• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Jo, tak pravda, kosmetiku pro tchyni už mám doma.

Naši jeli na kontrolu s pejskem, už jsou tam hodinu a půl a neozývají se. Na zprávy máma neodpovídá, nezvedá telefon, táta je nedostupný. Mně snad prasknou nervy!!! :frowning2:
21. lis 2008 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nervy mi nepraskly :wink: Máma si jen nevzala s sebou mobil. S Matýskem je to zatím tak, že se to hojí (ZAŤUKAT!!!), ale stále má dietu - mixovanou zeleninu s masem ve vývaru, límec mu zatím taky nechali. Za týden jdou na kontrolu. Bohužel se to může kdykoli vrátit. To mně ale bylo jasné.
21. lis 2008 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer,

kalendáříky jsou doma a fakt super :dizzy_face: . Jsem moc spokojená, tak doufám, že budou i obdarovaní. Jinak já většinu věcí objedávala po netu... pro synovce a Hedušku různé hračky ve věku 0-4roky a samozřejmě knížky. Ty jsem vybrala v Albatrosu, ten nezklame :wink: .
Dědové dostanou lepší víno... portské a nějaké bílé. Babičkám veze dárky manžel a on si přeje Festiny-hodinky. Tak to je poslední, co musím koupit. Naštěstí mají výběr přímo v Berouně v tom zlatnictví vedle cukrárny. Jinak bych ho nezklamala jakoukoli věcí na snowboard nebo permanentkou do fitka.
21. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,koukám,že kalendáře jsou hitem letošních Vánoc :wink: Taky jsem o nich uvažovala,ale nedošlo k jejich zrealizování.No nic,třeba příští rok to vyjde.
22. lis 2008 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak ja som s darcekmi tak napoly, este nieco musim bud.mesiac nakupit. Co mam, som kupila cez net, nakupy v centrach je moja smrt :grinning: :grinning: :grinning: Len knizku pre Bronku som kupila v Beroune. A kalendare mam tiez, dala som ich robit cez jednu pani na Mimibazare. Su uplne uzasne. Jeden si nechavame aj my.
22. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak se po delší odmlce zase hlásím! Malej chatil zápal plic, tak že jsme na antibiotikách, 3 dny měl vysoké horečky a dneska byl poprvé bez teplot :dizzy_face: akorát kašle jako když štěká pes a je strašně ukňouranej až jsem z toho vážně na nervy a strartuji na 1. našlápnutí, vážně je to teď u nás na Chocholouška :unamused:

Jo ale rešíme závažnou otázku! Naskytla se nám možnost bydlet na 3 měsíce u prababičky v bytě ( ona je teď pres zimu u svého syna) a tak řešíme zda se tam máme nastěhovat a vyzkoušet si tak fungovat jako rodina (bydlíme totiž s našima v baráku) a nebo to nechat tak jak to je a k babče chodit jen zalévat kytky! Docela bych do toho šla! Ale stále váhám :unamused:

JO a bych nezapomněla, Barušce vše nej k pidinarozkám :wink:

Berynk vy máte jen 10kg v 1,5 roce :astonished: no to my máme v roce hnedla 11kg :grinning:
22. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli tak to se hlavně brzo uzdravte, chudák Vojtík, tak maminko pevné nervy a čerpej síly, kde to jde, ale to nejhorší už snad máte konečně za sebou a ted se hezky eychle vyléčit, at můžete užívat sníh:slight_smile: u nás na hporách:slight_smile: je teda trochu kalamitka, ale sněhu dost, Páta z toho byl pěkně vyvalenej:slight_smile: a k tomu bydlení, my bydlíme s babičkou a ted jsme tu byli 4 dny sami a řeknu ti, návrat do tvrdé reality s babičkou nic moc, mě to pak snad připadalo ještě horší:frowning2: tak at se správně rozhodnete... Berynko kde si nechávala dělat ty kalendáře? taky nad nima uvažujeme... a ty janulko? dejte typy holky, nebo už se z těch vánoc opupínkuju, furt něco řesíme, tchánovcům jsme koupili autorádio, hurá že máme super dárek a oni ted přišli o auto, někdo jim nedal přednost a auto na maděru, musí kupovat nové, takže rádio se vracelo a opět řešíme, co jim koupit, ale hlavně že jsou v pořádku, to je nejdůležitější
22. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, moc přeju, ať je nemoc rychle pryč! Kamarádka mi vyprávěla, jak si "užily" s dcerou infekční zánět močových cest a bylo to z bazénu. Chodily na plavčo na Závodí.
S bydlením těžko soudit, já si naše rodinné soužití s jedněmi nebo druhými rodiči dokážu těžko představit a vidím spíš výhody toho osamostatnění. Na vás by byl nápor nejdřív si zvyknout, že jste jen vy tři a pak si zase zvykat, že musíte zpět. Ale zkouška by to byla k nezaplacení a asi bys měla možnost pak koukat na spoutu věcí prostě jinak :slight_smile: ... teď čtu, že to píše Mirdisek... i když já to vidím krapítek pozitivněji :grinning: .

Mirdisek, http://www.fotostar.cz/cs/darky-z-fotografii.html. K vyzvednutí je to v Biřické ulici, ta je kolmá k České.
22. lis 2008 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, holky berounský :slight_smile:

Kasli, no to teda nepřeju Vojtovi ani tobě. Tak ať se rychle uzdraví :wink: S tím bydlením taky nevím. My kdybychom měli bydlet s našima nebo s tchyní... nevím, koho by vezli jako prvního :grinning: Myslím, že máme vztahy dobré (ťuky ťuk) právě proto, že spolu nebydlíme. Ve vašem případě - já bych asi byla líná se stěhovat jen na 3 měsíce :sweat_smile: Stejně to asi bude jiné, než když budete ve svém.
23. lis 2008 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Kasli - skore uzdravenie, dufam ze vam to coskoro prejde. Byvanie? No, pamataj ze ked budes byvat sama - teda sami ako rodina - taaaazko sa ti bude vracat. AJ ked neviem ako byvate teraz s vasimi, ci mate osobitne kuchyne atd. :wink:
Mirdisku - kalendar som davala robit cez jednu pani na MMB len suseda jej posielala fotky v piatok, a uz jej pisala ze jej nezarucuje ze to stihne do vianoc, najneskor zaciatkom ledna. Ale suseda si to aj tak dala urobit. Aaaa prave som pozerala uz to nema ani v ponuke. A kde ste vy teraz, ked pises ze na horach? Lebo v Beroune len trochu poprasilo.. :wink:
23. lis 2008 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, diky za typiky na kalendare, musim si k tomu vecer uz taky sednout a nejak to dat dohromady, at to do vanoc stihneme, nejak se to blizi co? :slight_smile: no my uz tu vcera meli fakt vanocne, bilo a bilo a krasne snezilo, jen jizda kocarkem v nasich kopcich nic moc, klouzalo to mamince i patovi i tatkovi v aute! Janulko my jsme z hudlic, ono je to sice kousek, ale co se týká sněhu, je to strašně znát, jsou tu všude kopce patříme pod chráněnou krajinnou oblast, tak se u nás nesolí, jen štěrkuje a sníh se tu i na silnicích drží strašně dlouho, no já vyrůstala v Praze, kde sním skoro nikdy nebyl, je to opravdu hooodně velký rozdíl:slight_smile:
23. lis 2008 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se rozhodla, že do toho půjdeme, sice jen na 3 měsíce, ale myslím, že ta zkušenost se nám bude hodit, alespoň si vyzkoušíme, jaké to je fungovat jako rodina a malej si holt bude muset zvyknout, že bude trávit den jen s maminkou a že se okolo něj nebude točit tolik lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli v tomhle to bude určitě super, malý si zvykne hrát si víc sám a vystačit si jen s rodiči:slight_smile: určitě si to užijete, tak gratuluji k rozhodnutí? Kdy bude probíhat velké "stěhování"?
23. lis 2008 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli - drzime palceky, uzite si to. A kde ma byt babicka? Ostavate v Zdiciach?
Mirdisku - V Hudliciach som bola, je to fakt ze su to uz kopce, tie kopy snehu vam zavidim, ja som ho mala vzdy vela na SLovensku, tu mi chyba. No budem chodit k vam :grinning: :grinning:
23. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli - super.Myslím,že se ti to bude líbit.Mít "svoji" domácnost.Má to svoje + i -,ale řeklabych,že ty + určitě převládají.Osobně bych neměnila vlastní,samostané bydlení.Jednou to dokonce vypadalo, na stěhování ke tchýni do baráčku.Naštěstí jsem to včas zatrhla.Raději v 1+1 ale bez rodičů,než v baráčku,ale se společnýma socialkama a kuchyní.Ne,ne. :confounded:

Mirdisku - s tím sněhem to je tady na houby.Berouně je břečka hnusná a stačí vyjet kousíček za B. a je sněhu po kolena.Jezdívala jsem do práce na Kladno a stačilo vyjet serpentýny směr železná,Chýňava a byla nádherně bílo až na Kladno.Holt beroun je v ďolíku a je tu moc teplo.

Jinak Martínek si dělal celý vikend z mých brýlí letadlo,a tak asi 5x mi je chytil a strhnul z obličeje,že je mám pěkně pokřivený a houbelec vidím.Každé sklo mám jinak vysoko,tak na mě musí být teda pohled.Musím hned ráno vystartovat do optiky,aby mi je srovnali.Ale Marťu to náramně bavilo.
23. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, tak ať se vám daří :wink: To víš, s Vojtou to možná bude složitější, jestli je zvyklý, že se kolem něj furt někdo točí. Tak přeju pevné nervy :sweat_smile:

Holky, s tím Berounem v ďolíku - ono je to znát už když jedeme tady od nás z Králováku. Jsme na kopci (až úplně nahoře pod višňovkou) a teplotní rozdíl oproti berounskému sídlišti je docela velký. Kdyby mi to někdo vyprávěl, nevěřila bych tomu. Když jdeme k našim, tak malou vždycky nabalím, páč tady je zima jak v Rusku, no a dojdeme k nim na sídliště a je nám oběma horko. Což u mě znamená, že jsem zpocená až na pr.eli :grinning:

Zítra se chystám s Barčou prvně na cvíčo do Slunečnice, tedy pokud nebude ráno hnusně. Tak držte palec, ať se Baru zařadí do kolektivu :grinning:
24. lis 2008 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky...tak se hlásím abych poreferovala jak mám zlatý dítě a jaká já sem ...máma :angry:
v sobotu u tchýňky se mu moc spát nechtělo v noci, ale dalo se...nakonec dospal s náma v posteli...
Včera byly Chinaski super a malej ještě víc-prvně pil z flašky mlíčko a usnul ségře v devět hodin:O))
zlatíčko moje...my dorazili dom v půlnoci tak sem byla šŤastná za dobré zprávy-umyli sme se a chůvička
hlásila že je se malej probudil:O) vzala jsem si ho on se na mě podíval,lehnul si mi na rameno a usnul :slight_smile:
a spinkal do šesti, takže super...
Zato dneska šílím-ráno se mi skutálel z postele je mi blbě - jenom sem se otočila-to je šílenost...
normálně ho dávám na zem, že jo ale já si šahala pro kapesník a on se obrátil za hrošicí:o((
takže řev,utěšování - já bych se nejradši neviděla-ale pak jsme vyzkoušeli, že je asi vše v pořádku,a hrál si,smál se,teď spinká půl hodky a já ho chodím kontrolovat a fakt mi je zle... :frowning2:
Kasli jo jo bydlení držím palečky ať stěhování je rychlý a ať to pěkně zvládáte...
Peťo ve Slunečnici si to užíjte my se tam snad taky někdy dorazíme vyžít:o)
Marcim s brýlema to je u nás stejně :slight_smile: už jsme taky rovnaly-já jednou a segra taky...
24. lis 2008 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Petulo - tak to sa tam stretneme, my ideme tiez, tesime sa na vas, neboj Barca je herecka, hned tam tých chlapov poblazni :grinning:
L.Mysko - neboj, myslim ze sa to stalo kazdej maminke, mne specialne 3x :frowning2: oni maju makke kosticky a nie je to az taka výška.
Marcelko - no ked najlepsia zabava je vzdy s vecami, s ktoré nemozu mat. U nás je to mobil. Minule mi ho ocucal a tak ho zmagoril, ze mobil hlasil ze je napojeny na hands free a cely den som nic nepocula. :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Mirdisku - a ako je to s bežkovanim tam u vas? Dá sa tam niekde?
24. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Petulko - myslím,že se bude cvičení líbat jak Barušce,tak i mamince. :wink:

Mysko - nic si z toho nedělej.Taky mi takhle spadl Robča.Pokud to není z velké výšky a na hodně tvrdé (beton,kámen...),tak by mělo být všechno ok.Určitě pozorovat,jestli se prcek projevuje jako obvykle,není na škodu.Taky jsem z toho byla strašně rozhozená a Robča do 10 min. o ničem nevěděl a já byla na prášky ještě několik dnů.Stane se ti to určitě několikrát.Tím nechci říct,že by se neměli hlídat.Ale prostě,když oni umí vystihnou právě tu chvilku,kdy nejsme tolik ostražití a zákonitě to končí pláčem. :cry:

Jani - mobil...dobrý :grinning: :grinning: :grinning: Třeba si Filípek tajně někde hans free napojil a odposlouchával tvoje hovory...tajný agent :sunglasses: :grinning:
Brýle mi naštěstí paní srovnala a raději jsem si nechala udělat ještě jedny nové,protože jsem bez nich jako bez ruky...naprosto nepoužitelná.Zase výdaje navíc.A ještě před Vánocema....třeba trošku přispěje ježíšek... :confused: :sweat_smile:
24. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
dík za vaše uklidnění-pozoruju pozoruju a vypadá to že jsme v pohodě-jak píše marcim Ondrášek o tom asi už dávno neví a já mám hlavu jak pátrací balon....on jak teď už opravdu bravurně válí sudy tak udělal šup a byl i s hrošicí na koberci je to cca půl metru a pod postelí sem měla ještě jeho měkčí deku-tam ho totiž normálně pokládám k hračkám když potřebuju něco udělat....ale asi se dost leknul
marcim to je dobře že ti brejličky srovnali-my byly ve čtvrtek s našima u oční a já si chtěla vybrat nový rámečky-uff tak sem říkala že asi ještě budu muset počkat
Jani s tím mobilem to je dobrý:o))Ondráš ho má taky moc rád....miluje totiž písničku s Chňapíkem takže mu ho sem tam na utišení musím pustit - ale taky by ho nejradši dal do pusiny...
24. lis 2008 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kočiny!
l.mysko - Ondršáek určo bude v pohodě :wink: ale úplně tě chápu jak se cítiš :rolling_eyes: malá taky takhle spadla s postele a čelíčkem přistala na hraně skřínky :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrozný, hrozný, hrozný. Ted když už se snaží chodit a tý pády jsou častější, tak jsem nějaká otrlejší a už to tak neprožívam.
jináč chnapík je taky u nás oblíbený, ale nejvíc kromě mandarinky darinky a gummy macka ved eEnrique Iglesias - can you hear me :grinning: :sunglasses: prostě disco filka v roce :sunglasses:
kasli -at stěhovaní dopadne dobře :wink: a taky bych do toho šla. mně stačilo bydlet s tchýni rok a šupajdili jsme do podnájmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s mojí mámou (i když jí mám ráda bych nebydlela ani ten rok :astonished: )
24. lis 2008 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
no já vás už hodinu dočítám a to jsem se sem včera dívala! Tak doufám, že nic nezapomenu.
Kasli - taky bych to šla zkusit, ale připrav se, že z toho Vojta bude asi ze začátku PAF. Kryštof cestování snášel vždycky dobře, ale když jsme byly před měsícem v Liberci, tak najednou mi tam nechtěl spát. Prý tohle není moje postýlka. :confounded: Ale zvládly jsme to, jen bylo to uspávání náročnější než jsem zvyklá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
L.Myško - děti jsou gumový, neboj. Oni se musí trochu otlouct, aby se něco naučily. Je to normální a stalo se to téměř každé mamince. :wink:
Jo - mobil, ten u nás taky letí. Manžel na něm pouští Šmoulíkovi Crazy Frog a ještě nějaký blbosti. :sweat_smile:
A užijte si cvičení!
Jo a nejdete na ten Jarmark do Slunečnice?

Jinak my máme nějaké neklidné období, Štofí se mi v noci budí každou chvilku. :rolling_eyes: Rozhodla jsem se ho už odnaučit to kojení kolem 4h . Asi se to domák a zahájil protiofenzivu. :angry: Zatím vede 4:0. :rolling_eyes: :grinning:
24. lis 2008 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Grainne, my chceme ist, nasa Bronka tam vyrabala nejake veci, tak sa pojdeme pozriet. A 29.11. je v klaunovi zase detska burza. Stofik je teda dostojny protivnik, vsak? :grinning: No nedaj sa, ono sa to zlomi. :wink:
24. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne - každou noc na tebe myslíne...v duchu... :grinning: Teda to je lumpík.Drž se a nepodlehni.... :sweat_smile: :dizzy_face:
Do MC bych šla taky,ale ještě nevím,jak to bude s dětma a hlídáním.Takže zatím předběžně -ano.
24. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme se na cvíčo s Barčou nakonec nevypravily, jsme dneska obě nějaké líné :sweat_smile: Asi proto, že se dneska v noci oproti svým zvyklostem vzbudila dvakrát - v 1 a ve 4.30. A v 6.30 byla regulérní vstávačka, s řevem, asi proto, že Baru byla totál pročůraná (i skrz zimní spacáček až na prostěradlo) :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chuděra, spala vlastně v louži, to se nedivím, že se jí to nelíbilo :grinning: A já tedy měla na chvíli o zábavu postaráno :grinning: Ale koukala jsem, že zítra je v Edenu Mimibick, dokonce až od 11, to bychom mohly zmáknout :wink:

Grainne, nedej se, vydržať!!! No, můj táta by řekl: "Nervy na svá místa, pozooor, pochodeeem vchod!!!" :grinning:
25. lis 2008 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Petula :grinning: :grinning: A ako dobre ze ste sa nevypravili, gymbali odpadli, lektorke ochorela dcerka. Ale my sme si aspon uzili hernu a nasledne kafe v klaunovi. :wink:
Grainne - ako ste bojovali dnes? :wink:
25. lis 2008 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky!
holky když by bylo tedy někdy nutno - v Hořovicích je už otevřeno 24hod denně pro dětské pacienty (není to klasicka pohotovost) ale když tam přijedete tak vás vždy ošetří (ordinuje doktor který ma zároveň na starosti lůžkové oddělení). a tady ještě přímy kontakt : 311 542 266
25. lis 2008 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si konečně poctivě opsala čísla na pohotovosti. Kryštof totiž od 17h vyvádí, je úplně nepříčetný a zničehonic. :confused: Teplotu ale zdá se nemá. Neměřila jsem, ale má chladné čelo. Usne mi v náručí úplně vyřízený, ale když ho odnesu do pelíšku tak začne nanovo. Jsem úplně bezradná. Chjo. Tak to tu ještě nebylo. Doufám že to jsou jen zuby a on se z toho vyspí. :pensive:
25. lis 2008 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Peťo ten mimibick chceme zítra taky realizovat:o)tak se třeba uvidíme....dokonce jsem tak daleko že jsem si našla spojení:o))no uvídme s jakou se vzbudíme náladou-usínali jsme zas děsně...a zas noc na dnešek po dvou hodinkách budíček pak 10-30 minut utěšování a usnul...tak sem zvědavá co mi nachystá na dnešek.
Jináč jsem byla dnes zaplatit v Kytce to plavání:o)a moc se mi tam líbilo i paní byla v poho:o)
A na Jarmark se chystáme:o)sem zvědavá:o))
25. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek