• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj holky
tak viete cim sa u nás leští podlaha? Olivovým olejom !!!! :angry: Proste kym som urobila ranajky mlady muz nasiel olivový olej, odkrutil si uzáver - ako sa mu to podarilo nechápem - a natrel pol kuchyne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potesenie. :grinning:
Este som si nezvykla ze som uz na neho sama, ze tu nie su nasi, musim sa po nom viac pozerat :grinning: :grinning: :grinning:
Marcim - sneh potesil, ja letim na slovensko ze si uzijem snehu a sneh je vlastne tu :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Jani - Filípek je teda ohromně šikovný.To máte místo kluziště,co??... :wink: :grinning:
5. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

to je nadílka, co? :dizzy_face: Asi hupsnem na sáňky :slight_smile: .

Jani, u nás taky nedávno byla akce "olej" :grinning: . Hedu proklouzla mámě do spíže a než jsme jí odchytly, tak vylila půlku lahve :sweat_smile: . Když jsme jí hubovaly, tak si k té louži sedla na bobek, říkala: "kapa, kapa" (to znamená kapka) a pak v tom chtěla šmrdlat rukou, jako že to uklidí :rolling_eyes: :grinning: .
5. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zdravím v novém roce a přeji nám všem hlavně hodná a zdravá dítka a pro nás dost sil na vše:slight_smile: u nás je teda mnohem víc než 1cm sněhu, já myslela, že se z berouna nedostanu domů, bus to tu nemohl vyjet a od 4ráno jsme slyšeli každé auto, které se snažilo vyjet od nás a hrabalo a hrabalo a prostě u náš na horách přišla zima jak má být! Jinak Berynko dneska jsem tě asi potkala na náměstí, taková fešanda v riflové sukýnce, žes to byla ty?
5. led 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirdisku, pravděpodobně jsem to byla já. Dopoledne, že jo? :slight_smile: Byla jsem u kadeřnice a pak šla do města trochu po obchodech. Škoda že jsem tě nepoznala :frowning2: . Takhle jsme se seznámily s Jančou :wink: .
5. led 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě chvilku trvalo, než mi došlo, kam že tě mám zařadit, jinak bych se k tobě hlásila:slight_smile: právě jsme přišli z prochajdy, až na to uskakování před auty do škarpy, protože v půlce vesnice nemáme chodníky, to jinak bylo nádherně zimní
5. led 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, pořekadlo Jak na Nový rok, tak po celý rok neplatí :frowning2: Náš Jeník už zase při spaní zlobí. Ale mám podezření, že je to tím, že jsme si v pátek s MM dovolili jít do kina a hlídala ho babi s dědou. V pátek to totiž začalo. Asi má strach, že zase odejdeme a hlídá nás a musí s náma spát v posteli, jinak prostě spát nebude! :grinning:

Jani, Filípek chtěl asi naleštit podlahu, ne?
5. led 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaa teď koukám, že s tím leštěním už jsi to psala :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - no to jsem se ráno nasmála, když jsem to četla. Dobrý! :grinning:
Berynko - máš koukám taky malou hospodyňku. :grinning:
No chumelí hezky. Ale popravdě už se docela těším zase na jaro. :wink:
5. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě se taková zima líbí,ale představa,že z toho bude zase ta hnusná břečka.....brr.Robča je ze sněhu úplně hotovej.Po cestě ze školy po mě házel koule a brouzdal se sněhem.Docela mě mrzí,že na lyžování,teda v mém případě spíš sáňkování tu v blízkém okolí nic moc není....a nebo je? :wink:
5. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že jsme dneska zajeli sáňky malému se to moc líbilo, hladně když táta sáňky táhnul v běhu, to ho ještě popoháněl :grinning: Dneska se vycházka fakt vydařila, malej byl mokrej snad úplně všude :wink: Nejlepší byl jeho obličej když v rozeběhu upadl na čumec a měl plný obličej snehu :grinning: k mému úžasu mu to vůbec navadilo
5. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám sníh ráda,ale jen do doby, než zhnědne špínou a nebo začne tát. To období bych nejradši přeskočila.

Dřív se chodívalo sáňovat na Homolku, ale teď je to tam zastavěné domky, tak nevím, kam v Berouně jít :frowning2:
5. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak vidim, ze olej ma u nasich deti uspech :grinning: :grinning: :grinning:. Mna ten sneh strasne tesi, musim zajtra kupit lopar Bronke, nech si to uzije (a zveziem sa aj ja :grinning:).Chceli by sme ist lyzovat na bud.vikend s MM, len si musim pozicat vystroj, lebo som vsetko nechala na slovensku, ze tu vela snehu nebude a ze ved si zalyzujem zase len na slovensku ked tam pojdeme na jarne prazdniny. A ono nas to takto prekvapilo :wink:
5. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď studovala tenhle odkaz http://moninec.cz/cz.php?st=uvod . Není to daleko, kousek od Mníšku. To by člověk nevěřil :confused: .
5. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko - nooooo vyzera to super. A viete ktore lyziarske stredisko je najblizsie k Prahe, kde sa lyzuje? Jílové u Prahy :wink: http://www.vlekychotoun.cz/vvvskimap.htm
5. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale tam bude asi děsných lidí co. :unamused: Hlavně u té Prahy.
6. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lyžování jsem naštěstí nepropadla, maximálně běžky. Nesnáším ty davy lidí u vleku i na sjezdovkách a navíc nevidím žádný smysl na tom se řítit jen tak z kopce. To už je lepší procházka zasněženou krajinou.
Ale nejlepší je léto, už aby bylo...
6. led 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je přesně přístup nezasvěcených :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale my lyžaři jsme shovívaví :slight_smile: . Já zase nesnášim nákupy v hypermarketech, tam je to s lidma opravdu o nervy.

Kasli, vy máte sáňky s tou opěrkou? Já si vždycky vzpomenu na Matýska z filmu S tebou mě baví svět :slight_smile: .
6. led 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berynko, JJ přesně tyto sáňky máme, malej na nich má ještě teplej fusak a vypadá v nich úžasně, až konečně pořádně rozchodíme PC tak sem hodím fotečky :wink:

Jinač holky,aby kste věděli co všechno se může stát při růstu zoubků, tak malému se podebrala stolička co se mu teď prořezává :frowning2: Dneska jsem mu ze zoubku čistila hnis a uvidíme co zítra, rozhodně budeme volat zubařce co stím! Jenže u nás je problém, že on zubařku do pusinky nepustí, pustí tam jen mě a to je boj na život a na smrt :confounded:

Jo na Moninec jezdil manža ještě se svou bejvalkou a prý to tam bývalo super :wink:
6. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

omlouvám se, ale dočítat nebudu, nestíhám. Doufám, že jsou Vaše dítka i Vy v pořádku a držím palce, ať tak probíhá celý rok. :wink: U nás byl konec minulého roku zakončen dvěma zuby ve dvou dnech a byla jsem celkem ráda, že to nebyl očekávaný horor.

Včera jsem prošla křestem až mi z toho v práci šla hlava kolem. Jak jsem dnes zjistila, nastoupilo nás včera víc matek malých dětiček, tak jsem sdílela dojmy. Manžel je s malou nadšený a skvěle to zvládá, takže jsem spokojená i já. O mojí mami ani nemluvím, ta to s Lenkou umí líp než já. Lenka změnu režimu zatím moc nemusí, proto jsme si s manžou dali měsíc zkušební doby a uvidíme. Rozhodně nechci pracovat, pokud by tím Lenka trpěla.

Mějte se krásně :sunglasses:
6. led 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, kde ste ? :grinning:
Marcim - ako sa vam dari? Je to uz ok?
Almo - drzim palce v praci, nech ti to ide od ruky. Samozrejme aj manzelovi a mamine s malou.
My sme boli dnes plavat, prvy krat po vianociach, pri prvom potopení to vyzeralo ze FIlip vsetko co vedel zabudol, ale pri druhom si spomenul :wink: takze uspech, bolo to super.
Grainne - plavate teraz v zime?
7. led 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - plaveme, už jsme byli v pondělí, ale teda Kryštofovi se to nějak nezdálo. Držel se mě jak klíště a s nikým se nechtěl bavit. :rolling_eyes: O potápění nemohla být řeč. :unamused: Zato nahoře v herně ožil a na mámu si ani nevzpomněl. :grinning: Jezdil s autíčkem a dělal n-nnnn-n. :grinning: :grinning: :grinning:
Asi z něj bude vzpěrač. Tuhle se snažil zvednout 2kg jablek a hekal u toho úplně stejně. :grinning:
7. led 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Janulko - už jsme skoro fit,jen je občas vidět,že to zažívání není ještě zcela v pořádku.Jinak baští jako neurvalej.Řekla bych,že se snaží dohnat s jídlem,to co zameškal. :slight_smile:

Zítra nám držte palce.Jedeme na kontrolní jaterky.A snad by měly být nějaké výsledky,co posílali do Prahy...Bojim,bojim...Naše dětská,když viděla výsledky z nemocnice,tak říkala,že na žloutenku to nevypadá,že by byly výsledky vyšší,ale že to stejně není v pořádku.

Grainne - Kryštufek si zase zvykne.Taky jste tam už dlouho nebyli.Tak vzpěrač jo?.... :grinning: ...to si buduje slibnou karieru už odmala... :grinning: :wink:
7. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky!
tak já jenom v rýchlosti píšu mezi balením - zítra razíme na Slovač, no tedy už mám hrachy teraz :grinning: doufám že tam nepomrznem.
marcim držím palečky na zítra :dizzy_face: určitě to dobře dopadne!
Zítra je takový zvláštni den- jen doufám že budou samé pozitívni zpravy - kámošky malý dělají testy jestli zabrala chemoterapie :cry: tak snad bude taky v pořádku
holky - blíží se chřipková epidemie - asi bych plavat s malými moc nechodila, já mám z toho docela strach po tom čvachtání jet do zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kasli - snad bude zoubek v pořádku, Nele chybí akurát 4 spodní zoubky a má plnou pusu :grinning:
tak se mějte krásně papa
7. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak je to naprd.Byly jsme dneska na kontrole v nemocnici a ty Martínkovi jaterky jsou pořád ještě zvýšené... :frowning2: Budeme muset někam do Prahy na gastroenterologii,ještě nevím kam.Tak do středy by výsledky měly dojít mojí Dr. a ta by to měla řešit dál.Ach jo.... :frowning2: Prý to zřejmě nesouvisí s proběhlou virosou a byl to náhodný nález. :unamused: Ty jooo,co nás ještě čeká??? :cry:
8. led 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcim,
no to ma mrzi, je to pech :frowning2: . Dufam že sa to co najskor vylieci. Drzim vam pasticky.
Dzany - prijemnu cestu a užite si Slovensko. Ale asi by si mala zobrat aj nejake drevo na zakurenie :grinning: :unamused: podla sprav su slovaci na tom s plynom dost blbo.
8. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
všem přejeme vše nej v novém roce...nějak sem nezvládala sem chodit ale už se to zas vrátí snad k normálu...
Berynka...dík za pochvalu té fotečky-mě se taky líbila nejvíc, ale rodina zvolila jinou
a ta je na http://www.hipp.cz/aktuality/fotoweb/nejlepsich-15.htm
a zatím jsme 2-3., no kdyby se Vám fotečka líbila tak nám pošlete prosím bodíky:o)
Marcim - držíme palečky ať je brzy vše v normálu...u nás lítala na jaterky ségra-ale to už jí bylo šest-po mononukleoze a pak jsme celá rodina drželi její dietu...takže ať jste brzy v pořádku
Dzany-šťastnou cestu na Slovensko a gratuluju k brigádičce:o)teda vy se máte že už Nelince chybí jen 4 zoubky..
Kasli tak doufám že se stolička umoudřila....
Jani ten olivovej olej...no pěkný.... :wink:
tak snad jsem se snažila vás dočíst a trošku reagovat :sunglasses:
u nás je pár novinek:O)dneska jsme začli plavat a bylo to super :slight_smile: jsem z toho nadšená a Ondráškovi se to taky moooc líbilo navíc pak měl celý odpoledne super náladu 'nepočítám to že vytuhnul hned v autě,doma jsem ho vyndala z autosedajdy a on chrupkal 20 minut na koberci dál:o))
sem zvědavá na noc-protože pořád vstáváme cca 5-8 x za noc naštěstí se s Davidem střídáme...ale zub novej žádnej....ale stále se probouzíme a řveme...navíc mi začal při kojení kousat tak už párkrát dostal trošku po prdelce....
Jináč už si sedneme a sedíme moc pěkně-teda když se zadaří-takže polštář to jistí-v sobotu jedem pro větší autosedajdu.
nejlepší hračka u nás je poslední šuplík pod troubou na plechy-s tím si vyhraje teda pokud se mu zrovna nic nestane....skřípnutý prstík atd.
uff omlouvám se že sem se tak rozepsala jo a ještě Vám musím pochválit fotečky !!!
8. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.Mysko - bodiky sme pridali, drzime palce, vyhrajte. inak je to foto c.11, aby sa lepsie hladalo :grinning:
9. led 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, kočky :slight_smile:

Tedy Marcim, tak to moooc držíme palce, ať je to všechno dobré :wink:

L.myska, taky hlásíme odhlasováno :grinning:

U nás žubák žatím žádnej :sweat_smile: Prý to může trvat až 3 měsíce, než vylezou. Nalité dásničky má pěkně a v místě jedničky vlevo nahoře má takový bílý flíček. Toť vše. Jo, a ještě rýma - ta se nás pořád trošku drží :angry: Jinak celkem nic nového. Stále cvičíme jak diví a pokroky jdou tedy ztuha :unamused: Když čtu na květnovkách, jak děcka sedí, lezou nebo se přinejmenším houpou na kolínkách... a Baruška se ani pořádně nepřetočí na bříško... No jo, to jsme holt my, všecko si musíme vybojovat. Cvičení (a už i přebalování) začíná být pro mě docela fyzicky náročné, páč Barča si zrovinka v tu chvíli chce třeba kousat nožku nebo tak, takže cvíčo trvá někdy i půl hodiny, páč ji musím přemlouvat ke spolupráci.

Jo, a pár nových fotek: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2243598&vReferer=
9. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky! :slight_smile:

Téda dneska byl mráz jak fík :confused: . Hedu tím pádem báječně spí, je z toho nějak k.o., tak si to pochvaluju :sweat_smile: :grinning: .

Marcim, budeme moc držet palce, ať je Martínek zase brzy úplně v pořádku. Já si pamatuju, že svého času měl v mém okolí každý druhý něco s játrama, myslím jako děti... a nakonec to neznamenalo nic zásadního. Věř, že to bude dobrý!!! :wink:

Petul, netrap se tím, kdo z vrstevníků Barušky co umí. I když chápu... prostě "kočárkové závody" k mateřství patří :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Naše Heduška si taky dávala na čas a já si to zpětně pochvaluju. Neměla nikdy žádné vážnější zranění nebo úraz . Všechno přišlo v pravý čas. A hlavně u řady dětí to vypadá, jak jsou šikovné a napřed, ale ty "opožděnější" je kolikrát pak rychle doženou nebo předeženou.
9. led 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek