Berounsko, těhulky a maminky

Ahoj, doufám, že se nějaké diskusechtivé těhulky a čerstvé maminky z Berounska najdou, ať si můžeme vyměňovat mimi zkušenosti🙂
marcim
2. únor 2009
Ahoj...
Grainne - :-o :-o :-o vy teda jedete..... 😉 Kryštůfek se činí. x-)

Srazík jo,jo,jo...dopoledne,kdykoliv.
janula34
2. únor 2009
Ahoj holky,
srazik mozme, dopoledne tiez, my zas plavame v stredu ale piatok by nam vyhovoval tiez 😃
janula34
3. únor 2009
Nazdar kocky, kde ste?
Ja som si teraz spomenula ze bud.týžden vo stvrtok idem na Slovensko na týzden, tak to zrejme nestihnem.
Petula - Barca je sikula, aspon usetrite 😃,
marcim
3. únor 2009
Ahoj Jani..
tady to nějak usnulo. 😞
Na Slovensko?Jé to bude mít zase cestování...třeba tam bude ještě sníh.A jak to snášejí děti,takovou dalekou cestu?
kasli
3. únor 2009
A co tenhle pátek? To by vám nevadilo, co vy na to? 🙂
marcim
3. únor 2009
U nás by pátek docela šel.Záleží na tom v kolik.
grainne
4. únor 2009
My můžem vklidu nehle pátek zhruba od 10h. U Klauna? Nebo jinde? 🙂
petul.a
4. únor 2009
Já už předtím myslela, že mluvíme o tomhle pátku :-N Nám by se to hodilo v těch 10 U Klauna.
petul.a
4. únor 2009
Tak jsem nakoukla do jedné diskuse a zjistila jsem, že misa_a_radek má dneska termín porodu 🙂 Ty jo, to to letí. Akorát sem do Berouňaček už dlouho nepřispěla =-)
berynka
4. únor 2009
Ahoj, jen v rychlosti... my jsme taky pro tento pátek v 10h U Klauna! 😉
marcim
4. únor 2009
Super...já jsem taky pro ...v 10 u Klauna... x-)
sonnenblume
4. únor 2009
já se v pátek dostavím na 50 %.
janula34
4. únor 2009
ja sa dostavim na 100%!!!!! Juuuj uz sa tesim 🙂
l.myska
4. únor 2009
Ahojky...
Peťo my vyrazily na Koukolovku páč svítilo sluníčko....a potřebovali jsme udělat fotky...
s klouzačkou sme moc nepočítaly bylo to takový dobrodrůžo-bohužel než jsme se vydrápali nahoru tak sluníčko nebylo...a fotečky jsme dělali páč máme 14.03.09 14.ročník Loučení se zimou na Koukolově hoře, tak Vás předběžně zvu 🙂
no tak my v pátek tak na 45% 😞 protože máme tu velkou oslavu tátovejch padesátin, tak nevím zda se vyvlíknu dopoledne z příprav...a my ke všemu ještě spinkáme takže uvidím...třeba dorazíme dyl a nebo až příště...
a ke všemu zítra mám po plavču zubaře brrr to zas bude něco....
sonnenblume
4. únor 2009
l.mysko, kdo organizuje to loučení se zimou?
doufám, že 14.3 už nebude po zimě ani památky, už jí mám docela plný zuby 😃
l.myska
4. únor 2009
🙂 🙂 sonnenblume no pořádáme to "my" teda lépe řečeno podílý se na tom 2 oddíly ale tak nějak to hlavní zařizování má na krku mamka (takže i celá naše rodinka)
sonnenblume
4. únor 2009
l.mysko, nebyly jste náhodou v pondělí nahrazovat plavání v pondělí? Tam byl v herně chlapeček, kterej mi hrozně připomínal Ondráška
l.myska
4. únor 2009
🙂 sonnenblume ne ne my jsme byly nahrazovat v neděli, ale do herny chodíme...tam se Ondráškovi líbí
marcim
4. únor 2009
Mysko - já mám zítra zubaře taky...ale ráno...bojim,bojim. 😞 x-)
Jen jsem zvědavá jak to dopadne,pač tam půjdu s Marťou a sestřička bude hlídat... :-|
kasli
4. únor 2009
Tak mi dorazíme na 80%, těch 20% je kdyby náhodou něco nevyšlo 😉 Už se na vás moc těším 😉
petul.a
4. únor 2009
L.myska, na to loučení se zimou rádi přijdeme, super 😉 Akorát si to tu kdyžtak ještě připomeneme, jo? To víš, je to daleko a můj mozek už dávno zakrněl. Doma se nám totiž usídlil ten Němec... jak on se to jmenuje... jooo, Alzheimer :-N

My taky dorazíme na 80%, přesně - těch 20, kdyby do toho něco přišlo. Je to sice taky Barunčina spinkací doba, ale tak bude dadat v kočárku, no 😉

Zítra v 10 na nás myslete, jdeme na to sono |-| Bojim, bojim 😞
kasli
4. únor 2009
Petulo to bude určitě v pohodě 😉

Jinak v ten pátek pojedem busem, co takhle se srazit už tam 😉
marcim
4. únor 2009
Petulko - budeme na vás moc myslet. x-)
janula34
5. únor 2009
Petula - neboj drzime palce.
L.Mysko - urcite to este pripomen, my tiez radi prideme, len mne hod mapu, aby som vedela kde to je 😉
petul.a
5. únor 2009
Holky, neslyšely jste ránu směrem od Hořovic? To nám spadl kámen ze srdce 😉 Je to v pohodě!!! 😃
grainne
5. únor 2009
Peťulko - to je skvělé!!! x-) x-) x-)
marcim
5. únor 2009
Supéééér!!!!!!! x-)
sonnenblume
5. únor 2009
Petul, tak to je super!!!!!!!! :-N
petul.a
5. únor 2009
Kasli, u nás je s busem jeden problém - my se s kočárkem do linkového nevejdeme 😃 Teda jednou jsme to zkoušeli, no nakonec jsme se vešli, ale než jsme ho tam vmanévrovali... no myslela jsem, že budu muset odmontovat kolečka :-N Takže my radši MHD.

Holky, vy jste ale jedničky, že na nás tak myslíte. Až se mi slza zaskvěla v oku 😃 No jako musím říct, že fakt není nic horšího, než když má máma strach o své dítě a ví, že nemůže absolutně nic dělat.
sonnenblume
5. únor 2009
Petul, to o tom strachu máš pravdu. Nám na poslední kontrole Dr řekla, že něco slyší na srdíčku. Že občas to slyšet je a pak zas ne, že prý kdyby to byla vada, tak by to bylo slyšet pořád, ale že se uvidí příště. Byla jsem z toho úplně KO a už teď se bojím další poradny.
Sice mě všichni uklidňujou, že šelest je u miminek dost běžný, ale i tak se bojím

Začni psát odpověď...

Odešli