• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Berounsko, těhulky a maminky

27. prosince 2014 
Ahoj Sobilko, kludne sa pridaj k nam na pokec, my kecame vela a radi :wink: :grinning:
9. únor 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Sobilko - vítej! Jsme vždycky rádi, když se objeví někdo noví. :slight_smile: Se mnou to bylo úplně stejné, neznala jsem vůbec nikoho a teď mám díky koníku spoustu kamarádek a rozhodně se doma nenudím. :wink: Vím, že se ti zdá, že tu máme všechny už strašně velké děti, ale uvidíš, jak ti to miminko rychle vyroste. :sweat_smile: Ono to děsně letí. :wink:
Holky, tady se podívejte, ať máte inspiraci, co učit děti. A puste si zvuk, jinak to nemá cenu. :wink:
http://www.biker.cz/motovideo/kacenka-a-r1-416/
Síla, co!
9. únor 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Kasli - s tím vstáváním po flámu i spaním při hlídání je to prostě přesný. :angry: :angry: :angry: A dělaj to všechny! :rolling_eyes: Já už se radši psychicky připravuju na nevyspání pokaždé, když uléhám později než obvykle. :rolling_eyes:
Kasli - je mi úplně jasný jak se cítíš. Místo pochopení, jak se mizerně a nevyspale cítíš, jses dozvěděla, jak máš hodný dítě.
9. únor 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,opět se musím omluvit,že jsem se tak dlouho neozvala,ale byly nějaké problémi s tchánem,a tak jsme dlouho řešily a konečně je klídek.Snad se nezlobíte a jinak jak jsem koukala,tak zase přibily další maminky,tak vás všechny vítám a zdravím
9. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - to video je teda něco... :grinning: :grinning: :grinning: To jsem s klukama silně pozadu. :confused: :grinning:

Kasli - to je přesně ono,my vlastně ani nevíme,co doma máme....a pořád si na něco stěžujeme.To mi dělají kluci taky.Doma jsou jak čerti a příjde návštěva,nedejbože někdo z rodiny a jsou to andílci.Pak to vypadá,že si vymýšlím... :rolling_eyes: ( věčně nespokojená matka,co já bych vlatně chtěla... :unamused: :angry: )
Tak tam malého dávej spát častěji,ať máte klid a vyspíte se taky... :wink: :slight_smile:

Filipecku - fotky jsou moc hezké.
Tebe jsem tu už neeeviděěěláááá.To je fajn,že jsi zase mezi nás přišla. :dizzy_face: Přijď častěji.
9. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filípečku, ten tvůj klučina (předpokládám Filípek) je děsně fotogenickej a moc mu to sluší. Takový hezký klučík. :dizzy_face: Mít holčičku, tak si ho zamluvím. :grinning:
9. únor 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:

Sobilko, vítej. Hele, nevadí mamina, co už jarňátko (taky květňátko :wink:) má? :grinning: Tady jsou sice kočky, co mají děťátka různě velká, a vůbec to nevadí. Myslím, že si celkem rozumíme, že jo, holky :wink:

V sobotu manža nainstaloval ohrádku. Tak jsem to hned zdokumentovala: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2374189&vReferer=

Jo, a myslím, že brzy bude druhý žžžubbb :grinning:
10. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:o)
fotečky jsou fajn:o) jinka my jsme KO - padesátka nás zmohla...doufám že včera byl poslední den oslav-opravdu už bych se chtěla vyspat...
Jináč Ondrášek spinkal v pátek na jedničku-jen ho vzbudil ohňostroj kolem 22 h ale zas ho uspal:o)takže se v garáži pařilo cca do tří do rána :o) a dobrá náhoda slavila se padesátka v padesáti lidech:o)
Peťo dneska jsem taky uvažovala o ohrádce- Ondráš totiž svojí rychlostí pořád překvapuje a dole u babičky ho přitahují kytky jako magnet a nestíháme ho odhánět
jináč Filípečku moc pěkný fotečky
a sobilko:o) vítej:o))kde bydlíte? a květen je tu no raz dva...
10. únor 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nás se teda ohrádka minula účinkem. Máme rozměry 120x120 a malej v ní domítal být. Řval jako tur, takže já neměla to srdce ho tam dávat. A to jsem ji chtěla jen pro případy, že potřebuju odběhnout. Teď jí má v pokoji, přehodili jsme přes to deku, odendali jednu stranu a má schovku. Ale asi ji prodám.
10. únor 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul.o, s těma zubama mě neštvetě :grinning: My nemáme ještě ani jeden! :angry:

sobilko, vítám tě!
10. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonnen - o nic nepřicházíš.Na dnešek jsme měli krušnou noc,právě skz zuby...teda asi... :cry: Večer ani nechtěl usnout a přes noc se budil s pláčem.Od rána je protivný.... :frowning2: :unamused: A kudy chodí tudy slintá a kouše do všeho co potká.Třeba maminčino rameno,ruka a pod.... :rolling_eyes: Užívej si bezzubého období... :wink: :slight_smile:
10. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonnenblume...no já ohrádku kupovat nebudu-ale když sem dneska tu motorovou myš pozorovala tak my to blesklo hlavou
a s těma zubama-my sice máme ale Anička ta je stejně "stará" jako vy a taky ještě nemá - a aspoň tě nekouše:o)
10. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grainne - to je škoda,že nemáš holčičku,mohli bychom udělat páraček s dětí,ale takto to nejde,to je škoda :slight_smile: Jinak děkuji za pochvalu foteček moc mě to potěšilo.Pokud by jsi chtěla,mohu ti udělat taky takové podobné.je to můj koníček.Jink andílek se jmenuje Filípek

I.myska - děkuji za pochvalo foteček.Jak jsem psala grainne,tak mohu udělat i tobě fotečky.

Holky pokud by jste měli některá zájem o koláže fotek,tak není problém.Klidně se ozvěte a já vám je ráda udělám.
10. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcin- určitě už budu chodit častěji.Děkuji za pochvalu foteček a brzy zase nějaké dodám
10. únor 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonnen - nasa Bronka mala prvy zub az ked mala rok a týžden :stuck_out_tongue_closed_eyes: dovtedy nic. takze mate cas :wink:
Petula - ohradka super, obcas som mala tendencie aj ja, ze keby som ju mala, tak ho tam strcim, ale nechala som mu volne pole posobnosti.Preto mame uz prazdne spodne supliky :slight_smile:
L.Mysko - tak to ste sa pekne zabavili. A aj pocet bol okruhly :slight_smile:
Filipecek - fotky su naozaj super, urcite sa ozveme, ked budeme potrebovat darky pre starych rodicov.
Sobilko - v MC robia rozne kurzy pre tehotky, mozno tam najdes maminku v tvojom termine :slight_smile: Ale rozhodne budeme radi ked budes s nami tu a aj na zrazikoch.

Dnes som bola cvicit v Edene, bolo tak od 10.00 hnejake cvicenie pre maminky aj s hlidanim prckov. Bohuzial to bol klasicky aerobic, pri ktorom som sa sice dobre spotila ale taketo cvicenie nie je podla mojho gusta. Ked sli ostatny doprava, ja som sla dolava, oni dopredu, ja dozadu, oni dva kroky ja bud tri alebo jeden :grinning: :grinning: :grinning: . No hruuuuuza. Musim zistit ci to striedaju s nejakym pilatesom alebo proste inym cvicenim alebo je to len aerobic. Zase kvoli kondicke by som celkom sla aj nabuduce. Ale musim sa postavit niekde na okraj a dozadu :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
janula34- určitě,pokud budeš někdy mít zájem,tak napiš a já ti ráda nějakou fotomontáž z foteček urobím :slight_smile:
10. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jani teď si mě pobavila :grinning:

Já byla dnes po roce zas na spinningu, no jsem totálně hotová, lilo ze mě jak z vola a ve finále jsem mohla na konci jít dělat pouliční lampičku jak jsem byla rudá.

Jinak vítám novou tvář, Sobilko Ahooooj :wink:
A samozřejmě i tu opět nalezenou, Filipecku Ahoooj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasli... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...lampička... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Spinning....to bych umřela... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem plánovala aerobick.Byl na 2.ZŠ,ale tak nějak to tam zkončilo,tak jsem utřela.

Jani - a nebude to v Edenu tak,že každé cvičení se dělá něco jiného?Já to tak pochopila z programu na MC?? :confused:
Pokud by to byl aerobick,tak bych do toho šla klidně s tebou.Ten mě bavil.Pravda,dělala jsem to chvilku na mateřské s Robčou,takže stejně si už nic nepamatuju...Ale testla bych to a samotné se mi tam zase nechce. :wink:
10. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasli - jsem také ráda,že tu mohu být zase s Vámi :slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten aerobic mal este "dohru", poobede som stretla v Beroune tu holku co to precvicovala, tak som ju prepadla a spytala sa jej ci to vzdy taka hodina alebo sa to strieda. Tak mi hovorila ze to meni, pridava tam "stepter" - vraj je to nejaka bednicka na ktoru sa vystupuje :astonished: :grinning: , potom viacej cvicenia na podlozke, posilovanie atd. Tak som si oddychla. A zabudla som vam povedat, bola cvicit so mnou aj moja mamina (ma 64rokov!) a ta holcina nam hovorila ze ked maminu zbadala vo dverach tak si hovori: A jeeejeje a ja mam naplanovanu rychlu hodinu a sem sa rinu stare babky :grinning: :wink: . To ale netusila ze mamča ma lepsiu kondicku ako dcera a ze chodi 3x do tyzdna cvicit, na tury, ked mala 60 rokov liezla v Dolomitoch na tritisicovky :wink: :grinning: Tak mamina zozala uspech a poklonu.
Marcim - urcite este pojdem ale az ked pridem zo Slovenska, po prazdninach, tak ti zavolam a dohodneme sa. Len to musime rezervovat aby mali miesto pre nas, ktore sme hviezdy v aerobicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kasli - co nas to len popadlo ze chodit cvicit, vsak? :grinning:
10. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aerobic ten ne, ne. Vždycky, když už konečně pochopím kroky, tak už se cvičí něco jiného :grinning: Připadám si tam jako blbec a ani mě to moc nebaví.

Ale spinning mě baví. Kasli, kam na něj chodíš? Taky se přemlouvám na něj vyrazit.
10. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,všechny vás moc zdravím.To je zase počasí,viďte?
Těšila jsem se,že už nám bude svítit sluníčko,ale nějak se mu asi ještě nechce,ach jo :frowning2:
11. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda....počasí na nic :angry:
11. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je veru pocasie. Ja by som brala keby nasnezilo (najlepsie cez noc), zamrzlo a cez den by bolo krasne slnecno. To by bolo idealne :wink:
Ale to mne snezi na zajtra na cestu :wink:
11. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak tedy spinning ani aerobic není můj šálek kávy. :confounded: I když jsem ochotná se nechat vyhecovat, tak to prostě není ono. Já tak plavat, na kolo nebo na výlet. :slight_smile:
Všem cestovatelům přeji šťastnou cestu. My budeme zítra vyrážet do Liberce, tak nám taky držte palce. :sweat_smile:
12. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
koukám,že bude velký odliv Berouňáků do světa.Taky se chystáme v sobotu vyrazit po babičkách.Ještě nás tam čekají vánoční dárky a někteří členové rodiny se už mooooc těší.Třeba Robča :grinning:
Všem odjíždějícím přejeme příjemné cestování a šťastný návrat domů. :dizzy_face:
12. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.

Grainne,my jedeme do Liberce zítra i s malím,tak jsme zvědavý jak se bude lumpík chovat v bazénu.Moc se těším,neboť jsme tam jezdily,ještě než jsem byla v jiném stavu.

Všem přeji hezkou a klidnou jízdu na cestách :slight_smile:
12. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
taky všem přeji klidné cestování...
my měli "klidnou" noc...malej 40,5 horečku a od dvou hodin jsem byla u něj...
teď jsme na 38,5 a hurá uspala jsem ho...
absolutně nevím jak k tomu přišel, protože včera byl naprosto OK...
jo jdu si taky lehnout...
ale Liberec Vám závidim teda pokud tam zrovna není moc narváno...
12. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my jedem za dědou (mým otcem), v Libereckém bazénu natož Babylonu jsem nebyla ani nepamatuju. :sweat_smile: Talky jedem zítra. Tak všem šťastnou cestu! :slight_smile:
12. únor 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonnen chodím do Laguny :wink:

L. mysko to je na prd když mají děti horečky,ale bohužel u nich je to z minuty na minutu :unamused:

Jinak nám přišla pozvánka na očkování splaniček, přiušnic a neštovic, jdeme buďto zítra nebo v ponděli :unamused: takže je to přesně to co jsem čekala, už 3 dny spí malej předpisově, takže po očkování mám zase měsíční noční maraton, bych se na to vážně z vysoka :angry:
12. únor 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek