• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj maminy,
už jste tu sehrané, tak se snad nebudete zlobit, že si k Vám jdu pro radu :sweat_smile: Jsme v Berouně necelý rok a zatím se v něktrých záležitostech příliš neorientuju. Proto se chci zeptat, jestli některá z Vašich děstkých doktorek nastřeluje naušnice. Naše uši jen klasicky propichuje a na to nemám. Mám kontakt na doktory v Praze a v Jesenici, ale doma je doma, že? Děkuju.
25. lis 2008 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, kočky berounské :slight_smile:

Alma, sice jsme sehrané, ale nové tváře bereme :wink: Tak sem klidně choď normálně. Že jo, holky? Já tedy bohužel nevím, jestli naše mudra nastřeluje, já blbec se na to nezeptala :confused:
26. lis 2008 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Almo, vitaj u nas, sme radi ked niekto novy k nam zavíta :slight_smile: . My (dokonca viacere :wink: ) chodime do Kralovaku k Maskovej, ale vobec neviem ci nastreluje nausnice - mame chlapca :grinning: - ale ostatne holky ti urcite poradia.
26. lis 2008 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne, tak to jsou tedy nervy :fearful: Tak snad se z toho Kryštůfek vyspal.

L.myska, tak to se těším, jestli se uvidíme. My tedy jdeme pěškobusem :wink:
26. lis 2008 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Grainne - to máš doma veselo. :frowning2: Jestli je to zoubek,tak šup ať už je venku.

Mysko - koukám,že to s usínáním taky nemáte moc snadné. :frowning2: Že by taky zoubky??

Almo - ahoj.Klidně přijdi i častěji.S tou doktorkou asi moc neporadím.Mám kluka,ale co vím,že ta moje určitě nenastřeluje.Takže nic.

Jinak mimibick si užijte.Taky jsme chodili a nebylo to špatné.
26. lis 2008 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky!
Almo - vítej :dizzy_face: my máme holku a náušničky nastřelené, ale jsme z Hořovic (nám nastřelovala dok. Maninová v nemocnici)
holky teda koukám kam všude chodíte na různe aktivity :wink: ty jo to my sedíme doma jako pecky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jináč nevím jestli víte že se v Berouně (oproti Madly) otevřela i další dětská kavárna s hernou - jmenuje se to u Vojtíška (nebo u Vojtěcha) tak nějak :wink: (platí se tam teda za hernu 50kč ale je to tam celkem hezký :wink:
26. lis 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
Almo vítej...
tak na cvíču nejsme :frowning2:měli jsme opět super noc....jsem KO....Onrášek usnul v půl desáty a do půl noci spinkal...(a já žehlila) ale to se nechal uspat....
pak ve dvě hodiny ho manžel na 20 minut uspal a pak sme šli spát ve čtyři a o půl páté jsme zase vstávali a v 6,06 usnul a spal do čtvrt na deset...samozřejmě že to bylo vše z řádným řevem a kňouráním....takže bych to viděla taky na ty zuby...doufám....
To cvíčo mi mrzí tak budu doufát že to příště vyjde...
26. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dzany - to som citala, ale este som tam nebola, tak tam urcite zajdem omkrnut teren :wink:
26. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

tak to vypadá, že už jsme z nejhoršího venku, teploty veškeré žádné, jen kašlem, ale už je to ten normální kašel, žádné štěkání No a přestal být i tak strašně ufňukanej a to je na tom snad nejlepčí

Jo a s tím stěhováním, to možná bude i na déle jak 3 měsíce! Včera manža volal strejcovi ohledně toho aby babču na to naše stěhování k ní jí připravil a on mu řekl, že to stejně vypadá, že babča u nich už zůstane napořád. Takže pokud si babička nepostaví hlavu (a to si piště, že ta se umí neskutečně zabejčit) tak už tam možná i zůstaneme dokud nedostavíme :sweat_smile: TAk jsem uvědavá jak to nakonec vše dopadne!

Už plánujete jestli pozvete čerty? My se s manžou dohodli, že na čeerty je ještě malej moc malej! Ale měli bysmě jít na Mikuláše ke kamarádce Na Karlštějnskej golfáč, ona tam pracuje a tu akci pro děti pořádá, tak nás také pozvala! Budu muset malého navlíknout do nějakého super značkového ohozu, aby zapadl mezi smetánku NO po pravdě u něj to nebude problém, má fůru krásnejch věciček z Nextu, ale maminka tam bude vypadat jak pěkná socka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alma vítej :wink:

L. mysko to mi měli také super noc, no maminka ho tuhle tatínkovi pochválila jak dva dny za sebou Vojta krásně spinkal, tak nám to teda dneska ukázal, jak umí hezky spinkat :angry: do 3 do rána to byl po 45min samej dudan a ve 3 ráno měl vysmáto a spinkat teda nee, tak šel k nám do postele a zhruba 4:30 zase usnul, ale myslela jsem že ho po té 1,5 hodce už zabim :angry:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nová kavárna pro děcka, se musí vyzkoušet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Almo vítej. S náušňičkama neporadím.
Kavárnu bysme mohly vyzkoušet na další srazík.
My měli taky super noc. Jak začala, tak taky pokračovala. :frowning2: Ve 4h ráno jsem naměřila 39°C, tak dostal paralen a ráno měl stejně 38°C, takže jsme šupajdili k Dr. A ta nás poslala hádejte kam...na ORL. Máme píchnutý ouško. Auauauau :cry: :cry: :cry: To bylo řevu. Maminka dělala svěrací kazajku, ale poté co se vyspal, tak je znát, jak se mu ulevilo. Jsme na ATB, tak doufám, že už bude vše OK.
26. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky! :slight_smile:

Tu novou kavárnu máme taky v plánu. Ve stávajících berounských zařízeních už začíná být trochu těsno :sweat_smile: .

Grainne, včera byl teda určitě blbej tlak. Mě odpoledne bolela hlava jak střep a dnes mi kamarádka vyprávěla, že s jejím jinak neskutečně hodným chlapečkem bylo naprosto k nevydržení :confused: . Takže prostě bylo něco ve vzduchu a děti jsou na to hrozně citlivé.

Alma, my naušnice neřešily :sweat_smile: :slight_smile: . Takže neporadím. Sama jsem si před x lety chávala normálně propíchnout na ušním, ale to ty právě nechceš. Ale nebylo to nic zas tak hrozného. Náušnička se při propíchnutí hned sama provlékne.

Kasli, já taky nejsem příznivce čertů pro malé děti. Fakt z toho můžou mít šok.
26. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne, tak to je tedy pech :frowning2: ! Držíme palce, ať je Kryštůfek brzo zdravej!!!!!!!! :slight_smile:
26. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Grainne - prajem rychle uzdravenie, kavarnu mozme kludne dohodnut na zrazik, budeme mat nieco nove.
Kasli - tak nech vam vyjde to stahovanie.
26. lis 2008 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, hlásím se po dlouhé době. Nějak nebyl čas ani chuť na diskutování.

U nás vše v pořádku. Minulý týden jsme s kamarádkou podnikly výlet vlakem do Prahy. Byl to docela zážitek. Problém nastal hned na Smíchovském nádraží, kde není bezbariérový přístup. Všichny chlapi, když viděli 2 kočárky, se okamžitě stali neviditelnými a ani jeden se nenabídl, že nám pomůže. Tak jsme nakonec snesly jeden kočár, druhý jsme pohledem monitorovaly a pak ho snesly taky. No a pak už to docela šlo. Prckové byli vyvalení, ale natolik je to vyčerpalo, že spali pak celou cestu domů :grinning:
26. lis 2008 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak všem marodů přeju brzké uzdravení. My máme za sebou rýmičku. A teď nějak víc kakáme, což tipuju na brzký přícho zubů. I když dásně jsou pořád v klidu :unamused:
26. lis 2008 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
grainne - tak ať je Kryštůfek brzy zdravý :dizzy_face: auuuu ouško muselo bolet, drobeček malý :confounded: jináč kámoška mi poradila, že když je zánět středního ucha tak je prý nejlepší dát do ubrousku tvaroh a uvázat to šátkem za ouškem,prý to má od nějaký ušní doktorky.ale já vím, že malé dítě si bohužel ještě neřekne co ho bolí :cry:
pamuk - my jsme taky po"rýmičce" :wink: a nám to ke konci taky vždycky zteče do žaludku a má z toho vždy srajdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. lis 2008 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak o té nové kavárně jsem neměla ani tucha.TO BY SE MĚLO VYZKOUŠET!!!!!

Všem nemocným mimískům přejeme,ať se brzo uzdraví.
U nás je to podobn. Martínek soplí kudy chodí a kašle jako starej tuberák. :confounded: Ale už to vypadá,že je to pomaličku na ústupu,tak snad se z toho konečně vylížem.
Při rýmě u nás srajda není,u nás se hází šavle....spolehlivě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne, tak ař je Kryštůfkovi brzy dobře. Brrr, uši, já je jako malá měla operované :angry:

My jsme na mimibicku s Barčou byly. Bylo to moc fajn :slight_smile: Barča to tedy měla tak napůl - u poloviny cviků se řehtala, u poloviny naopak. Ale jakmile viděla jen děti a ostatní maminy a neviděla mě, tak řvala jak protrhlá. Takže byl nejvyšší čas ji začít vodit mezi lidi, páč mamánka z ní tedy rozhodně mít nechci :grinning:
26. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

moc děkuju za milé přivítání :slight_smile:
Dzany, díky za tip, zkusím nás k MUDr. Maninové objednat, číslo už mám. Hořovice jsou za bukem.

O té kavárně jsem taky netušila, ačkoliv kolem chodíme každou cestu do města. Ona naše Lenka od narození kočár poněkud sabotuje, takže kolem spíš sprintuju :sweat_smile:

Někdo tu psal o plavání v Kytce. My tam chodíme a naprostá spokojenost, takže jen doporučuju.

Nemoci se nám zatím vyhýbají, ťuky ťuk, tak všem marůdkům přejeme rychlé uzdravení.
26. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...tak jsme ten den docela zvládly...ale asi půjdu spinkat-dokud spinká :slight_smile: :slight_smile: snad se nebude opakovat včerejšek...
kasli přeju ať to stěhování jde rychle a v poho....a po "pěkný" noci už zas jen ty klidné-ale u nás to moc nečekám protože to fakt vypadá na zoubek...-taqk doufám že to nebude dlouho trvat)
co se týčed čertů-taky nejsem zastánce, ale jsme pozvaný od manžela z práce dělají pro děti v Obecňáku
tak sem zvědavá-spíš tam jdeme kvůli tomu že se tam sejde dobrá parta...
Všem marůdkům brzké uzdravení-já to musím zaťukat-my mimo chrapotu nic...ale kamarádka má čtyřměsíčního Lukáška na JIPce se zánětem ledvin :frowning2:
Hmm kavárna by se vyzkoušet měla:o))jak já bych si dala lattíčko - neděláte si ho některá doma?docela bych to ráda zkusila:o)
Grainne Kryštůfokovi posíláme pofoukání na ouško-chudinka
Almo, no nás čeká Kytka od ledna:o)tak sem zvědavá jak se to bude Ondráškovi líbit....dík za doporučení:o)
26. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, já teda nevím, ale ten Vojtíšek se mi jako kavárna nejeví. Dívala jsem se najejich stránky a je to spíš dětský koutek + hlídání dětí. Ae srazík by tam asi šel, ale bez latté :grinning:
http://www.agenturakk.cz/
26. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
pamuk - já jsem tam taky ještě nebyla, ale kámoška mi tvrdila že jsi tam dávaly kafíčko :wink:

čerti taky tenhle rok nebudou a příští rok bude živé peklo v Jincích :grinning: (ale prý je to hodně autentický tak ještě uvidím aby z toho neměla šok)
26. lis 2008 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Čus, kočky :slight_smile:

Tak my hlásíme na naše poměry příšernou noc. Spinkání: 20.00 - 23.00, 23.15 - 2.45, 3.15 - 6.00 (a to se tvářila jako vyspaná). Kolem té třetí se asi madam rozhodla, že je den, páč si začala povídat, prdět na pusu, strkala si hřbet ručičky do pusy a přes něj povídala... :grinning: Ale copak to, to bych přežila. Jenže včera večer mě bacil nějaký bacil a mě zrovna tak hnusně škrábalo v krku (znáte ten hnus, než se rozjede rýma) a taaak jsem potřebovala spááát :pensive: :wink: Tak nevím, buďto Barča zpracovávala včerejší zážitky nebo třeba přišel růstový spurtík, no uvidíme. Kaši koupenou mám, tak počkáme ještě třeba dvě noci a pokud se to bude opakovat, najedeme na kašičky. Já teda s nimi původně chtěla počkat do 7. měsíce, protože jsem ekzematik, tak abych u Barči tomu pokud možno zabránila. No ale když existují kašičky bezlepkové a bezmléčné, tak by to snad mělo být v pohodě. Mudra nám je povolila (i když nenutila :wink:), tak snad tím prďolce neublížím.

Jinak my jsme se rozhodli, že na plavčo chodit nebudeme. Jednak já jsem samý ekzém a nepotřebuju to nikde vystavovat, jednak jsme tu četli o té infekci, no a taky - oba jsme s manžou jako malí trpěli na uši, on je má taky operované, je tedy docela velká možnost, že by to Bája mohla mít taky. No, tak tomu chceme všemožně zabránit.

Ad čerti - u malých dětí jsem rozhodně proti. Moje ségra se ho jako malá tak lekla, že z toho začala koktat. Občas se jí to ještě stane, když je třeba ve stresu nebo chce něco rychle říct. A to je jí 43! Když už bych k malému děcku někoho zvala, tak asi jen Mikuláše s andělem, ale spíš bych zkusila nejdřív jít někam na mikulášskou nebo do obchodního centra, kde Mikuláš bude, aby se kdyžtak dalo zdrhnout :grinning: Pamatuju si i na sebe, jeden rok jsem i zalezla pod postel :grinning: A to mě nikdy čert nepeskoval. Já totiž byla tak hodné dítě, že bych takové ani nechtěla :grinning: No buchta děsná jsem byla, kam mě posadili, tam mě za hodinu našli :wink:
27. lis 2008 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar holky,
Almo - kedy chodite plavat? My v stredu na obed. Ja som tiez spokojna.
Petula - tak ste mali divoku noc :slight_smile: dufam ze sa to zlepsi. No pokial ste mali s manzou problemy s usami tak by som to tiez neriskovala s plavanim s malou.
Bronka certa stretla ked mala 2,5 roka, neplakala ale bala sa. Ale potom pocuvala na slovo :wink:. A ako to chodi v Beroune? Nerozvecuje stromcek na namesti mikulas? Lebo u nas to tak bolo, chodili sme rozvecovat stromcek a po meste sa potom potulovalo vela Mikulasov.Musela som zodpovedat otazku preco ich je tak vela, ale ved pomocnikov musi mat, ze ano? :grinning:
27. lis 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Janulko, jasně, že Mikuláš vše sám nezvládne :grinning: Já myslím, že stromeček se bude rozsvěcet 30. 11. (aspoň jesličky tedy určitě), to je na náměstí adventní koncert. Tentokrát tu bude Bára Basiková. Chceme se jít podívat. Vlastně to máme i dobrovolně povinné, protože ona bude zpívat se sborem Slavoš, jehož členem je můj strejda :grinning: Je to od 16.00, kdyby někdo měl zájem.
27. lis 2008 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky....
takže by se to by se dalo spojit s Jarmarkem:o)
jinak máme první zoubek- dole:o))takže hurá.....
27. lis 2008 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
taky mám naplánováno v neděli mrknou s klukama na stromeček.Aspoň ten starší z toho bude mít zase zážitek a bude o tom mluvit do příštího roku. :grinning: Nevíte v kolik to asi rozsvěcují?

Mysko - veeeeéééééélikananááááánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .A jak to šlo.Teď už to půjde jako po drátku.Jeden za druhým.Hodně ondrášek plakal a prožíval to?U nás se zoubky prožívají hodně intenzivně :frowning2: .
27. lis 2008 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky!
Marcim - Martínkovi velikáááánská gratulace k prvnímu ročku :dizzy_face: hlavně zdravíčko :wink:
oslavovat budete o víkendu? a jak dopadl ten dortík, budeš dělat doma nebo někdo upeče?
Mysko- taky Ondráškovi gratulujeme k prvnímu zubákovi :dizzy_face: to už může i kus flákoty :grinning:
my máme taky dneska novinku - dnes udělala svoje první tři metry bez držení :grinning: :sunglasses:
27. lis 2008 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcim - taky obrovska gratulacia k narodeninám.... :slight_smile: oslavte a ako hovorim moja mamina: neopite sa a neplujte na zem :grinning:
Dzany - tiez gratulujem k prým trom metrom :slight_smile: a prajeme vela dalších kilometrov :grinning:
27. lis 2008 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!
Janula34 - chodíme taky ve středu a naše lekce začíná v poledne a jsme ten den poslední :wink: Tak co, potkáváme se v šatně?

Čerty doma taky odmítám a myslím, že budeme ještě pár let odmítat. Do dneška si pamatuju, jak mě ta skupinka vyděsila.

Naše naušničky jsou vyřešené, děkuju za pomoc.
27. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek