Berounsko, těhulky a maminky

Ahoj, doufám, že se nějaké diskusechtivé těhulky a čerstvé maminky z Berounska najdou, ať si můžeme vyměňovat mimi zkušenosti🙂
marcim
25. pro 2008
Mirdisku - díky moc.Uvidím jak dneska v noci.Jenom doufám,že se to už konečně zlomí... :-|
grainne
25. pro 2008
Marcim - držíme ti tu všichni palečky. A moc myslíme na Martínka.
kasli
25. pro 2008
Ahojky,
opožděně přeji Krásné Vánoce a svátky, nějak jsem se sem nedostala! TAkže rovnou přeji i vydařeného Silvestra a šťastný nový rok 😉 😃

JInak u nás byl Jéžišek úžasnej malej byl jak u vytržení z prskavek a pak uviděl Ponk s nářadím a odhodil všechny dárky a už ho zajímalo jen kladívko a šroubovák, fakt na ten ponk to byla nejlepčí reakce 😃 x-)
A maminka dostala úžasné kytičkaté sedlo na kolo a suprovou šrajtofli od Oilily, takže také spokojenost 😃
petul.a
25. pro 2008
Marcim, číslo do Hořovic: 311542266. Přeju, ať ho nepotřebuješ 😉
petul.a
25. pro 2008
Jé, já koukla na stranu 82 a nevšimla jsem si, že už jsme na další 😃 Pardon :-N

U nás zatím panovalo zaujetí ze stromečku. Co se týče dárků, tak vedou cedulky. Na čemkoli 😃 Jo, ale hooodně moc se Barče zalíbil dětský mobil. Už si hrála i s ostatními hračkami (kromě skládacích kroužků a takových těch kalíšků, co zapadají do sebe - to má na později) a vypadá spokojeně. Už se stačila i praštit trumpetkou 😃 Já dostala od manži moc pěknou mikču a takovou soupravu na doma (prý ale doufá, že ji budu potřebovat co nejmíň 😃), takže taky spokojenost. Od ségry mám takové svůdné pyžámko (černé krajkové; tak nevím, jestli jsem měla větší radost já nebo manža 😉), od našich jsme už předtím dostali zvlhčovač, jinak samozřejmě Barunka hromadu dárků - židličku od našich už nějakou dobu používáme, pak od nich má ještě hromadu oblečení, obě ségry jí taky naježily haldu hadříků (aby ne, když jedna z nich má krámek s dětským oblečením 😉)... určitě jsem na něco zapomněla.

A musím říct, že Vánoce s díťátkem jsou fakt NEJ!!! A to Barunka ještě pořádně nevnímá, "vo co go" 😉
dzany
26. pro 2008
ahojky!
marcim - tak jak dopadl Martínek? doufám že jste pohotovost nepotřebovali, že teplota klesla sama.

Vánoce taky - může čestně říct- že co tady bydlím tak zatím nejlepší x-) celý den jsme byli doma sami a až ve 4 přišli švagrová s přítelem a tchýně s tchánem, pak jsme se najedli, vybalili dárky, popili a šli domů.
Nelinka dostala fakt haldu dárků (příští rok to musím striktně zakázat) a nej nej x-) je tříkolka x-) furt chce na ní jezdit, pak veme šroubovák a dělá že jí opravuje, pak jede pro "nákup" do přebalováku 😃 no prostě vyhraje si s ní půl dne!
janula34
26. pro 2008
Ahoj holky,
uplne suhlasim Petula, najkrajsie vianoce su s detmi. Ta ich radost ta nakazi. 🙂 Bronka dostala knizky, malovaci kufrik, plno dielov na vlacik a kolajnice a jej tuzobne ocakavany elektronicky diar na heslo 😃 Filip ma hojdacku, knizky, hracky, ciapku a hlavne prilbu na bike tak sa tesim ako budeme v lete jazdit. No dalsie darky cakaju na nas doma, my budeme mat este vianoce 4.1. ked sa vratime. 😃 😃 😃 Len varit nebudem. 😃
Dnes som bola na bezkach, tak som taka vytrasená, kondicka ziadna, tak mam co robit. 🙂 Ale bolo nadherne, pocasie prekrasne, svietilo slnko, no krasa. 🙂

Marcim - ako ste na tom? Je to lepsie? Inak u nas su kiahne ( jezis, v cestinu su to myslim nestovice ) ma ich jeden z dvojiciek od svagrinej, tak ocakavam ze ich chyti aj Filip, Bronka ich uz mala. Uvidime, Filip ma 3 týždnovu inkubacnu dobu. Nemate niekto zaujem o kiahne teda nestovice? Mozete sa prist hrat. 😃 😃
grainne
27. pro 2008
Ahoj holky,
tak Marci vás všechny moc zdraví! Bohužel je Martínek od včerejška v Hořovické nemocnici. 😞 Maminka je tam s ním. Zatím se to moc nezlepšuje, má furt horečky, ale už není alespoň dehydratovaný. Tak mu držme palečky, ať už se to zlomí a jede brzy domu.

Jani - co je to probůh hojdačka??? 😕 Tu sníh žádný.
dzany
27. pro 2008
grainne - hojdačka = houpačka 😃

jestli budeš psát marcim tak že na ní a Martínka myslíme a posíláme jednu léčivou pusinku, ať mu je brzy líp x-) chudatenko malé takovéhle trápení 😢
grainne
27. pro 2008
Tak houpačka! 😃 Tak to je super dárek!
Marcim vyřídím. 😉
Holky, koukejte doplnit fotečky z vánoc. 😎 :-N
dzany
27. pro 2008
grainne -jsou tam 😉 Jináč tá kostka co dostal Kryštůfek se mi hrozně líbi 😎
janula34
28. pro 2008
Ahoj holky,
Grainne - Marcim a Martinkovi drzime palce, nech su co najskor zdravi a doma. Hojdacku ma taku klasicku drevenu zavesnu, skor do zahrady, ale ja ju chcem dat do obyvacky. MM slak trafi ked necham navrtat drziaky na nu do stropu 😃 😃 😃 Kocka je fakt super, to mal Krystof radost, vsak?
Dzany - trojkolka je uzasna. Nelika bude automechanik, nie? U Filipa to vyzera na instalatera, tak si budu moct zalozit firmu 😃 😃 😃 😃
My sme dnes krstili Filipa, nevedeli sme kedy vstat, kedy sa prezehnat, ako sa prezehnat, kedy klaknut. A to sme sedeli v prvom rade. 🙂
Fotky dodame zaciatko ledna ked sa vratime a budem mat trochu casu na to. 😉
petul.a
28. pro 2008
BAF!!! 😃

Martínkovi a Marcim držíme palečky a taky posíláme hojivé pusinky, ať je brzy vše v pohodě 😉

Jdu vám překontrolovat alba 😃 Pak snad taky něco doplním.
petul.a
28. pro 2008
Grainne, ta kostka je fakt bezva.

Dzany, tříkolka je krásná; navíc - každá hračka, která dítko zabaví, je dobrá, ne? 😃

U nás měla asi největší úspěch jahoda (i s červama 😃), zrcadlová kostka od Lamaze, velmi oblíbdným se stal dětský mobil. Ten jsme vzali i 26. k našim a musela jsem ho nést v ruce, páč v tašce hrál celou cestu 😃 Další úspěch zaznamenala hrací knížka a trumpetka, ale tou se Baru zvládla hned praštit, tak jsem ji schovala na později. Dokumentace zde: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefere...
petul.a
28. pro 2008
ééé, a ještě jednu věc jsem chtěla napsat 🙂 25. jsem dostala nečekaný, ale nádherný "dárek" v podobě mailu od kámošky. Oni se snad 4 roky snažili o mimčo, Irča prošla léčbou (její tělo si vytvářelo protilátky proti vlastnímu plodu), laparoskopií a já nevím, čím vším ještě... A ona je těhotnááá!!! Dvakrát 😃 Asi byli na umělém, s tím se mi nesvěřila, ale to je jedno. A miminka by se měla narodit v červnu, takže už má za sebou ty první 3 měsíce; ani se nedivím, že to doteď tutlali. Holky, já mám takovou radost!!! Nádhera, nádhera, nádhera. Akorát si říkám, jak to všechno bude zvládat dvakrát - dvojí krmení, dvojí koupání, dvojí oblékání, dvojí noční vstávání, dvojí nemoci... No bude to fičák, ale oni to zmáknou.
petul.a
28. pro 2008
Nemělo tam být ééé, ale Jééé, nějak mi to J uteklo 😃
grainne
29. pro 2008
Ahoj holky,
mě se ta kostka taky moc líbí. Kryštof jí zatím tak úplně neobjevil, třeba prostrkávací tvary jsem zatím schovala. Ale trochu si s ní už hraje, házíme do ní velké kostky vrchem. 😃 Koupila jsem ji v Pompu, mají i internetový obchod, ale s balným a poštovným zaplatíte o 130,- víc, tak jsem si radši udělala výlet do Prahy a koupila ji na Novém Smíchově v jejich obchodě. Měli ji zrovna v akci, takže mě stála 499,-. 😎 😉 A vypadá docela bytelně. :-N
Marci včera psala, že už se Martínkovi ulevilo x-) , dnešní zprávy zatím nemám. Doufám, že už je brzy pustí. Všechny vás moc zdraví a děkuje za podporu. 🙂
grainne
29. pro 2008
Peťul - ta tvoje kočka je děsně vysmátá. 😃 To je skvělé! 🙂 Stromek se jí evidentně líbil, to Kryštof si ho skoro ani nevšiml.
Džany - u té fotky Nelinka - opravářka jsem se moc nasmála. 😃
grainne
29. pro 2008
Jo a u nás má zatím největší úspěch asi odrážedlo. :-N
dzany
29. pro 2008
ahojky!
holky - tak to už u nás vypadá, že holka se potatí a bude lítat furt s nářadím 😃 Janulko - takže pak domluvíme podrobnosti ohledně firmy, jú? 😃
Já taky uvažuji, že v létě až pojedu k naším tak asi dám Nelču taky pokřtit 😉 ale nevím jestli to půjde když mm je nevěříci a ona má trvalý pobyt tady. Jani, kde má Filípek trvalák?
Petulko - Barča má nádherný rtíky x-) fakt je boží, taková malá Angelina 😎 a jahůdku jsem ještě nikde neviděla vypadá bezvadně 😉
Grainne - dík za pozitívni zprávičky 😉

holky my máme taky v rodině ohromnou radost x-) švagrová byla dneska na gyndě a taky má potvrzeno - je v 6.týdnu x-) takže nás v novém roce čeká svatba, stěhování a příchod Natálky nebo Tomáška 😃
grainne
29. pro 2008
Aktuální info: Martínek je už bez teplot a bez kapačky a má zase chuť k jídlu. x-)
l.myska
29. pro 2008
🙂 Ahojky, koukám, že vánoce byly moc pěkné a nejspíš máme hodný dětičky:o)
grainne- přidávám se k obdivovatelům kostky,
dzany Nelinka je montér -kočka:o)
Peťul Barča je veselá kopa co:o))moc pěkně se směje
Marci-to je dobře že už je Martínkovi líp a chuť k jídlu to je dobrý znamení....
My stále bojujeme se spánkem,zubama a rýmou...-no nějak jsem si zvykla....
ale jinak pohoda:o) Ježíšek usoudil že nejhodnější byl Ondra - ale ten měl největší radost s rozbalování a pak ze stromečku-ten se dá dobře škubat jako všechny kytky co má babička
jinak už lezeme jednou nohou:o)druhou se stále plazíme,včera měl k obědu těstoviny,kuřecí a rajčátko-tak jsme zjitili, že je náš 🙂 🙂 🙂 jak mu chutnalo....
no a budoucím maminkám hodně zdravíčka,štěsí a radostí
l.myska
29. pro 2008
tak jsem zvládla i fotečky přidat-než babi odejde 🙂
petul.a
29. pro 2008
To je fajn, že je Martínkovi líp x-) Tak Martínku, snaž se, ať jste brzy s maminkou doma 😉

L.myska, super fotky 🙂 Ondráškovi to s tím autem vysloveně sluší 😉

Holky, dík za pochvalu našeho smíška, dmu se pýchou 😃 Jj, Barča není na úsměv skoupá, ta se směje každé kravině (no, možná každé druhé :-N). A taky rozesmívá nás - např.: pravidelně, když kouká na něco, co ji zaujme (aktuálně je to stromek), tak vyvalí oči a dělá "Heue, heue" 😃 Nebo nedávno koukala na Večerníček, seděla v lehátku, ze kterého jsme zapomněli sundat hrazdičku a na ní uprostřed visela hračka (zvířátko řečené blboun :-N); najednou do mě manža šťouchá, ať se podívám... Barče blboun zřejmě překážel ve výhledu, páč si ho normálně přidržovala stranou 😃
marcim
30. pro 2008
Ahoj holky,
tak s velikou slávou jsme dneska byli propuštěni domů...HURÁ,HURÁ.x-) Konečně jsme bez teplot a Marťa zača jíst i pít.Sice je ještě takový "přejetý" a rychle se unaví,ale už si hraje a stojí v postýlce...Jenom ještě musíme za týden na dětské na kontrolu,protože měl zvýšené jaterky.Jenom doufám,že ta mrcha virus se v těch játrech moc nevyřádila. 😞
Všem moc děkujeme že jste na nás mysleli.Mooooc nám to pomohlo.

Holky - fotečky z vánoc nádherné. x-)
mirdisek
30. pro 2008
Marcim, tak to je dobře, doma bude uzdravování určitě rychlejší🙂 tak at se toho rychle zbavíte a jdete do nového roku zdraví! My se dneska vrátili po 4 dnech od našich a je to hrůza, Páta je jak utržený ze řetězu, na vánoce začal chodit, tak ted tu lítá a lítá, člověk ani nestíhá běhat za ním!
berynka
30. pro 2008
Tedy L.mysko, ta fotka, jak je tam Ondra v křesle... Anne Gedes hadr x-) 🙂 ! To bych poslala do nějaké soutěže nebo časopisu. 😉

Marcim, moc jsem na vás vzpomínala a držela palce, ať je všechno dobré!!! A co Martínovi vlastně bylo? =-) Přišlo se na něco?
marcim
30. pro 2008
Snad že nějaká virosa s tím,že to zasáhlo játra. 😞 Dostal 2,5 l v kapačkách a to mu dost pomohlo.Navíc se v neděli ještě osypal,jako když je pátá ev. šestá nemoc.Naštěstí to taky pomalu mizí.Jen mám trochu strach z těch jater,ale pevně doufám,že se z toho nějak rozumně dostane a nenechá to následky.
dzany
30. pro 2008
marcim tak to je fajn že už jste doma x-) neboj Martínek bude určitě v pořádku

teda dneska byla kosááááá :-p brrrrr aspon že svíti to sluníčko, je to takové pozitívni