jsem si já sama dělala zbytečně větší starosti a nebylo to ani za potřebí.A navíc,je to prostě kluk...a zřejmně temperamentnější...oni si určitě zvyknou. :sunglasses:
14. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, Mirdísku jen abyste se nedivili, to chození je zedne na den, náš mladej chodil skoro od 8 měsíců ale zásadně za ruku, chození okolo nábytku u nás nehrozilo, a ani za boha se té ruky nechtěl pusti :angry: A najednou ze dne na den lítal sám jako blázen, takže u vás to chození může být také dřív než na nový kalhoty :wink:

Jinak děvčata držte mi palečky, zítra jdeme nakupovat zimní botičky a bohužel s manželem ( s tím je to o nervy) takže doufám, že se nějak dohodnem :wink:
14. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek