• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Jo a k těm dvojčatům...vzhledem k tomu,že mi při prvním těhu hrozili trojčata...tak jsem ráda,že mám kluky pouze po jednom.Uff.Představa,že mám Robču doma 3x,tak už jsem zaručeně několik let hospitalizovaná v Bohnicích. :sweat_smile: Taky při druhém těhu jsme čekli,že se zase "urodí" a nic.Tentokrát byl regulerně jeden jediný. :slight_smile:
Měla jsem možnost vypomáhat s hlídáním dvojčat a bylo to teda dost náročné.Každý chtěl bežet na jinou stranu,křik,bitky atd..

Mirdisku - taky jsem zapomněla...ať se vám usínání daří. :dizzy_face:
14. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, to chození u nás byl fofr. Teprve v neděli začal obcházet nábytek s držením jen za jednu ruku. :sweat_smile: Takže se ještě můžete divit. Vodění za ruku se snažím udržet na minimu, jinak by to neustály moje záda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moc se mu taky líbí kopat do míče, ale to ho musí člověk držet samozřejmě za ruce.
Pochvaly jsem Kryštofovi vyřídila. :slight_smile:
Jinak děsně slintáme, jsou za ním po bytě loužičky, tak jsem zvědavá, jestli už konečně vykouknou ty spodní dvojky.
Mirdísku - držím palce s uspáváním. My v noci ještě jednou kojíme, ale už bych to taky chtěla zrušit.
15. lis 2008 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne to jste teda rychlíci, my chodíme kolem nábytku od srpna, tak každý říkal, ten vám bude chodit coby dup a Páta stále nee, ale nevadí, zatím si počká na ručičku nebo dojede všude jako motorová myška, ale botky na zimu už jsme s kožíškem koupili, zatím je má jen aby mu bylo teplo, tak snad z nich nevyroste, než začne běhat a nebo bude chytrý kluk a počká až do jara, protože až tady u nás na "horách" napadne sníh, nedá se tu venku ani moc chodit, natož se to učit:slight_smile: takže kasli užijte si nákupy a dpbře nakupte, my pořídili za 599 a to jsem si říkala, že dobrý, v bubu byli na nás nejlevnější za 750, stejně je to darda!!! jo a Grainne my slintáme taky strašně, bodíčko i svetr za dopo celý mokrý, skvrny všude, kde Páta projde, tak snad tam ty zuby už konečně vykouknou. holky si užijte si pěknou sluníčkovou sobotu
15. lis 2008 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda :slight_smile:

Grainne, to je Kryštůfek teda rychlík, ten se s tím nes... eee, nepáře :grinning:

Hot news pejsek: Holkýýý, Matýsek se posraaaaaaal!!! :grinning: Dvakrát!!! A dneska zbodnul talíř polívky s rozmixovanou zeleninou a masem. To jsem si dělala srandu, že jí prakticky totéž, co to naše pídě. Včera jsem s Barčou byla u našich, tak nás i vítal. Vyhráno samozřejmě zdaleka není, ještě tak asi týden bude kritický, ale tohle není blbý začátek, ne? :wink: A ten pohled v očích - ty jo, žádná rezignace. Doktor se divil, jak byl po narkóze rychle vzhůru, prý by normálně měl prospat aspoň 12 hodin a on se vzbudil hned po operaci. Stejně tak to měl i u předchozích operací. No mně prostě připadá, že to zvíře strašně chce žít :dizzy_face:
15. lis 2008 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťulko - však mu tady na koníku taky všichni držíme palečky. To by bylo, aby se z toho nevyhrabal. :slight_smile:
15. lis 2008 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul - jenom samé takové dobré zprávy. :dizzy_face:

Kasli - zimní boty jsem potřebovala koupit pro staršího a taky to byl děs.Sehnat tady něco v Berouně,je docela náročné.i.Ále těch peněz.Čím se utěšuju,že je třeba unosí ještě i Marťa. :confused: :sweat_smile:
15. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my sme mali vcera nakupnu horucku - bože čo ma to popadlo :grinning: - boli sme v Prahe v Metropole, Bronka dostala korunky od mojho otca tak si isla kupit topanky ake chcela. No a pri tej prilezitosti sme nakupili aj par darcekov. Ale bolo tam strasne vela ludi, zase mam minimalne na 1/4 roka pokoj, kym sa z toho spamatam. :wink: Co ja, ale hlavne penazenka :grinning: :grinning: :grinning: - manzelova :grinning: :grinning:
17. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak hlásím, že shánění zimních botiček na malého byl porod!!! V Berouně naprosto nic neměli, velikost 21 naprosto vyprodána, teda abych nekecala v BUBU botičkách měli jedny, ale ty byli za 1100,- a to manžel řekl, že teda nedá, ať prý se na něj nezlobím! No takže jsem si řekla, tak co, pojedu do Prahy a tam je v pohodě koupím. HA HA HA :angry: Holky v Praze na Zličíně 21 velikost veškerá žádná, jak v Metropoli tak u BAti naproti, no už jsem z toho byla na palici a chtěla vraždit všechny obuvníky v zemi a pak jsem ještě vlezla vo CCC je to ten krámek s botama vedle Ikea no a tam teda měli poslední asi troje 21, jenže tuhle znečku nezmám, tak jsem dlouho váhala jestli je mám vzít a i ta cena byla podezřele malá pouhých 499,- , ale nakonec jsem je vzala, protože jsem měla hrůzu z toho, že jiné fakt neseženu a malej bude muset chodit bos :unamused:
17. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli já na tom byla podobně, nakonec jsem brala v humanicu, protože na ověřených místech naší 22 neměli a už jsem si říkala, že je fakt kosa na to, aby byl v kočárku bez botiček! Je to hrůza za ty prachy bychom měly přebírat vidlema co? :slight_smile: my dneska taky absolvovali nákupy v Praze a souhlasím s Janulkou, lidí všude neúrekom a to jsme si myslela, že do vánočního šílenství je ještě času dost a to že už nikam nepojedeme, ale když jsme parkovali u Metropole, měla jsem pocit, že je 20.12.!
17. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
HOlky teď jsem dočetla příspěvek jedné holčiny z naší diskuze, co máme dětičky ve stejném termínu a musím Vás varovat, abyste uklidili veškeré saponáty i ty s bezpečnostnímy uzávěry z dosahu dětiček!!!
Jejímu klučinovi se totiž podařilo otevřít lahvičku s louhem co měla bezpečnostní uzávěr a něco si na sebe vyspal, volali mu záchranku a byli 24 hodin v nemocnici, ale klučina je naštěstí v pořádku. Doktor jim ale řekl, že měli velké štěstí, že to mohl také spolknout a poleptat si vnitřek a to by prý byl velký průser. Takže bacha na ty naše raubíře a jejich zvědavost :wink:
17. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, to clovek aby mal štvoro očí. Je fakt ze niekedy sa clovek otoci a nestastie je na svete. No idem dat saponaty niekde dohora.
18. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, to je síla - ty jo, louh, to teda měli fakt štěstí ve smůle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Můj synovec si jako malý takhle loknul nějaké aviváže nebo co to tenkrát bylo. No byl to úlek, ale oproti louhu to zas takový průser nebyl :wink: Jo, dětičky jsou holt šikovné.
18. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Čistič odpadů bylo to první co jsem odklidila z dosahu. Dnes jsem ale odnášela další várku do sklepa, protože se Kryštof začíná dobývat do dalšího patra. Tak jen doufám, že jsem našla všechno potenciálně nebezpečné v dosahu. :confused:
Kryštofa jsem už nachytala, jak cumlá mýdlo. :grinning: Fuj teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechápu, jak takový věci vůbec můžou strčit do pusy.
My máme teď období chození za ruku, je neodbytný. Doufám, že se brzy naučí sám. :wink:
18. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska máme mininarozky - půlročniny :grinning: Ty jo, to to utíká!!! Jestli to tak poletí dál, tak se ani neotočím a Baru půjde do tanečních :grinning:
19. lis 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
Peťul Báře vše nej k půl roku - pěkně to letí....
Jinak taky jsem si opsala ty čísla na ty pohotovosti....kdyby náhodou...
s tím louhem to je síla....pro zatím čističe máme docela vysoko tak v poho-my nakoupily záslepky na zásuvky protože to malýho k nim až moc tahne...pohybujeme se pomocí válení sudů a plížení ikdyž zadeček už zdvyhá pěkně-jinak jsem slušně KO Ondrášek se totiž v poslední době začal v noci budit- na dnešek brečel od dvou do čtyř
a nemohli jsme ho ani utišit ani uspat....nemluvím o rotyce kterou teď dělá u jídla :frowning2: :frowning2: na to jak super papal teď jsou to boje-má hlad ale- nevím nakonec to sní (třeba po půl hodině...se řevem,pliváním,nově kašláním....)
Jinak včera jsem volala do Kytky tak jsme předběžně zapsaný na plavčo - čtvrtky od 13 h - ještě to tam musím skočit zaplatit...
19. lis 2008 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zdárně uspala-a jdu vařit....a péct...
jen jsem se Vás zapoměla zeptat máte prcky pojištěné? myslím životku a úrazovku?
já vím že sem odmalička měla životní,mamka ale teď přišla s tím jestli mám pro malýho úrazový..?
19. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Petulko - BArušce fšecko,fšecičko jen to nejlepší.Uvidíš...poletí to ještě rychleji,za chviličku máte rok. :wink: :slight_smile:

Mysko - jéje to máte doma tedy veselo...ve dne i v noci..Určitě se to upraví.Robča měl období,kdy se mi při jídle dávil.To bylo něco. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak ho to nějak záhadně zase přešlo.
Přejem,ať se to zase zajede do starých kolejí a do té doby hodně trpělivosti.
19. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda než jsem to napsala,Myska byla rychlejší.... :grinning:

Jinak pojistku nemám ani jednoho kluka.Považuju to za vyhazování peněz.Jediné,co jsem udělala je spořící konto.Z každé výplaty jsem mu tam vložila nějaký peníz.Zatím mám jen pro Robču,ale až budu v práci a bude víc peněz založím i Marťovi.Počítám s tím do budoucna na školu a a tak.
19. lis 2008 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja zase poistky mam na obe deti. Bronka ma urazovku aj so sporenim, Filip ma len urazovku, obe u Kooperativy. Musim povedat ze u Bronky sa nam urazovka vyplatila, "zarobili" sme už na rozbitom čele, zlomenej nohe a rozbitom líci - nabehla na ostnatý drôt, nechcem ani pomysliet ako by dopadla, keby bola o 5-10cm vyššia. Filipovi zalozime stavebko a životne poistky budu mat neskor, neviem, mozno až ked budu dospely.
19. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky!
tak hlásím že žijeme :wink: měla jsem tady od pátku kámošku ze Slovenska tak nebilo na koně moc času.
Petulk.o - taky gratulujeme k půlročninám Barušce a přejeme vše nej nej nej :dizzy_face:
l.mysko - to je fičák vid? :grinning: děti když se začnou hejbat a začnou mít těch zážitků víc tak mi přijde že je po klidném spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad se aspon ty noci uklidní
jinak pojistku mám sluníčko a úrazovku navyše se spořením mám ještě v mojí životce :wink: takže malá bude mít docela slušné věno tak kdyby jste měla některá volného ženicha :grinning: :wink: .....
19. lis 2008 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé Dzany, ženichov sa nájde..... habadej :grinning:
Petula - taky vsetko naj...
19. lis 2008 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dzany - Tak to my se taky hlásíme. :grinning: Asi by sis měla začít vést seznam hápadníků...Teď když je to venku to s těma pojistkama.tak se nabídky jen pohrnou... :grinning:
19. lis 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
oprava - ne hápadníků,ale nápadníci se pohrnou :grinning:
19. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky tak já píšu pořadník :wink: no ono to snad nějakou kačku hodí, ale bůh ví co to bude za peníze za 20let :grinning:
19. lis 2008 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Čus, kočky :slight_smile:

Děkujeme za gratulace :slight_smile:

Tak jsme po kontrole a tramtadadááá - máme očkování!!! Hurá, už můžeme mezi lidi :grinning: Barča byla v pohodě, na doktorku se smála... no co smála... huuubu od ucha k uchu a řehtala se nahlas. Ona s ní taky paní doktorka dělala pěkné vylomeniny, asi aby Baru v pohodě zvládla pigáro. Při něm tedy byl malinko pláč, ale fakt jen málo. Jinak Bája prděla na pusu, kecala... no všecko na nás prozradila, co jí děláme :grinning: Další radost udělala mně i paní doktorce, když jsem ji položila na váhu, přibrala od minule půl kila, což je na nás tedy výkon :wink: Prý můžeme dát zeleninu i večer, když Barče tak chutná (jsem paní doktorce vyprávěla, jak nestíhám nabírat), ale to spíš, když bych měla pocit, že mi ubývá MM. Kaše můžeme zkusit taky, ale nemusíme. Prý je některé děti ani nechtějí. Ráno jsme byli ještě na neurologii, tam se na doktora taky řehtala, no je to náš smíšek :slight_smile: Výsledek vyšetření také dobrý, svalové enzymy v normě (to jsme předtím byli na té krvi), hypotonie tam tedy je, ale všecko se zlepšuje. Akorát ručičky má pořád slabé, proto nemůže udržet hlavičku v poloze na bříšku.
20. lis 2008 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak se zase po nějaké době hlásím :wink: . Možná jsem blázen, ale už finišuju s vánočníma dárkama... abych se vyhnula předvánočnímu šílenství (které už teda stejně začalo) :slight_smile: . Pro rodinné seniory jsem vytvořila (provařené) kaledáře z fotek. Ve Foto-Staru je super prográmek. Už to mám na prodejně k vyzvednutí, tak jsem zvědavá. Časově to teda bylo docela náročné, snad tomu výsledek bude odpovídat.
Máme se jinak pohodově. S Hedu jsme byly na 1,5leté prohlídce. Váží něco málo přes 10kg, ostatní míry jsem zapomněla :sweat_smile: .
Taky jsme měly srazík s holkama ze školy, co mají děti. Jedna spolužačka rodila hodně předčasně, myslím kolem 28-30tt a před ní teda smekám klobouk a vlastně si ani dost dobře neumím představit, co je to mít takhle brzy narozené děťátko. Holčičce jsou už teď dva roky :dizzy_face: .

Petul, to je dobře, že už očkování máte a všechno ostatní je ok. Co víc si přát, že? :slight_smile:

A jak jste psaly s tím louhem... já si vždycky vzpomenu na ten případ, co byl v tv, jak si paní koupila originál balenou vodu, normálně si lokla... ale bohužel tam byl právě louh :confused: . Mám pocit, že to tedy snad přežila, ale stejně... :pensive:
20. lis 2008 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji všem pěkný den-když zase bude hnusný počasí...
jé je Berynko-provařené kalendáře-strávila jsem na nich věčnost a včera dorazili od Happy fota a jsou úžasný-dokonce jsem dostala pochvalu od manžela :slight_smile: ovšem to je asi tak všechno co mám z vánočních dárků....
Peťul to je fajn že jste už pěkně oočkovaný a že se usmíváte na mudru:o)ne jako my :sunglasses:
ale my jdem až v prosinci...teda doufám ...
jinak dneska úspěch spinkali jsme do šesti-což je pohoda....po tom co předváděl, jen se bojím dneska jedem
ke tchýňce..a budem tam přes noc....uf bojim bojim....zítra oslava narozenin a v neděli čeká Ondráška zkoužka-bude usínat bez maminky a tatínka-jdem na Kladno na Chinaski tak sem zvědavá jak to zvládneme...
Všem přeji pěkný víkend ! :slight_smile:
21. lis 2008 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťul - gratulace k očkování a pokrokům. Všichni tě určo chválí, jak s malou cvičíš. Tak se přidávám. :sweat_smile:
Berynko - my už máme přes 10kg určo teď. :grinning: Jste holt holky štíhlé. Brzy nás čeká roční prohlídka, tak se to dozvím přesně.
Taky nemám ráda nakupování dárků na poslední chvíli, ale zatím mám jen pár, něco vymyšleného, ale ještě to nestačí, budu muset něco přihodit. Hlavně s manželem si vůbec nevím rady. :confounded:
L.Myško - jste odvážní a držím palce, užijte si Chinaski. Prcek to určo zvládne, hlavně si celej koncert nedělej starosti. :wink:
21. lis 2008 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
L.myska, neboj, Ondrášek to zmákne, že budeš čučet :wink: Týýý jo, Chinaski, jo? Užijte si to,

Grainne, dík :dizzy_face: Ano, dostáváme pochvaly, že cvičíme. A hlavně všichni koukají, když říkám, že nám to cvíčo nevadí, naopak - Barča se při něm dost často směje :slight_smile:

S dárky jsem na tom opět bídně. Jak jsme nikam pořádně nemohli, no, tak nemám nic. Ale zhola nic. Ani inspiraci. A dárek pro manžu je pro mě každoročně největší oříšek :confused:
21. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul - to jste šilikulky.Jen tak dál :wink: :slight_smile:

Mysko - neboj,Ondrášek to zvládne na 1.Děti občas překvapí.A hezky si to tam užijte.

Jinak nákupy na Vánoce...nic moc.Ani moc ideu,co komu,nemám.Jenom u dětí to mám docela jasné.A co chlapovi...to nemám ani tušení...asi jako většina z nás.. :unamused: Naštěstí každoročně podnikáme cestu po babičkách až po Novém roce,takže nákupy pro ně řeším až později.:confused: :sweat_smile:

Jen tak mimochodem... :sweat_smile: ...co jste už pořídili a co plánujete...ať mám inspiraci. :dizzy_face:
Já třeba jsem pro Marťu koupila takovou tu kostku s tvary na vhazování a tohle (nevím jak popsat,tak dávám odkaz) http://www.vrtulnicek.cz/product_info.php?cPath=39_120&products_id=2041 a asi ještě půjdu po nějaké knížce.
Robčvi plánuju budík nebo náramkové hodinky a taky knížku s velkýma písmenama.Taky dostane "Byl jednou jeden člověk" DVD.
Babičky a dědu vidím na kosmetiku...jako každoročně,protože mě nic jiného nenapadá :rolling_eyes: ..ostuda.Nebo pokud na něco náhodou natrefím.
21. lis 2008 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek