• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
No je to síla, chudák manželka. Píšou, že k jeho konci přispělo i to, co se dělo kolem knihovny. No asi jo. Mně se teda ten návrh taky silně nelíbil, ale na druhou stranu to bylo vůči Kaplickému nespravedlivé. Jednou prostě ten návrh vyhrál.
15. led 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to četla a docela mě to překvapilo.Představa,že se mi zrovna narodilo mimčo a k tomu mi umřel manžel ....nic moc...

Grainne - fotky hezkýýý :grinning: ...
15. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
no chudák manželka...jinak hrozná představa...
Já mám dneska o vrásku na víc....Onrášek při obědě převrátil il s křesílkem...přímo na hlavu
takže v křesílku si holt už hrát sám moct nebude...a já dovezu starou dřevěnou klasickou židličku
z chalupy, protože v tý nový se ještě neudrží a klinklá se tam....
kasli-jo babičky jsou fajn ono s těma brejlema to je asi všude stejný..ale krémíky taky moc neřeším pokud jsou dětský a zrovna to nejni rybilka či něco jinýho na zadeček...
jináč nemáte někdo vyzkoušenej recept na něco z banánama-obě babičky my totoiž dali po cca 10-ti
a já nevím co s tím protože sem samozřejmě banány den před tím taky koupila....
15. led 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: grainne mocc pěkný fotečky
15. led 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, koukám, že řešíte oblečení. Na kluky je sice menší výběr, ale po pravdě jsem ráda, že mám kluka, protože na holky je snad jen růžová a na kluky je spousta možných barviček.Z jarního Nextíku jsem si taky nic nevybrala, ale těším se na letní, to prý bývá oproti jaru jinčí kafe :grinning:
15. led 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.mysko krkův dort je z babábů :wink:

Sonnenblume, fakt, tak to se budu na letní kolekci mooooc těšit :slight_smile:

No já ty krémiky také moc neřeším, ale tohle mě fakt dostalo :wink:
15. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - co mě napadá,tak mezi dva piškoty dát plátek banánu,propíchnout párátkem a namočit do čokolády (nemusí).Můžou pomáhat i děti.A moc je to baví...i když Ondra by to asi ještě nezvládl. :sweat_smile: Ale tak 3-4 letí určitě jo a jsou u toho děsně důležití.
A pak mě napadl ještě rozmixovat do mlíka + trošku cukru (ev.glukopur nebo bez když je dost zralý banán).U nás oblíbený koktejl.
15. led 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
tak jsme zase měli "super noc" Ondráška budili záchvaty kašle... :frowning2: takže jsem volala mudře tak vyzkoušíme homeopatika a snad zaberou...já budu pít čajíček na nachlazení abych to taky podpořila..
jináč akce "banánový večer" byl koktejl a na chiquita.cz jsem našla recept na banánový placičky...
4 banány,100 ml mléka,150 g ovesných vloček, vejce -rozmixovat,nechat chvilku aby se to spojilo a pak osmahnout na pánvičce - až na ty první...to je mňamka...(ještě tam píšou o vejce navíc a trošku prášku do pečiva,pak pocukrovat a dát trochu šlehačky)my se obešli bez toho a nemám tu už ani placičku...
16. led 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme naprosto neočekávaně a náhle přestali večer kašovat.Věnuji,pokud budete mít někdo zájem,instatní kaši Alnatura z DM-ka nemléčná jáhlová.Je načatá.Zbývá něco málo přes polovinu.Expirace 31.1.2010.Já bych ji po nějaké době ležení ve špajsce vyhodila.Třeba ji některá ještě využijete.Po domluvě předám kdekoliv v Berouně.

Mysko - to je zajímavý recept.Já k banánum tepelně upraveným nemám moc důvěru.Jednou jsem něco taky dělala a byl to docela hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...což samozřejmě nechci tvrdit o tvém receptu. :dizzy_face: Ty banány byly takové moučnaté...Ale vypadá to jedle. :sunglasses: :wink:
16. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky hoky, jen jsem sem nakoukla, abych se s vámi podělalila o novou info, teda pro mě nová byla, v hořovicích předělali porodnici http://berounsky.denik.cz/zpravy_region/horovice_090108_porodnice.html, to až budeme rodit ty další berounáky:slight_smile:
16. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně po dlouhé době aktualizovala albíčka, tak dyštak jukněte: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=197382&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
16. led 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, no Vojta je prostě božííí :dizzy_face: Tu fotku, jak je zblízka na sáňkách, tu by stálo za to poslat někam do soutěže, tam je fakt rozkošnej.

Mirdisek, no já taky čumím jak blázen. Hořovická porodka byla pěkná už když jsem tam byla s Barčou, ale teda tohle... padám na zadek :grinning: Já teda vždycky říkala, že pokud ještě někdy budu rodit, tak jedině tam :wink:

Marcim, tak jáhlová kaše Alnatura je jediná, kterou mi Barča nechce jíst :sweat_smile: Takže my jsme z kola venku.
17. led 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, byla jsem se v té porodce v Hořovicích podívat. Kamarádka tam bude každým dnem rodit, tak jsem jí dělala doprovod na přednášku. Nejvíc oceňuju to, že každý pokoj má svoji koupelnu a ta telka je taky super
17. led 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcim, u nás ta jáhlová kaše taky moc nejede.Pepča se rozhodl ji ze dne na den bojkotovat :frowning2:
17. led 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ale ste sa rozkecali :grinning: no u nas kase stale frčia, dufam ze sa to neotoci, ale asi sa tesim predcasne, podla toho co pisete. Marcim, tu jahlovu som neskusala, tak neviem ci bude mat zaujem, mozem skusit.
No skoda ze ja uz s najvacsou pravdepodobnostou rodit nebudem, ta nemocnica vyzera super.
Kasli, no Vojtisek je rozkosny, pekny kus chlapa. Pozor na holky, budu sa na neho lepit. :grinning:
Inak, Filip uz oficialne chodi, asi tak tyzden, len ked sa jedna o vacsiu vzdialenost tak voli este štvornožkovanie, inak je na dvoch. No a dnes som bola kupit prve papucky a zvolila som nakoniec Baťu, ale prejavila som sa ako narodovec, papučky sú slovenské - z Banoviec nad Bebravou :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
teda Hořovice vypadají o dost líp....myslím,že u nás je dětí už dost a testovat nebudeme... :sweat_smile: ,ale konečně je to tam dost na úrovni.Ani jsem netušila,že tam dělají takovou velikánskou rekonstrukci.

Jani - ok.Tak se pak domluvíme na předání. :wink:
Tééééda vy už taky chodíte :confused: ...to posíláme velikananánskou gratulaci.To je teda rychlost.... ...

Kasli - fotky jsou moc povedené.
17. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Filípek je šikula :wink:

Pár foteček na téma "Kosmonautka nebo akrobatka?" :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2276578&vReferer=
17. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani velká gratulace k chození :slight_smile:
17. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kasli - Vojta je fešák a v sáňkách se mu evidentně moc líbí. :sunglasses:
Marcim, já být tebou zkusím nejprve tu kaši na chvilku vysqadit a pak zkusit znovu s nějakou obměnou - baná, přesnídávka, jogurt... U nás to tak funguje. Pár dní jsme bez kaše a pak si zase několikrát dá říct. :wink:
Janulko - Filípek je opravdu rychlík. :sunglasses: Sis tak přála toho ležáka... :grinning: Tak ať se vám pěkně ťapká. :wink:
štvornožkovanie - je úúúúžasnýýý slovo! :grinning: :grinning: :grinning:
Peťulko - teda Bára je hotová gymnastka. :sweat_smile:
Hořovice teda vypadají super. :slight_smile: Taky jsem nevěděla, že se tam rozhodli přestavovat. My to možná někdy v budoucnu otestujem. :grinning:
18. led 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak máme po sněhu co? vojtík byl kasli v sánkách sekáč, tak mu bude určitě chybět co? :slight_smile: My Pátu vozili podobně, ale nejevil žádné velké nadšení, spíš když se mohl sám ve sněhu rýpat... my ted máme nějaké nepapací období, tajně doufám, že se vrátíme do starých kolejí, např. jak píšeš Grainne s těma kašema, ted jí nedáváme vůbec ani přesnídávky, nějak nechce nic, jogurty nebo termixy sní, ale první lžičku bojujeme, aby poznal, co to vlastně je, nechce ani otevřít pusu a pakk to krásně spapá, ale obědy jsou kapitola sama o sobě, kde jsou ty časy že snědl celou skleničku nebo moje vařené jídlo, dneska jsme po dlouhé době snědli celou skleničku, ale na oběd půlku a ted večer druhou, v pátek jsem speciálka pro nej dělala rajskou a na tu se mi vyprdnul úplně, no občas kvetu:slight_smile: z čeho to naše dítě žije, nechápu...
18. led 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ono tí prckovia nám musia spestriť ten čas čo trávia s nami, že raz jedia, potom nejedia, potom su len na jogurtoch, kasach atd, aby to nebolo velmi monotonne a aby sme sa s nimi velmi nenudili, viete :grinning: :grinning: :grinning: A ked nechce zrazu jest, tak im siahame na celicka, ci nie su chorí, či je všetko ok a oni sa tešia že konečne nejaka zábava :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, nie je to tak? :wink:
Inak ja mam nadchu ako svet, dufam ze Filip nechyti nic, tak sa len tak poflakujem, pijem caj, prip.grog a driemem.
Jeeej a vyberame novu sedacku do auta, špekulujeme či aj s Iso fixom, či nie, mne sa celkom pačila Maxi Cosi Priori, Roemer neviem aka :slight_smile: zato Bebecomfort ne ne. Dáte tipy čo máte vy? :slight_smile: Díky
18. led 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame maxi cosi priori, ale bez isofix a jsme moc spokojení, dá se i polohovat, když usne prdoch v autě, ale není to nic velkého, ale spokojenost:slight_smile: a jak říkáš, taky pořád řeším jestli na něj něco leze nebo zuby nebo si jen vymýšlí, ale asi "c" bude správně:slight_smile:
18. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky..
tak my teď Ondra dostal...začal fňukat tak sem šla k němu do pokojíčku, jakože vstáváme - a on na bříšku(to je prvně co na něm spal kouknul na mě a zase usnul)
kasli Vojta je fakt prďáckej na těch sáňkách...no nejenom na nich
Jani my shodou okolností včera vyzkoušeli "novou" - máme jí od tátový známý- Romer King TS Plus,
a mooc se nám líbí,hlavně je to všechno jednoduchý-co se týče nastavení.A fotku přidávám-Ondrovi se strašně líbilo že viděl na tátu a hlavně daleko líp z okna.
jo jinak Filípek je šikulka:O))
Peťo pěkný fotečky...Báře se nožička asi moc líbí....
no já jdu ještě hajat :wink: nachvilku než se rozhodne vstávat
19. led 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky Berouňanky, dnes je nádherný deň. Nemá niektorá z Vás (Beroun alebo Královák) chuť na kočárkovaciu prechádzku? Už ma to samotnú moc nebaví :wink: .
19. led 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, teda Ondrášek je v sedajdě vysloveně spokojený :dizzy_face: A zdá se mi, že je ti čím dál víc podobný :slight_smile:
19. led 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte, jak vypadá osmiměsíční mimčo po svačince? http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2281593&vReferer=
19. led 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nikto nikde? :confounded: tak keby ste niekde videli zelenu kortinu a mali chut pokecat, tak sa ku mne prihlaste. :pensive:
19. led 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:o))Peto mooc pěkný-já k tomu dodám jen že Ondrášek když nedávám trošinku pozor, si do takhle krásně zmalovaný pusinky vrazí nohu-jelikož pořád jí ještě v tom křesílku tak to jde...
19. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mariap no my kočárkovat jdem, ale až se malej vyspinká a naobědvá, takže budu doufat že to sluníčko do jedný vydrží....jinak Míša je zlatíčko..
19. led 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, ja chcem tiež vyraziť až poobede, až sa napapáme :slight_smile: . A ďakujeme za pochvalu :slight_smile: .
19. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek