• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Mirdisku - díky moc.Uvidím jak dneska v noci.Jenom doufám,že se to už konečně zlomí... :unamused:
25. pro 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim - držíme ti tu všichni palečky. A moc myslíme na Martínka.
25. pro 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
opožděně přeji Krásné Vánoce a svátky, nějak jsem se sem nedostala! TAkže rovnou přeji i vydařeného Silvestra a šťastný nový rok :wink: :grinning:

JInak u nás byl Jéžišek úžasnej malej byl jak u vytržení z prskavek a pak uviděl Ponk s nářadím a odhodil všechny dárky a už ho zajímalo jen kladívko a šroubovák, fakt na ten ponk to byla nejlepčí reakce :grinning: :dizzy_face:
A maminka dostala úžasné kytičkaté sedlo na kolo a suprovou šrajtofli od Oilily, takže také spokojenost :grinning:
25. pro 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, číslo do Hořovic: 311542266. Přeju, ať ho nepotřebuješ :wink:
25. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já koukla na stranu 82 a nevšimla jsem si, že už jsme na další :grinning: Pardon :sweat_smile:

U nás zatím panovalo zaujetí ze stromečku. Co se týče dárků, tak vedou cedulky. Na čemkoli :grinning: Jo, ale hooodně moc se Barče zalíbil dětský mobil. Už si hrála i s ostatními hračkami (kromě skládacích kroužků a takových těch kalíšků, co zapadají do sebe - to má na později) a vypadá spokojeně. Už se stačila i praštit trumpetkou :grinning: Já dostala od manži moc pěknou mikču a takovou soupravu na doma (prý ale doufá, že ji budu potřebovat co nejmíň :grinning:), takže taky spokojenost. Od ségry mám takové svůdné pyžámko (černé krajkové; tak nevím, jestli jsem měla větší radost já nebo manža :wink:), od našich jsme už předtím dostali zvlhčovač, jinak samozřejmě Barunka hromadu dárků - židličku od našich už nějakou dobu používáme, pak od nich má ještě hromadu oblečení, obě ségry jí taky naježily haldu hadříků (aby ne, když jedna z nich má krámek s dětským oblečením :wink:)... určitě jsem na něco zapomněla.

A musím říct, že Vánoce s díťátkem jsou fakt NEJ!!! A to Barunka ještě pořádně nevnímá, "vo co go" :wink:
25. pro 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
marcim - tak jak dopadl Martínek? doufám že jste pohotovost nepotřebovali, že teplota klesla sama.

Vánoce taky - může čestně říct- že co tady bydlím tak zatím nejlepší :dizzy_face: celý den jsme byli doma sami a až ve 4 přišli švagrová s přítelem a tchýně s tchánem, pak jsme se najedli, vybalili dárky, popili a šli domů.
Nelinka dostala fakt haldu dárků (příští rok to musím striktně zakázat) a nej nej :dizzy_face: je tříkolka :dizzy_face: furt chce na ní jezdit, pak veme šroubovák a dělá že jí opravuje, pak jede pro "nákup" do přebalováku :grinning: no prostě vyhraje si s ní půl dne!
26. pro 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
uplne suhlasim Petula, najkrajsie vianoce su s detmi. Ta ich radost ta nakazi. :slight_smile: Bronka dostala knizky, malovaci kufrik, plno dielov na vlacik a kolajnice a jej tuzobne ocakavany elektronicky diar na heslo :grinning: Filip ma hojdacku, knizky, hracky, ciapku a hlavne prilbu na bike tak sa tesim ako budeme v lete jazdit. No dalsie darky cakaju na nas doma, my budeme mat este vianoce 4.1. ked sa vratime. :grinning: :grinning: :grinning: Len varit nebudem. :grinning:
Dnes som bola na bezkach, tak som taka vytrasená, kondicka ziadna, tak mam co robit. :slight_smile: Ale bolo nadherne, pocasie prekrasne, svietilo slnko, no krasa. :slight_smile:

Marcim - ako ste na tom? Je to lepsie? Inak u nas su kiahne ( jezis, v cestinu su to myslim nestovice ) ma ich jeden z dvojiciek od svagrinej, tak ocakavam ze ich chyti aj Filip, Bronka ich uz mala. Uvidime, Filip ma 3 týždnovu inkubacnu dobu. Nemate niekto zaujem o kiahne teda nestovice? Mozete sa prist hrat. :grinning: :grinning:
26. pro 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Marci vás všechny moc zdraví! Bohužel je Martínek od včerejška v Hořovické nemocnici. :frowning2: Maminka je tam s ním. Zatím se to moc nezlepšuje, má furt horečky, ale už není alespoň dehydratovaný. Tak mu držme palečky, ať už se to zlomí a jede brzy domu.

Jani - co je to probůh hojdačka??? :fearful: Tu sníh žádný.
27. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
grainne - hojdačka = houpačka :grinning:

jestli budeš psát marcim tak že na ní a Martínka myslíme a posíláme jednu léčivou pusinku, ať mu je brzy líp :dizzy_face: chudatenko malé takovéhle trápení :cry:
27. pro 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak houpačka! :grinning: Tak to je super dárek!
Marcim vyřídím. :wink:
Holky, koukejte doplnit fotečky z vánoc. :sunglasses: :sweat_smile:
27. pro 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
grainne -jsou tam :wink: Jináč tá kostka co dostal Kryštůfek se mi hrozně líbi :sunglasses:
27. pro 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Grainne - Marcim a Martinkovi drzime palce, nech su co najskor zdravi a doma. Hojdacku ma taku klasicku drevenu zavesnu, skor do zahrady, ale ja ju chcem dat do obyvacky. MM slak trafi ked necham navrtat drziaky na nu do stropu :grinning: :grinning: :grinning: Kocka je fakt super, to mal Krystof radost, vsak?
Dzany - trojkolka je uzasna. Nelika bude automechanik, nie? U Filipa to vyzera na instalatera, tak si budu moct zalozit firmu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My sme dnes krstili Filipa, nevedeli sme kedy vstat, kedy sa prezehnat, ako sa prezehnat, kedy klaknut. A to sme sedeli v prvom rade. :slight_smile:
Fotky dodame zaciatko ledna ked sa vratime a budem mat trochu casu na to. :wink:
28. pro 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAF!!! :grinning:

Martínkovi a Marcim držíme palečky a taky posíláme hojivé pusinky, ať je brzy vše v pohodě :wink:

Jdu vám překontrolovat alba :grinning: Pak snad taky něco doplním.
28. pro 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne, ta kostka je fakt bezva.

Dzany, tříkolka je krásná; navíc - každá hračka, která dítko zabaví, je dobrá, ne? :grinning:

U nás měla asi největší úspěch jahoda (i s červama :grinning:), zrcadlová kostka od Lamaze, velmi oblíbdným se stal dětský mobil. Ten jsme vzali i 26. k našim a musela jsem ho nést v ruce, páč v tašce hrál celou cestu :grinning: Další úspěch zaznamenala hrací knížka a trumpetka, ale tou se Baru zvládla hned praštit, tak jsem ji schovala na později. Dokumentace zde: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2207933#navigator
28. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ééé, a ještě jednu věc jsem chtěla napsat :slight_smile: 25. jsem dostala nečekaný, ale nádherný "dárek" v podobě mailu od kámošky. Oni se snad 4 roky snažili o mimčo, Irča prošla léčbou (její tělo si vytvářelo protilátky proti vlastnímu plodu), laparoskopií a já nevím, čím vším ještě... A ona je těhotnááá!!! Dvakrát :grinning: Asi byli na umělém, s tím se mi nesvěřila, ale to je jedno. A miminka by se měla narodit v červnu, takže už má za sebou ty první 3 měsíce; ani se nedivím, že to doteď tutlali. Holky, já mám takovou radost!!! Nádhera, nádhera, nádhera. Akorát si říkám, jak to všechno bude zvládat dvakrát - dvojí krmení, dvojí koupání, dvojí oblékání, dvojí noční vstávání, dvojí nemoci... No bude to fičák, ale oni to zmáknou.
28. pro 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemělo tam být ééé, ale Jééé, nějak mi to J uteklo :grinning:
28. pro 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mě se ta kostka taky moc líbí. Kryštof jí zatím tak úplně neobjevil, třeba prostrkávací tvary jsem zatím schovala. Ale trochu si s ní už hraje, házíme do ní velké kostky vrchem. :grinning: Koupila jsem ji v Pompu, mají i internetový obchod, ale s balným a poštovným zaplatíte o 130,- víc, tak jsem si radši udělala výlet do Prahy a koupila ji na Novém Smíchově v jejich obchodě. Měli ji zrovna v akci, takže mě stála 499,-. :sunglasses: :wink: A vypadá docela bytelně. :sweat_smile:
Marci včera psala, že už se Martínkovi ulevilo :dizzy_face: , dnešní zprávy zatím nemám. Doufám, že už je brzy pustí. Všechny vás moc zdraví a děkuje za podporu. :slight_smile:
29. pro 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - ta tvoje kočka je děsně vysmátá. :grinning: To je skvělé! :slight_smile: Stromek se jí evidentně líbil, to Kryštof si ho skoro ani nevšiml.
Džany - u té fotky Nelinka - opravářka jsem se moc nasmála. :grinning:
29. pro 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a u nás má zatím největší úspěch asi odrážedlo. :sweat_smile:
29. pro 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
holky - tak to už u nás vypadá, že holka se potatí a bude lítat furt s nářadím :grinning: Janulko - takže pak domluvíme podrobnosti ohledně firmy, jú? :grinning:
Já taky uvažuji, že v létě až pojedu k naším tak asi dám Nelču taky pokřtit :wink: ale nevím jestli to půjde když mm je nevěříci a ona má trvalý pobyt tady. Jani, kde má Filípek trvalák?
Petulko - Barča má nádherný rtíky :dizzy_face: fakt je boží, taková malá Angelina :sunglasses: a jahůdku jsem ještě nikde neviděla vypadá bezvadně :wink:
Grainne - dík za pozitívni zprávičky :wink:

holky my máme taky v rodině ohromnou radost :dizzy_face: švagrová byla dneska na gyndě a taky má potvrzeno - je v 6.týdnu :dizzy_face: takže nás v novém roce čeká svatba, stěhování a příchod Natálky nebo Tomáška :grinning:
29. pro 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aktuální info: Martínek je už bez teplot a bez kapačky a má zase chuť k jídlu. :dizzy_face:
29. pro 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky, koukám, že vánoce byly moc pěkné a nejspíš máme hodný dětičky:o)
grainne- přidávám se k obdivovatelům kostky,
dzany Nelinka je montér -kočka:o)
Peťul Barča je veselá kopa co:o))moc pěkně se směje
Marci-to je dobře že už je Martínkovi líp a chuť k jídlu to je dobrý znamení....
My stále bojujeme se spánkem,zubama a rýmou...-no nějak jsem si zvykla....
ale jinak pohoda:o) Ježíšek usoudil že nejhodnější byl Ondra - ale ten měl největší radost s rozbalování a pak ze stromečku-ten se dá dobře škubat jako všechny kytky co má babička
jinak už lezeme jednou nohou:o)druhou se stále plazíme,včera měl k obědu těstoviny,kuřecí a rajčátko-tak jsme zjitili, že je náš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jak mu chutnalo....
no a budoucím maminkám hodně zdravíčka,štěsí a radostí
29. pro 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zvládla i fotečky přidat-než babi odejde :slight_smile:
29. pro 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fajn, že je Martínkovi líp :dizzy_face: Tak Martínku, snaž se, ať jste brzy s maminkou doma :wink:

L.myska, super fotky :slight_smile: Ondráškovi to s tím autem vysloveně sluší :wink:

Holky, dík za pochvalu našeho smíška, dmu se pýchou :grinning: Jj, Barča není na úsměv skoupá, ta se směje každé kravině (no, možná každé druhé :sweat_smile:). A taky rozesmívá nás - např.: pravidelně, když kouká na něco, co ji zaujme (aktuálně je to stromek), tak vyvalí oči a dělá "Heue, heue" :grinning: Nebo nedávno koukala na Večerníček, seděla v lehátku, ze kterého jsme zapomněli sundat hrazdičku a na ní uprostřed visela hračka (zvířátko řečené blboun :sweat_smile:); najednou do mě manža šťouchá, ať se podívám... Barče blboun zřejmě překážel ve výhledu, páč si ho normálně přidržovala stranou :grinning:
29. pro 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak s velikou slávou jsme dneska byli propuštěni domů...HURÁ,HURÁ.:dizzy_face: Konečně jsme bez teplot a Marťa zača jíst i pít.Sice je ještě takový "přejetý" a rychle se unaví,ale už si hraje a stojí v postýlce...Jenom ještě musíme za týden na dětské na kontrolu,protože měl zvýšené jaterky.Jenom doufám,že ta mrcha virus se v těch játrech moc nevyřádila. :frowning2:
Všem moc děkujeme že jste na nás mysleli.Mooooc nám to pomohlo.

Holky - fotečky z vánoc nádherné. :dizzy_face:
30. pro 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim, tak to je dobře, doma bude uzdravování určitě rychlejší:slight_smile: tak at se toho rychle zbavíte a jdete do nového roku zdraví! My se dneska vrátili po 4 dnech od našich a je to hrůza, Páta je jak utržený ze řetězu, na vánoce začal chodit, tak ted tu lítá a lítá, člověk ani nestíhá běhat za ním!
30. pro 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy L.mysko, ta fotka, jak je tam Ondra v křesle... Anne Gedes hadr :dizzy_face: :slight_smile: ! To bych poslala do nějaké soutěže nebo časopisu. :wink:

Marcim, moc jsem na vás vzpomínala a držela palce, ať je všechno dobré!!! A co Martínovi vlastně bylo? :confused: Přišlo se na něco?
30. pro 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad že nějaká virosa s tím,že to zasáhlo játra. :frowning2: Dostal 2,5 l v kapačkách a to mu dost pomohlo.Navíc se v neděli ještě osypal,jako když je pátá ev. šestá nemoc.Naštěstí to taky pomalu mizí.Jen mám trochu strach z těch jater,ale pevně doufám,že se z toho nějak rozumně dostane a nenechá to následky.
30. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcim tak to je fajn že už jste doma :dizzy_face: neboj Martínek bude určitě v pořádku

teda dneska byla kosááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrrrr aspon že svíti to sluníčko, je to takové pozitívni
30. pro 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek