• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj...
Grainne - :astonished: :astonished: :astonished: vy teda jedete..... :wink: Kryštůfek se činí. :dizzy_face:

Srazík jo,jo,jo...dopoledne,kdykoliv.
2. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
srazik mozme, dopoledne tiez, my zas plavame v stredu ale piatok by nam vyhovoval tiez :grinning:
2. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar kocky, kde ste?
Ja som si teraz spomenula ze bud.týžden vo stvrtok idem na Slovensko na týzden, tak to zrejme nestihnem.
Petula - Barca je sikula, aspon usetrite :grinning:,
3. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani..
tady to nějak usnulo. :frowning2:
Na Slovensko?Jé to bude mít zase cestování...třeba tam bude ještě sníh.A jak to snášejí děti,takovou dalekou cestu?
3. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co tenhle pátek? To by vám nevadilo, co vy na to? :slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás by pátek docela šel.Záleží na tom v kolik.
3. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My můžem vklidu nehle pátek zhruba od 10h. U Klauna? Nebo jinde? :slight_smile:
4. únor 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už předtím myslela, že mluvíme o tomhle pátku :sweat_smile: Nám by se to hodilo v těch 10 U Klauna.
4. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nakoukla do jedné diskuse a zjistila jsem, že misa_a_radek má dneska termín porodu :slight_smile: Ty jo, to to letí. Akorát sem do Berouňaček už dlouho nepřispěla :confused:
4. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jen v rychlosti... my jsme taky pro tento pátek v 10h U Klauna! :wink:
4. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super...já jsem taky pro ...v 10 u Klauna... :dizzy_face:
4. únor 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se v pátek dostavím na 50 %.
4. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa dostavim na 100%!!!!! Juuuj uz sa tesim :slight_smile:
4. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Peťo my vyrazily na Koukolovku páč svítilo sluníčko....a potřebovali jsme udělat fotky...
s klouzačkou sme moc nepočítaly bylo to takový dobrodrůžo-bohužel než jsme se vydrápali nahoru tak sluníčko nebylo...a fotečky jsme dělali páč máme 14.03.09 14.ročník Loučení se zimou na Koukolově hoře, tak Vás předběžně zvu :slight_smile:
no tak my v pátek tak na 45% :frowning2: protože máme tu velkou oslavu tátovejch padesátin, tak nevím zda se vyvlíknu dopoledne z příprav...a my ke všemu ještě spinkáme takže uvidím...třeba dorazíme dyl a nebo až příště...
a ke všemu zítra mám po plavču zubaře brrr to zas bude něco....
4. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
l.mysko, kdo organizuje to loučení se zimou?
doufám, že 14.3 už nebude po zimě ani památky, už jí mám docela plný zuby :grinning:
4. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: sonnenblume no pořádáme to "my" teda lépe řečeno podílý se na tom 2 oddíly ale tak nějak to hlavní zařizování má na krku mamka (takže i celá naše rodinka)
4. únor 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
l.mysko, nebyly jste náhodou v pondělí nahrazovat plavání v pondělí? Tam byl v herně chlapeček, kterej mi hrozně připomínal Ondráška
4. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: sonnenblume ne ne my jsme byly nahrazovat v neděli, ale do herny chodíme...tam se Ondráškovi líbí
4. únor 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysko - já mám zítra zubaře taky...ale ráno...bojim,bojim. :frowning2: :dizzy_face:
Jen jsem zvědavá jak to dopadne,pač tam půjdu s Marťou a sestřička bude hlídat... :unamused:
4. únor 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi dorazíme na 80%, těch 20% je kdyby náhodou něco nevyšlo :wink: Už se na vás moc těším :wink:
4. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
L.myska, na to loučení se zimou rádi přijdeme, super :wink: Akorát si to tu kdyžtak ještě připomeneme, jo? To víš, je to daleko a můj mozek už dávno zakrněl. Doma se nám totiž usídlil ten Němec... jak on se to jmenuje... jooo, Alzheimer :sweat_smile:

My taky dorazíme na 80%, přesně - těch 20, kdyby do toho něco přišlo. Je to sice taky Barunčina spinkací doba, ale tak bude dadat v kočárku, no :wink:

Zítra v 10 na nás myslete, jdeme na to sono :pensive: Bojim, bojim :frowning2:
4. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulo to bude určitě v pohodě :wink:

Jinak v ten pátek pojedem busem, co takhle se srazit už tam :wink:
4. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko - budeme na vás moc myslet. :dizzy_face:
4. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petula - neboj drzime palce.
L.Mysko - urcite to este pripomen, my tiez radi prideme, len mne hod mapu, aby som vedela kde to je :wink:
5. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neslyšely jste ránu směrem od Hořovic? To nám spadl kámen ze srdce :wink: Je to v pohodě!!! :grinning:
5. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko - to je skvělé!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supéééér!!!!!!! :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, tak to je super!!!!!!!! :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli, u nás je s busem jeden problém - my se s kočárkem do linkového nevejdeme :grinning: Teda jednou jsme to zkoušeli, no nakonec jsme se vešli, ale než jsme ho tam vmanévrovali... no myslela jsem, že budu muset odmontovat kolečka :sweat_smile: Takže my radši MHD.

Holky, vy jste ale jedničky, že na nás tak myslíte. Až se mi slza zaskvěla v oku :grinning: No jako musím říct, že fakt není nic horšího, než když má máma strach o své dítě a ví, že nemůže absolutně nic dělat.
5. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, to o tom strachu máš pravdu. Nám na poslední kontrole Dr řekla, že něco slyší na srdíčku. Že občas to slyšet je a pak zas ne, že prý kdyby to byla vada, tak by to bylo slyšet pořád, ale že se uvidí příště. Byla jsem z toho úplně KO a už teď se bojím další poradny.
Sice mě všichni uklidňujou, že šelest je u miminek dost běžný, ale i tak se bojím
5. únor 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek