• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Holky,děkuji za gratulace,až se ráno vzbudí,tak mu je předám.

Dzany - Nelinka je holka šikovná.To u nás max.chodí za ruce a to ještě jen z donucení :grinning:
Jinak oslava bude až příští víkend.Jednak manža teď nebude doma,tak to nemá smysl, a pak taky Robča má příští týden narozky,tak jim to klukům uděláme společně.Dortík si udělám sama.Klasický piškot a pudinkový krém.Na MMB jsem okoukala dobrý nápad,že se upeče klasický dort a pak se rozpůlí.Půlky se k sobě dají obloukama a vznikne jakoby motýl.No a jedna půlka bude s 1 a druhá se 7.Aby si Robča nemyslel,že ho chceme nějak ošidit,když už se to povedlo a mají narozky týden po sobě a slaví to spolu.Akorát nevím jak to budu řešit příští rok. ...ale zatím je čas,tak třeba zase něco objevím... :grinning: :wink:
27. lis 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Almo - a jdeš s Leničkou k té Maninové? :wink: snad Vám to dobře všechno dopadne, já jsem byla moc spokojená.
Marcim - ty jo, ty máš kluky takhle hezky u sebe? :wink: :grinning: no to je bezvadný! to bych taky dělala 1 oslavu (my jsme s nelou taky o 14dní a taky budu dělat vždy 1 oslavu)
a ten motýlek - podobného jsem viděla u kámošky a byl moc krásny :wink: tělíčko měla mezi těma korpusami z rolády a hlavičku měla z koblihy a očička z lentilek :dizzy_face: byl boží! tak at se povede! a hlavně at klukům chutná! :grinning:
27. lis 2008 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, gratulejšn Martínkovi :slight_smile: Ať se moc nevožere, jo? :grinning:

Dzany, Nelince turistce taky gratulujeme :dizzy_face: Vyřiď jí, že je šikulka.

U nás včera děs běs. Ne kvůli malé, ale kvůli chřipce. Já měla večer 38 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to jistily dva Paraleny a Barče jsem dala pro sichr čípek Nurofen, kdyby to ode mě drapla, tak ať aspoň nemá teplotu. Razím teorii, že radši trochu chemie než aby mimísovi bylo zle (nebo než abych přišla o mlíko - proto ty dva Paraleny). Dneska už to snad bude lepší, nohy nebolí, kříž taky ne. No, taky jsem se večer parádně zpotila. Jéžiš, jak já tohle nesnáším!!! :angry: Manža zůstal doma, že se bude starat o malou, ale vypadá to, že to na něj sedlo taky, takže se nejspíš budu starat já o oba. Tomu se říká vyhlídka na parádní den :grinning: Ale dopolko bude tchyňka vozit a jako pozor - nabídla se, že bude vozit častěji, dokud nebudu fit. Ty jo, moje máma říkala, že kdyby ona bydlela takhle blízhko jako moje tchyně (asi tak 30 metrů), byla by tu pečená vařená. Ale tchyně neee, té si musím o pomoc říct (tedy párkrát si o vožení řekla sama, abych jí nekřivdila) a ještě se modlit, aby jí do domluveného termínu nepřišlo něco děsně důležitého. Jednou jsme takhle byly domluvené, že ji jen prozvoním, já Barču nakrmenou, oblečenou, chtěla jsem si něco doma udělat, a víte, co mi napsala? Že má doma práci - prádlo - a ať se nezlobím!!! :grinning: Podruhé jsme taky byly domluvené a to mi zas v ten den napsala, že jí přijde návštěva. No jistě, přijela její dcera, ze které se ona může s prominutím pos.at :angry: No jo, ono to tam bylo vždycky tak, že švagrová byla svatá a manža páté kolo u vozu :unamused: Holky, sorry za román :grinning:
28. lis 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko - rýchlo sa uzdravte, no tie svokry to je ina story. To ja mam nastastie dostatocnu vzdialenost - 500km, ale niekedy by clovek povedal ze ocean by bol idealny. Ale bohuzial aj maminu mam 500km. A tam by som chcela tak 10km by bolo v pohode :slight_smile:
Almo - tak to sa urcite stretavame, lebo my sme predposledny kurz, tak bud v satni alebo hore v herni. tak ma hladaj bud.tyzden a budem aj ja teba :slight_smile:
28. lis 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska musím svou tchyni zase pochválit - přišla, 2 hodiny vozila malou, donesla kotel polívky, já upekla kuřecí roládu (koupenou hotovou :wink:), pak s námi poseděla u kávičky a bylo to celkem příjemné. No, ono totiž je to tak, že tchyně má problémy s nervy, brala antidepresiva a ty jí nedávno neurolog vyměnil, takže asi než se to usadí, tak to bude chvíli trvat. Normálně má občas výpadky - takové to, že jí člověk něco řekne a ona to za 5 minut neví apod. Takže zase abych jí nekřivdila :wink:

Jinak jsem zas napnutá jak struna, páč naši měli mezi 13.00 a 14.00 jet na kontrolu s pejskem, doteď se neozvali, neodpovídají na zprávy a neberou telefon. Matýsek dneska ráno při "potřebě" zas brečel :cry: Tak mám takový blbý pocit. No, ale mamina říkala, že z veteriny pojedou ještě na chatu. Doufám, že se brzy ozvou, jinak se zblázním!!!
28. lis 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, teď jsem konečně mluvila s mámou. A víte, co řekl veterinář? "ZVÍTĚZILI JSME!!!" :grinning: :grinning: :grinning: Hurááá!!! Ty jo, kdybych nekojila, tak se půjdu vožrat :grinning: Já se fakt moc, moc bála. Takovouhle úžasnou zprávu jsem fakt nečekala :dizzy_face: Akorát tedy, vzhledem k tomu, že má těch operací už moc, tak jakmile by někdy nastal jakýkoli problém, je to pro něj konečná :unamused: Ale snad už si tu smůlu vybral. Je to náš bojovník. Pardon, že se tu takhle vypisuju jaksi "mimo téma" :confused:
28. lis 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj kočiny!
ty jo Petul tak to je skvělá zpráva! :dizzy_face: já vím že jste šťastní! tak at je hafíkovi dobře, at už ho nic špatnýho nečeká!
Jináč tchýně to bych mohla taky vyprávět román :confounded: no ale co už! jen mně taky mrzí jako janulku že mojí máma je taky 500km daleko a nemám tady nikoho na koho se mohu spolehnout, kdo by mi pomohl anižby se na mně díval divně.... :unamused: ale mám co jssem si vybrala takže nemůžu se stěžovat.
28. lis 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany, Janulka, no tak máte nás, ne? Chabá náhrada, já vím, ale aspoň něco :wink:
28. lis 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Petulko - super!!!!!Pejskovi přejem hoooodně zdraví a už žádný karambol.
Jo a na Marťu budu dávat sakra POZOR,aby to nepřehnal :grinning:...kdo to má pak uklízet.... :dizzy_face:

Koukám,že to tu máme s babičkama (tchýněma) hodně podobné.Mamku nemám sice 500 km,ale jen 200 km daleko,takže nepoužitelnou na občasné hlídání. :frowning2: No jo,co se dá dělat,že?
28. lis 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak ze stěhování sešlo, ztroskotalo to tam, kde jsme to nejméně čekali! Docela mě to nasralo a ořvala jsem to,ale uvidíme, co bude dál :angry: :grinning:

Mysko gratuluji k zubákovi :wink:

A Marcim vám vše nej, nej :wink:

Jinak dneska jsme byli u Mudry a jsme teoreticky zdvaví, ale prakticky nás ještě trápí kašlík a asi se nám k tomu přidá ještě rýma. Malej byl z té návševy u dokiny tak vorvanej, že sám od sebe usnul při nakupování v krámu, to se nám snad nikdy nestalo :sweat_smile: Holt čerstvej vzduch po týdnu vězení udělal své :grinning:
28. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - tak snad se toho už jednou zbavíte....a bude líp.

Jinak hlásím,že roční kontrola proběla v pohodě máme 9,3kg a 76 cm....prej máme víc krmit. :slight_smile:
28. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning:

Dzany - jo, jo, jdeme k Maninové :slight_smile: Jestli to u ní bude alespoň stejně příjemné jako objednávání, tak jsem šťastná jako blecha. Spadl mi kámen ze srdce, že máme někoho blíž než za Barrandovským mostem nebo v Jesenici. Děkuju.

Janula34 - tak do my se budeme pořádně rozhlížet. Jen nevím, jestli mám šanci Tě poznat, z fotky v pase tuším, že máš hnědé vlasy :sweat_smile: Jen v herně se určitě nepotkáme. Zatím ji nevyužíváme, protože domů to máme max. 5 minut a Lenka po plavání krásně spí. Takže raději krmím po návratu a uspávám doma.

Petul.a - krásný zprávy o hafíkovi, super! Moje tchýně je na tom s léky podobně jako Tvoje a reakce taky. Domluví se na pátek, přejede ve čtvrtek atd.

Krásný víkend, jdu odsát mlíko a do pelechu
28. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Almo - červené vlasy a oranžové plavky, proste som neprehliadnutelna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásíme, že Barča to ode mě bohužel chytla. V noci jsme mysleli, že pojedeme na pohotovost. Měla teplotu (po odečtení) 38,7, k tomu průjem, rýmu, no síla :frowning2: Ještě že manžu nedávno napadlo koupit Nurofen sirup, páč čípek byl při průjmu jaksi na dvě věci. Takže noc proběhla ve znamení pláče, utěšování, kojení, odsávání (máme odsávačku na vysavač, to měli sousedi asi radost :sweat_smile:), pokusů o usínání... Barunka pospávala chvilkama, já vůbec. Až ráno kolem 5. se to začalo maličko zlepšovat a od 6 do 8.45 jsme to zalomily obě. To už byla bez teploty (ve 4.30 se na mě smála z postýlky :sweat_smile:). A aby toho nebylo málo, manža to má taky, i s teplotou, se vším. Lazaret hadr.
29. lis 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, to je fajn, že už je Vojta z nejhoršího venku. Hele, s tím stěhováním je to sice k nas.ání, ale znáš to - když nejde o život... No je teda fakt, že já nevím, co to je žít jako rodinka s rodiči, možná bych mluvila jinak. Každopádně držím palce, ať se ta situace nějak pořeší :wink: A co baráček? Jak jste s ním vlastně daleko? Teda musí to být pěkně na mašli, furt stavět, stavět, strkat prachy a nebydlet :angry: V tomhle jsem zas já měla na tchyni veeelkou kliku - byt nám dala ona. Jak říkám, bývala skvělá, tak teď na ni asi holt působí ty prášky. No zrovna dneska asi jo. Hele ten rozdíl mezi jejím přístupem a přístupem mojí mámy: Oběma jsem psala, jak to bylo v noci s Barunkou, jak je to s manžou atd. Moje máma hned volala, abychom kdyžtak mazali s malou hned k doktorovi atd. (no pravda, to bych věděla i bez ní :wink:), malou si nechala dát k telefonu :grinning:... a hlavně ten tón - starostlivý :wink: A tchyně napsala jen takovou suchou SMS. Pravda, psala, že kdybychom něco potřebovali, ať si řekneme. Jenže když se takhle někdo zeptá, tak já mám pocit, jako by to bylo jen ze slušnosti. Asi je jasné, že něco potřebujeme, když jsme všichni chcíplí :angry: Naše máma, kdyby bydlela takhle blízko, už by se sem hnala s nákupem a s obědem. Ona jako tchyně by pomohla, ale musela bych si říct. A já nejsem ten typ, co by se doprošoval, to si radši vše udělám sama, kdybych měla lézt po čtyřech.
29. lis 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

kdepak jstééé? :confused: :slight_smile: Hlásím se z akčního víkendu. Včera jsme se stavily na burze U Klauna. Bylo to dobrý, našlo by se spoustu věcí, ale lidí dost, takže jsme se tam zdržely jen chvíli. Dokonce tam byla i TV a z Hedu bude hvězda :grinning: . Bohužel Baby TV nevedeme :rolling_eyes: :grinning: .
No a dneska jsme obrazily jarmark ve Slunečnici a i adventní koncert na náměstí. Hedula zase řádila v herně, tam už je jako doma :sweat_smile: .

Jinak jsme s kamarádkama a dětma navštívily toho Vojtíška a je to tam bezva, ale spíš pro trochu starší děti. A hlídání je až od 2 let. Můžete tam posedět, dát si kafe ap. Vstupné je pade na osobu. Ale zatím to asi není tak rozhlášené, takže je tam relativně klid :wink: .

Petul, Grainne, jak je dětem? Myslíme na vás a přejem, ať se nemocí rychle zbavíte!!!!!
30. lis 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to v hajzlu rostou nám 4 zuby najednou, noce jsou fakt děsný!! Teď dva dny po sobě měl po 1 ráno vyspáno a usnul zase až po 4 ráno :unamused: Už aby je měl venku jinak si vezmu pistoli a půjdu se oběsit do řeky :frowning2:
30. lis 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, a zkoušela si Mundisal? Tu mastičku na dásně... Nám to na stoličky celkem pomohlo.
30. lis 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynka - neuveris, ale mali sme naprosto rovnaký víkend :grinning: :grinning: Sobota -burza u Klauna, kupili sme nejake svetriky a tricka s dlhym rukávom. Podvečer sme sli do Kralovaku k radnici na rozsvietenie stromceka, Bronka vystupovala, robili betlehem, bola anjelom. Ale mali strasne ozvucenie, nedalo sa to pocuvat ako im to chrapšťalo :angry: , no hanba. To den predtym v skole bolo vsetko uplne perfektne. Asi musia predstavitelia Kralovaku zainvestovat :grinning: V nedelu sme boli na jarmoku v slnecnici, dokupili sme par darcekov a poobede sme boli na rozsvecovaní stromceka na namesti. Bolo tam kvantum ludi, stali sme pri stromceku a prave preň sme nevideli na podium, teda ani Baru Basikovu. Co mi teda nevadi, mne sa Bara nepaci, tak mi vyhovovalo ze ju len pocujem. :grinning:
Kasli - no to ti prajem pevne nervy. Tak si musis pripravit nejake hry na noc, nie :wink: Nech vam co najskor tie stolicky vyjdu.
30. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli - to je teda pech,ale tvůj popis je naprosto dokonalý.Už se těším,jak nám půjdou další zubiska. :rolling_eyes: Mundisal není špatný.Možná bych to vyzkoušela,když ho to tak trápí.
Takže ze stěhování nebude nic,jo?No to bych se picla.Škoda,že to na něčem ztroskotalo.Tak třeba to výjde někdy jindy.

Jani - to byl tedy náročný víkend. :dizzy_face: Máš aspoň dobré úlovky?
30. lis 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
tak co marodkové - už je líp? :dizzy_face: Kasli zuby jsou fakt děsný! a 4 najednou - no pevný nervy! (ja jí potírám dasničky Citrovitalem - síce pomůže ale tak za hodku to musím opakovat). No už ich máme 15 tak snad bude brzy na chvíli pokoj. Tak at se Vám taky rýchle vyklubou a moc nezlobí :wink:
Berynko - škoda že taky nemáme tu baby tv :wink: koukla bych na Hedušku.
Janulko - Bronka musela být hezký andílek :dizzy_face: a oni im to takhle pokazí s technikou :sweat_smile:
Nelinka začala přesně v roce a jednom měsíci regulérně chodit :grinning: i když venku má ještě zábrany ale je to hrozně srandovný jak si vykračuje s těma ručičkama :sunglasses:
1. pro 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zprávy z lazaretu :grinning:: V sobotu přes den byla Barča relativně O. K., večer měla teplotu 38,3, plakala a zdálo se nám, že má citlivé jedno ouško (když jsme jí na něj sáhli, spustila ryk). Tak manža letěl za MUDr. Pokornou - oni jsou bývalí sousedi, znají se hooodně dlouho :wink: Mysleli jsme spíš, jestli by nám neporadila, ale ona zareagovala naprosto úžasně, slovy: "Vem dítě, sedni do auta, jedeme do ordinace" :wink: Takže malou prohlídla, zjistila, že uši to nejsou, ale že je fakt hodně zahleněná + zarudlý krk. A jak jí koukla do pusy, tak dodala: "Aaa, tady to vidím na nový šaty" :grinning: No tak teda že by žžžubbb? Uvidíme, zatím se nevyklubal, ale Baru si v pusině teda loví slušně a měla i průjem. Jenže ten mohl být po banánu, tak ho dneska zkusíme nedat. Noc už pak byla lepší, večer jsem Barče dala Nurofen (ten jahodový jí moooc chutná, mlaskala :grinning:) a teplota pak už nepřišla (ťuky ťuk). Akorát hůř usínala, tak jsem u ní seděla a povídala jí, jak to jako s těma zubama je, na co je bude používat atd. :grinning: Usnula mi u kozy a asi na pátý pokus se mi ji povedlo položit, tedy s jejími jemnými protesty. Mrška pak ještě několikrát zkoušela, jestli by to jako nešlo, spát u prsa. Jo, to máš, holka, smolíčka, to by teda nešlo :wink: Obě jsme usnuly asi v 11, pak bylo probuzení na jídlo ve 3 (a já si říkala "Hezkyyy, spala jsem 4 hodiny v kuseee!!!" :grinning:), no tak jsme odsály, nakojily, pak hned usnula a vstávačka byla po 6. Neděle už byla dobrá, až na tu podělanou rýmu, tak jsme kapali Physiomer (ten nám doporučila paní doktorka Pokorná a fakt je skvěleeej, Barče se to po něm spustilo neuvěřitelně), odsávali jak diví... a tak furt dokola. Večer usnula v 8, já k ní šla v 9.30, ona sice spala, ale v nose jí to chrastilo, chrápala... no nevyspaly bychom se ani jedna, tak jsem vzala odsávačku, sice ji to probudilo, ale co se dalo dělat. Po těch kapkách to šlo odsát perfektně, pak stačilo uklidnění u prsa a byl klid. Ihned usnutí a spinkání do 2 :dizzy_face: Pak opět odsátí, nakrmení a spaní do 6. Tož pohodička. Manža spal celý víkend v obýváku, protože to na něj vlezlo taky, v sobotu měl 38 a vypadal fakt hrozně :angry: Ale co je zvláštní - jak i to otcovské tělo je nasměrováno jako "nejdřív pomoz dítěti, pak si klidně zkolabuj". Nejhůř mu bylo v tu sobotu, co jsme byli u té Pokorné, a padl až když malá už byla v klidu. Dneska tedy ještě zůstal doma, tak jsme ráno převlíkli peřiny atd. a uvádíme byt do normálního stavu. Bylo to tu jak když padne atomovka. Jo, a Barče jsme museli dát patro postýlky níž, natahovala se po zácloně, rozvázala mantinel a vypadalo to, že se každou chvíli chytí hořejšku :sweat_smile:

Musím vyseknout pochvalu paní doktorce Pokorné. Chtěli jsme jí zaplatit, ona manžu málem poslala... kamsi... že prý ať si nevymýšlí. No to má ale smůlu, dostane naturálie a vzhledem k tomu, že bude Mikuláš, tak to prostě NEMŮŽE odmítnout. A na malou reagovala slovy: "Ivošku, krááásnou holku máš" :dizzy_face:

Akorát tedy na koncert Basikové (a mého strejdy :wink:) jsem se těšila, no ale co se dá dělat. Víc mě mrzí, že jsem slíbila, že pro MC Slunečnice vytvořím něco (myslela jsem asi perníčky) na jarmark, případně na vánoční trh, a asi to nezvládnu, vzhledem k tomu, že se u nás střídá kapání, odsávání, moje smrkání, kýchání... Ještě by ty perníčky byly infekční :grinning:
1. pro 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko - evidentne najveselší víkend bol u vás :grinning: . Hlavne ze už ste z najhoršieho vonku. Inak po banane si myslim ze by nemala mat prujem, skor by bola zapečená, lebo banan zapeka. Prujem by mohla mat skor po jablku. :wink:
Dzany - my gratulujeme k regulernemu chodenie, prajeme vela stastnych kilometrov :grinning: :grinning: :grinning: To je šikulka Nelinka.
Musime si dat zrazik niekedy po vianociach ked už bude blazninec za nami, nech vidim ako tie vase dietka vyrastli.
1. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, tak to je dobře, že se to zlepšuje :wink: . A Pokorná ještě žije :confused: :grinning: ? Píšu to ze srandy. Vrátila si mě do minulosti. Ona mě ošetřovala, ještě když jsem byla batole :wink: . Právě se zánětem středního ucha. Na propíchnutí mě vždycky naši vezli v noci do Hořovic a pak jsem na kontrolu chodila právě k Pokorné. Pamatuju se, že byla vždycky hroznej saďour, ale pomohla :slight_smile: .
1. pro 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynka, jj, Pokorná přesluhuje, páč po ní bude nastupovat její dcera, takže tradice bude pokračovat. Pokorná ml. je na mateřské, prý nastoupí asi tak za rok. Má holčičky - pětiletou Lubinku (jak jinak, tradiční rodinné jméno :wink:) a tříletou Markétku. Paní doktorka je fakt trošku saďour, ale šikovná. A ženská správně od rány - no ona asi v životě neměla šanci se s něčím s.át - vychovala sama dvě děti, obě dovedla k titulu MUDr., do toho se starala o nemocnou maminku, k tomu barák a ne zrovna malej... a svoje povolání bere jako poslání.
1. pro 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,

tady se hlásí druhý lazaret. :grinning: To ouško nám píchala taky Dr. Pokorná. :wink: Zítra tam jdem na kontrolu.
Ouško nám dlouho teklo, ale zdá se že už je to dobrý. Zato já jsem to od Štofího chytila. V sobotu mi přijela návštěva a já přes noc ztratila úplně hlas a nemohla ani polknout jak to bolelo. No klasika. Ale zvládli jsme to. :slight_smile: Dnes v noci jsem dokonce měla záskok u malýho, abych ho nebudila kašláním, tak jsem spala v obýváku. No řeknu vám, takový nepřerušovaný spaní.... :sunglasses: :grinning:

Kryštof začal o víkendu testovat samostatné ťapkání. Občas se někam vypraví a ujde tak 1 - 2 m. Většinou u toho usilovně svírá nějakou knížku nebo kostku. Asi se jí drží, aby nespadl. :grinning: :grinning: :grinning:

Kasli - přejeme brzké vyklubání zoubků a zase klidné spací noci. :slight_smile: S tím stěhováním, je to jako naschvál. Když se člověk na něco těší... Ale třeba se něco zadaří příště.
1. pro 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petul.o, buďte rádi, že Barča ten Nurofen ráda. U nás, kdyby byl průjem a teplota, tak jsme nabydlení, pač Jeník mi ty tekuté léky obloukem zrací. Nic jiného než čípek u nás nefunguje :unamused:

Máme tu na prodloužený víkend kamaráda, který je černoch. Čekala jsem, že se ho Jenda bude bát, protože i lidi s tmavýma vlasama ho většinou přiváděj k pláči. A on se stal pravý opak, on je za ním jak litej. Ale možná je to tím, že dotyčný je pediatr:slight_smile:

Jinak vánoční výzdoba hotova, něco upečeno, dárky nakoupeny. Letost jsem to zvládla kupodivu v pohodě. :grinning:
1. pro 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky! vy jedete :grinning: vy se snad předhánite kdo je větší lazar, ne? :wink: tak hlavně ať už nebolí ouška ani v krku :dizzy_face:
Petulko - taky myslím že banán je spíš na zácpu. A může to být spíš od toho zubáka :wink: ty uměj potrápit.
Grainne - teda vy jste takoví rychlíci :dizzy_face: já se tady chlubím ve 13 měs. chozením a vy už frčíte v 11měs? no to je paráda :dizzy_face:
Pamuk - jako jseš fáákt dobrá :sunglasses: prý dárky nakoupeny, cukroví napečeno :grinning: no u nás ani tuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi zase 20. se vzpamatuju a budu lítat jak fretka :grinning:
a pána pediatra černocha bych se tedy taky nebála, spíš naopak :sunglasses: mně se černoši mooooc líbí :dizzy_face:
1. pro 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, Kryštůfek je prostě šikula :dizzy_face:

Pamuk, teda jsi fakt dobrá. Já nemám zatím ani výzdobu. Vždycky dělám adventní věnec, letos ani ten zatím nemám. No tak co, zapálím příští neděli dvě svíčky, no, ono se to nepo... :wink: Vzhledem k našemu stavu se není čemu divit. A pečení? Letos udělám jen perníčky, jinak za mě upečou pekárny Hořovice (aby ne, když patří švagrovi :wink:) a něco ještě koupím. Chtěla jsem objednat u Růžičkové, ale jaksi jsem se tam nedostala, abych koukla, co má, no tak to jistí nějaký krám, kde její cukroví prodávají. Nebo i nějaké jiné, když bude pěkné. Dárky mám jen z části. Musíme vybrat taky ještě něco Barunce, ale to jistí objednání přes net, páč v obchodech jsme nic neobjevili. A to vymýšlení... když ještě člověk má vymyslet, co malá dostane od našich... a ke všemu má ve čtvrtek svátek, takže jsme vymýšleli dvakrát :grinning:
1. pro 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul.o, ono se to nezdá, ale pro tyhle prcky je docela těžký něco vybrat. Hodně hraček je na jedno brdo a navíc oni si stejně nejvíc vyhrají s plastovým nádobím, dálkový ovladačem a prostě tím, co není hračka. My jeden vánoční dárek dali Jendovi už teď, protože nějak neočekávaně zrychlil tempo svých dovedností a na Vánoce by ho to, co jsme koupili, možná už nebavilo. Takže musíme vymyslet něco jíinýho, aby pod tím stromkem něco měl. :grinning:
1. pro 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek