• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Berynko, dík :dizzy_face: Já vím, že Barča vše dožene. Jen by člověk taky někdy rád napsal takové to "ona se tak srandovně houpe na kolínkách"... Místo toho jsme rádi, když ji v potu tváře ve skoro 8 měsících dovedeme cvičením k tomu, že se otočí na bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase neznám miminko, které by se takhle smálo, a i mi připadá, že je na svůj věk hrozně komunikativní. To říkala i sestra u mudry. Jo, a s tím smíchem - to jsem se dneska nasmála já. Dvakrát. Poprvé, když se ráno chytla za nožku, otočila se na přebalováku na bok a nahlas se řehtala na obrázek kočky, ovšem s nohou téměř v puse :grinning: A podruhé u našich. Bája objevila slovo prdel :grinning: No fakt, máma nad ní stála a říkala jí "To je prdel, to je prdel..." a ona se chechtala jak blázen. Já to pak zkusila doma, no a zase smích :grinning:
10. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Petulko - u vás je teda veselo.... :grinning: To je dobře.Vím,ono se to těžko poslouchá,když ostatní vyprávějí,co jejich děti už dovedou a vy sotva 1/2 z toho.Nic si z toho nedělej.Baruška bude určitě o moc šikovnější na jiné věci.
Souhlasím s Berynkou.Na Marťu nějak nespěchám zase s chozením.Zatím lozí po 4.Za ruce po 2,ale tak z kuchyně do obýváku a pak klekne a odmítá dál jít po 2.Robča v jeho věku už dávno lítal sám.Na jednu stranu jsem spokojená,protože zatím nemusím řešit to,že by mi někam spadl a když už,z kleku je to níž než ze stoje. :grinning: :wink:

Martínek je jinak už zcela vpořádku.Jíst mu chutná nadmíru.Řekla bych,že se snaží dohonit,co zameškal v nemocnici. :sweat_smile: Jen ty blbé jaterky.Moc si přeju,aby to bylo jen po té viroze,ale nemine nás asi ta Praha.Do středy by měly dorazit výsledky k naší Dr,tak uvidím,jak to bude řešit dál.
10. led 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dievcata,

tak som krvopotne zauktualizovala moj album tak nakuknite: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2251116&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Vcera sme boli bruslit na Berounke, najprv som sa bala, ale lad bol pevny, a bolo to uplne užasne. Berounka je tak zamrznutá že sa da ísť snáď až do Hýskova na korčuliach (korčule=brusle :grinning: :grinning: :grinning: )
Marcim - super ze mu chuti, dufam ze tie jaterky sa vyriesia.
Petula - kazde babo je ine, niekore začnu chodit v 10m, niektore v 16m, obe sú normálne :wink:. Je fakt ze ja mam doma "opačné" dieťa, ktore je rýchle, u nas máme dievcatko rovnako stare ako Filip a este nelozi, ona je v pohode, len jej MM je z toho lehce nervozny. Ale chodit budu vsetky. Skor ci neskor. Ja som maminkam tak zavidela že maju ešte "ležiaky" lebo ja som FIlipa vždy hľadala.
11. led 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Peťulo - já myslím, že Baruška bude šikovná zase na něco jiného. Je to pro tebe určitě těžké, poslouchat, jak se jiné maminky chlubí, co už ten jejich drobek umí, ale ono se to časem srovná a myslím že pak spousty dětí trumfnete šikovností nebo mluvením. :sunglasses: Uvidíš, že ty samé maminky budou zase úplně zoufalé z něčeho jiného, třeba učení na nočník. Ale chápu, že je to těžké.
Některé děti, co se umí překulit zase ještě neumí si chytnout nožičky. Je vidět, že hodně cvičíte, protože na to už musí mít docela posílené břišní svaly. Zvlášť když je dlouhá, tak je to těžké. :wink:
Myslím, že většina maminek, včetně mně, se nechlubí dětma ze zlomyslnosti. Prostě se jen musíme o to nadšení a údiv, že to naše robě něco umí, s někým podělit.

Janulko - moc hezké fotky. :dizzy_face: Sluší to tam celé rodině!

My jsme o víkendu vypustili Kryštofa venku na procházce. V kombinéze vypadá jak kosmonaut. Musím ho vyfotit, je to děsná legrace. Ale překvapil, jak mu to ťapkání jde i v terénu. :slight_smile:
12. led 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek,

Janulko, super fotky. Obzvlášť manželovi to vysloveně sluší s těmi punčocháčky :grinning: :grinning: :grinning: Dovolila jsem si tu fotku ukázat tomu svému; taky jsem mu řekla, že to bude určo dělat taky. Už taky vymýšlí různé špumprnágle, aby se robátko bavilo - např. o víkendu přišel na to, že se Barče děsně líbí, když tatínek trdluje a u toho zpívá "Tetu Agátu" :grinning: :grinning: :grinning: To je prča neskutečná.

Grainne, dík :dizzy_face: Koukám, že to ode mě asi vyznělo, jako bych si myslela, že maminy se chlubí ze zlomyslnosti nebo z takového toho "Čumte všichni, co už dokážeme". Ale to neee :wink: Na květnovkách jsou super baby, spíš tak napíšou "Holky, to je sranda, když ten náš mrňous dělá tohle a tamto". V červnu jedeme s květnovkama na víkend do Krkonoš, jedou celé rodinky, budeme mít celou chatu sami pro sebe, tak se s manžou strašně těšíme, myslím, že bude sranda :grinning: Banda praštěných matek + partneři a stejně stará robátka. Aby nespadly Krkonoše :sweat_smile:
12. led 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
konečně jsem si našla čas a po dlouhé době skoukla Vaše fotečky, jsou moc krásné a hlavně dětičky rostou jak z vody.
Grainne Kryštof má ale háro :astonished: :grinning:

Petulo naprosto chápu tvůj jakoby povzdech o tom co Barča umí a neumí! A nemysli si, jsme na tom naprosto stejně, sice musím zaklepat, že jsme nikdy nemuseli cvičit a co se týče pohybu tak je Vojťas nadanej ažaž, ale co se týče ostatního jsme naprostá béčka oproti ostatním. Tak třeba nemluvíme, jediné co z něj dostanu je : jezisi a totoje (co to je) jinak naptosto banální slůvka jako máma, táta, babi, děda atd. z něj nedostaneš ani omylem, stále vede svoji delfíní řeč a to co potřebuje na to si ukáže nebo nás k tomu dotáhne! Jediné co zvládáme bravůrně je papapa + mávání (nejlépe nám to jde na popeláře) jo a myslím, že už umí stolovat, při obědě sedí už u jeho malého stolečku ze židličkou a pokud to není polévka tak jí prakticky sám ( tedy to co jde napíchnout na vidličku) a i to má svá proti, páč mnohdy si postaví hlavu a jídlo se tak stává očistcem, sám nechce krmit nechce a chce do ruky všechen příbor, to pak vyloženě kvetu a nejradši bych mu nalupala zadek!!!

Jinak spaní stále otřesné! tuhle mě dostala kamarádka, která mi naznačila, jestli náhodou, to že malý nespí není naše chyba! NO fakt mě vytočila, jako kdybych si to vstávání po 45 minutách užívala :angry: že pry se to peci musí nějak dát ukočírovat! Holky řekněte sami, jak přesvšdčítě ročního prcka co mu rostou nepřetržitě zuby nebo má rýmu, kašel, antibiotika, aby dal v noci pokoj a konečně chrápal!!!!!

Ty bláho já se nějak rozkecala :grinning:
12. led 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, a co to bylo za chytračku? Ty brďo, takhle "chytře" radit mámě, co se víc jak rok nevyspala, není to lehce na vodstřel? :angry: Jako snad je jasné, že za tu dobu jste vyzkoušeli všechny takové ty věci, co se doporučují, ne? Myslím, že si dovedeš představit lepší mejdan než vstávání po 45 minutách :wink: :grinning:
13. led 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
kasli tak to je fakt gól....určitě děláš všechno pro to aby se Vojtíšek v noci budil....jen doufám že se to u Vás i u nás srovná, protože představa ještě několika měsíců vstávání brrr my teda ne po třičtvrtě hodinách ale tak 4-5 x za noc nepočítám vstávání do půlnoci brrr Jinač s tím jídlem to je Vojta šikula...
Ondrášek má od včera pěknou rýmu a kašel tak sem omlouvala plavčo:o(no co naděláme,ale mrzí mi to...
Jani mooc pěkný fotečky !!
a dík za bodíky !
13. led 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Kasli - myslím, že s mluvením jste naprosto vpohodě. Vždyť je ještě malý. Teď už se děti nedají moc srovnávat. protože ty rozdíly jsou už mezi nimi čím dál větší. Jakékoliv zvuky, které něco znamenají śe počítají. :grinning:
A s tím krmením, to jen zírám. To jste napřed.
Dík za pochvalu vlasů, musela jsem mu už zastřihnout ofinu, ale byl to boj s velkým řevem. :sweat_smile:
Doufám, že tu kamarádku jsi alespoň pokousala, aby nebyla tak drzá. :grinning: Já bych to udělala, určitě by se ti minimálně ulevilo. :grinning:
13. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, fotky krásný :dizzy_face: !

Kasli, to víš, on je každej chytrej u cizích dětí :rolling_eyes: . Vojta je s tím papáním ohromě šikovnej!!!

Jinak Hedunka má taky víceméně svojí tajnou řeč a asi bude na nás, abychom se jí naučili :slight_smile: . O Vánocích říkala "obaba a ojaja" (ozdoba :wink: ), niňa (je něco dobrého - sušenka, piškota atp.), piku (to netušíme vůbec), nově říká "šaša ošaša" :confused: a táta je "tiťa". Ovšem rychle se naučila větu: "Kupi niňa" (abych koupila něco dobrého)! No je to mazec :grinning: .

Jo teď jsem si vzpomněla, jak někdo vyprávěl, že na ty řeči chytrých lidí, co které dítě umí nebo by mělo umět, odpovídá: "No, náš Péťa sice na nočníček ještě nechodí, ale už dočítáme Idiota od Dostojevského!" :zipper_mouth: :grinning:
13. led 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Berynko :grinning: :grinning: :grinning: Fakt dobrý, to si musím zapamatovat!!!!!!!

HOlky Vojta asi tuší že ho pomlouvám, páč na dnešek jsem k němu po půlnoci vstávala jen 3x :dizzy_face: NO ale samozřejmě je mi jasné, že to bylo jen cvičně a že dneska až bude tatínek doma, tak to zase rozjede :angry:

Jo a nočník! Tak ten mi zdárně ignorujeme. Zatím největší úspěch je vůbec ho na tom nočníku udržet. REkord je zatím cca 45sekund, samozřejmě bez vykonání potřeby!
13. led 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Janulko - fotečky super.Mocvám to tam všem sluší. :dizzy_face:

Kasli - s tím spaním...musíš víc pomlouvat,třeba pak přestane vstávat v noci úplně. :grinning: ...blbej fór... :wink: Ale třeba by to pomohlo. :grinning: :wink:
A to máš dobrou kámošku.Každá rada dobrá,co?!A to jako malýho po 45 min. v noci budíš,jo??No,že tě to baví....a nechcete raději v noci spát??? :sunglasses: :sweat_smile:
Ale na to jídlo jste fakt ohromně šikovní.To u nás zatím krmí maminka,jinak by to byla naprosto všude.Občas ho nechám rejpnout do jídla jeho lžičkou,ale samotnýmu to ne.Během 2 sec. by miska letěla na zem a bylo by jídle. :sweat_smile:.To je totiž obrovká prča všecko házet na zem,včetně misek,dudlíků,hrníčků s pitím a tak.Ještě že máme biologický vysavač (typ-labradorský retriever)...ten je spolehlivý.Saje dokonale.

Mysko - taky to s tím vstáváním nemáš jednoduché.
13. led 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Berynko - takhle krásně už mluvíte.... :astonished: ...to je něco. :dizzy_face:
Dostojevký..... :grinning: :grinning: :grinning: To pak každému spadne čelist a zaručeně neví,co na to říct... :grinning:

U nás nočník tak nějak pomaličku funguje.Občas se zadaří,občas ne.Ale hlavně na něm docela sedí.Ale pro změnu zase pořád odíráme kolínka a nechce se nám chodit po 2. :unamused:
13. led 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, bydlím kousek od Berouna, můžu se k vám přidat?
13. led 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, zdraví všechny a i novou dušičku, odkud přesně jsi sonnenblume? Kasli s nočníkem to máme úplně stejně, ještě prdoch nepřišel na to, k čemu je a těch 45sekund ani nedáme, je to vždycky chvilinka a hned vyskakuje, takže nás plenky asi hned tak neopustí:slight_smile:
13. led 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Sonnenblume - vítame ťa. Kde bývas? Ja som z Králováku.
Berynko - rozprávate teda krásne. A tajnú reč ešte trénuješ? :grinning:
Kasli - s tým jedením ste naozaj veľmi šikovný. A so spaním sa to určite upraví. Poznaš nejakeho dospeleho ktorý by sa budil každých 45min? :grinning: :wink: Ale nie, važne sa to spraví. A kamošku pozdrav, ak ma viacej takých dobrých rád, sem s nimi :grinning: pre nás neschopné maminky :grinning:
Grainne - ako sa ti to podarilo, ostrihat ho? Držali ste ho vy a aj susedia? :grinning:
Inak Filipa na nocnik davam uz dlhsie, sediet vydrži (iba ak naozaj nechce kakat ci cikat tak uteká) a vacsinou ho aj spravne pouzije. Tak som sa trochu pochvalila :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Díky za pochvalu za fotečky :slight_smile:
13. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Sonnenblume, vítej mezi námi. I mě by zajímalo, kde bydlíš. Já taky v Králováku, jako Janulka.

Kasli, Vojta je fakt šikula. A co se týče spaní, pomlouvej co nejvíc :grinning:

Berynko, a slovník ti k Hedušce nedali, co? :grinning: Řekni si manželovi, jakožto "výrobce" by měl dodat i návod k použití v češtině :grinning:

My jsme byli včera na kontrole u rehábky. A dost mi zvedla náladu, páč jsme dostali veeelikánskou pochvalu a ujištění, že je Barča naprosto v pohodě. Jeden cvik nám už omezila pouze na jednou denně a přidala další na nácvik lezení. Takže je to postup dál; momentálně máme sestavu: přitahování za ručičky + dva cviky na bříšku - u jednoho musí mít Baruška položenou hlavičku na levé tváři, pravou ručku pokrčenou levou nataženou, u té levé jí mačkám body na lokti,u druhého jí mačkám určitý bod na kotníčku, střídavě na jedné i na druhé nožce. Zní to složitě, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale s naší Bájou to ani tak složité není, jí většinou to cvíčo vůbec nevadí. Ale NEchválím, aby se to nezvrtlo!!! Jo, a k té pochvale - konkrétně nám řekla, že jednak teda predilekce je už totálně v tahu a jednak že má Barča krásně naposilované svalíky, takže naše snaha je vidět. Dokonce se divila, jak Barča při přitahování do sedu krásně použítá břišní svaly. A Barča ji celkem i překvapila tím, že nejen, že konečně opravdu pase, ale podává si při tom hračky a snaží se za nimi plazit. Ta sestra nám řekla, že je naprosto normální, když dítě leze v 10 měsících a začátek chození že je úplně v pohodě do 18 měsíců. Prý spousta obvoďáků maminky zbytečně vystresuje. Mě teda nevystresovala mudra, ale (i když samozřejmě nechtěně) jiné maminky, ale to už víte. Takže teď jsem naprosto v klidu. A hlavně - v klidu je i moje máma, kterou už to docela začalo taky zasahovat, ale včera shodou okolností šla s námi a ta rehábka ji vtáhla taky dovnitř, takže mamina jednak viděla Barču, jak pase na tvrdé podložce (u nich je vždycky na měkkém a tam to jde holt hůř) a jednak slyšela tu rehábku.

Jéžiš, sorry za román :sweat_smile:
14. led 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Sonnenblume - vítej! Jsme vždycky rády, když se tu ukáže nová maminka. :slight_smile:
Baruška je šikulka! Podle mě to počáteční zpoždění srovnáte dřív než jste si mysleli. :sunglasses:
Kryštof na nočníku sice vydrží déle než 45s, ale musíme si u toho prohlížet knížky. Je to takový malý knihomol. :grinning: Takže je pro něj nočník zatím akorát taková čtenářská stolička. Povedlo se nám něco zatím jen párkrát a je vidět že absolutně nechápe, co se vlastně děje. Holt v létě dostane látkovky, aby si to vyzkoušel na vlastní kůži. :sweat_smile:
Na učení krmení jsem mu koupila v Ikei takový ten bryndák-pláštěnku, ale zatím mu stačí s vlastní lžičkou bouchat do stolu a mávat kolem sebe, takže to ještě není třeba.
14. led 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, vítám další maminku :wink:

Peto to je super, že Barča dělá takovéhle pokroky! Hale sice Barča asi nebude rychlík v pohybu, ale třeba zase bude rychleji mluvit! :wink: Většinou to tak bývá, že pokud je dítko pomalejší v jednom tak je pak zatraceně rychlejší v druhém! Takže si začínej kupovat prášky na hlavinku, abys měla do zásoby až začně breptat a bude ti vykecávat díru do hlavy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, no asi to tak bude. Bára se "slovně" projevuje už teď, kdo to slyší, čůrá smíchy. Takže holt celá maminka - pohyb nic moc, zato huba, ta jede slušně :grinning: Jo, a místo prášků budu radši preferovat špunty do uší, to není chemie :grinning: Anebo ještě líp - vyšlu vždycky Báru k babičce, ať si holky pokecaj. To bude tak na týden, páč moji mámu když chceš zastavit, musíš jí skočit do řeči, jinak se nedostaneš ke slovu :grinning:
14. led 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty Petulo, ale aby sa nepobili, že ktorá chce prvá hovoriť. :grinning: Alebo budu kecat jedna cez druhu, každá to svoje. :grinning:
14. led 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul - taky mám jednu takovou kámošku.Pořád kecá.Jinak je dobrá,až na to že si vede svůj monolog... :grinning:
Ale že každá pochvala ooobrovsky potěší,co?Mám radost,že to takhle Barušce jde. :dizzy_face:

Jani - tak teď jsi na to kápla....:grinning: :grinning: :grinning:

Taky zdravím novou dušičku.Ahoj Sonnenblume :slight_smile: .Určitě se přidej.
14. led 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky,

před chvílí jsem přišla z města a v Berušce mají dnes nové zboží. To jen pro info. Už se mi zdá, že dokonce jarní :sweat_smile: . Hedule jsem tam ulovila dvě parádní sukýnky - jednu džínovou a jednu manžestrovou a taky nextové pláťáčky.
Jo, taky jsme byly na výprodejích v Praze. Tak je Hedu vybavená až do puberty :grinning: . Já vím, že na holky je větší výběr, ale nechápu proč? :confused: Dobře jsem pořídila klasicky u Cherokee, taky v HaM a dokonce v Reserved :slight_smile: .
14. led 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo na holky teda je větčí výber :angry: :angry: :angry: HOlky já si za tím na Vojtase nevybrala ani nic z nového nextu a to už je co ríct! A hlavně teď v zimě Vojta nemá takovou spotřebu věcí jako v létě :sweat_smile: takže mě to ani nenutí nakupovat další a salší věci :grinning: Ale myslím, že v létě si zase zařádím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a málem bych zapomněla!! Pozor všem co nechávají svou ratolest hlídat babičkou co má špatné očíčka!! Aby jste nedopadli jako náš Vojta!!
Nedavno mama hlídala malého a já ji zapomněla dát krémík na prdýku, když mi ho vracela tak jsem si při přebalování všimla, že prdýlka je namazaná. A tak jsem sejí zeptala, čím tu prdýlku namazala. A no že, tím malým krémíkem co byl na stole a já na to : "Ale mami, to je krém na obličej!" Máma udělala HiHi a sle slovy já neměla brýle jsme se tomu všichni zasmáli. No a před dvěma dny ho hlídala zase a šli ven, říkám jí na stole je krém na obličej, tak ho potom až půjdete ven namaž. Jenže jsem si neuvědomila, že vedle krému na obličej je i můj krém na ruce! Takže hádejte čím měl Vojťas namazany obličej, když šli z babičkou ven! Ano přesně, babi zase neměl brýle a tak napatlala Vojtovi na pusinku krém na ruce :rolling_eyes: :grinning:
14. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
No Kasli, ja nenosim ani nemam bryle a minule som namazala chlapcovi prdel kremom na tvar :grinning: :grinning: :grinning: To aby mali hebku pokozku na prdelke, vies? :wink: Hlavne ze ti babicka vratila spravne dieta. :grinning: :grinning: :grinning: Ze nedoniesla z ihriska nejaku malu holcicku. :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
popravdě Kasli, já tohle vůbec neřeším. Krémy dělím na drahé, levné a rybylku. Rybylka si u mě vydobyla výsadní postavení, ale jinak je to všechno vpodstatě stejné. :wink: Samozřejmě teď kapku přeháním, ale pokud nemáš opravdu nějaký speciální krém, tak je ta základní složka krémů stejná. :sweat_smile: Ale já jsem na tohle fakt lajdák, prdelku mažu jen jednou denně večer, olejem jen večer po bazénu a mýdlem jen zadeček. Obličej mu samozřejmě nejsem schopná namazat vůbec, jen tím opalovacím v létě. :grinning: :grinning: :grinning:
Včera mě Kryštof moc pobavil, kdybyste viděli jak mi pomáhal dávat prádlo do pračky a pak se hned natahoval po knoflíku, že nastaví program. No profík! :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Hodila jsem tam dvě fotečky Kryštofa při procházce venku. Vypadá jak kosmonaut! :grinning:
15. led 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Grainne, krásnej kosmonaut :grinning:

Kasli, krémy dobrý :grinning: U nás je to s babičkama horší - moje máma vidí takový ho.no, že když chtěla Barče povolit plenku, tak sice vzala za suchý zip, jenže za tu barevnou část, takže strhla celý pruh :grinning: A druhá babička? No té bych malou asi na celé odpoledne nesvěřila, páč nám tak trošku blázní, takže bych celou dobu myslela akorát na to, co se s malou děje :confused: Té totiž něco řekneš a ona se tě za minutu na to samé zeptá, takže záměna krémů by ještě byla nejmenší katastrofa. I když u nás by tak maximálně mohla zaměnit Leniensku, Bepanthen, Rybilku a možná Imazol. No, Rybilka na obličeji... nic moc, co? To by malá neusnula smrady :grinning: A Imazol, to by zas byla jak při neštovicích. Jinak Grainne má pravdu, základ krémů je stejný, akorát by možná byl trošku průser, kdyby krém na prckově obličeji byl parfémovaný :confused:
15. led 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, to někam zapiš :grinning: .

Holky, co říkáte tomu Kaplickému? Docela síla :confused: . Ta manželka snad zrovna rodila :sweat_smile: .
15. led 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek