• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Petula - super, ja som sa takto bala ked sme sli na rtg tej hlavicky.
Sonnenblume - ano je to tak, selest je bezny. A preco vas mudra rovno neposlala na kardiologiu? urobili by mu sono a mala by si istotu. Drzime vam palce nech ste v pohode.
5. únor 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
janul, ona je dětský kardiolog, tak asi ví, co dělá.

Holky, zítřejší srazík s největší pravděpodobností neabsolvuju. Tak si to tam užijte a doufám, že dalšího se zúčastníme.
5. únor 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Petulo to je super, že jste v poho :wink: A s tím busem je to smůla, tak holt až na místě :wink:

Sonnen to bude 100% tewn šelest, já ho měla také a opravdu to nic není, až bude větší tak se mu to ztratí a bude mít alespoň dobrou výmluvu na tělák :grinning:
5. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Sonnen - přesně vím jak hnusný je to pocit,když se strašně bojíš o prcka. :frowning2: Bohužel všechny si to vyzkouší a většinou to není jen jednou. :frowning2:

Ad šelest - mamka to jako dítě měla taky,ale už dáááávno nemá,takže určitě to budo v pořádku. :dizzy_face:
5. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ten můj rošťák vám určitě někomu vypil kafe. To není možný. Demonstrativně usínal celou cestu domů a dal si 2min před barákem a tím to zhaslo. :rolling_eyes: Naštěstí je celkem hodný, ale večer už bude asi na zabití. To jsem zvědavá, jak bude vypadat noc.
Fotky pak dám do albíčka, ale ne dnes. Není jich ale moc, jsou to samé momentky a takové nic moc povedené. Holt nebyl čas a klid. :unamused: Tak mi to budete muset odpustit. :pensive:
6. únor 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to Barču to zmohlo. Odpoledne vozila babička a Bája spala 2 hodiny :grinning: Sraz byl moc fajn, už se těšíme na další :wink: A teda musím říct, že v Berouně je zřejmě nějaká dobrá konstelace hvězd, páč takhle krásný děti hned tak někde nemaj :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám tedy ze srazu jen jednu fotku, takže ji sem dávám, i když uznávám, že se mi nepovedla (ne díky vyfoceným osůbkám, ale díky autorčině neschopnosti :wink:). Hnedka za ní máme jednu "kloboučkovou": http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2359392&vReferer=
6. únor 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlášení ze školy... :grinning:
Tak uč. se snažila být slaďoučká jako bonbon,ale moc jí to nešlo. :unamused: Akce "záložka" se zřejmě odehrála trošku jinak,než mi tvrdilo dítě moje milované...takže,za to uč.nemohla.Jinak to nevypadá,že by se nějak moc něco změnilo.Je zařazen mezi děti permanentně zlobící...(obrazně) :confounded: Už to má jako nálepku na čele.Tak já vám nevím,jestli nebudu přece jen promýšlet změnu školy?? :frowning2: Ale kam??Že?

Grainne - hlavu si z toho nedělej,hlavně že budou nějaké. :wink: :slight_smile:
6. únor 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Marťas byl statečnej.Vydržel školu i cestu domů při plném vědomí.Doma se napucnul a teprve pak hodlal zavřít oko..Dal si 2 hoďky. :pensive: ..kdyby mi do toho nekecal doma Robča,bylo by to super... :grinning:
...momentálně je Marťa na odstřel houká kudy chodí a nic ho nebaví. :rolling_eyes: Asi půjde brzo spát...
6. únor 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, holky, jak se dostanu do toho společného albumu? Už to zase nevím. :confused:
6. únor 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
srazík podle mě dobrý :dizzy_face: . Hedu sice v poledne usnula v pohodě, ale teď večer byla plná dojmů :sweat_smile: . Sešlo se nás dost, tak teď je výzva, kdy to trumfnem :wink: . Za fotky mě nebijte :fearful: , dala jsem něco do svého alba. Jinak ve větším formátu můžu dát do společného, když mi někdo písnete do IP heslo.

Zítra se asi pojedem podívat k našim na masopust, je to sice taková pionýrská akce, ale babi s dědou prý budou v maskách :grinning: , tak to bychom si neměli nechat ujít... snad Hedu nedostane psotník :rolling_eyes: :grinning: .
6. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Berynka, vždyť ty fotky jsou super :wink: Masopust si užijte, rodiče v maskách, to musí být sranda :grinning:
6. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
srazík uplne super, prosim opakovat :slight_smile:
Grainne - ak mal moju kavu, ta mu nemohla ublizit, ja som mala bezkofeinovú :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petula - klobuckovska je super
Marcim - no p.ucitelka aj tak vyzera na taku bosorku ( ja ju uz mam zaradenú, ako ona Robina :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) uvidis ci sa predsa len nieco nezmeni.
Berynka - nasa babicka na taketo akcie chodi velmi rada, miluje karnevaly a pod.akcie. Minule bola za smrtku predtym s kamoskami boli za trpaslikov so snehulienkou. Viete si predsavit taku skupinu blaznivých 60-tničiek? :grinning: Ale fakt ze by som chcela mat taku vitalitu v ich veku :wink:

U nas ide zajtra Bronka na masopust a my ideme vecer na masopustni bal do Belohlavkov. Dufam ze vydrzim aspon do 23.00hod :grinning:
6. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Berynko - fotky jsou super... :grinning: ,No a masopust..to bych si určitě taky nenechala ujít. :grinning: :grinning: :grinning:

Jani - jasně si ty babičky představuju,jak si hrají na trpaslíky....Ovšem nejvíc mě dostalo...cituji:"Minule bola za smrtku..." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....normálně jsem málem spadla pod stůl a to jsem ani neměla bublinkovou vodu.
A u Bělohlávků je masopustní bál....týýý jooo vy se máte,tak si to hezky užijte.A někdo vám hlídá děti?Nebo to už zvládnou sami.Bronka jako zkušená hlídací sestřička?
6. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcim - sa tu chechtam ako blazon :grinning:
Deti nam bude strazit suseda, nastastie je v baraku dost maminiek na materskej tak aspon vzdy pokecame a mozeme sa spolahnut jedna na druhu. Takze suseda to teraz vyhrala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bronka strazi maleho len obcas ked maly spi a my potrebujeme vybehnut do obchodu a tak. Vtedy je doma ako rezerva :wink: ale je fakt ze sa vie o neho postarat v pohode. a su uplne uzasni ked sa spolu blaznia :grinning:
6. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak takovou bláznivou šedesátnici máme taky - moji mamku. Ale je to super :grinning: Já se teda zas chechtám při představě 60-tileté Sněhurky a stejně mladých trpaslíčků :grinning: :grinning: :grinning: To je přesně krevní skupina mojí mámy.

Janulko, to se máš, že je vás v baráku víc, tady jsem sama. A stejně - normální sousedy máme jen tady ve vchodu, v tom vedlejším se to teda sešlo... asi je tam nějaká špatná zóna nebo co :sweat_smile: Hele, moc se neopijte :grinning:

Marcim, tak jsem si myslela, že v dnešní době jsou tedy kantoři osvícenější :unamused: Tak ale třeba se přecejen něco změní. Jinak holt ta výměna školy - ta by nebyla marná. Jenže nemám představu, jak je nebo není ve školách plno.
7. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak koukám, že srazík byl skoro v plném počtu. Škoda, že nám to nevyšlo. :frowning2:

Mně napadlo, udělat další srazík v herně v Edenu. Nemusely bychom děti tak hlídat, tam není o co se uhodit, a mohly bychom víc pokecat. Tak jsem tam napsala a bohužel ta herna není volně přístupná:((
7. únor 2009 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
takové šedesátnice obdivuju! Líbí se mi, že mají pořád elán do života a jsou pro každou legraci. POřád lepší než v 50, když děti vyletí z hnízda, sedět doma a skuhrat , že už mají všechno za sebou
7. únor 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Sonnen - nápad super.Jediné co mě napadá je herna v MC,ale tam bývá asi dost mamin i tak ,co?

Petulko - právě že je všude docela plno a to není Robča ještě ten nejsilnější ročník.Jsem zvědavá jak to bude s Marťou s jeho vrstevníkama.Myslím,že už jenom dostat ho do nějaké školky,bude docela náročné... :unamused:
7. únor 2009 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
přidala jsem konečně fotky ze srazíku do albíčka berounaokolí. Tady jsou
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=286540&vReferer=
Prosím, nebijte mě, ale většina jsou fakt děsný momentky. :confounded:
Jestli můžu poprosit ostatní, kdo jste fotili, hoďte to tam taky. (login berounaokolí, heslo beroun). Díky :sweat_smile:
8. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my mohutně trénujeme nábytkolezectví. A dnes bylo slavnostně dobyto křeslo. :sunglasses: Ale teda když ho vidím balancovat na okraji... :zipper_mouth: Nové možnosti jak přijít k bouli.
8. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak náš mladej byl ze srazu tak hotovej že usnul v autě a pak byl v limbu přesunut do postýlky a spal hnedle 2 hodky, jinak ale před usnutím vyprávěl po cestě babičce co všechno zažil. Holky ten jel jak motorovka, kdybych to neviděla na vlastní oči tak tomu věřit nebudu, že mám tak ukecané dítě. :grinning:

Jinak fotečky jsou hezké :dizzy_face: rozhodně za ně nikdo nepotřebuje nabouchat :grinning:

S dalším srazíkem hnedle souhlasím. A kde je ten Eden? To slyším poprvé.
8. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli - Eden je na sídlišti. Je to takové sportovní centrum a MC Slunečnice tam přesunulo část svého programu.
Koukám jediný nespavec byl Kryštof. Po srazíku si dal 2min v kočárku a pak se ještě vzbudil 21:30 a tvářil se naprosto odpočatě a dožadoval se zábavy. Byl děsně vysmátý. Pořádně usnul až v 23h. :angry: No byla jsem docela vyděšená co se děje, ale teď o víkendu to dospává, dokonce se vrátil ke dvěma šlofíkům denně, tak jsem si oddechla.
8. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky :slight_smile: ,

pár fotek jsem do společného alba přidala :wink: .

Jinak včerejší masopust se tedy povedl. Masek bylo spousta, starosta se nechal vidět, tak byla i zabíjačka. Účastníky ani neodradilo, že kus průvodu muselo jít oranicí, dělá se totiž kanalizace.
Kdo se bude chtít podívat, může... http://bery81.rajce.idnes.cz/Masopust_2009/.
Troufám si tvrdit, že největší "vodvaz" byla naše 73letá prateta, kterou můžete vidět v masce hokejisty v dresu J. Jágra :grinning: .

Mě to celkem zmohlo :grinning: , manžel s Hedu jsou ještě u rodičů a já doma relaxuji. Příští týden toho máme nějak moc, tak čerpám síly.

Jani, co vy? Jaká byla zábava? :slight_smile:
8. únor 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

ja vas chvalim, fotky su uzasne.
Zdolavanie nabytku je u nas takisto numero uno :grinning: mame krabice s vickom na hracky a tie sa najlepsie lezie. Minulý týžden som mu dala take kresielko a niekedy cele hodiny nerobi nic ine len tam vylezie, sadne si, zlezie, podide par krokov, otoci sa a...... co nevidi: kresielko :grinning: tak odznova :grinning: :grinning: :grinning:
Kasli - musel porozpravat ake super tety spoznal :grinning: :wink:
Berynka - masopust bol uzasnýýýýý, najedli sme sa, zatancovali, no ani som si nemyslela ze sa tak dobre zabavim. Sedeli sme este s dvomi pármi, videla som ich prvy krat, boli super, mali sme stastie na taku super spoločnost. V tombole sme vyhrali asi styri ceny : uterak, videokazetu ( nemame video :grinning: ) stolnu lampu, tricko. Ono do tomboly sa davali veci co dum dal a komu co doma zavadzalo. Tak to teraz bude zavadzat u niekoho ineho :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
A aby som nezabudla, nase dieta sa rozhodlo ze aby sme si nezvykali velmi na taketo akcie typu zabava, ples a bal, tak vstaval o 5.17 !!!!!!! Domov sme prisli okolo 1.30h a Filip sa rozhodol o 5.17 ze on je uz vyspatý !!!!! Skoro ma porazilo. Ale najedol sa a zaspal este do pol osmej, tak aspon trochu som sa vyspala.
8. únor 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
fotky jsou moc vydařené... :dizzy_face:

Barynko,Jani - to jste si teda užili...tichá závist. :sweat_smile: :dizzy_face:

Kasli - viditělně to byl pro Vojtíška zážitek.Takových lidí najednou... :slight_smile:

U nás je velkým hitem posledních dnů lozit a slízat z gauče.Povyleze kousíček nahoru a jakmile má nožky ve vzduchu zase se rukama odrazí zpět na zem.Ale co u toho má keců.Všecko nám to politicky vysvětlí. :sunglasses:
8. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, v tom jsou děti naprosto kouzelní :angry: jako by vždy vycítili, že potřebuješ spát a oni ti to zrovna nepovolí. Jejich slovy:" Matko přestaň flámovat a vyspíš se!" :grinning:

Jinak včera jsme s vysílenym manžou večer předali Vojtu babičce, aby si ho v noci také užila a my se mohli konečně vyspat. NO my se vyspali a k mému úžasu mamka také! :angry: Vojta prý za noc jen 2x trošku zakňoural jinak spal do 6:30!!! :angry: :angry: :angry: Bych se picla, mě takhle ještě nikdy nezaspal, to pak vypadá, že si s manžou jen vymýšlíme jakej je nespavec, když s babičkou tak hezky spinká.
Tak jsem na frajera zvědavá dneska :unamused:

Berynko ta pani v masce králíka je mi nějaké povědomá, není to náhodou povoláním profesorka?
8. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kasli, :grinning: :grinning: IP :wink:
8. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky - omlouvám se, že skáču do rozjeté diskuse.... Jsem tu nová - přivdala jsem se do Berouna loni a stále tu nikoho neznám, většinu kamarádek i rodinu mám daleko, momentálně jsem tady úplně sama. Teď ještě pracuju, ale čekáme v květnu první miminko, takže od března už budu asi doma...no a jak to tak bývá, začínám mít strach co tady budu celý dny sama dělat??? Nechci sedět doma a čekat na manžela, ráda bych pokecala s někým kdo to tady zná a kdyby se našla i nějaká těhulka co taky čeká jarňátko, bylo by to úplně super. Tak holčiny jestli jste na tom někdo podobně moc prosím -- ozvěte se!
9. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Sobilko,sice podobnou těhulku neznám,ale pokud budeš chtít na pokec,klidně se přidej.A odkud jseš?Přímo z Berouna?
9. únor 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek