• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
autor
ahoj holky,

marci, nebyla jsem na koníkovi celé svátky a teprve teď jsem si přečetla, že jste měli svátky neveselé. To mě moc mrzí. Hlavně, že Martínek už je ok a držím palce, ať jsou játra v pořádku.
30. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak u nás svátky proběhly pohodově. Jeník měl z dárků velkou radost. Nejvíc jsem se nasmála, když přišla návštěva a on hned běžel k dárkům a chlubil se. By mě nikdy nenapadlo, že už takovej prcek si to uvědomuje :sweat_smile:
30. pro 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcim Martínkovi držím pěsti až má ty jaterky v pohodě :wink:

Poslední dobou Vás nějak nestíhám, malej začíná být časově náročnej a teda hlavně fyzicky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže na net není mnohdy čas ani nálada! Tak se omluvuji :wink:
30. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Marcim, ttttttaaaaaakhle a ještě víc držíme palečky, ať je to všechno v pohodě. Ono bude, neboj :wink:

Pamuk, no jo, ti prckové jsou chytřejší, než si myslíme, co?

Holky, já začala chodit do té solné jeskyně, co je tady v Králováku. A je to SUPER!!! Vždycky jdeme s maminou, dáme tam pak čajík (teda ona kávičku), oboje mají fakt dobré - značku Dallmayr, což je, jak jsem byla poučena, jedna z nejlepších. Prodávají solné lampy, kosmetiku z Mrtvého moře... no je to docela prima. Kdo by si chtěl zarelaxovat v solné jeskyni, můžu jen doporučit. Jedno sezení tedy stojí 140,-- Kč, permanentka na 10 sezení je za 1.200,-- Kč a dost pojišťoven na to přispívá (mně Metal-Aliance letos myslím 800,-- Kč). Vím, že na to přispívá i OZP, tu má mamina. Jo, a můžou tam i děti, i když teda do roku a půl doporučují poradit se s doktorem. Ale já bych tam menší ani nebrala, pokud nemá vysloveně nějaký problém - to by pak nebyla relaxace :wink: Pro děcka mají v jeskyni udělaný koutek - židličky se stolkem, na něm kostky, v rohu udělané "pískoviště" ze soli, bábovky a jiné hračky... no moc pěkné :wink:
31. pro 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem dala našim k Vánocům poukaz do té solné jeskyně, ale moc se na to netvářili. Celý mi ho proplatil Metal, takže mě to tak nemrzí. Taky se tam s MM chystáme a tak,když naši nebudou chtít, probendíme tam ten poukaz my :grinning:
31. pro 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přeji šťastný vstup do nového roku 2009, hodně zdraví a pohody vám i dětem a také klidné noce :wink: .
Užijte si Silvestra a ať vám noční řádění venku nevzbudí mrňata. :slight_smile:
Jinak jsem zase kapčo aktualizovala album. :wink:
31. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem krásneho Silvestra a hodně štěstíčka do Nového roku :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeju všem krásný rok 2009 zdravíčko, lásku, spokojenost a splněná přání :grinning:
31. pro 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se,že se dostavuju až teď,ale včera nám zlobil net :angry:

Do Nového roku přejeme všem hodně zdravíčka,pohody a lásky.Prckové ať vám dělají jen samou radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky chci dodatečně popřát vše nejlepší do nového roku s devítkou, samozřejmě hodně štěstí, pevné zdraví a veselé dětičky!!! :slight_smile:

Zjistila jsem, že jsme ve Vojtíškovi vyhrály hodnotné ceny :grinning: , bylo totiž slosování vstupenek. Mimo jiné máme půl hodinu hlídání zdarma . Tak to asi budeme mít za odměnu a Hedu za trest :zipper_mouth: :grinning: . Teď jí pár dní hlídal děda s babičkou, protože jsme s manželem byli na horách. Byla prý hodná, ale od té doby je jak anděl a pořád mě kontroluje, abych náhodou zase někam nezmizela :slight_smile: .
1. led 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
prajem stastny a vesely Novy rok, hlavne vela zdravia.

Marcim - super ze ste doma, drzime palce nech su testy ok.
Berynka - kde ste lyzovali a ako bolo?

Ja som este fotoalbum nezaktualizovala, musim sa na to pozriet ked prideme. Hovori sa ze ako na novy rok tak po cely rok, tak dufam ze nie, Bronke som dnes nasla vsi, musela som ju ostrihat, no tak pristrihnut, ale zajtra to musi upravit kadernicka, lebo je to vselijake, len nie rovne :grinning:
Na Silvestra sme lyzovali, bolo krasne pocasie, tak som si nakoniec aj ten sneh uzila :grinning: a vecer sme oslavovali u kamaratov. Velmi oslavovali. :wink:

Jaaaaj aj som zabudla: Filip sa postupne uz asi 3 týždne odstavoval od kojenia. Najprv prespal celu noc, potom zacal odmietat prso cez den, potom aj vecer. To som mu ale nedavala UM, kojila som ho rano a na vecer dostaval kasu, ale uz je to asi 9 dni co zacal vymyslat aj rano, nechcel MM tak som zacala davat flasku a uz sme dokojeny. :confounded: No ale som spokojna so sebou, ze sme sa kojili, viac -menej som presvedcena o tom ze do toho roka až roka a pol to staci, chcela som v tom jeho roku a pol skoncit, ale ked sa rozhodol ze staci, tak co uz.
1. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak Filípek odstavení zvládnul ukázkově a s grácií :slight_smile: ! Byli jsme v Krušných horách, jezdili jsme na Neklidu a bylo to super. Zastihli jsme krásné počasí, fronty sice nějaké byly, ale stále to šlo. Jen manželovi jsem pořád musela připomínat, že je otec a má zodpovědnost za dítě, tak ať neblbne a nedělá žádné triky ve snowparku :rolling_eyes: :grinning: .
Jak je to u vás se sněhem? Na Neklidu měli puštěná děla, ale mimo sjezdovky bylo docela dost normálního sněhu.
1. led 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko,
tak to mal asi MM velku radost zo snehu ked tak blbol ze? :wink: :grinning: U nas v Ban.Bystrici nie je ziadny, teraz poslednych 5 dni mrzlo, tak ski areali okolo tych 500-600mm nasnezili. Tak tam snehu je, ale len na zjazdovkach. Na Silvestra sme boli v Nizkych Tatrach, tam snehu trochu bolo, ale keby nenasnezili na zjazdovky tak sa nelyzuju. Proste prírodneho snehu niet :unamused:
1. led 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak mám dojem, že naše děcka už budou znát přírodní sníh tak leda z fotek, ne? :confused: Tedy teď zrovna něco poletuje, ale bílo z toho zřejmě nebude :sweat_smile:

My se na Silvestra báli rachejtlí, máme na jedné straně nízko okna (v podstatě v úrovni suterénu - vedle nás je totiž kryt :confused:) a tudíž je tam takový travnatý plácek, který přímo láká k tomu, stoupnout si a odpalovat. Taky to někdo udělal :angry: Pálili nám to přímo za okny!!! Takže rámus jak svině a světla jak ve dne. A Barča? SPALA!!! Normálně nadhodila zadek a tvářila se jako "jděte všichni do pr..., já chci spinkat" :grinning: Spinkala v jednom tahu od 20.00 do 2.30, kdy se vzbudila na jídlo. A to má postýlku přímo pod tím oknem, za kterým to odpalovali. No čuměla jsem jak puk :sweat_smile:
2. led 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak doufám, že jak na Nový rok, tak po celý rok u nás bude platit. Silvestrovská noc totiž byla pro Jeníka první nocí prospanou v kuse. Absolutně ho žádný petardy nevzbudily. CHrupkal do 5, trochuse nabaštil a pokračoval do půl 8:slight_smile:
2. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jůůůů holky vám ty dětičky krásně spinkají... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Super,jen tak dál....

Sníh tady v Berouně asi moc děti nezažijí.My teda nejsme moc lyžníčně založení,tak mi to tolik neva...a ani lyžování mě moc neříká...tak si v tomto směru děti s náma asi moc neužijou.A kam sáňkovat??,mě moc nenapadá...:unamused:

U nás konečně..teda snad...přestalo noční buzení.Asi se chudinka bál,kde to je a budil se mi několikrát za noc s brekem.Jinak do návštěvy nemocnice mi spal naprosto v pohodě celou noc.Taky pomalu přestává vyvádět při přebalování,kdy jsem mu musela měřit teplotu v zadečku a přebalování se tímto stalo docela fyzicky náročnou záležitostí i teď,když se už nic měřit nemusím. :frowning2: Taky si dnes asi po 14 dnech dal 1/2 misky kaše k večeři,co od začátku nemoci nemohl ani vidět :slight_smile:
Taky se musím pochlubit,že konečně se začal zase smát a docela komunikovat.No,mám z toho radost obrovskou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Pomaličku se nám to vraci do normálu.Akorát se z něj stal naprostý mamánek-závisláček.Jakmile zmizím z dohledu,tak je řev,jako když ho na nože bere... :frowning2: Ale doufám,že se to taky nějaký přijatelným způsobem srovná.
2. led 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak na Silvestra se mi Martínek vzbudil asi 10 min. před půlnocí a chvilku koukal s náma na petardy a pak,zase usnul a spinkal až do 8 do rána.To bylo naprosto pohodové a moc se mi to líbilo.Takhle jsme oslavili příchod Nového roku s oběma dětma...i kydž jen na chvíli... a bylo to moc hezké. (Když jsem si neužili teda ty Vánoce všichni společně. :sweat_smile:, tak aspoň Nový rok... )
2. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
kočky to je supr že to ty naše děti takhle zvládají (takový kravál :grinning: )
Nelča taky spinkala a jenom jsme si šli s mm k ní připít a vzbudila se na mlíko až kolem půl 2.
marcim - tak to je pozitivní zprávička, že se Martínek už i začal usmívat a spapal misku kaše :dizzy_face: jen tak dál! a co ty jaterky? už máte výsledky?

holky - já jsem se asi dočista zbláznila, ale našla jsem si brigádu :sweat_smile: mm je z toho neštastný, nechce mě tam pustit, ale už má smolíka :sunglasses: od 15.1. nastupuji do jednoho menšího hotýlku jako recepční ( teda tak se jmenuje tá funkce, jináč výstižnější by bylo - holka pro všechno :grinning: ) finančně - jako nic extra (ale hodí se každá koruna) ale já to už docela potřebuji psychicky :grinning: jsme zvyklá od 18let si vydělávat sama na sebe a tenhle rok a půl byl pro mě teror (jako mm mi peníze vždy dá, bez jakýchckoliv řečí, ale přece jenom mám blbý pocit když si o ně říkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
jo a ve čtvrtek frčím na týden na Slovač - musím Nelče ukázat sánkovačku, hory sněhu a pořádnou kosu :grinning: u nás nahoře je prý sněhu mraky (tak pak hodím fotodokumentaci :grinning: )
3. led 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jani - z odstavení Filípka si nic nedělej. Když se tak sám rozhodl a je spokojený, tak je to přece ideální. Vždyť jste krásně kojili dlouho. :sunglasses: Aspoň pak nebudeš mít boje při odstavování. :wink:
Marcim - i to mamánkovství se srovná, jen to chce asi trošku víc času než kašička. Měli jsme taky takové období a docela mě to lezlo na nervy. :angry:
Džany - to je super, ta brigáda. A jak to máš často a kdo bude hlídat?
Já měla chvilku nějakou práci doma z firmy, kde jsem normálně zaměstnaná, ale teď nám to všem matkám na mateřský sebrali. Na firmu holt dopadla krize a my jsme byly první na řadě, kde se to rušilo. Chjo. Celkem mě to štve. Nějaká ta kačka se hodí.
Jinak jak píšeš s těma penězma, vnímám to úplně stejně. Nesnáším pocit, že jsem na někom finančně závislá. I když ś malým děckem to prostě někdy jinak nejde. :confounded:
3. led 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
grainne - jak píšeš, někdy se to fakt jináč více méně nedá řešit, protože je to s hlídáním naprd a kopu maminek si prostě tu brigádu nemůže časově dovolit.
já mám štěstí že mm pracuje na směny a 2dni a 2má volno :wink: takže jsem to nějak tak navrhla abych dělala když bude doma a soboty může tchýně. u mě se bude jednat o 5x v měsíci ale na 24hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidíme jestli mě ta samostatnost brzy nepřejde :grinning:
3. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany - brigáda,to je super.Aspoň nějaký peníz.
U nás to moc nejde,právě kvůli tomu hlídání.Manžel je věčně v p..... ....práci a babičky mám daleko,takže nic.A abych si zajišťovala hlídačku,tak jednak mám strach svěřit svoje dítě někomu cizímu a pak taky to co bych vydělala,tak dám zase někomu jinému,takže mi to příjde lepší,když se s prckem doma užiju.Ale pokud by bylo nějaké solidní hlídání,tak bych taky nějakou práci brala.

Na jaterky jdeme až ve čtvrtek.Jsem sama zvědavá,protože by tam měly být i další výsledky,co posílali do Prahy.Jen doufám,že ty hodnoty půjdou dolů.
3. led 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Dzany - super brigada, aspon si odpocinies pri inej cinnosti. Ten pocit zavislosti pozna asi kazda jedna z nas, MM tiez nic nepovie, ale vadi mi to, ze musim pytat peniaze. Bohuzial, ja to mam tak ako Marcim, MM stale v praci a babicky na Slovensku. A nechcu dochadzat :grinning: :grinning: :grinning: Na Slovaci si uzite, my dnes odchadzame, tak ti predavam stafetu :grinning: ja som si sneh aspon trochu uzila.
Od pondelka ma vraj snezit na celom uzemi ciech, tak myslite, ze bude mat Beroun stastie a budeme mat trosicku snehu? :wink: Nedavno davali film o tych chobotnickach (viete, ktory myslim, co nasli v mori take placky co sa hybali a deti si z nich urobili chobotnicky ) dej sa odohrava asi pred 20 rokmi ale videli ste kolko snehu bolo v Prahe? :wink:
3. led 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak Vás zdravém v tom novém roce 2009 :wink:

Koukám VAše dětičky zvládli příchod nového roku v pohodě, ani nevíte jak vám závidím! U nás to totiž byl očistec. Rachejtle ho na začátku vůbec nevzbudili, jenže u nás to jelo hnedle 45 minut a to už malého probudilo a jako na potvoru se mu podařilo totálně se pročůrat, takže než jsem ho převlíkla, přebalila a postýlku převlíkla, tak se probudil a myslel si že už bude vstávat, no mi ho uspávali a to ho silně nakrklo, takže od 00:30 do 3 hodin do rána kravál neskutečnej!!!! :frowning2: Jen doufám, že u nás nebude platit pořekadlo : " Jak na Nový rok, tak po celý rok!"

Jé Dzany brigádka, gartuluji, to zvládnete, já ji budu mít také, ale na doma. Budu auktualizovat databázi jedné nejmenované firmě, sice to je pakárna na entau, ale prachy budou dobrý :wink:

HOlky normálně dneska jsem byla s Vojťasem na hodinu venku a přišla sem dom zmrzlá jak psí hovínko, teda já už chci jaroooooo a léééééto auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :cry:
3. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, tak to tě lituju. Já se toho taky děsně bála a nakonec se Kryštof vůbec nevzbudil i když tedy tady řádili pořádně a docela dlouho.
3. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli 45 min? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jo tak to byl ve Zdicích nějaký ohnostroj, né? :wink: tady to bylo tak 10min.

holky dík za gratulace já jen doufám že nebudu nadávat ještě víc než když jsem doma :sweat_smile: :grinning:
3. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzany mi byli v Loděnicích u tchána, a tam to bylo na etapy, když to skončilo z jedné strany začalo to z druhé, takže fakt stříleli 45 minut v kuse :confounded:
4. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás stříleli taky tak 45 minut. Ti lidi jsou fakt magoři. Jako profesionální ohňostroj, to se mi líbí, to zase jooo, ale když si každej blbec nakoupí ranec rachejtlí, nevím, no, to mi nějak moc neříká. Asi to vidím z pozice matky a taky pejskařky. Náš pesan se totiž letos prvně bál :fearful: Říkali v rádiu, kolik lidi letos za rachejtle - prý přes 200 miliónů!!! Pak prý, že je krize!!! No chápete to? Takový prachy vylítly do vzduchu, a to doslova!
4. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Píšu jak debil - samozřejmě tam mělo být utratili za rachejtle :grinning: Pardon :confused:
4. led 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - moje řeč!
Kasli - myslím, že jsi si to prostě tu noční akci vybrala za nás ostatní šťastnější. :unamused: Jinak taky držím palce s prací. :slight_smile:
4. led 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás byly rachejtle,naštětí,docela v pohodě.Chvilku to bouchalo pod balkonem,ale to byli kluci stejně vzhůru.A asi příliš velkou zásobu neměli,tak to brzy utichlo.Pak jsme se dívali směrem na Palouček,kde to lítalo docela dost.Ale věřila bych,že za to lidi dali takových peněz.Ono to lítalo už týden dopředu.... :rolling_eyes: :confused:

Kasli - to bych byla taky pěkně nasejřená,lítat to tady tak dlouho... :angry: ...a ještě vzbudilo malého natolik,že chtěl vstávat... :rolling_eyes: :angry:

Jakápak je u vás "sněhová nadílka"?? :grinning: :grinning: :grinning: V Berouně je asi 1cm sněhu,tak akorát na pořádnou sněhovou kalamitu... :grinning: :wink:
4. led 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek